Ameliyatsız Meme ve Kalça Büyütme Estetiği (Aquafilling) Operasyonu Hakkında

Aquafilling yöntemi ile göğüs ve kalça büyütme işlemi sonrasında hastalar hemen günlük hayatlarına dönebilir ve işlem sonrasında ameliyatta olduğu gibi ağrı yaşamazlar. Uygulamaya bağlı olarak oluşan ödemler yaklaşık 1 hafta gibi kısa bir sürede vücuttan tamamen atılarak vücut istenilen şekle tamamen sahip olur. Aquafilling yönteminin kalıcılığı metabolizmaya göre 5 ile 8 yıl arasında değişmekte ve bu süre zarfında kadınlar istedikleri vücuda sahip olmaktadırlar.

 • Vücutta iz kalmaz.
 • Sarkmış ve küçük göğüslere.
 • Kesi uygulanmaz.
 • Anestezi Türü : Lokal
 • Operasyon Süresi : 1 saat
 • İşe Dönüş Süresi : Aynı gün
Op. Dr. Turab İsmayilov

ÜCRETSİZ RANDEVU ALABİLECEĞİNİZİ BİLİYOR MUYDUNUZ?

Aquafilling sayesinde istediğiniz çekici vücuda sahip olabileceksiniz.

Ameliyatsız Meme ve Kalça Büyütme Estetiği (Aquafilling) Operasyonu Nedir?

Tarih boyunca tüm kadınlar kıvrımlı vücut hatlarına ile çekici ve istedikleri vücuda sahip olmak için birçok yöntem denemişler ve özellikle yakın tarihlerden itibaren çeşitli tıbbi uygulamalara başvurarak hayal ettikleri vücuda sahip olmak için birçok riski göze almışlardır. Bu yöntemlerden en bilineni hepimizin de bildiği gibi estetik ameliyatlarıdır.

Özellikle göğüs estetiği kadınlar arasında oldukça popüler olan ve en sık başvurulan yollardan birisidir. Ancak estetik operasyonlarının tıbbi bir müdahale gerektirmesi, vücuda enjekte edilen yabancı maddelerden dolayı ameliyat sonrası oluşan çeşitli komplikasyonlar ve iyileşme sürecinin uzun olması sebebi ile kadınları korkutan işlemlerden birisidir.

Ancak gelişen estetik ve tıp uygulamaları sayesinde artık ameliyata ve sonrasındaki ağrılı sürece gerek kalmadan istediğiniz vücut hatlarına sahip olabilir ve Aquafilling ameliyatsız göğüs büyütme yolları sayesinde silikon uygulamalarının aksine tamamen doğal bir görünüm elde edebilirsiniz. Aquafilling iğneyle göğüs şekillendirme büyütme yöntemi %98’i kristalize edilmiş sudan oluşan dolgu maddesinin lokal anestezi ile vücuda enjekte edilerek vücut şekillendirme işlemidir. İnsan vücudunun %60’ından fazlasının sudan oluştuğunu düşündüğümüzde vücuda yabancı bir madde girmemesinden dolayı diğer estetik işlemlerinde olduğu gibi herhangi bir yan etkisi ya da Aquafilling zararları ortaya çıkmadan vücut tepkimesi bulunmamaktadır. Aquafilling yöntemi göğüs ve kalça büyütmek için son yıllarda dünyada kadınlar tarafından en çok tercih edilen uygulamaların başında yer alıyor.

Ameliyatsız Meme ve Kalça Büyütme Estetiği (Aquafilling) Operasyonu Nedir?

Bu uygulamanın en büyük avantajı şüphesiz ki uygulama esnasında kullanılan jel maddenin sudan oluşması ve vücuda zarar vermemesidir. Aquafilling işlemi ile istediğiniz kıvrımlı hatlara kısa sürede sahip olabilirsiniz.

