Kaş Kaldırma Ameliyatı Kimlere Uygulanabilir?

Özel donanımlı ameliyathane ortamında yapılan kaş kaldırma estetiği ameliyatı genç yaşlı, kadın erkek herkese uygulanan bir estetik operasyondur. Kaşlarının düşüklüğünden, alın çizgilerinden, mutsuz ve yorgun yüz ifadesinden kurtulmak isteyen herkes bu operasyonu yaptırabilir. Birçok farklı kaş kaldırma tekniğinin uygulandığı günümüzde endoskopik kaş kaldırma, iple kaş kaldırma ve kaş germe yöntemi ile kaş kaldırma operasyonları yapılmaktadır.

Genç, dinamik ve aydınlık bir yüz ifadesi için göz, burun ve yüze uyumlu bir kaş şekli çok önemlidir. Yaşa bağlı olarak zamanla alın kaslarının gevşemesi kaşların düşmesine ve eski estetik bakışın yitirilmesine neden olur. Yerçekimi etkisinden olumsuz etkilenen bir bölge olan kaşlar, kaş kaldırma estetiği ameliyatı ile kalıcı olarak estetik şekline kavuşmaktadır. Yıllar geçtikçe bir miktar düşme yaşansa da yüz ifadesini bozacak bir düşüklük görülmez. Kaş kaldırma ameliyatı olanlar yüz ifadesi gençleşen ve anlam kazanan kişiler olarak öz güveni yerine gelmiş mutlu bireylerdir.

Kaşları dökmeyen, tekrar kaş düşüklüğüne engel olan kaş kaldırma estetiği mutlaka tecrübeli uzmanlar tarafından ameliyathane ortamında yapılmalıdır. Kalıcı bir kaş kaldırma için Endoskopik kaş kaldırma kalıcı mı? Sorusuna evet diyoruz. Ağrısız ve acısız bir işlem olan operasyonu yaptırmak isteyen herkesi kliniğimize bekliyor, işinin ehli uzmanlarımızın yapacağı operasyonla genç ve estetik bir bakış yakalamanız için sizleri bekliyoruz.

Search

+
SORU SOR
WhatsApp WhatsApp İletişim