Ameliyatsız yüz germe uygulaması.

Focus Ultrason Yüz Germe (Hifu) Operasyonu Hakkında

Cildin sıkılaşmasını ve pürüzsüzleşmesini sağlayan ameliyatsız yüz germe uygulaması, sarkmaları ve yaşlanma izlerini yok eden estetik operasyonlardır. Cerrahi bir müdahale olmayıp, yer çekimine karşı sarkan ve kırışan cildi yenileyerek daha sıkı, genç ve parlak bir cilde kavuşmayı sağlar.

 • Cilt sarkmalarından kurtulun.
 • Cildinizi gençleştirin.
 • Cilde form kazandırılır.
 • Anestezi Türü: Lokal
 • Operasyon Süresi: 1-2 saat
 • İşe Dönüş Süresi: 4-10 gün
Op. Dr. Turab İsmayilov

ÜCRETSİZ RANDEVU ALABİLECEĞİNİZİ BİLİYOR MUYDUNUZ?

Daha genç bir görünüm kazanın.

Focus Ultrason Yüz Germe (Hifu) Operasyonu Nedir?

Daha genç bir görünüm için ameliyat olmaya gerek bırakmayan ameliyatsız yüz germe operasyonları günümüzde birçok farklı yöntemle yapılmakta ve kısa sürede sarkma ve kırışıklıkları yok etmektedir. Belli bir yaştan sonra ortaya çıkan sarkma ve kırışıklıklar yaşlanma belirtileri olarak oldukça can sıkıcıdır.

Her kadının görmek istediği pürüzsüz, sıkı ve parlak bir cilt için uygulanan ameliyatsız yüz germe yöntemleri arasında yer alan Ameliyatsız İple Yüz Germe estetiği oldukça popüler bir yöntem olup iple yüz germe veya yüz asma olarak ta bilinmektedir.

Ultrason tekniği ile uygulanan Ultherapy yöntemi ise doku altına yapılan ısı etkisi ile cildin toparlanma işlemidir. Ameliyatsız yüz germe operasyonlarından olan Fraksiyonel karbondioksit lazer uygulaması, kırışıklık ve sarkma yanında yara ve yanık izlerinde, ameliyat ve jilet izlerinde, gözenek küçültme, akne izi ve cilt çatlağı tedavisinde de uygulanmaktadır. Cildin 20’li yaşlardan sonra cildin kolajen etkisini yitirdiği ve giderek esnekliğini kaybettiği bir gerçektir. Evde yapılan Cilt Germe Maskeleri ile ilk sarkma ve kırışmalar minimize edilse de belli bir yaştan sonra zamana karşı durdurulamayan sarkma ve kırışıklıklar için estetik operasyonlar devreye girer. Fraksiyonel Karbondioksit Lazer Yaptıranlar cilt sıkılaştırma yanında izlerden de kurtulmakta, kişi Doğal Yüz Gençleştirme Yöntemleri ile yok edilemeyen izlerden de kurtulmaktadır. Örümcek Ağı Eseri örümcek ağından ilham alınarak cilt altına polidiaksanon ipler kullanılarak yapılan bir cilt germe operasyonudur.

Focus Ultrason Yüz Germe (Hifu) Operasyonu Nedir?

Altın İplik Yüz Germe olarak ta bilinmekte olup cilt sarkması ve kırışıklık tedavisinde kullanılmaktadır.

 • Ameliyatsız yüz germe uygulaması sarkan ve kırışan ciltlerin toparlanması ve pürüzsüzleştirilmesi için yapılan estetik uygulamalardır.
 • Cildi canlandırma, gençleştirme ve form kazandırma işlemidir.
 • Kadın erkek herkese uygulanır.
 • Uygulanan yönteme göre farklı sürelerde cilt gençleştirme yapılır.
 • Lokal anestezi altında uygulanır.
 • Hasta 4-10 günde normal yaşamına döner.

Focus Ultrason Yüz Germe (Hifu) Operasyonu Kimlere Uygulanabilir?

Cilt sarkması ve kırışıklıklardan kurtulabilirsiniz.

Focus Ultrason Yüz Germe (Hifu) Operasyonu Kimlere Uygulanabilir?

