Kirpik ve Kaş Ekimi Fiyatlarını Etkileyenler Nelerdir?

Kirpik ve kaş ekim fiyatları kirpik ekimi yapan hastaneler ve sahip oldukları tecrübeye, popülariteye göre değişiklik gösteren bir durumdur. Bu faktörler, kaş ve kirpik ekim ameliyatını yapacak olan klinik ya da merkezin sahip olduğu kirpik ekim fiyatı politikası etkili olmaktadır. Sürekli reklam ve tanıtım yapan ve bu şekilde popülaritesini artırmış olan yerler, söz konusu reklamların maliyetini sundukları hizmete yansıtmaktadırlar. Kaşı ya da kirpiği eken uzman cerrahın eğitim düzeyi fiyat konusunda son derece önemli faktörler arasında yerini alır. Yardımcı konumunda olan personellerin ekim uygulamasını gerçekleştirmekte olduğu yerler son derece ucuzdur. Ancak doktorun her kökü kendisinin ekme işlemini yaptığı yerlerde kaş ve kirpik ameliyatı çok pahalıdır.

Kaş ya da kirpiğin de düşük sayıda bir eksik söz konusu olan bir birey ile hiç kaşı ya da kirpiği olmayan bireye ekim ücretleri farklı uygulanmaktadır. Ekim uygulaması yapılan kliniğin deneyim ve tecrübesi neticesinde elde ettiği başarılar, fiyatı etkileyen önemli faktörler arasında yerini almaktadır. Çünkü uygulanan işlemin merkez tarafından iyice öğrenilinceye kadar olan süreç içerisinde gerçekleştirilen uygulamalar çok ucuz fiyatlar karşılığında gerçekleştirilmektedir. Uygulamayı yapacak olan ekibin niteliği de fiyatları etkileyen son derece önemli faktörler arasında yerini alır. Çünkü bünyesinde eleman çalıştırmayıp dışarıdan ilgili alanda uzmanlığı olan kişileri getirip kaş ekimi yapan yerler vaka başına ödeme yaptıkları için bu tip yerlerde işlem çok daha pahalı gerçekleştirilmektedir. Kaş ve kirpik ekiminde farklı fiyat uygulamaları olsa da genellikle benimsenen en mantıklı ücretlendirme ekilen kök sayısına göre yapılmakta olan fiyatlandırmadır. Kaş ve Kirpik ekme işlemlerinden en yaygın olarak kaş ve kirpik ekme ameliyatlarında, tek fiyat uygulaması tercih edilmektedir.

Bunun anlamı hasta 200 adet kök ektirme işlemi gerçekleştirse ya da 700 kök ektirme işlemi gerçekleştirse bile kliniklerde 100 ila 1700 EURO arasında değişiklik gösteren miktarda bir bedel alınmaktadır. Her kaş ya da kirpik ekimi yapılan kliniğin ücretleri farklılık gösterse de çoğunlukla belirlenmiş bir rakamın varlığı söz konusudur. Mail yoluyla ya da telefonla aramalarda kaş ya da kirpik ekim fiyatı sorulduğunda, “telefonda fiyat bilgisi veremiyoruz bunun için muayene gelmeniz gerekmektedir” cevabı verilmektedir. Bunun asıl sebebi hastayı kliniğe çekmektir. Çünkü hasta kliniğe geldikten sonra nasılsa ikna ederiz mantığı söz konusudur. Kaş ve Kirpik ekim işlemlerinde fiyatların olduğu kadar yapılan işin kalitesi de büyük önem taşımaktadır. Ucuz fiyata yapılan ve olumsuz sonuçlar doğuran bir kaş ya da kirpik işlemi yerine, daha yüksek fiyatlı olan ancak çok daha profesyonel bir hizmet almak, yapılan işlem sonrası ömür boyun memnun kalmak adına çok daha önemlidir. Bu nedenle fiyat araştırması yaparken kaş ve kirpik ameliyatı yapan yerlerin başarıları ve uzmanlığını da araştırmak son derece önemli bir konu olarak karşımıza çıkmaktadır. Çünkü mükemmel sonuç için profesyonel bir hizmet gerekir.

Search

+
SORU SOR
WhatsApp WhatsApp İletişim