Kadınların Seksi Bulduğu Erkeklerin 3 Ortak Özelliği

Günümüz dünyasında artık erkekler de kendilerine bakmaya başladı. Spor yapmadan, dış görünüşünüze özen göstermeden maalesef ki kadınların ilgisini çekmek oldukça zor. Erkekler, nasıl ki kadınların güzel ve bakımlı olmasını istiyorsa, kadınlar da aynı şeyleri erkeklerden istiyor. Biz de bu yazımızda kadınların seksi bulduğu erkeklerin 3 ortak özelliğini sizlerle paylaşacağız.

Saçınıza ve Sakalanıza Özen Gösterin

Son zamanlarda erkekler arasında yayılmaya başlayan ve moda olan sakal, genel olarak kadınlar tarafından hoş bulunmakta. Bir dönem özellikle kirli sakal ve 3 numara saç kadınlar tarafından revaçtayken, şimdilerde ise 3 numara saçın yerini uzun saç yerini aldı. Kendi yüz yapınız uygun şekilde tıraş olmanız ve saçınıza buna göre şekillendirmeniz, kadınların sizi beğenmesinde önemli bir etken. Eğer saçınız yoksa da üzülmeyin. Artık saç ektirme işlemleri kolay ve zahmetsiz bir şekilde yapılmakta. Siz de saçınız ve sakalınızla kadınları baştan çıkartabilir, yeri geldiğinde parmağınızda oynatabilirsiniz.

Suratınızda En Dikkat Çeken Nokta Burnunuz

Çoğu kadın, bir erkeğin dış görünüşünde ilk nereye bakardınız sorusuna ya gözleriniz, ya elleriniz, ya da önemli olanın dış güzellik değil iç güzelliğiniz olduğunu söyleyecektir. Buradan da anlaşıldığı gibi çoğu kadının aslında yalana söylediğini anlayabiliriz. Bir kadından çok bir insanın suratına bakıldığında en çok dikkat edilen noktası burnudur. Büyük ve şişkin burunlar hemen dikkat çekerken, küçük, kıvrımlı ve yüzünüzle orantılı olan burunlar da aynı şekilde dikkat çeker. Güzel burunlu erkekler kadınlar tarafından daha çok tercih edilirken, büyük burunlu erkeklerin de burun estetiği ile bu gruba girmesi zor değildir.

Yağ Oranınıza Dikkat

Göbekli erkeklerin devrinin bittiğini artık hepimiz biliyoruz. Devir, en aşağı fit vücutlu olan, kendisine ve vücuduna bakan, yağ oranı düşük erkeklerin devri. Kadınların da artık dikkat ettiği ilk özelliğiniz kilonuz. Spor yapmayan erkeklerin kadınlar tarafından seksi bulunmasının zor olduğu gibi, fazla yağlarla da başı dertte olabilir. Bu durumdan kurtulmak adına siz de kolaylıkla yağ aldırma işleminden geçebilirsiniz. Böylelikle hem daha sağlıkla olacak, hem de kadınlar tarafından seksi bulunacaksınız.

Search

+
SORU SOR
WhatsApp WhatsApp İletişim