FUE (Tıraşsız Saç Ekimi) İşlemi Kimlere Uygulanabilir?

Saçların tıraş edilmeden saç ekiminin yapıldığı FUE saç ekim tekniği, saç kaybı yaşayan ve bu durumdan rahatsız olan kadın erkek herkese uygulanmaktadır. Öncelikle klinikte saç analizi yapılmakta, donör bölge ve nakil alanı incelenerek en başarılı sonucun elde edilmesi için uzmanlar tarafından saç ekim tekniğine karar verilmektedir. Bazı durumlarda saçların tıraş edilmesi çok daha iyi bir sonucun alınmasını sağlar. Çünkü tıraşsız saç ekimi çok daha fazla emek ve zaman isteyen bir yöntemdir. Tıraşsız saç ekimi İstanbul için kliniğimizi her zaman arayabilir, hayallerinizdeki saçlara saç tıraşı yaptırmadan ekim yaptırarak kavuşabilirsiniz.

Saç ekiminde en sık tercih edilen yöntem olan FUE, mikromotor cihazlarla saç köklerinin tek-tek alınarak saç kaybı olan bölgeye ekilme işlemidir. Herhangi bir dikiş gerektirmeyen bir yöntem olup üstelik iz de bırakmaz. Genetik faktörler başta olmak üzere, stres, geçirilen rahatsızlıklar yaşa bağlı dökülmeler, anemi, vitamin eksikliği ve daha birçok nedenle saç kaybı yaşamış olan herkes traşsız saç ekimi yaptırabilir.

Estetik olarak güzelliğin bir simgesi kabul edilen saçlar kaybedilmeye başlandığında büyük bir panik yaşanır. Hele ki genç yaşta saçlarını kaybeden bir erkek için bu durum özgüven eksikliğine neden olan ciddi bir sorundur. Gür saçlara sahip olmak her zaman kişiyi çok daha genç göstermekte, saçlarını kaybeden erkeklerin kadınlarda çok daha fazla üzülüp kafaya taktığı bilinmektedir. Traşsız saç ekimi Ankara kliniğimizde son teknoloji FUE saç ekimi yapıyor, yeni saçları ile hastalarımızın yaşam kalitesini yükseltiyoruz.

Search

+
SORU SOR
WhatsApp WhatsApp İletişim