Göz Çevresi Estetiği için Uygun Adaylar Kimlerdir?

35 yaş üzeri tüm kadın ve erkeklere uygulanmakta olup, göz çevresindeki tüm estetik sorunları gideren bir operasyondur. Göz çevresi kırışıklığı olanlar, gözaltı torbalarından rahatsızlık duyanlar, göz kapağı düşüklüğü bulunanlar, şekil bozukluğu ve daha birçok göz bölgesi sorunları olanlar göz çevresi estetiği için kliniğimize başvurmakta ve kısa sürede çok daha genç bakışlara sahip olmaktadır.

Göz çevresi vücudun diğer bölümlerine göre çok daha hassas ve hızlı deforme olan bir bölgedir. Birçok kozmetik üründe göz çevresi hariç uyarısı bulunmakta olup, göz çevresi için özel kozmetik bakım kremleri üretilir. Göz çevresi botoks kremi, göz altı torbaları için bakım kremi ve daha birçok kozmetik ürün göz çevresine özel olup ayrı satılır. Özellikle kaz ayağında ortaya çıkan kırışıklıklar erkek ve kadında yaşı ele veren çizgilerdir. Hanımlar kaz ayakları için evde maske uygulamaları ile bu durumu bir nebze gidermeye çalışır. Fakat özellikle belli bir yaştan sonra kaz ayağı kırışıklığını kendi gayretleri ile kişinin yok etmesi mümkün değildir.

Piyasada göz altı kırışıklığı için en etkili krem sloganı ile birçok kozmetik ürün satılıyor. Göz altı kırışıklığı azaltılsa da tamamen yok etmek ve göz kapağı ile birlikte daha genç bir görünüme kavuşmak için göz çevresi estetiği kesin çözüm olup son çare olarak başvuruluyor.

Search

+
SORU SOR
WhatsApp WhatsApp İletişim