 • Estetik ameliyatlarında olduğu gibi işlem sonrasında iyileşme süreci yaşamaz ve anında sonuç alırsınız.
 • Göğüs ve kalça dışında vücudunuzun istediğiniz bölgesine dolgu yaptırabilirsiniz.
 • İçeriği sudan oluşan dolgu maddesi tamamen doğal bir görünüm elde etmenizi sağlar.
 • Diğer estetik uygulamalarına göre işlem süresi çok daha kısadır.
 • Dolgu maddesi kristalize edilmiş su olduğu için vücudunuza zarar vermez ve işlem sonrasında komplikasyonlar oluşmaz.
 • Hayal ettiğiniz kıvrımlı hatlara anında sahip olursunuz.

Ameliyatsız Meme ve Kalça Büyütme Estetiği (Aquafilling) Operasyonu Kimlere Uygulanabilir?

Aquafilling uygulamasını vücudundan memnun olmayan her kadın yaptırabilir.

Ameliyatsız Meme ve Kalça Büyütme Estetiği (Aquafilling) Operasyonu Kimlere Uygulanabilir?

Ameliyatsız meme ve iğneyle kalça büyütme estetiği olan Aquafilling işlemi vücudundan memnun olmayan ve her yaş grubundaki kişi tarafından kolaylıkla yaptırılabilen bir işlemdir. İşlemin kısa sürede lokal anestezi ile yapılması ve dolgu maddesinin istenilen büyüklüğe ulaştıktan sonra enjeksiyon işleminin kesilmesiyle uygulamanın son bulması günümüzün en pratik ve en güvenilir estetik işlemlerinden birisi olmasını sağlamıştır.

Vücudundan memnun olmayan her kadın bu işlemi rahatlıkla yaptırabilir. Uygulamanın en büyük avantajı ise işlem sonrasında hastaların tamamen doğal bir görünüme sahip olmalarıdır.

Sarkık göğüslerde, küçük göğüslerde, ani kilo vermeden dolayı sarkan ve formunu kaybeden göğüslerde, şekilsiz kalçalarda, ani kilo vermeye bağlı olarak formunu kaybetmiş kalçalarda, düşük kalçalarda ve daha birçok nedenden dolayı vücudunuzda memnun olmadığınız bölgelerin toparlanmasında Aquafilling yöntemi ile dolgu yapılabilir ve istenilen vücut kıvrımlarına kısa bir sürede sahip olunabilir. Uygulama öncesinde iğneyle kalça şekillendirme büyütme işleminin ne kadarlık bir alanda yapılacağı doktor muayenesi ile belirlenerek hasta bilgilendirilmektedir. Sorun yaşanılan bölgede doktor gerekli ölçümleri vücut orantısına göre belirleyerek en doğal görünüme sahip olmanıza yardımcı olmaktadır. Bu sayede bozulan vücut orantısına tekrar sahip olunur ve eski sarkmış ve küçük görüntüden anında kurtularak istediğiniz dolgun görünümü elde edebilirsiniz.

Ameliyatsız Meme ve Kalça Büyütme Estetiği (Aquafilling) Operasyonu Kimlere Uygulanabilir?

Ameliyatsız meme ve iğneyle kalça büyütme estetiği olan Aquafilling işlemi vücudundan memnun olmayan ve her yaş grubundaki kişi tarafından kolaylıkla yaptırılabilen bir işlemdir.

 • Aquafilling yöntemi sarkmış ve küçük göğüslere kolaylıkla uygulanabilmektedir.
 • Formu bozulmuş kalçalarda, düşük kalçalarda ve şekilsiz kalçalarda dolgu işlemi yapılabilir.
 • Ani kilo vermeden kaynaklanan sarkan göğüsler bu işlem sayesinde kısa sürede toparlanır.
 • Vücudundan memnun olmayan her kadın bu işlemi yaptırabilir.
 • Uygulama öncesinde yapılan doktor muayenesi sayesinde vücudun orantısı belirlenerek ne kadarlık bir dolgu işlemi yapılacağına doktor ile birlikte karar verilir.
 • İşlem sonrasında bozulmuş olan vücut orantısı ve kötü görünüm ortadan kalkarak kıvrımlı hatlara anında sahip olunur.

