Aquafilling Ameliyatsız Kalça ve Meme Büyütme Estetiğinde İyileşme Süreci

Aquafilling iğneyle göğüs büyütme estetiği oldukça kolay uygulanabilen bir uygulama olmasına karşın ameliyat sonrasında da hastaların zorlanmadan günlük hayatlarına geri dönebilmelerini sağlayan bir işlemdir. 20 ile 40 arasında değişen uygulama sonrasında hemen günlük yaşantınıza dönebilir ve hayatınıza devam edebilirsiniz. İşlem sonrasında dolgu maddesi yayılmaz ve bir bütün içerisinde gerekli toparlanma ve büyütme işlemi gerçekleştirilmiş olunur.

Oldukça basit ve pratik bir uygulama olmasına karşılık ameliyatsız göğüs büyütme yolları arasında en çok tercih edilen bu yöntemde enjekte edilen dolgu maddesi vücudunuz ile uyum sağlayacağı için işlem sonrasında herhangi bir ağrı yaşamazsınız. Diğer estetik uygulamalarında olduğu gibi kesme işlemi yapılmadığı için iyileşme sürecine ihtiyacınız yoktur.

Dolgu maddesi iğne ile enjekte edildiği ve en önemlisi kristalize edilmiş su dolgusu kullanıldığı için vücudunuz uyum sürecine ihtiyaç duymaz ve bu sayede işlem sonrasında herhangi bir komplikasyon yaşanmadan hayatınıza geri dönme şansını yakalarsınız. Uygulama sonrasında oluşan ödemler ise 1 hafta gibi kısa bir sürede vücudunuzdan doğal yollar ile atılacağı için işlem sonrasında zorlanmadan veya ağrı çekmeden hayata karışabilirsiniz.

İşlem sonrasında sadece doktorunuzun tavsiye edeceği noktalara dikkat ederek ağrı yaşamadan ve zorlanmadan hayatınıza devam edebilir ve günlük işlerinizi halledebilirsiniz. Uygulama sırasında yapılan lokal anestezinin etkisi de kısa sürede geçer işleme dair herhangi bir iz vücudunuzda kalmaz. Bu sayede istediğiniz dolgun hatlara bıçak altına yatmadan ve ağrılı bir süreç yaşamadan sahip olursunuz.

Search

+
SORU SOR
WhatsApp WhatsApp İletişim