“Her Şeye Burnunu Sokma” Dedirten 6 Büyük Burun Sorunu

Hani derler ya, insan dış görünüşü ile karşılanır… Diye, işte dış görünüşte en çok dikkat çeken detaylardan biridir, burun. İlk girdiğimiz ortamda herkesin dikkati yüzümüzde olur. Yüz de ilk göze çarpan detay burundur. Bu nedenle birçok insan için burunun görüntüsü çok önemlidir. Burnunun görüntüsünden memnun olmayanlar, rahatsız olanlar burun estetiği operasyonlarına başvururlar.

Büyük Burun Fazla Mı Koku Alır?

İnsanlarımızın yanılgıya düştüğü konuların başında, ‘senin burnun büyük ya bir bak bakayım bu koku nereden geliyor?’ yanılgısı vardır. Oysaki büyüklüğün ne önemi var, burun burundur.

Burun Büyük İse Kesin Burun Eti Vardır?

‘Ayy, senin burnun gece rahatsız etmiyor mu seni?’ diye başlayan soruların sonu burun etine gider, bunu yaşayarak öğrendik.

Acaba Yandan Mı Poz Versem, Yoksa Ön Profilden mi?

Burnu büyük olanların yaşadığı en büyük sorunlardan biri de fotoğraf çekinirken, nasıl duracağına bir türlü karar verememesidir.

 

Kesin Karadeniz’li !

Burnu büyük olanlara hemen yapıştırılan ünvandır bu, ancak ne fark eder ki, ha Karadeniz olmuş ha Akdeniz.

Estetik Yaptırmayı Düşünüyor Musun?

Bu tarz genelde yaşlılarımızın söylemidir. ‘Yüzün çok güzelmiş, bir de estetik olsan!’ kişinin burnu ile barışık olan ruh halini bozup, kişiyi üzüntüye ve çekingenliği sürükleyen bir durumdur.

Muzip Bakışmalar, Gülüşmeler…

Bir ortama girdiğinizde ilk yüzünüz ile insanları selamlarsınız. Yüzünüzde de en dikkat çeken detay burundur. Bu sebeple, insanların sizi süzen bakışları sizi rahatsız edecektir.

Eğer burnunuzda sağlıksal olarak sizi etkileyen bir durum yoksa bile yukarıda saydığımız nedenler sayesinde estetik ameliyatı olmaya karar verdiniz demektir. Estetik olunca her şey istediğiniz gibi olacak mı yoksa estetik operasyonundan sonra hala burun estetiği oldum ama burnum büyük hala diye yakınmaya devam edecek misiniz?

Estetik olmaya karar verdiniz ancak, burun estetiği kaç para bilmiyorsunuz? Bunun tek bir cevabı olmamakla beraber, operasyonun geçirileceği hastane, doktorun tanınmışlığı gibi birçok faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Ancak, ortalama bir değer verecek olursak 7 bin TL ile 15 bin TL civarında olmaktadır. Burnun büyük ya da küçük olması değil, önemli olan aynaya bakınca mutlu iseniz gerisi teferruattır.

Search

+
SORU SOR
WhatsApp WhatsApp İletişim