Ameliyatsız Meme ve Kalça Büyütme Estetiği (Aquafilling) Operasyonu Nasıl Uygulanır?

Diğer estetik uygulamalara göre kısa sürede uygulanabilir.

Ameliyatsız Meme ve Kalça Büyütme Estetiği (Aquafilling) Operasyonu Nasıl Uygulanır?

Aquafilling yöntemi diğer estetik uygulamalarına göre oldukça kolay ve kısa sürede uygulanabilen bir işlemdir. Diğer estetik uygulamalarında olduğu gibi anestezi yapılmasına gerek kalmaz, sadece dolgu yapılacak olan bölgeye lokal anestezi uygulanarak işlem kısa sürede gerçekleştirilir. Dolgu işlemi öncesinde doktor tarafından dolgu yapılacak bölgeler ve ne kadarlık bir dolgu işlemi yapılacağı belirlenir ve bu konuda hasta bilgilendirmesi yapılarak onayı alınır.

Uygulama oldukça kısa süren bir işlemdir. Dolgu yapılacak bölgeye öncelikli olarak anestezi işlemi uygulanır. Sonrasında dolgu maddesi iğne ile büyütme işlemi yapılacak olan alana enjekte edilir. İstenilen büyüklüğe ulaşıldıktan sonra enjekte işlemi sonlandırılır ve dolgu işlemi bitmiş olur. Görüldüğü gibi oldukça basit ve kısa sürede uygulanabilen bu yöntem hastaları zorlamayacak bir operasyondur.

Aquafilling yaptıranlar hemen günlük hayatlarına kaldıkları yerden devam edebilirler ve günlük hayata devam edebilmek için herhangi bir iyileşme sürecini beklemek zorunda kalmazlar. Aquafilling yöntemi kolay uygulanabilir bir işlem olmasının yanı sıra ağrısız bir yöntem olması sayesinde de oldukça avantajlıdır. Diğer bir büyük avantajı ise işlem sırasında herhangi bir kesme işleminin yapılmaması ve işlem sonrasında vücutta kalıcı bir oluşmamasıdır. Bu nedenlerle Aquafilling ameliyatsız kalça dikleştirme yöntemi günümüzde en çok tercih edilen gelişmiş estetik uygulaması olarak kullanılmaktadır. İşlem sonrasında vücutta oluşan ödemler 1 hafta gibi kısa bir sürede vücuttan atılır ve dolgu işlemi yaptıran kişiler tamamen doğal bir görünüme sahip olarak istedikleri kıvrımlı hatlara sahip olmuş olurlar.

Ameliyatsız Meme ve Kalça Büyütme Estetiği (Aquafilling) Operasyonu Nasıl Uygulanır?

Dolgu yapılacak bölgeye öncelikli olarak anestezi işlemi uygulanır. Sonrasında dolgu maddesi iğne ile büyütme işlemi yapılacak olan alana enjekte edilir.

 • Aquafilling yöntemi diğer uygulamalara göre çok daha kısa sürede gerçekleştirilir ve zamandan kazanmanızı sağlar.
 • Dolgu maddesi iğne ile enjekte edilir ve hastaya sadece lokal anestezi uygulanır.
 • İşlem sonrasında iyileşme sürecini beklemek zorunda kalmazsınız.
 • Uygulamadan sonra hemen günlük hayatınıza geri dönebilirsiniz.
 • Aquafilling ile dolgu işlemi yaptırdıktan sonra vücudunuzda herhangi bir iz kalmaz.
 • Uygulama sonrasında doğal ve kıvrımlı hatlara sahip olursunuz.

Ameliyatsız Meme ve Kalça Büyütme Estetiği (Aquafilling) Sonrası İyileşme Süreci Nasıl Olacak?

Aquafilling işleminden sonra kişiler rahatlıkla günlük yaşantılarına geri dönebilir.

