Kol, Bacak ve El Estetiği Kimlere Uygulanabilir?

Ellerde yaşlanma ile birlikte oluşan lekelenmelerde, yağ doku kaybı ile kırışıklık meydana geldiğinde, kol ve bacaklarda aşırı kilo alıp verme veya yaşa bağlı olarak yağlanma ve sarkma sorunları oluştuğunda başvurulan el kol ve bacak estetiği ameliyatı, bu sıkıntıları yaşayan her yaş grubundaki kadın ve erkeğe uygulanmaktadır. El inceltme estetiği, leke ve kırışıklık giderme işlemi belli bir yaştan sonra yapılırken, sarkık kol ve bacak estetiği yaşlanmayı beklemeden uygulanan estetik operasyonlardır.

Her üç bölgede sorun yaşayan ve daha genç bir el, kol ve bacak estetiğine kavuşmak isteyen her bir hasta kişiye özel bir muayeneden geçirildikten sonra yine kişiye özel estetik operasyonlarla istediği görüntüye kavuşur. Parmak inceltme estetiği, leke giderme ve dolgu yöntemi ile kırışıklık giderme operasyonu ile daha genç ellere kavuşulurken, kol ve bacaklara uygulanan germe ve yağ aldırma estetiği ile kol ve bacaklar da daha genç bir görünüm kazanmaktadır. Kol estetiği yaptıranlar omuz ve diz hizasında yaşanan sarkmalardan kurtulmakta, bacak estetiği öncesi sonrası fark ise oldukça yüz güldürücü olmaktadır.

Kendini daha iyi hissetmek isteyen ve gururla kısa kollu giysi ve bacakları ortaya çıkaran kıyafetler giymek isteyen herkes el, kol ve bacak estetiği yaptırabilir ve ideal bir görüntüye kavuşabilir. Kişinin öz güvenini sarsan estetik sorunlardan olan eli kol ve bacak deformasyonları, uzman cerrahların yapacağı bir işlemdir. El estetiğinde iyileşme çok daha hızlı iken bacak ve kol germe ameliyatı iyileşme süreci biraz daha uzundur. El, kol veya bacak estetiği yaptıran ünlüler bu operasyonlarda en güzel örnektir.

Search

+
SORU SOR
WhatsApp WhatsApp İletişim