FUE (Tıraşsız Saç Ekimi) Nedir?

Geleneksel saç ekim yöntemlerinde saç ekimi öncesi kişi tamamen tıraş ediliyor, iyileşme süresince tıraş olmuş bir halde dolaşmak zorunda kalıyordu. Hatta birçok kişi saçlarının tıraş edileceğini duyunca operasyondan vazgeçiyordu. Saç ekimi ve sonrasında hastalara konforlu bir iyileşme süreci yaşatan tıraşsız saç ekimi, hastaların sosyal yaşamına kısa sürede dönmesini sağlayan yeni bir saç ekim tekniğidir. Traşsız saç ekimi yaptıranlar konforlu bir iyileşme süreci geçirdiğinden toplum içinde çok daha rahat dolaşmakta, sosyal yaşamından uzaklaşmak zorunda kalmamaktadır.

Traşsız saç ekim tekniği bu nedenle geliştirilmiş olup, hastaların saç ekimi ve iyileşme sürecinde günlük aktivitelerinden uzaklaşmamalarını, saçlarını kazıtmak zorunda kalmadan yeni saçlara kavuşmalarını ve iyileşme döneminde toplumda rahat dolaşmalarını sağlamaktadır. Traşsız saç ekimi forum köşelerinde bu teknikle saç ekimi yaptıranların yorumlarında da görüldüğü gibi son derece konforlu bir şekilde saç kaybı olan bölgelere saç ekimi yapılmaktadır. Türkiye’nin en iyi saç ekim merkezi olarak kliniğimizde tıraşsız saç ekimi yaptırabilir, saçlarınızı kestirmek zorunda kalmadan FUE yöntemi ile yeni saçlarınıza kavuşabilirsiniz.

Klasik yöntemlere göre ekimi de daha zor olan traşsız saç ekim yöntemi daha fazla emek ve zaman istemektedir. İşinin ehli uzmanlarımızı en yeni tekniklerle saç ekimi yapan ve saçları tıraş etmeden saç ekimini gerçekleştirerek hastayı yeni görüntüsüne kavuşturan profesyonel bir ekiptir.

Search

+
SORU SOR
WhatsApp WhatsApp İletişim