Burundaki estetik kusurlar gidererek, altın oranda bir burun tasarlanır.

Ameliyatsız Burun Estetiği (Burun Dolgusu) Hakkında

Ameliyatsız Burun Estetiği (Burun Dolgusu); burundaki estetik görüntü kusurlarının ve deformasyonların dolgu tekniğiyle giderildiği cerrahi bir uygulamadır. Ameliyat stresi ve iyileşme sancılarından uzak bir yöntem olan dolgu tekniği sayesinde burundaki biçim ve görünüş bozukluklarının tamamı giderilebilmektedir. Ameliyatsız Burun Estetiği (Burun Dolgusu)yle yüz hatlarınızı tamamlayan estetik ve sağlıklı bir buruna sahip olmanız amaçlanır.

 • Estetik kusurlar ve deformasyonlar giderilir.
 • Dolgu tekniği yardımıyla uygulanır.
 • İdeal burun tasarımına yardımcı olur.
 • Anesteziye ihtiyaç duyulmaz.
 • Acısız ve sancısızdır.
 • Uygulamadan sonra işe dönüş.
Op. Dr. Turab İsmayilov

ÜCRETSİZ RANDEVU ALABİLECEĞİNİZİ BİLİYOR MUYDUNUZ?

Birçok estetik sorunun giderildiği cerrahi müdahale.

Ameliyatsız Burun Estetiği (Burun Dolgusu) Nedir?

Ameliyatsız Burun Estetiği (Burun Dolgusu), dolgu yöntemi yardımıyla burundaki birçok estetik sorununun giderildiği cerrahi bir müdahaledir. Burnundaki estetik sorunlardan kurtulmak isteyen yüzlerce hasta bir estetik operasyona sıcak bakarken; genel anestezi, ameliyat sonrası iyileşme süreci, ağrı ve sancılar nedeniyle ameliyat olmaktan vazgeçiyor.

Ameliyatsız olarak gerçekleştirilen burun estetiği operasyonu ise ameliyatların bir hastanın karşısına çıkarabileceği tüm dezavantajları ortadan kaldırıyor. Bıçak altı operasyonların aksine acısız ve sancısız olarak gerçekleştirilen operasyon, hızlı bir iyileşme sürecini de yanında getiriyor.

Ameliyatsız Burun Estetiği (Burun Dolgusu) ile şekil bozuklukları ve estetik sorunlarından kurtulmak isteyen hastalar ameliyat olmak zorunda kalmadan sağlıklı ve uzun süre şeklini koruyacak buruna sahip olabiliyor. Tıpkı sıradan burun estetiği ameliyatlarında olduğu gibi ameliyatsız yöntemde de ilk amaç hastanın şikayetçi olduğu görünüm bozukluklarının düzeltilmesi oluyor. Şekil bozukluklarının dışında burun valvi açısına bağlı olarak solunum güçlüklüğü çeken hastalarda fonksiyonel iyileşme sağlanabiliyor. Son derece basit bir operasyon olan burun dolgusu tüm estetik operasyonlar gibi uzmanlığa ve uzman eller tarafından gerçekleştirilmeye ihtiyaç duyuyor.

Ameliyatsız Burun Estetiği (Burun Dolgusu) Nedir?

Ameliyat olmanın hem maddi hem manevi yükünü kaldırmayacağını düşünen hastalar için mucize teknik 5 dakikada burun estetiği operasyonu olup, hayatlarına kaldığı yerden devam etme şansı sunuyor.

 • Estetik görünüm sorunları giderilir.
 • Operasyon sonrası hasta konforlu bir iyileşme süreci geçirir.
 • Estetik sorunların yanı sıra bazı fonksiyonel rahatsızlıklar giderilebilir.
 • Anesteziye ihtiyaç duyulmaz.
 • Klinik ortamlarda gerçekleştirilir.
 • Uzun süreli kalıcı etkiye sahiptir.

Ameliyatsız Burun Estetiği Operasyonu Kimlere Uygulanabilir?

Yeni ve estetik bir buruna sahip olmak artık çok kolay.

Ameliyatsız Burun Estetiği (Burun Dolgusu) Kimlere Uygulanır?

Yeni ve estetik bir buruna sahip olmak isteyen 18 yaşının doldurmuş tüm hastalara cinsiyet farketmeksizin ameliyatsız burun dolgusu estetiği uygulanabilir. 18 Yaşından küçük olup, burun gelişimini yeterli ölçüde tamamlamış hastalar da aile onayıyla burun dolgusu operasyonu geçirebilirler.