Ameliyatsız yüz germe uygulamaları cilt sarkması, kırışıklık ve izlerden şikâyetçi olan herkese uygulanmaktadır. Yüz ve boyun bölgesinde uygulanan iple yüz germe uygulaması ileri yaşlarda da uygulanırken, Ultherapy ve Fraksiyonel lazer uygulaması daha genç yaştakilere de uygulanmaktadır.

Ciltte sarkma, gevşeme, göz, alın ve ağız çevresinde kırışıklık, boyun ve dekolte bölgesinde deformasyon, kaş ve göz kapaklarında görülen yaşlanma belirtilerine karşı ameliyatsız yüz germe uygulamaları adeta zamanı geriye sarmaktadır.

Doğal yöntemlerle yapılan bakım ve maskeler belli bir yaştan sonra ortaya çıkan kırışıklık ve sarkmalarda etkili değildir. Fraksiyonel Lazer Yaptırdım diyenlerin yorumlarından ve Ameliyatsız Yüz Germe Kadınlar Kulübü üyelerinin sonuçlarından son derece memnun kaldığı uygulamalardan da anlaşıldığı gibi, yaşlanma belirtilerine kesin çözüm olan ameliyatsız yüz germe operasyonları, her cilt sarkma ve kırışması yaşayanların kesin çözüm bulduğu estetik uygulamalardır. Örümcek Ağı Estetiği Kadınlar Kulübü ve ultherapy yaptıranların yorumları oldukça etkileyici olup, kısa sürede genç, diri ve pürüzsüz bir cilt için ameliyatsız yüz germe uygulamaları her zaman tercih edilen yüz gençleştirme operasyonları olmuştur. Fraksiyonel Lazer Yaptıran Ünlüler cilt toparlaması yanında izlerden de kurtularak çok daha genç ve pürüzsüz bir cilt, boyun ve dekolte bölgesi ile karşımıza çıkıyor. Fraksiyonel Lazer Sonrası yara ve akne izleri yok olurken kırışıklık ve sarkmalar da düzeltilerek cilt daha genç bir görünüme kavuşuyor. İple Yüz Germe Yaptıranlar adeta uygulamayı yaptırdıkları yaşta kalarak her zaman genç ve pürüzsüz bir cilde sahip oluyor.

Focus Ultrason Yüz Germe (Hifu) Operasyonu Kimlere Uygulanabilir?

Örümcek Ağı Estetiği Ne Kadar Kalıcı diye düşünenler azalan kolajen üretimini uyaran örümcek ağı uygulaması ile her zaman genç kalan bir cilt görüntüsüne sahip oluyor.

 • Ameliyatsız yüz germe kadın erkek herkese uygulanıyor.
 • Cilt sarkması, kırışması, kaş düşmesi, göz kapağı deformasyonu olanlar başvuruyor.
 • Birçok yöntemden en uygun yöntemle cilt gençleştirmesi yapılıyor.
 • Operasyon süresi uygulanan yönteme göre değişiyor.
 • Hastaya lokal anestezi altında uygulama yapılıyor.
 • Hastanın normal yaşamına dönmesi 4-10 gün arası sürüyor.

Focus Ultrason Yüz Germe (Hifu) Operasyonu Nasıl Uygulanır?

Uygulanacak operasyona göre teknikler değişir.

Focus Ultrason Yüz Germe (Hifu) Operasyonu Nasıl Uygulanır?

Ameliyatsız yüz germe, uygulanacak operasyona göre farklı uygulama tekniklerinin olduğu bir cilt gençleştirme yöntemidir. Karbondioksit Lazer Nedir 10600 nm dalga boyundaki ışınların sarkmış, kırışmış veya iz olan bölgeye uygulanması işlemidir. Yarattığı ısı etkisi ile cildi yenileyen bir uygulama olup Fraksiyonel Karbondioksit Lazer Zararları yoktur.

Fraksiyonel co2 Lazer Sonrası Kızarıklık, soyulma ve kabuklanmalar 4-10 gün sonra yok olur. 1-4 seans süren bir operasyon olup hastanın sorununa göre seans sayısı farklılık gösterir. Yer çekimine karşı sarkan ve kırışan cildi toparlama ve form kazandırma işlemi olan İple Yüz Germe Öncesi Sonrası arasındaki fark son derece barizdir.

