FUE (Tıraşsız Saç Ekimi) İşlemi Nasıl Uygulanır?

Günümüzde artık saçlar tıraş edilmeden FUE yöntemi ile saç ekimi yapılmakta, önde, tepede, yanda ve arkada oluşan saç kayıpları en iyi teknolojik yöntemlerle geri kazanılmaktadır. Tıraşsız saç ekimi öncesinde uzman tarafından donör bölge ve saç ekimi yapılacak alan belirlenir. Saç ekimi öncesinde her iki kulak arası bölgedeki saçların uzaması beklenir. Kadın erkek herkese uygulanan FUE, iyileşme süreci hızlı ve konforlu bir saç ekim şeklidir. Tıraşsız saç ekimi İzmir olarak profesyonel saç ekim kadromuzla FUE tekniğini uyguluyor, saçları tıraş etmeden saç ekimini yaparak hastaları sosyal yaşamından uzaklaştırmıyoruz.

Saçlı bölge arasına gizlenen saç ekim alanı, kişinin toplumda çok daha rahat dolaşmasını sağlamakta, kadın erkek operasyon geçiren herkesin ertesi gün iş yaşamına dönmesini sağlamaktadır. Saç dışında kaş ve sakal ekiminin de yapıldığı FUE yönteminde ilk olarak saç ekimi yapılacak alan uyuşturulur. Fue de fue mikromotoru ile ekim yapılır. Fue de fue ince uçlu bir cihaz olup, donör bölgeden alınan kıl köklerinin çıplak bölgeye ekiminin yapılmasında kullanılmaktadır. No cut saç ekimi için uzman ekibimizle her zaman hizmete hazırız.

FUE saç ekimi sonrası nakledilen köklerin hemen-hemen tamamı çıkar. Tek seansta 4.000-7.000 arası saç kökü ekilmekte, ileri derece kelliklerde göğüs ve bacak kılları da ekimde kullanılmaktadır. Birkaç seansta hasta hayallerindeki saçlara kavuşarak ömür boyu kullanacağı saçlarla öz güveni artmış bir şekilde yaşamına devam etmekte, en iyi saç ekimi yapan Doktor (Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Turab İsmayilov) ve klinik seçimi ile en doğru kararı vermektedir.

Search

+
SORU SOR
WhatsApp WhatsApp İletişim