Ameliyatsız Meme ve Kalça Büyütme Estetiği (Aquafilling) Sonrası İyileşme Süreci Nasıl Olacak?

Aquafilling iğneyle göğüs büyütme estetiği oldukça kolay uygulanabilen bir uygulama olmasına karşın ameliyat sonrasında da hastaların zorlanmadan günlük hayatlarına geri dönebilmelerini sağlayan bir işlemdir. 20 ile 40 arasında değişen uygulama sonrasında hemen günlük yaşantınıza dönebilir ve hayatınıza devam edebilirsiniz. İşlem sonrasında dolgu maddesi yayılmaz ve bir bütün içerisinde gerekli toparlanma ve büyütme işlemi gerçekleştirilmiş olunur.

Oldukça basit ve pratik bir uygulama olmasına karşılık ameliyatsız göğüs büyütme yolları arasında en çok tercih edilen bu yöntemde enjekte edilen dolgu maddesi vücudunuz ile uyum sağlayacağı için işlem sonrasında herhangi bir ağrı yaşamazsınız. Diğer estetik uygulamalarında olduğu gibi kesme işlemi yapılmadığı için iyileşme sürecine ihtiyacınız yoktur.

Dolgu maddesi iğne ile enjekte edildiği ve en önemlisi kristalize edilmiş su dolgusu kullanıldığı için vücudunuz uyum sürecine ihtiyaç duymaz ve bu sayede işlem sonrasında herhangi bir komplikasyon yaşanmadan hayatınıza geri dönme şansını yakalarsınız. Uygulama sonrasında oluşan ödemler ise 1 hafta gibi kısa bir sürede vücudunuzdan doğal yollar ile atılacağı için işlem sonrasında zorlanmadan veya ağrı çekmeden hayata karışabilirsiniz. İşlem sonrasında sadece doktorunuzun tavsiye edeceği noktalara dikkat ederek ağrı yaşamadan ve zorlanmadan hayatınıza devam edebilir ve günlük işlerinizi halledebilirsiniz. Uygulama sırasında yapılan lokal anestezinin etkisi de kısa sürede geçer işleme dair herhangi bir iz vücudunuzda kalmaz. Bu sayede istediğiniz dolgun hatlara bıçak altına yatmadan ve ağrılı bir süreç yaşamadan sahip olursunuz.

Ameliyatsız Meme ve Kalça Büyütme Estetiği (Aquafilling) Sonrası İyileşme Süreci Nasıl Olacak?

İşlem sonrasında dolgu maddesi yayılmaz ve bir bütün içerisinde gerekli toparlanma ve büyütme işlemi gerçekleştirilmiş olunur.

 • Aquafilling Kolay ve kısa sürede uygulanabilen bir işlemdir.
 • İşlem sırasında kesme işlemi yapılmadığı için iyileşme sürecine ihtiyacınız yoktur.
 • Uygulama sonrasında hemen günlük hayatınıza dönebilirsiniz.
 • Uygulamada sadece lokal anestezi yapıldığı için bilinciniz kapanmaz ve işlem sonrasında toparlanma sürecine ihtiyacınız kalmaz.
 • İşlemde iğne ile dolgu yapıldığı için vücudunuzda ameliyat izi olmaz ve ameliyat iyileşme süreci yaşanmaz.
 • Uygulama sonrasında ağrı yaşamaz ve normal hayatınıza zorlanmadan devam edebilirsiniz.

Ameliyatsız Meme ve Kalça Büyütme Estetiği (Aquafilling) Operasyonunda Turab İsmayilov'un Farkı Nedir?

Hayal ettiğiniz kıvrımlı hatlara sahip olabilirsiniz.

Ameliyatsız Meme ve Kalça Büyütme Estetiği (Aquafilling) Operasyonunda Turab İsmayilov'un Farkı Nedir?

Aquafilling uygulamasındaki Turab İsmayilov’un farkı; Özellikle vücudunda yağ olmayan zayıf kadınları tercih etmesidir.

