Göz Çevresi Estetiği Nedir?

Görme kalitesini etkilemeden göz çevresi kırışıklığına, göz altı torbalarına ve sarkan göz kapağına müdahale edilen göz çevresi estetiği, küçük dokunuşlarla genç bakışların geri kazanıldığı bir operasyondur. Yer çekiminin etkisi ile zamanla aşağı doğru sarkan dokular yaşlı bir görünüme denen olur. Gözaltı torbalarının oluşması, kazayağı ve göz çevresi kırışıklığının ortaya çıkması ve göz kapağının düşmesi oldukça can sıkıcıdır. Küçük estetik müdahalelerle bu sorundan kurtulmak mümkündür. Göz estetiği öncesi ve sonrası fark son derece bariz olup, operasyon geçirenler son görüntülerinden oldukça memnun kalmaktadır.

Doğal bir göz çevresi estetiği sağlayan operasyonlarda botoxun neden olduğu görme kalitesinin kötü etkilenmesi gibi bir durumla karşılaşılmaz. Aksine deneyimli uzmanlar tarafından yapılan müdahalelerle hasta estetik öncesine göre çok daha rahat bir görme kabiliyetine kavuşur. Göz çevresi botox yan etkileri yanında hiçbir yan etkisi olmadığı gibi kısa sürede kırışıklığın tekrar etmesi gibi bir durum da yoktur. Kişinin görme alanı daha da genişlemekte, göz kapağı ağırlık hissi ortadan kalkmaktadır. Göz kapağı estetiği yaptıranlar daha genç ve dinç bir görünüme kavuşmakta, kaz ayağı kırışıklıkları tedavisi ile de göz çevresindeki kırışıklıklardan kurtulmaktadır.

Göz çevresi estetiğinde doğal yöntem olarak kaz ayakları için yüz yogası, yüz ve göz masajı, kozmetik ve doğal maskeler maalesef sorunu tamamen ortadan kaldırmıyor. Hatta bırakıldıktan kısa bir süre sonra eski yıpranmış görünüm geri geliyor. Kaz ayakları için evde maske yapanlardan botox yaptıranlara kadar herkes kesin çözüm için bir müddet sonra göz çevresi estetiğine başvuruyor. Hijyenik ortamlarda ve deneyimli uzmanlar tarafından yapılan göz kapağı ve göz altı kırışıklığı estetiği garantili olarak göz kapağı ve çevresindeki tüm sorunları yok eden bir işlemdir.

Search

+
SORU SOR
WhatsApp WhatsApp İletişim