Yanak ve gıdı sarkmalarından boyun kırışmasına kadar tüm yaşlanma belirtilerini yok eden iple yüz germe operasyonu, son derece ince iğnelerle polidiaksanon iplerin cilt altına yerleştirilmesi işlemidir. İple Yüz Germe Kadınlar Kulübü üyelerinin de belirttiği gibi son derece yüz güldürücü bir gençleştirme sağlamakta ve bu yöntemle kolajen üretimi teşvik edildiğinde kalıcı bir gençleşme sağlanmaktadır. İple Yüz Germenin Yan Etkileri olmayıp asıl etki 3. ayın sonunda görülür. Yoğun ses dalgalarının gönderildiği ultherapy yönteminde transducer ile cildin 1,5-3-4,5 mm derinliklerine ısı değişikliği yapan ses dalgaları gönderilir. Hassas atışlarla hasarlı dokulara ulaşılır ve kolajen üretimi uyandırılır. Ultherapy Yan Etkileri olmayıp cildi germe ve gençleştirme işlemidir. Ultherapy Yaptıran Ünlüler bu operasyona en güzel örneği teşkil etmektedir. Bir seans yeterli olsa da ilerlemiş sarkma ve kırışıklıklarda 6 ay ya da 1 yıl sonra tekrarlanarak kesin sonuç elde edilir. Ultherapy Öncesi Sonrası farklardan da anlaşıldığı gibi sonuç mükemmeldir. Ameliyatsız Yüz Germe Video görüntülerini izleyebilir, profesyonel bir yüz gençleştirme için kliniğimize başvurabilirsiniz.

Focus Ultrason Yüz Germe (Hifu) Operasyonu Nasıl Uygulanır?

Ultherapy Yan Etkileri olmayıp cildi germe ve gençleştirme işlemidir. Ultherapy Yaptıran Ünlüler bu operasyona en güzel örneği teşkil etmektedir.

 • Ameliyatsız yüz germe uygulamaları lokal anestezi altında uygulanır.
 • Uygulanacak tekniğe ve hasarlı bölgeye göre sürelere değişir.
 • İşinin ehli uzmanlar tarafından steril ortamlarda yapılmalıdır.
 • Uygulanacak yönteme ve hastaya göre tekrarlanabilir.
 • Cildi gençleştirme ve forma sokma işlemidir.
 • Hasta 4-10 günde normal yaşamına döner.

Focus Ultrason Yüz Germe (Hifu) Sonrası İyileşme Süreci Nasıl Olacak?

İyileşme süreci son derece kısadır.

Focus Ultrason Yüz Germe (Hifu) Sonrası İyileşme Süreci Nasıl Olacak?

İyileşme süreci son derece kısa ve konforlu olan ameliyatsız yüz germe uygulamaları, hastanın acı hissetmediği ve operasyon sonrası hemen makyaj yaparak günlük yaşamına döndüğü cilt gençleştirme uygulamalarıdır.

Fraksiyonel Lazer Yan Etkileri ciltte hafif kızarıklık ve kabuklanmalar olup en geç 10 günde kaybolur. Örümcek ağı estetiği yine acısı bir işlem olup hafif gerginlik ve dolgunluk dışında bir yan etkisi yoktur.

Morluk veya ödem oluşmuş ise makyajla kapatıldığından kişi hemen sosyal yaşamına dönebilir. Tüm gün buz uygulaması yapılır ve aynı gün banyo yapılmaz. İyileşme sürecinde sırt üstü yatılır ve aşırı mimiklerden uzak durulur. Ulthreapy yüz gençleştirme operasyonu sonrası ise ciltte herhangi bir ödem leke veya yanık oluşmadığından hasta hemen normal yaşamına döner.

Focus Ultrason Yüz Germe (Hifu) Sonrası İyileşme Süreci Nasıl Olacak?

İyileşme süreci son derece kısa ve konforlu olan ameliyatsız yüz germe uygulamaları, hastanın acı hissetmediği ve operasyon sonrası hemen makyaj yaparak günlük yaşamına döndüğü cilt gençleştirme uygulamalarıdır.