Zayıf kadınların popo ve meme bölgesine Aquafilling uygulaması kolaylıkla gerçekleştirilebilir. Aquafilling uygulaması sayesinde meme, popo bölgeleri doğal ve estetik bir görünüme kavuşur. Aquafilling uygulamasının cilt altına değilde kasın üstüne yapılması işlem sonrasında ortaya çıkacak enfeksiyon, kontur düzensizliği ve şekil bozukluğu gibi sorunlu süreçlerin önüne geçmiş oluyoruz.

Aquafilling uygulaması lokal anestezi altında gerçekleştirilebilmektedir. Uygulamadan sonra hastalar rahatlıkla normal yaşantılarına devam edebilmektedirler. Aquafilling uygulamasında Turab İsmayilov’un farkı yapılan işlemden sonraki süreçte hastanın düzenli olarak kontrolünü sağlaması, ağrı kesicilerle hastayı sakinleştirmesi ve hastanın hayatına dönmesini kolaylaştırmasıdır.

Burun Estetiği Ameliyatında (Rinoplasti) Turab İsmayilov'un Farkı Nedir

Aquafilling uygulamasından sonra popo veya meme bölgesinde hayal ettiğiniz dolgunluğa ve kıvrımlı hatlara kavuşursunuz.

 • Aquafilling sayesinde hayal ettiğiniz göğüslere sahip olabilirsiniz.
 • Aquafilling sayesinde hayal ettiğiniz popoya sahip olabilirsiniz.
 • İşlem sonrasında uygulamadan anında sonuç alınır.
 • Ameliyatınızı görüştüğünüz doktorun yapacağından emin misiniz?
 • Ani kilo vermeden kaynaklanan sarkan göğüslerden kurtulabilirsiniz.
 • Aquafilling işleminden sonra vücudunuzda herhangi bir iz kalmaz.
 • Aquafilling uygulamasından sonra aynı gün günlük hayatınıza dönebilirsiniz.
 • İhtiyaçlarınıza uygun tedavi seçenekleri sunduğuna emin misiniz?

Ameliyatsız Meme ve Kalça Büyütme Estetiği (Aquafilling) Operasyonun Fiyatları Ne Kadar?

Diğer estetik uygulamalara göre Aquafilling çok daha uygundur.

Ameliyatsız Meme ve Kalça Büyütme Estetiği (Aquafilling) Operasyonun Fiyatları Ne Kadar?

Aquafilling dolgu ile vücut şekillendirme ameliyatları kadınlara istedikleri vücuda ağrısız ve kısa sürede sahip olmalarını sağlayan bir yöntemdir. Uygulamada kullanılan doğal içerikli dolgu maddesi vücut ile uyumsuzluk yaşamaz ve iyileşme sürecine gerek kalmadan ağrısız bir şekilde hastalar hemen günlük yaşantılarına geri dönebilirler.

Aquafilling uygulaması uzun süre etkisi devam eden bir uygulama olmasının yanı sıra diğer estetik uygulamalarına göre Aquafilling fiyatları oldukça uygun fiyatlara sahip olan bir işlemdir. Aquafilling dolgu fiyatları işlem yapılacak bölgenin büyüklüğüne ve işlem yapılacak alana göre değişiklik göstermektedir. Uygulama öncesinde doktor kontrolü gerçekleştirilerek ne kadarlık bir büyütme işlemi yapılacağı ve ne kadar dolgu kullanılacağı doktor tarafından belirlenir.

İşlemin ücreti de yapılacak dolguya göre değişiklik göstermektedir. Hastaya özel olarak işlem yapılacağı için fiyat değişikliği meydana çıkmaktadır. Uzun süre kalıcı olmasıve diğer uygulamalara kıyasla tamamen doğal bir görünüm elde edilmesi açısından değerlendirildiği zaman oldukça uygun fiyatlara sahip olan bu işlem kadınlara oldukça büyük avantajlar sağlamaktadır. Ameliyat işlemi lokal anestezi ile yapıldığı için hasta diğer uygulamalarda olduğu gibi astronomik rakamlar ödemek zorunda kalmaz ve bütçesinde diğer uygulamalara kıyasla büyük bir kar elde eder. Aquafilling uygulaması her kadın tarafından kolaylıkla ve zorlanmadan tercih edilen bir yöntemdir ve Aquafilling fiyat açısından da kadınlara çok büyük avantajlar sağlamaktadır.

