Keller Çok Seksi’ Algısını Kıran 10 Gür Saçlı Erkek Gerçeği

Saç dökülmesi 7’ den 70’ e birçok kişinin yakındığı bir sıkıntıdır. Saç dökülmesi birçok faktöre bağlı olmakla birlikte, erkekler için nedeni değil de sonucu önemli olmaktadır. Bayanlar saç dökülmesine neden olan etmeni bulup ortadan kaldırmaya çalışırken, erkekler ise saç dökülmüş nasılsa diyerek saç ekimi yollarını aramaktadır.

Saç, bir erkek için önemli detaylardan biridir. Bazı erkekler saçı çok önemsemezler, hatta birçok bayan da kel erkeklerden hoşlandığını dile getirir. Ancak, birçok erkek ise, saçları ile kendisini daha karizmatik, daha güvende, kısacası daha tam olarak gördüğünü dile getirerek, saçına verdiği önemi vurgulamıştır. Bu nedenle özellikle de ilerleyen yaşlarda başlayan saç dökülmesi kişide moral bozukluğuna, özgüven eksikliğine ve daha birçok probleme yol açmaktadır.

Saç ekiminin günümüzde çok yaygın olarak kullanılan bir yöntem olduğunu da unutmamak gerekir. Ancak, saç ektirme ameliyatı için kendinizi güvenilir kişilere emanet etmeniz gerekmektedir. Saç ekimi ameliyatı yaptırmadan önce, doktorunuz sizden belli başlı tahliller isteyecek ya da analizler yapacaktır. Bunun sonucunda saç ekimi için uygun olup olmadığınız ortaya çıkacaktır. Uygun olmanız halinde saç ekimi işlemine adım atılacaktır. Ancak, emin olmamanız halinde ise, doktorunuz sizi farklı çözüm yolları için bilgilendirecek ve sizi o yöne yönlendirecektir. Saç ekimi işlemi yapıldıktan sonra, tüm ince saçların dökülmesi, yeni ve gür saçların çıkması ve uzaması işlemleri bir seneyi bulabilmektedir. Bu nedenle sabırlı olunması gerekmektedir.

Saç dökülmesi sizin için de kâbus niteliği taşıyorsa, yok yere kendinizi hem üzmeye hem de kel bir şekilde hayatınızı idame etmeye mahkûm bırakmayınız. Saç ektirme fiyatları 2017 yılı için ortalama 5 bin TL civarından başlayıp, bu fiyat işlemi gerçekleştirecek sağlık merkezinin bilinirliği ve güvenilirliği ile doğru orantılıdır. Ortalama 15 bin TL’ yi bulan fiyatlar da olmakla birlikte, en çok önem verdiğiniz detaylardan olan saçlarınız için en iyi araştırmayı yaparak en güvenilir yerde saç ekimi yaptırmanız sizin yararınıza olacaktır. Saçsızlık kabusunuz olmasın, saç ekimi ile siz de hayalinizdeki saçlara kavuşun.

Search

+
SORU SOR
WhatsApp WhatsApp İletişim