Ameliyatsız Burun Estetiği (Burun Dolgusu) yardımıyla burun eğriliklerinin düzeltilmesi, burun asimetrisinin ortadan kaldırılması, burun kanadı çentikleri ve burun sırtı bölgelerindeki estetik biçim bozuklukları ameliyata gerek kalmadan düzeltilebilir.

Biçimsel bozuklukların haricinde burun ile dudak bileşkesinin belirgin hale getirilmesi gibi estetik dokunuşlar için de burun dolgusu yönteminden sıkça faydalanılmaktadır. Her ne kadar dolgu yönteminin asıl tercih nedeni burun düzeltme ve estetik burun yapısına sahip olmak olsa da, burun dolgusu ile bazı basit fonksiyonel rahatsızlıklar da giderilebilmektedir. Özellikle burun valvinde nefes almayı güçleştiren yapısal bozuklukların olması durumunda fonksiyonel iyileşme sağlanabilir. Hastanın daha önceden farklı bir burun ameliyatı ya da burun estetiği operasyonugeçirmiş olması burun dolgusu için engel değildir. Tam aksine, gerçekleştirilen burun estetiği sonrası alınan sonuçlar tatmin edici olmamışsa tekrar ameliyatları yerine burun dolgusuna başvurulabilir. Bu tür hastalarda tekrardan düzeltme ameliyatlarının yerine ameliyatsız ve kısa sürede yapılan uygulamalarla sorun kolayca çözüme kavuşturulabilir. Ameliyatsız yöntemde anesteziye gerek olmadığı için operasyon sonrası hastalar gündelik yaşantılarına kaldıkları yerden geri dönebilirler. Bu açıdan bakıldığında Ameliyatsız Burun Estetiği (Burun Dolgusu), hızlı ve tatminkar sonuçlar elde etmek isteyen tüm hastalar için uygundur.

Ameliyatsız Burun Estetiği (Burun Dolgusu) Kimlere Uygulanır?

Hastanın daha önceden farklı bir burun ameliyatı ya da burun estetiği operasyonu geçirmiş olması burun dolgusu için engel değildir.

 • 18 Yaşını doldurmuş şikayetçi tüm hastalara uygulanabilir.
 • Eski uygulamasından iyi sonuç alamamış hastalara uygulanabilir.
 • Estetik kusurlar ve düzeltmeler gerekli hastalara uygulanabilir.
 • Anestezi ve ameliyatsız yapılır.
 • Hızlı ve tatminkar sonuçlar verir.
 • Hasta operasyon sonrası gündelik yaşamına geri dönebilir.

Ameliyatsız Burun Estetiği Operasyonu Nasıl Uygulanır?

Anestezi ihtiyacı duymadan kolaylıkla gerçekleştirilir.

Ameliyatsız Burun Estetiği (Burun Dolgusu) Nasıl Uygulanır?

Ameliyatsız Burun Estetiği (Burun Dolgusu) operasyonu klinik ortamda hasta yatar pozisyondayken anestezi ihtiyaç duymadan ve acısız şekilde gerçekleştirilir. Operasyon öncesi hastanın şikayetlerine göre muayene gerçekleştirilerek istenen sonuç için yol haritası çıkarılır.

Operasyon sırasında hastanın bilinci açıktır ve yalnızca ufak iğnelerin neden olduğu küçük batmalar hissedilir. Operasyon süresince hastanın şikayetleri doğrultusunda ilgili bölgelere kimyasal dolgu malzemesi enjekte edilerek burnun yeni ve estetik görünümünü alması sağlanır.

Uygulanacak dolgu işleminin kapsamına göre operasyonlar genellikle 15-20 dakikada arasında başarıyla tamamlanır. İyileşme sürecinde ilk birkaç gün burun bölgesinde beliren hafif şişlikler 2-4 gün arasında belirginliğini tamamen yitirir. Operasyon başarıyla tamamlandıktan sonra hasta gündelik hayatına kaldığı yerden devam edebilir. Birkaç gün sürecek iyileşme süreci boyunca bölgesel şişlikler, morluklar ve burun ucunda iki hafta ya kadar ufak kızarıklıklar görülebilmektedir. İyileşme süreci tamamlandıktan sonra dolgu ile buruna kazandırılan yeni şekil, formunu 6 ile 18 ay süresince korur. Süre bitiminde tekrardan dolgu ilavesi yapılarak aynı formun yakalanması mümkündür. Biyolojik faktörlere bağlı olarak bazı hastalarda buruna kazandırılan form kendini 2-3 yıl kadar koruyabilmektedir.