 • Ameliyatsız yüz germe sonrası iyileşme süreci kısadır.
 • Hasta son derece konforlu ve acısız bir iyileşme dönemi geçirir.
 • Operasyona göre dikkat edilmesi gereken noktalar doktor tarafından iletilir.
 • Operasyon lokal anestezi altında ağrısız ve acısız geçer.
 • Uygulanacak yönteme göre operasyon süresi değişir.
 • Hasta en geç 10 günde sosyal yaşamına döner.

Plastik, Rekonstrüktif Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Turab İsmayilov Kimdir?

Doktorunuzu çok iyi araştırmanız gerektiğinin bilincinde misiniz?

Plastik, Rekonstrüktif Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Turab İsmayilov Kimdir?

Plastik Cerrahi, saç ekimi, medikal estetik, zayıflama ve şekillendirme işlemlerinde uzman olan Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Turab İsmayilov 2009 yılında Hacettepe Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. 12/11/1985 doğumlu olan Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Turab İsmayilov 2015 yılında ise Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde Uzmanlık alanını bitirerek bugün hastalarına en iyi tecrübelerle en iyi tedaviyi sunmayı amaçlamaktadır.

Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Turab İsmayilov özellikle kapalı burun estetiği cerrahisi, Liposakşın (Yağ Aldırma) Operasyonları ve Vücut Şekillendirme operasyonlarında Türkiye’deki en başarılı hekimlerden bir tanesidir. İsmayilov, operasyon sonrası iz kalması veya ağrı çekilmesi gibi hususlarda çok titiz olması sebebiyle her zaman kapalı operasyonların yapılması için çalışmalarını sürdürmektedir.

Kapalı olarak yapılan ameliyatlar sonrasında morluk, şişlik ve ağrı açık olan operasyonlara göre minimize edilmektedir. Dünyada ilk defa fazla terleme hastalığında el ve ayaklara kalıcı tedavi yöntemleri geliştirerek Türkiye’nin tıp alanında gelişmesi için farklı çözümler üretmektedir. El, ayak ve koltuk altı terlemelerine uyguladığı lazer yöntemi Koç Üniversitesi Tıp Fakültesi Etik Kuruluna sunulmuştur. Amerika, İngiltere, Rusya, Azerbeycan gibi ülkelerde onlarca başarılı operasyon geçiren İsmayilov; İstanbul’da Acıbadem, İstanbul Estetik Merkezi, İstanbul Cerrahi Merkezi, Medilife, Mediplus vb. onlarca hastanede de operasyonlarını gerçekleştirmektedir. Op. Dr. Turab İsmayilov hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Burun Estetiği Ameliyatında (Rinoplasti) Turab İsmayilov'un Farkı Nedir

Karar vermeden önce doktorunuzu çok iyi araştırmanız gerektiğinin bilincinde misiniz? Bir Plastik Cerrahi uygulaması veya ameliyatına mı ihtiyacınız var? Size kılavuzluk yapacak dikkat etmeniz gerekenler listesini okumaya ne dersiniz?

 • Dermatoloji Uzmanı ile Plastik Cerrahi Uzmanı arasındaki farkları biliyor musunuz?
 • Doktorunuzun uzmanlık eğitimini aldığı yeri biliyor musunuz?
 • Doktorunuzun gerçekten doktor olduğundan emin misiniz?
 • Ameliyatınızı görüştüğünüz doktorun yapacağından emin misiniz?
 • Doktorunuzun ameliyat sonrası size aynı ilgiyi göstereceğine emin misiniz?
 • Sizi cezbeden çok düşük ameliyat ücretleri olabilir mi?
 • Doktorunuza ihtiyacınız olduğu her zaman ulaşabiliyor musunuz?
 • İhtiyaçlarınıza uygun tedavi seçenekleri sunduğuna emin misiniz?

Focus Ultrason Yüz Germe (Hifu) Operasyonun Fiyatları Ne Kadar?

Uygulanacak olan tekniğe göre fiyatlar değişiklik gösterir.

Focus Ultrason Yüz Germe (Hifu) Operasyonun Fiyatları Ne Kadar?

