Aquafilling Ameliyatsız Kalça ve Meme Büyütme Kimlere Uygulanabilir?

Ameliyatsız meme ve iğneyle kalça büyütme estetiği olan Aquafilling işlemi vücudundan memnun olmayan ve her yaş grubundaki kişi tarafından kolaylıkla yaptırılabilen bir işlemdir. İşlemin kısa sürede lokal anestezi ile yapılması ve dolgu maddesinin istenilen büyüklüğe ulaştıktan sonra enjeksiyon işleminin kesilmesiyle uygulamanın son bulması günümüzün en pratik ve en güvenilir estetik işlemlerinden birisi olmasını sağlamıştır.

Vücudundan memnun olmayan her kadın bu işlemi rahatlıkla yaptırabilir. Uygulamanın en büyük avantajı ise işlem sonrasında hastaların tamamen doğal bir görünüme sahip olmalarıdır. Sarkık göğüslerde, küçük göğüslerde, ani kilo vermeden dolayı sarkan ve formunu kaybeden göğüslerde, şekilsiz kalçalarda, ani kilo vermeye bağlı olarak formunu kaybetmiş kalçalarda, düşük kalçalarda ve daha birçok nedenden dolayı vücudunuzda memnun olmadığınız bölgelerin toparlanmasında Aquafilling yöntemi ile dolgu yapılabilir ve istenilen vücut kıvrımlarına kısa bir sürede sahip olunabilir.

Uygulama öncesinde iğneyle kalça şekillendirme büyütme işleminin ne kadarlık bir alanda yapılacağı doktor muayenesi ile belirlenerek hasta bilgilendirilmektedir. Sorun yaşanılan bölgede doktor gerekli ölçümleri vücut orantısına göre belirleyerek en doğal görünüme sahip olmanıza yardımcı olmaktadır. Bu sayede bozulan vücut orantısına tekrar sahip olunur ve eski sarkmış ve küçük görüntüden anında kurtularak istediğiniz dolgun görünümü elde edebilirsiniz.

Search

+
SORU SOR
WhatsApp WhatsApp İletişim