Ameliyatsız Burun Estetiği (Burun Dolgusu) Kimlere Uygulanır?

Operasyon başarıyla tamamlandıktan sonra hasta gündelik hayatına kaldığı yerden devam edebilir.

 • Acısız ve ağrısız şekilde hasta bilinci açıkken uygulanır.
 • İyileşme ve sonuç süresi kısadır.
 • Uzun süreli etkiye sahiptir.
 • Anestezi uygulanmaz hasta bilinci açıktır.
 • Yalnızca 15-20 dakikada operasyon tamamlanır.
 • Hasta gündelik yaşantısına hemen geri dönebilir.

Ameliyatsız Burun Estetiği Sonrası İyileşme Süreci Nasıl Olacak?

İyileşme süreci çok rahattır.

Ameliyatsız Burun Estetiği (Burun Dolgusu) Sonrası İyileşme Süreci Nasıl Olacak?

Çoğu hastanın Ameliyatsız Burun Estetiği (Burun Dolgusu) yöntemini tercih etmesinin sebebi diğer rinoplasti ameliyatlarında olduğu gibi iyileşme sürecini yaşamak istememeleridir. Modern hayatın ve iş hayatının yoğunluğu sebebiyle operasyona zaman ayıramayacak olan hastaların geçici bir süreliğine bile olsa sorunlarını gidermelerine yardımcı olur.

Ameliyatsız Burun Estetiği (Burun Dolgusu) adından da anlaşılacağı gibi ameliyatsız bir işlemdir. Genel anestezi gerektirmez, Ameliyatsız Burun Estetiği (Burun Dolgusu) sonrasında elde edilebilecek olan sonuçlar geçicidir, ortalama olarak 10-15 dakika sürer ve uygulama sonrasında hasta günlük yaşantısına kaldığı yerden devam edebilir.

Kullanılan dolgu miktarına ve hastanın biyolojik süreçlerine bağlı olarak Ameliyatsız Burun Estetiği (Burun Dolgusu)ninkalıcılık süresi 6 ay ile 18 ay arasında değişiklik gösterebilmektedir. Yani 10-15 dakika kadar süren bir Ameliyatsız Burun Estetiği (Burun Dolgusu) uygulaması sayesinde 18 aya kadar devam edebilecek bir görüntüye sahip olabilirsiniz. Burun dolgusunun etkisi geçtikten sonra yani dolgu maddesi eridikten sonra uygulama tekrarlanarak elde edilen sonuç devam ettirilebilir.

Ameliyatsız Burun Estetiği (Burun Dolgusu) Sonrası İyileşme Süreci Nasıl Olacak?

İyileşme süreci yaşamak istemeyen hastalar için en ideal burun estetiği Ameliyatsız Burun Estetiği (Burun Dolgusu)dir. İşlemden sonra hastalar aynı gün hayatlarına kaldıkları yerden devam edebilirler.

 • Hasta operasyon sonrası günlük yaşantısına dönebilir.
 • Estetik görünüm sorunları giderilir.
 • Operasyon sonrası hasta konforlu bir iyileşme süreci geçirir.
 • Uzun süreli kalıcı etkiye sahiptir.
 • Acısız ve ağrısız şekilde hasta bilinci açıkken uygulanır.
 • Yalnızca 15-20 dakikada operasyon tamamlanır.

Plastik, Rekonstrüktif Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Turab İsmayilov Kimdir?

Doktorunuzu çok iyi araştırmanız gerektiğinin bilincinde misiniz?

Plastik, Rekonstrüktif Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Turab İsmayilov Kimdir?

Plastik Cerrahi, saç ekimi, medikal estetik, zayıflama ve şekillendirme işlemlerinde uzman olan Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Turab İsmayilov 2009 yılında Hacettepe Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. 12/11/1985 doğumlu olan Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Turab İsmayilov 2015 yılında ise Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde Uzmanlık alanını bitirerek bugün hastalarına en iyi tecrübelerle en iyi tedaviyi sunmayı amaçlamaktadır.

Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Turab İsmayilov özellikle kapalı burun estetiği cerrahisi, Liposakşın (Yağ Aldırma) Operasyonları ve Vücut Şekillendirme operasyonlarında Türkiye’deki en başarılı hekimlerden bir tanesidir. İsmayilov, operasyon sonrası iz kalması veya ağrı çekilmesi gibi hususlarda çok titiz olması sebebiyle her zaman kapalı operasyonların yapılması için çalışmalarını sürdürmektedir.

Kapalı olarak yapılan ameliyatlar sonrasında morluk, şişlik ve ağrı açık olan operasyonlara göre minimize edilmektedir. Dünyada ilk defa fazla terleme hastalığında el ve ayaklara kalıcı tedavi yöntemleri geliştirerek Türkiye’nin tıp alanında gelişmesi için farklı çözümler üretmektedir. El, ayak ve koltuk altı terlemelerine uyguladığı lazer yöntemi Koç Üniversitesi Tıp Fakültesi Etik Kuruluna sunulmuştur. Amerika, İngiltere, Rusya, Azerbeycan gibi ülkelerde onlarca başarılı operasyon geçiren İsmayilov; İstanbul’da Acıbadem, İstanbul Estetik Merkezi, İstanbul Cerrahi Merkezi, Medilife, Mediplus vb. onlarca hastanede de operasyonlarını gerçekleştirmektedir. Op. Dr. Turab İsmayilov hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Burun Estetiği Ameliyatında (Rinoplasti) Turab İsmayilov'un Farkı Nedir

Karar vermeden önce doktorunuzu çok iyi araştırmanız gerektiğinin bilincinde misiniz? Bir Plastik Cerrahi uygulaması veya ameliyatına mı ihtiyacınız var? Size kılavuzluk yapacak dikkat etmeniz gerekenler listesini okumaya ne dersiniz?

 • Dermatoloji Uzmanı ile Plastik Cerrahi Uzmanı arasındaki farkları biliyor musunuz?
 • Doktorunuzun uzmanlık eğitimini aldığı yeri biliyor musunuz?
 • Doktorunuzun gerçekten doktor olduğundan emin misiniz?
 • Ameliyatınızı görüştüğünüz doktorun yapacağından emin misiniz?
 • Doktorunuzun ameliyat sonrası size aynı ilgiyi göstereceğine emin misiniz?
 • Sizi cezbeden çok düşük ameliyat ücretleri olabilir mi?
 • Doktorunuza ihtiyacınız olduğu her zaman ulaşabiliyor musunuz?
 • İhtiyaçlarınıza uygun tedavi seçenekleri sunduğuna emin misiniz?

Ameliyatsız Burun Estetiği Operasyonun Fiyatları Ne Kadar?

Fiyatları kişiden kişiye değişiklik gösterir.

Ameliyatsız Burun Estetiği (Burun Dolgusu) Fiyatları Ne Kadar?

Sıradan burun estetiği fiyatlarını göz önüne alırsanız Ameliyatsız Burun Estetiği (Burun Dolgusu) hem daha ekonomik hem de daha hızlı sonuç veren bir estetik operasyondur. Sıradan burun estetiğinde operasyonlarında, operasyonun gerçekleştirileceği hastane ve hastanenin giderleri başta olmak üzere birçok maliyetin fiyata dahil edilmesi gerekir.

Oysa burun dolgusu fiyatları hesaplanırken sadece işlem sırasında kullanılacak kimyevi maddelerin ve doktorun operasyon için alacağı meblağ fiyata etki eder. Bu da Ameliyatsız Burun Estetiği (Burun Dolgusu)ni hem maddi hem de manevi yönden hastalar için daha uygun bir estetik operasyonu haline getiriyor.

Ameliyatsız Burun Estetiği (Burun Dolgusu) fiyatları belirlenirken şikayetlerinizin göz önüne alınması ve uygulanacak dozun belirlenmesi fiyat konusunda en etkili faktörleri oluşturuyor. Her şikayet için farklı dozlar uygulanacağından dolayı burun dolgusu estetiği için alacağınız fiyatların da kişisel olması gerekiyor. Bu faktörlerin dışında operasyonda uygulanacak dolgu malzemesinin markası, kalitesi ve hekimin uzmanlığı da fiyatın belirlenmesinde büyük öneme sahip. Burun dolgusu fiyatları için bir minimum fiyatın belirlenmesi oldukça güç olsa da maksimum fiyatın 3 bin lira civarında olacağı tahminini sizinle paylaşabiliriz. Tabii bunun yalnızca tahmini ve maksimum fiyat olduğunu unutmamak gerekiyor. Eğer Ameliyatsız Burun Estetiği (Burun Dolgusu) için tarafımızdan fiyat almak istiyorsanız, hemen aşağıda yer alan bilgi formunu doldurarak fiyat talebinde bulunabilirsiniz.

