Dudak Estetiği İşlemine Uygun Adaylar Kimlerdir?

Doğuştan dudak yapısı ince olan bir kadın veya erkek dudak dolgusu yaptırarak görüntüsünden çok daha memnun olacağı bir dudak şekline kavuşabilir. Dişiliğin, çekiciliğin ve güzelliğin göstergelerinden olan dolgun ve kalın dudaklar her kadının rüyasıdır. Yaşla birlikte dokusu zayıflayan ve kırışarak incelmeye başlayan dudaklar yaşlanmanın en belirgin unsurlarındandır. Bu nedenle belli bir yaştan sonra eski diriliğini kaybeden dudakların yerini kırışmış ve incelmiş dudaklar alır. Dudak dolgusu İstanbul için kliniğimize başvurabilir, yeni dudak şekliniz ile çok daha öz güvenli ve mutlu bir birey haline gelebilirsiniz.

Gençliğin ve sağlığın bir ifadesi olarak tercih edilen dolgun dudaklar, insanın her zaman doğuştan sahip olduğu bir özellik değildir. Fakat bir ömür bu dudaklarla geçecek diye de bir şey yok. Artık estetik uygulamalardan dudaklar da nasibini aldı. Cerrahi ve cerrahi olmayan yöntemlerle dudaklar çok daha diri, dolgun ve sağlıklı görünüyor. Yüz güzelliğinde ilk göze çarpan bölüm olarak insanın yaşını ele veriyor. Dudak inceltme, dudak kalınlaştırma yanında kanser ya da başka bir rahatsızlık sonucu dudağının bir kısmını kaybedenlere uygulanan dudak ameliyatları ile de dudaklar sağlıklı ve dolgun bir şekle bürünüyor.

Adeta moda haline gelen dudak dolgusu uygulamaları, estetik ve genç bir yüz görünümü için oldukça popüler hale geldi. Yabancı dudak dolgu malzemeleri, hastanın kendinden alınan yağ dokuları ve dudak ameliyatları gibi yöntemlerle dudaklar kırışıklıklardan kurtulup daha kalın, dolgun ve genç bir görünüme kavuşuyor. Dudak dolgusu video gösterilerinde de görüldüğü gibi pratik, kısa süreli ve rahat bir uygulama olup, dudaklarının şeklinden hoşnut olmayan her kadın ve erkeğe yapılıyor. Son zamanlarda dudak estetiği yaptıran ünlüler operasyon öncesi ve sonrası resimleri ile adeta şaşırtıyor. Yani yapılan bir dudak dolgusu güzellik anlamında tamamen yüz ifadesini değiştirerek yüz güzelliğine gençlik ve dirilik katıyor.

Search

+
SORU SOR
WhatsApp WhatsApp İletişim