Aquafilling Ameliyatsız Kalça ve Meme Büyütme Nasıl Uygulanır?

Aquafilling yöntemi diğer estetik uygulamalarına göre oldukça kolay ve kısa sürede uygulanabilen bir işlemdir. Diğer estetik uygulamalarında olduğu gibi anestezi yapılmasına gerek kalmaz, sadece dolgu yapılacak olan bölgeye lokal anestezi uygulanarak işlem kısa sürede gerçekleştirilir. Dolgu işlemi öncesinde doktor tarafından dolgu yapılacak bölgeler ve ne kadarlık bir dolgu işlemi yapılacağı belirlenir ve bu konuda hasta bilgilendirmesi yapılarak onayı alınır.

Uygulama oldukça kısa süren bir işlemdir. Dolgu yapılacak bölgeye öncelikli olarak anestezi işlemi uygulanır. Sonrasında dolgu maddesi iğne ile büyütme işlemi yapılacak olan alana enjekte edilir. İstenilen büyüklüğe ulaşıldıktan sonra enjekte işlemi sonlandırılır ve dolgu işlemi bitmiş olur. Görüldüğü gibi oldukça basit ve kısa sürede uygulanabilen bu yöntem hastaları zorlamayacak bir operasyondur. Aquafilling yaptıranlar hemen günlük hayatlarına kaldıkları yerden devam edebilirler ve günlük hayata devam edebilmek için herhangi bir iyileşme sürecini beklemek zorunda kalmazlar.

Aquafilling yöntemi kolay uygulanabilir bir işlem olmasının yanı sıra ağrısız bir yöntem olması sayesinde de oldukça avantajlıdır. Diğer bir büyük avantajı ise işlem sırasında herhangi bir kesme işleminin yapılmaması ve işlem sonrasında vücutta kalıcı bir oluşmamasıdır. Bu nedenlerle Aquafilling ameliyatsız kalça dikleştirme yöntemi günümüzde en çok tercih edilen gelişmiş estetik uygulaması olarak kullanılmaktadır. İşlem sonrasında vücutta oluşan ödemler 1 hafta gibi kısa bir sürede vücuttan atılır ve dolgu işlemi yaptıran kişiler tamamen doğal bir görünüme sahip olarak istedikleri kıvrımlı hatlara sahip olmuş olurlar.

Search

+
SORU SOR
WhatsApp WhatsApp İletişim