Ameliyatsız Burun Estetiği (Burun Dolgusu) Fiyatları Ne Kadar?

Ameliyatsız Burun Estetiği (Burun Dolgusu) fiyatları belirlenirken şikayetlerinizin göz önüne alınması ve uygulanacak dozun belirlenmesi fiyat konusunda en etkili faktörleri oluşturuyor.

 • Uygulanacak dolgu miktarına göre değişiklik gösterir.
 • Hastaların şikayetleri fiyatın değişmesine neden olabilir.
 • Dolgunun markası ve kalitesi fiyatı etkileyen en önemli faktörlerdendir.
 • İşlem klinik ortamlarda gerçekleştirilir.
 • Uygulanacak operasyonun detayı fiyatı etkiler.
 • Uygulanan doz fiyatı etkiler.

Doktorunuzun Ameliyatsız Burun Estetiği Operasyonu Röportajı

Doktorunuz [Ameliyatsız Burun Estetiği (Burun Dolgusu)]'ni Anlatıyor!

BU VİDEODAN NELER ÖĞRENECEKSİNİZ?

AMELİYAT ÇEŞİTLERİ & FARKLARI

Ameliyatsız Burun Estetiği (Burun Dolgusu)] ameliyatının çeşitleri ve farkları

DOKTORUNUZUN TAVSİYELERİ

Doktorunuzun Ameliyatsız Burun Estetiği (Burun Dolgusu) hakkında tavsiyeleri

VE DAHA BİRÇOK BİLGİ

Ameliyat hakkında diğer bilgilere de videodan öğrenebilirsiniz.

Yukarıdaki bilgilerin yanı sıra diğer bilgilere de ulaşabilirsiniz.

Ameliyatsız Burun Estetiği (Burun Dolgusu) Ameliyatı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular & Yanıtları

Ameliyatsız Burun Estetiği (Burun Dolgusu) Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Ameliyatsız Burun Estetiği (Burun Dolgusu)ni kimler yaptırabilir?

 • Burunlarında kalıcı bir değişim istemeyenler,
 • Burun ucu mimik kasları çok çalışanlar,
 • Burun ucunda düşüklük yaşayanlar,
 • Hafif kalkık bir burun isteyenler,
 • Profil görüntüsünden şikayetçi olanlar,
 • Cerrahi müdahale istemeyenler,
 • Kontür düzenlemeye ihtiyaç duyanlar,
 • Rahat nefes almak isteyenler,
 • Cerrahi burun estetiği operasyonu öncesi deneme yapmak isteyenler.

Ameliyatsız Burun Estetiği (Burun Dolgusu)nin avantajları nelerdir?

 • Kesisiz bir işlem olduğu için acısızdır ve olası cerrahi komplikasyonları barındırmaz.
 • Ufak dokunuşlarla yeni bir profil kazanmanıza yardımcı olur.
 • Ortalama 10 dakika süren pratik bir uygulamadır.
 • Burun eğriliği kamufle edilir ya da hafifletilir.
 • Burun ucu kaldırılır.
 • Cerrahi burun estetiği sonucu doğan kusurlar düzeltilebilir.
 • Burun sırtı düzeltilip, düz forma sokulabilir.
 • Burun-alın, burun-dudak ve burun kanadı görüntüsü estetik hale sokulabilir.
 • Burun içerisinde en dar hava geçiş bölümü olan valv açısının rahatlaması sağlanarak, daha rahat nefese almanın yolu açılabilir.

Ameliyatsız Burun Estetiği (Burun Dolgusu) kalıcı mıdır?

Dolgu uygulamasında ki kalıcılık kişiden kişiye değişiklik gösterebilmektedir. Ortalama 6 ay ila 2 sene boyunca uygulamanın başarısını, devamını gözlemleyebilirsiniz. 10 dakikada yapılan bir işlemle, 2 sene boyunca konforlu bir kontür düzenleme uygulaması yaşarsınız. Bu geçici uygulamayı yaptırarak, kalıcı bir işlem mi yoksa geçici bir işlem mi isteyip istemediğinize karar verebilir, basit burun estetiği ya da cerrahi burun estetiği operasyonları yönündeki nihai kararınızı netleştirebilirsiniz.

