Erkeklerde Meme Küçültme (Jinekomasti) Ameliyatı Fiyatları

Jinekomasti fiyat araştırmasının da yapılması mutlaka gerekmektedir. Meme küçültme ameliyat fiyatlarının neye göre farklılık gösterdiği mutlaka incelenmelidir. Fiyatların değişiklik göstermesinin en önemli sebepleri arasında hastane seçimi, meme dokusuna yağların yerleşme şekli ve boyutu, operasyona girecek olan doktor ve cerrahi ekip etkileyici olmaktadır.

Sadece liposuction ile çözülebilecek bir durum söz konusu ise fiyatlarda farklılık olabilmektedir. Fiyatların daha düşük olabileceği gibi operasyon çok daha kısa sürmektedir. Doku gerdirme ya da yağ çıkartma gibi durumların hepsi meme küçültme ameliyatı içerisine dahil olacaksa eğer ameliyat fiyatları daha çok artış göstermektedir.

Meme küçültme ameliyatı ile ilgili ve fiyatlar konusunda net bilgilere ulaşabilme adına operasyonu gerçekleştirmek istediğiniz klinikten destek almanız gerekmektedir. Yaklaşık olarak meme küçültme ameliyatları için 3 bin TL ile 8 bin TL arasında değişebilen fiyat uygulamaları söz konusu olmaktadır. Operasyon sonrasında normal göğüs boyutlarına ulaşabilirsiniz. Jinekomasti SSK güvencesi ile de yapılabilmektedir.

Search

+
SORU SOR
WhatsApp WhatsApp İletişim