Bacak, Kol ve El Estetiği Fiyatları Nedir?

El estetiği fiyatları lazer, dolgu ya da yağ yağ transferine göre değişmektedir. El gençleştirme fiyatları için her zaman kliniğimize başvurabilir, ellerinizdeki leke, kırışıklık veya çillenme sorunundan kısa sürede kurtulabilirsiniz.

Son derece sinir bozucu olan kollardaki sarkmalar için yapılan kol estetiği uygulamaları kollardaki sarkmaları gidermekte ve adeta zamanı geriye döndürmektedir. Kol inceltme ameliyatı fiyatı sarkma derecesine ve sarkan yağ dokusu miktarına göre değişmektedir. Kol estetiği ameliyatı fiyatları için hemen uzmanlarımızla irtibata geçin.

Bacak estetiğinde diz, ayak bileği, basen ve bacak içlerine yapılan estetik müdahalelerle bacak çarpıklığından diz kırışıklığına ayak bileği kalınlığından bacak kalınlığı sorununa kadar tüm sıkıntılar giderilmektedir. Bacak estetiği yaptıranların yorumları operasyon sonrası çok rahat etek giyebildikleri ve estetik olarak bacaklarının çok daha güzel göründüğünü vurgulayan yorumlardır. İster Bacak estetiği fotoğrafları ve yorumlarını okuyabilir isterseniz de kliniğimize gelerek bacak estetiği fiyatları 2018 ve operasyonla ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Search

+
SORU SOR
WhatsApp WhatsApp İletişim