Ameliyatsız Meme ve Kalça Büyütme Estetiği (Aquafilling) Operasyonun Fiyatları Ne Kadar?

Ameliyat işlemi lokal anestezi ile yapıldığı için hasta diğer uygulamalarda olduğu gibi astronomik rakamlar ödemek zorunda kalmaz ve bütçesinde diğer uygulamalara kıyasla büyük bir kar elde eder.

 • Aquafilling diğer uygulamalardaki gibi bütçenizi zorlamaz.
 • Uygulamanın ücreti yapılacak büyütme işlemine göre değişiklik göstermektedir.
 • Uzun süre kalıcılığı ve doğal görünümü sayesinde hastalara büyük avantajlar sağlamaktadır.
 • Diğer estetik operasyonlarında olduğu gibi uygulama için astronomik rakamlar ortaya çıkmaz.
 • Aquafilling işlemi pratik bir uygulama olduğu için diğer estetik işlemlerine göre çok daha uygun fiyatlara sahiptir.
 • Diğer işlemlere kıyasla kadınların bütçelerinde büyük bir kar elde etmelerini sağlar.

Doktorunuzun Ameliyatsız Meme ve Kalça Büyütme Estetiği (Aquafilling) Operasyonu Röportajı

Doktorunuz Ameliyatsız Meme ve Kalça Büyütme Estetiği (Aquafilling) 'ni Anlatıyor!

BU VİDEODAN NELER ÖĞRENECEKSİNİZ?

AMELİYAT ÇEŞİTLERİ & FARKLARI

Ameliyatsız Meme ve Kalça Büyütme Estetiği (Aquafilling) ameliyatının çeşitleri ve farkları

DOKTORUNUZUN TAVSİYELERİ

Doktorunuzun Ameliyatsız Meme ve Kalça Büyütme Estetiği (Aquafilling) hakkında tavsiyeleri

VE DAHA BİRÇOK BİLGİ

Ameliyat hakkında diğer bilgilere de videodan öğrenebilirsiniz.

Yukarıdaki bilgilerin yanı sıra diğer bilgilere de ulaşabilirsiniz.

Ameliyatsız Meme ve Kalça Büyütme Estetiği (Aquafilling) Ameliyatı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular & Yanıtları

Ameliyatsız Meme ve Kalça Büyütme Estetiği (Aquafilling) Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Ameliyatsız göğüs büyütme işlemi kalıcı mıdır?

Ameliyatsız göğüs büyütme işleminde gerçekleştirilen dolgu uygulaması 5 ile 8 sene kadar kalıcıdır. Dolgunun yapısı sayesinde vücuttan yavaş yavaş yıkılarak uzaklaşır. Bu işlemin en büyük avantajlarından birisi de tekrarlayan enjeksiyonlara olanak sağlanmasıdır.

Aquafilling jelin sonuçları ne zaman belirli olur?

Aquafilling jel enjeksiyonu işleminin sonuçları prosedürden hemen sonra görülebilir.

Aquafilling jel enjeksiyonunu kalıcı mıdır?

Aquafilling jel, başka herhangi bir hyalüronik dermal dolgudan dört kata kadar daha uzun ömürlüdür. Bu işlemin sonuçları üç yıla kadar süreyle devam eder.

Ameliyatsız göğüs büyütme işlemi hangi durumlarda uygulanır?

