Aquafilling Ameliyatsız Meme ve Kalça Büyütme Estetiği Nedir?

Tarih boyunca tüm kadınlar kıvrımlı vücut hatlarına ile çekici ve istedikleri vücuda sahip olmak için birçok yöntem denemişler ve özellikle yakın tarihlerden itibaren çeşitli tıbbi uygulamalara başvurarak hayal ettikleri vücuda sahip olmak için birçok riski göze almışlardır. Bu yöntemlerden en bilineni hepimizin de bildiği gibi estetik ameliyatlarıdır.

Özellikle göğüs estetiği kadınlar arasında oldukça popüler olan ve en sık başvurulan yollardan birisidir. Ancak estetik operasyonlarının tıbbi bir müdahale gerektirmesi, vücuda enjekte edilen yabancı maddelerden dolayı ameliyat sonrası oluşan çeşitli komplikasyonlar ve iyileşme sürecinin uzun olması sebebi ile kadınları korkutan işlemlerden birisidir. Ancak gelişen estetik ve tıp uygulamaları sayesinde artık ameliyata ve sonrasındaki ağrılı sürece gerek kalmadan istediğiniz vücut hatlarına sahip olabilir ve Aquafilling ameliyatsız göğüs büyütme yolları sayesinde silikon uygulamalarının aksine tamamen doğal bir görünüm elde edebilirsiniz.

Aquafilling iğneyle göğüs şekillendirme büyütme yöntemi %98’i kristalize edilmiş sudan oluşan dolgu maddesinin lokal anestezi ile vücuda enjekte edilerek vücut şekillendirme işlemidir. İnsan vücudunun %60’ından fazlasının sudan oluştuğunu düşündüğümüzde vücuda yabancı bir madde girmemesinden dolayı diğer estetik işlemlerinde olduğu gibi herhangi bir yan etkisi ya da Aquafilling zararları ortaya çıkmadan vücut tepkimesi bulunmamaktadır. Aquafilling yöntemi göğüs ve kalça büyütmek için son yıllarda dünyada kadınlar tarafından en çok tercih edilen uygulamaların başında yer alıyor.

Özellikle lokal anestezi uygulaması olması ve işlem sonrasında tamamen doğal bir görünüm ortaya çıkmasından dolayı kadınlar tarafından tercih edilen uygulama, göğüs ve kalça büyütme işlemlerinin yanı sıra çarpık bacakları düzeltmek, ince bilekleri kalınlaştırmak gibi vücudun birçok alanında da uygulanabilmektedir. Dolgu maddesinin jel kıvamı sayesinde uygulama sonrasında tamamen doğal bir görünüm elde edilir, işlem sırasında herhangi bir kesme işlemi yapılmadığı ve iğne ile dolgu maddesi enjekte edildiği için vücutta işleme dair herhangi bir iz kalmaz.

Aquafilling yöntemi ile göğüs ve kalça büyütme işlemi sonrasında hastalar hemen günlük hayatlarına dönebilir ve işlem sonrasında ameliyatta olduğu gibi ağrı yaşamazlar. Uygulamaya bağlı olarak oluşan ödemler yaklaşık 1 hafta gibi kısa bir sürede vücuttan tamamen atılarak vücut istenilen şekle tamamen sahip olur. Aquafilling yönteminin kalıcılığı metabolizmaya göre 5 ile 8 yıl arasında değişmekte ve bu süre zarfında kadınlar istedikleri vücuda sahip olmaktadırlar.

Vücuda enjekte edilen dolgu maddesi sürenin sonunda vücuttan doğal yollar ile atılmakta ve vücuda hiçbir zarar vermemektedir. İşlemin uzun süreli bir çözüm olmasına karşın Aquafilling uygulaması diğer işlemlere göre de oldukça uygun fiyatlarla yapılmaktadır. Bu uygulamanın en büyük avantajı şüphesiz ki uygulama esnasında kullanılan jel maddenin sudan oluşması ve vücuda zarar vermemesidir. Aquafilling işlemi ile istediğiniz kıvrımlı hatlara kısa sürede sahip olabilirsiniz.

Search

+
SORU SOR
WhatsApp WhatsApp İletişim