Burun dolgusu işlemi ile neler yapılabilir?

 • Burun eğrilikleri tamamen giderilebilir veya hafifletilebilir,
 • Burun ucu kaldırılabilir,
 • Burun asimetrileri düzeltilebilir,
 • Burun estetiği ameliyatı sonucu oluşan problemler giderilebilir,
 • Burun dudak bileşkesi belirginleştirilebilir,
 • Burun sırtı düzleştirilebilir,
 • Burun alın ilişkisi düzeltilebilir,
 • Burun kanadı çentiklenmesi düzeltilebilir.

Önceden ameliyat edilmiş bir buruna burun dolgusu uygulanabilir mi?

Ameliyat sonrası istenilen sonuçların elde edilemediği vakalarda burun dolgusu uygulamaları ile problemlerin çözümü mümkündür. Böylece tekrar ameliyat olmak istemeyen hastalarda basit bir uygulama ile problem çözülmüş olur.

Burun dolgusu uygulamasından sonra ağrı yaşanır mı?

İşlemde kullandığımız dolgu içerisinde anestezik madde bulunmaktadır. Ayrıca işlem öncesinde anestezik krem uygulaması ve işlem sırasında özel soğutucu uygulaması ile işlemin ağrısız olması sağlanmaktadır.

SSS HAKKINDA

Sorunuzun Yanıtını Bulamadınız mı?

Sıkça sorulan sorular sayfalarında sorunuzun yanıtına ulaşamadınız mı? Yardıma ihtiyacınız mı var? Endişelenmeyin merak ettiğiniz tüm soruların yanıtına çok hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Turabismayilov.com.tr sitesinde yayımlanan sıkça sorulan sorular bölümlerinde yanıtınızı bulamadıysanız aşağıdaki butona tıklayarak, yeni bir soru sorabilirsiniz. Yeni bir soru sormadan önce sorunuzun sıkça sorulan sorular sayfalarımızda yanıtlanmadığına emin olmalısınız.

Sorunuz bize ulaştıktan sonra tıbbi bir konu ise doktorlarımız tarafından, teknik bir konu ise mühendislerimiz tarafından yanıtlanacaktır. Sorunuz yanıtlandıktan sonra kişisel bilgileriniz gizlenerek sıkça sorulan sorular sayfasında yayımlanabilir.

7 GÜN, 24 SAAT SİZE YARDIMCI OLMAK İÇİN BURADAYIZ

Hasta danışmanlarımız 7 gün 24 saat sizin için buradalar, hemen bizi arayın!

Ücretsiz randevu alabileceğinizi biliyor muydunuz?

DOKTORUNUZDAN RANDEVU ALIN!

Op. Dr. Turab İsmayilov

RANDEVU TALEP FORMU

En hızlı şekilde destek almak için

HIZLI RANDEVU HATTI

Plastik, rekonstrüktif ve estetik cerrahiye mi ihtiyacınız var? Plastik, rekonstrüktif ve estetik cerrahiye hakkında aklınıza gelebilecek her tedavi hakkında bilgi almak için ücretsiz randevu alabileceğinizi veya aşağıdaki numaradan bize ulaşabileceğinizi biliyor musunuz?

Yukarıdaki randevu formunu doldurarak veya 0 (532) 232 20 44 numaralı telefonu arayarak ücretsiz randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Randevularınız için

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

 • Pazartesi09:00 - 17:00
 • Salı09:00 - 17:00
 • Çarşamba09:00 - 17:00
 • Perşembe09:00 - 17:00
 • Cuma09:00 - 17:00
 • Cumartesi09:00 - 17:00
 • PazarKapalı

Randevu talebinizi oluşturduktan sonra

RANDEVU TALEBİNDEN SONRA

 • Mail adresinize gelen randevu formunu kontrol ediniz.
 • Form bilgilerinizin hatasız olduğuna emin olunuz.
 • 8 saat içerisinde hasta danışmanımız tarafından aranacaksınız.
 • İletişim bilgilerinizden ulaşılabilir olduğunuzdan emin olmalısınız.
 • Randevunuz danışmanınızla belirteceğiniz tarihe göre belirlenecektir.
 • Randevu gün ve saatten 15 dakika evvel gitmeye özen gösteriniz.