Göz Çevresi Estetiği Ameliyatı Nasıl Uygulanır?

Göz çevresi estetiği şikâyetçi olunan soruna göre farklı işlemler yapılan bir uygulamadır. Göz çevresi kırışıklıkları lazer tedavisi uyuşturmaya gerek kalmadan yapılmaktadır. Son günlerde oldukça popüler olan lazerle göz çevresi kırışıklığı tedavisi sonucu birkaç seansta hasta daha genç ve daha dinç bir göz bölgesine kavuşmaktadır. Kaz ayağı kırışıklıkları için önleyici bakım kremi bir yere kadar kırışıklığı gidermekte olup, kesin çözüm için göz çevresi estetiği tercih edilir.

Alt ve üst göz kapağındaki düşüklük, sarkma ve şekil bozukluğu “blefaroplasti” denilen göz kapağı estetik operasyonu ile giderilir. Deri fazlalıkları alınır ve göz kapağı toparlanır. Göz estetiği yaptıran ünlüler, estetik öncesi ve sonrası fotoğrafları ile operasyon sonrası göz çevresi görüntü değişikliğini bariz bir şekilde ortaya koymaktadır.

Genetik ya da yaşlanmaya bağlı olarak yapılan göz altı torbalarının giderilmesi için de göz altı torba estetiği yapılmakta olup, alınacak yağ miktarı ve yapılacak işlem muayene sonucu belli olmaktadır. Göz çevresi için botox uygulamalarının da yapıldığı kliniğimizde göz çevresi botoks öncesi ve sonrası farkını yaşayabilir, yaptıracağınız botoks uygulamaları ile genç bir göz çevresine kavuşabilirsiniz.

Search

+
SORU SOR
WhatsApp WhatsApp İletişim