Kalın Dudaklı Olan Kişilerin Daha Seksi Görünmesinin 6 Nedeni

Kalın dudak sadece kadınlarda seksi görünmüyor. Birçok kadın da erkeklerde kalın dudak seviyor.

Kalın dudakların daha seksi görünme nedenleri;

  1. Dikkati dudaklara çeker bu yüzden çekici gelir.
  2. Kalın dudak tahrik edici olur ve bu da seksi olmasına neden olur.
  3. Kalın dudaklı insanlar dudağını diğerlerine göre daha çok ısırır ve bu da seksi görünmesine neden olur.
  4. İnsanlara adeta Angelina Jolie gibi görünürsünüz.
  5. Daha iyi öpülebileceği düşünülür.
  6. Dolgun dudaklar ve bu dudaklara sürülen rujlar ilgi odağı olmayı başarır ve seksi görünür.

Doğal yollarla kalın dudaklara sahip olmanız mümkün fakat bu kalıcı bir dolgunlaştırma olmaz. Çoğu insan dudak büyütme kazaları yüzünden ameliyattan korkmaktadır. Ameliyattan korkuyorsanız ve çok durmasın bir süre kalsın yeter diyorsanız evde kalıcı dudak dolgunlaştırma yöntemleri mevcut.

İşte bu yöntemleri sizin için yazdık fakat yine de en kalıcı yöntemin ameliyat olduğunu unutmayın.

Evde Dudak Dolgunlaştırma

Evde yapacağınız dudak dolgunlaştırma yöntemleri sağlığınıza zarara vermez çünkü tamamen bitkisel ve doğal yöntemlerdir. İlk olarak ‘’ Nane Yağı’’ deneyebilirsiniz. Nane yağını dudaklarınıza sürün ve bunu bir süre tekrarlayın dudağınız da hafif bir yanma olacaktır fakat hemen geçiyor. Dudaklarınızda ki dolgunluğu zamanla fark edeceksiniz. ‘’Tarçın Yağı’’ da aynı şekilde dudaklarınıza sürerek uygulayabileceğiniz bir yöntem. Tarçın yağı dudaklarınızı hissetmemenize neden olabilir fakat belli bir süre sonra düzelecektir. Bitkisel yöntemlerden bir de ‘’Bal’’ dudak dolgunlaştırıcı olarak kullanılmaktadır. Balı dudaklarınıza sürerken diş fırçasından yardım almanız gereklidir. Diş fırçanıza bal dürüp dudaklarınızı çok hafif fırçalayın ve sonucu gözlerinizle görün.

Bu bitkisel yöntemler dışında bir de vicks ve buhar masajı yöntemleri vardır. Vicksi diş macununuza sürerek dudağınızı hafifçe fırçalamanız gerekmektedir. Bu yöntem dudaklarınıza hissizlik verebilir o yüzden haftada bir uygulayın. Buhar masajı ise bir bardak suyu kaynatıp içine çok az limon sıkarak yapabileceğiniz bir yöntemdir. Bu bardağı dudağınıza yakın tutun ve buharı hissedin.

Dudak Dolgunlaştırma Ameliyatı

Güzellik simgesi olarak bilinen ve seksi duran dolgun dudaklara sahip olmak istiyorsanız bunun en kalıcı yolu dudak dolgunlaştırma estetiği yaptırmak. Siz de Angelina Jolie’nin dudaklarına bakarak iç çekiyorsanız artık dudak dolgunlaştırma fiyatları araştırmasına başlayabilirsiniz. Fiyatlar 500 ile 1000 TL arasında değişmektedir. Şimdiden yeni dudaklarınız hayırlı olsun.

Search

+
SORU SOR
WhatsApp WhatsApp İletişim