Ameliyatsız Yüz Germe Fiyatları fiyatları uygulanacak tekniğe, hastanın yaşadığı sorunun büyüklüğüne, doktora ve kliniğe göre değişmektedir.

İple Yüz Germe Fiyatları 2017 bilgisi almak için kliniğimize başvurabilir, size özel Altın İple Yüz Germe Fiyatları ve diğer detayları öğrenebilirsiniz.

Fraksiyonel Karbondioksit Lazer Fiyatları sarkma, kırışıklık veya iz giderme gibi uygulama amacına göre değişmektedir. Fraksiyonel Lazer Fiyatları 2018 ve 2017 fiyatları için bizimle irtibata geçebilir, detaylı bir muayeneden sonra size özel Yüz Gençleştirme Fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ameliyatsız yüz germe uygulamalarından olan Ultherapy Fiyatı için mutlaka muayene olmalısınız. Cilt hasarlarına, kliniğe ve doktora göre değişen ameliyatsız yüz germe uygulamaları, kişiden kişiye değişen fiyatlarla muayene sonucu belirlenmektedir.

Focus Ultrason Yüz Germe (Hifu) Operasyonun Fiyatları Ne Kadar?

Fraksiyonel Karbondioksit Lazer Fiyatları sarkma, kırışıklık veya iz giderme gibi uygulama amacına göre değişmektedir.

 • Ameliyatsız yüz germe ameliyat fiyatları kişiye göre değişir.
 • Doktora, şehre ve kliniğe göre değişkenlik gösterir.
 • Güz gençleştirme ve form verme operasyonu olup fiyatlar muayene sonucu belirlenir.
 • Ameliyat süreleri uygulanacak tekniğe göre değişir.
 • Lokal anestezi altında ağrısız ve acısız uygulanan bir işlemdir.
 • Hasta 4-10 gün içinde günlük aktivitelerine geri döner.

Doktorunuzun Focus Ultrason Yüz Germe (Hifu) Operasyonu Röportajı

Doktorunuz Focus Ultrason Yüz Germe (Hifu)'ni Anlatıyor!

BU VİDEODAN NELER ÖĞRENECEKSİNİZ?

AMELİYAT ÇEŞİTLERİ & FARKLARI

Focus Ultrason Yüz Germe (Hifu) ameliyatının çeşitleri ve farkları

DOKTORUNUZUN TAVSİYELERİ

Doktorunuzun Focus Ultrason Yüz Germe (Hifu) hakkında tavsiyeleri

VE DAHA BİRÇOK BİLGİ

Ameliyat hakkında diğer bilgilere de videodan öğrenebilirsiniz.

Yukarıdaki bilgilerin yanı sıra diğer bilgilere de ulaşabilirsiniz.

Focus Ultrason Yüz Germe (Hifu) Ameliyatı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular & Yanıtları

Focus Ultrason Yüz Germe (Hifu) Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Focus Ultrason İşlemi Nasıl Uygulanıyor?

 • Ultrason dalgaları yayan sistem cilde temas ettirilir ve cildin altındaki katmanlar monitör aracılığı ile görüntülenir. Önceden belirlenen uygulama alanlarının 3 ile 4 mm altına odaklanan ses dalgaları bu alanlardaki kolajen üretimi arttırıcı ısı hasarı yaratır ve üretilen kolajen sayesinde sıkılaşma gözlemlenir.

Focus Ultrason İşlemi Kimlere Uygulanabiliyor?

 • Yüz çevresinde ve boyun bölgesinde sarkma meydana gelen herkesde uygulanabilir. 40 ile 65 yaş arasında kolajen etkisinin azalması ile beraber ciltte gevşeme ve sarkma gözlemlenir. Azalan kolajen miktarının Focuslu Ultrason sistemi sayesinde arttırılması, bu yaş aralığında daha belirgin sonuç alınmasını sağlar.

Focus Ultrason İşlemi Kaç Seansta Uygulanır?

Focus Ultrason işlemi sadece tek seansta uygulanır. Ancak sarkmanın çok ilerlediği kişilerde gerekli görülürse 2 veya 3 seans uygulanabilir.

Focus Ultrason İşlemi Ne Kadar Sürmektedir?

