FUE (Tıraşsız Saç Ekimi) Fiyatları Nedir?

Saç kestirmeden saç ekim fiyatları saç kaybının yaşandığı alanın büyüklüğüne, operasyonu yapacak uzmana ve kliniğe göre değişmektedir. Saç kestirmeden saç ektirme yöntemi en çok tercih edilen saç ekim şekli olup, fiyatlar kişiye göre değişmektedir. En iyi saç ekim merkezi 2018 olarak ta teknolojik alt yapısı ve uzman kadrosu ile kliniğimiz en çok tercih edilen kliniklerden biri olmaya devam edecektir.

Saç kaybının olduğu alanın genişliği tıraşsız saç ekimi fiyatları belirlemede önemli bir kriterdir. Ekim yapılacak alan ne kadar büyükse o kadar emek ve zaman harcanacak, saç ekimi fiyatları ortalama olarak ona göre hesaplanacaktır. Tıraşsız saç ekimi ekşi yorumlarında da yazıldığı gibi, kliniğimize gelerek size özel saç ekim fiyatını alabilir, en hızlı ve en rahat şekilde yeni saçlarınıza kavuşabilirsiniz.

Tıraşsız saç ekiminde klinik ve uzman seçimi çok önemlidir. Türkiye’nin en iyi saç ekim merkezi olarak en kaliteli hizmeti sunan kliniğimiz, hijyenik şartlarda ve profesyonel kadrosu ile her zaman müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Kliniğimizde yapılan operasyonda saç ekimi sonrası süreç uzmanlarımız tarafından takip edilmekte, hastanın konforlu bir dönem geçirmesi için tüm personel el ele vermektedir.

Search

+
SORU SOR
WhatsApp WhatsApp İletişim