 • Göğüslerinin hacminden ve boyutlarından rahatsız olan hastalarda.
 • Göğüslerini 1-2 beden büyütmek isteyen hastalarda.
 • Göğüslerinde hafif bir dolgunluk ve dirilik oluşturmak isteyen hastalarda.
 • Çok hafif bir sarkma varlığında dolgu uygulama yapılır.
 • Ancak belirgin bir sarkma varlığında göğüs dikleştirme ameliyatı tercih etmek daha uygun olacaktır.

Ameliyatsız göğüs büyütme işleminden sonra neler yaşanır?

Ameliyatsız göğüs büyütme uygulamasından sonra hasta hemen normal yaşantısına devam eder. Uygulama sonrasında göğüslerde hafif bir şişlik olacaktır, bu şişlik yaklaşık 1 hafta sonra tamamen ortadan kalkacaktır.

Ameliyatsız göğüs büyütme işlemi süt vermeyi etkiler mi?

Uygulama meme dokusu altına yapılmaktadır, hastanın meme başı ve süt bezleriyle ilgili herhangi bir değişiklik söz konusu olmamaktadır. Dolayısıyla hamileliğe, süt vermeye engel teşkil etmez.

SSS HAKKINDA

Sorunuzun Yanıtını Bulamadınız mı?

Sıkça sorulan sorular sayfalarında sorunuzun yanıtına ulaşamadınız mı? Yardıma ihtiyacınız mı var? Endişelenmeyin merak ettiğiniz tüm soruların yanıtına çok hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Turabismayilov.com.tr sitesinde yayımlanan sıkça sorulan sorular bölümlerinde yanıtınızı bulamadıysanız aşağıdaki butona tıklayarak, yeni bir soru sorabilirsiniz. Yeni bir soru sormadan önce sorunuzun sıkça sorulan sorular sayfalarımızda yanıtlanmadığına emin olmalısınız.

Sorunuz bize ulaştıktan sonra tıbbi bir konu ise doktorlarımız tarafından, teknik bir konu ise mühendislerimiz tarafından yanıtlanacaktır. Sorunuz yanıtlandıktan sonra kişisel bilgileriniz gizlenerek sıkça sorulan sorular sayfasında yayımlanabilir.

7 GÜN, 24 SAAT SİZE YARDIMCI OLMAK İÇİN BURADAYIZ

Hasta danışmanlarımız 7 gün 24 saat sizin için buradalar, hemen bizi arayın!

Ücretsiz randevu alabileceğinizi biliyor muydunuz?

DOKTORUNUZDAN RANDEVU ALIN!

Op. Dr. Turab İsmayilov

RANDEVU TALEP FORMU

En hızlı şekilde destek almak için

HIZLI RANDEVU HATTI

Plastik, rekonstrüktif ve estetik cerrahiye mi ihtiyacınız var? Plastik, rekonstrüktif ve estetik cerrahiye hakkında aklınıza gelebilecek her tedavi hakkında bilgi almak için ücretsiz randevu alabileceğinizi veya aşağıdaki numaradan bize ulaşabileceğinizi biliyor musunuz?

Yukarıdaki randevu formunu doldurarak veya +90 546 639 80 33 numaralı telefonu arayarak ücretsiz randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Randevularınız için

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

 • Pazartesi09:00 - 17:00
 • Salı09:00 - 17:00
 • Çarşamba09:00 - 17:00
 • Perşembe09:00 - 17:00
 • Cuma09:00 - 17:00
 • Cumartesi09:00 - 17:00
 • PazarKapalı

Randevu talebinizi oluşturduktan sonra

RANDEVU TALEBİNDEN SONRA

 • Mail adresinize gelen randevu formunu kontrol ediniz.
 • Form bilgilerinizin hatasız olduğuna emin olunuz.
 • 8 saat içerisinde hasta danışmanımız tarafından aranacaksınız.
 • İletişim bilgilerinizden ulaşılabilir olduğunuzdan emin olmalısınız.
 • Randevunuz danışmanınızla belirteceğiniz tarihe göre belirlenecektir.
 • Randevu gün ve saatten 15 dakika evvel gitmeye özen gösteriniz.