 • Focus Ultrason işleminin uygulama süresi yapılan bölgenin büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir. Ortalama olarak tüm yüz uygulaması maksimum 30 ile 45 dakika arasında sürmektedir.

Focus Ultrason İşleminde Acı Hissedilir mi?

Focus Ultrason uygulaması esnasında ki hissiyat kişiden kişiye farklılık göstermekle birlikte, hastalar genelde uygulama esnasında hissettikleri acı hissini; anlık bir iğne batması gibi tanımlamaktadırlar. Bu his; focuslanmış ses dalgası enerjisinin dokunun hedeflenen alanlarına ulaştığının ve böylelikle ciltte toparlama ve sıkılaşma etkisi meydana geleceğinin işaretidir.

Focus Ultrason İşlemi için Uygun Adaylar Kimlerdir?

 • Yüzünde aktif cilt enfeksiyonu bulunan kişilere (Örneğin; herpes virüs)
 • Vücudunda kalp pili gibi elektronik cihaz veya metal stent bulunanlar
 • Yara iyileşmesine ya da kanın pıhtılaşmasına engel olan bir hastalığı olanlar
 • Otoimmün hastalığı olanlar
 • Diyabet ve epilepsi hastalığı olanlar
 • Çocuklar ve hamileler

SSS HAKKINDA

Sorunuzun Yanıtını Bulamadınız mı?

Sıkça sorulan sorular sayfalarında sorunuzun yanıtına ulaşamadınız mı? Yardıma ihtiyacınız mı var? Endişelenmeyin merak ettiğiniz tüm soruların yanıtına çok hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Turabismayilov.com.tr sitesinde yayımlanan sıkça sorulan sorular bölümlerinde yanıtınızı bulamadıysanız aşağıdaki butona tıklayarak, yeni bir soru sorabilirsiniz. Yeni bir soru sormadan önce sorunuzun sıkça sorulan sorular sayfalarımızda yanıtlanmadığına emin olmalısınız.

Sorunuz bize ulaştıktan sonra tıbbi bir konu ise doktorlarımız tarafından, teknik bir konu ise mühendislerimiz tarafından yanıtlanacaktır. Sorunuz yanıtlandıktan sonra kişisel bilgileriniz gizlenerek sıkça sorulan sorular sayfasında yayımlanabilir.

7 GÜN, 24 SAAT SİZE YARDIMCI OLMAK İÇİN BURADAYIZ

Hasta danışmanlarımız 7 gün 24 saat sizin için buradalar, hemen bizi arayın!

Ücretsiz randevu alabileceğinizi biliyor muydunuz?

DOKTORUNUZDAN RANDEVU ALIN!

Op. Dr. Turab İsmayilov

RANDEVU TALEP FORMU

En hızlı şekilde destek almak için

HIZLI RANDEVU HATTI

Plastik, rekonstrüktif ve estetik cerrahiye mi ihtiyacınız var? Plastik, rekonstrüktif ve estetik cerrahiye hakkında aklınıza gelebilecek her tedavi hakkında bilgi almak için ücretsiz randevu alabileceğinizi veya aşağıdaki numaradan bize ulaşabileceğinizi biliyor musunuz?

Yukarıdaki randevu formunu doldurarak veya 0 (532) 232 20 44 numaralı telefonu arayarak ücretsiz randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Randevularınız için

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

 • Pazartesi09:00 - 17:00
 • Salı09:00 - 17:00
 • Çarşamba09:00 - 17:00
 • Perşembe09:00 - 17:00
 • Cuma09:00 - 17:00
 • Cumartesi09:00 - 17:00
 • PazarKapalı

Randevu talebinizi oluşturduktan sonra

RANDEVU TALEBİNDEN SONRA

 • Mail adresinize gelen randevu formunu kontrol ediniz.
 • Form bilgilerinizin hatasız olduğuna emin olunuz.
 • 8 saat içerisinde hasta danışmanımız tarafından aranacaksınız.
 • İletişim bilgilerinizden ulaşılabilir olduğunuzdan emin olmalısınız.
 • Randevunuz danışmanınızla belirteceğiniz tarihe göre belirlenecektir.
 • Randevu gün ve saatten 15 dakika evvel gitmeye özen gösteriniz.