Kol, Bacak ve El Estetiği Nedir?

Yaşlanma belirtileri olarak tanımlanan kol ve bacaklarda yağlanma ve deri sarkmaları, ellerde kalınlaşma, kırışma veya leke oluşumu hanımların korkulu rüyasıdır. Daha genç ve dinç bir el, kol ve bacak görüntüsüne kavuşmak için başvurulan el, kol ve bacak estetiği ameliyatı, kişiyi çok daha genç bir el kol ve bacak görüntüsüne kavuşturan ve kendine olan güveni arttıran bir operasyondur. Her biri farklı işlemler olup işinin ehli estetik cerrahi uzmanları tarafından yapılır.

El bölgesi sürekli göz önünde olan ve kişinin yaşını ortaya koyan bir organdır. Yaşlanma ile birlikte ortaya çıkan lekeler, yağ dokusunun azalması ile oluşan kırışıklıklar ve kalınlaşan parmaklar kişiyi son derece rahatsız eden ve toplumda ellerin saklanmasına neden olan sorunlardır. El ve parmak estetiği ile tüm bu sorunlar giderilmekte, el estetiği yaptıranlar çekinmeden ellerini gururla göz önüne sermektedir. El estetiği nasıl yapılır denildiğinde ilk akla gelen leke giderici cilt gençleştirme teknikleridir. Bunun yanında doku altı yağ kaybını yerine koyan ve kırışık el görüntüsünü yok eden dolgu işlemleri de yapılmaktadır. El estetiği öncesi sonrası son derece barizdir.

Kol ve bacak estetiğinde fazla yağlar liposuction yöntemi ile çekilmekte, sarkan kol ve bacak derileri toplanarak çok daha genç bir görünüm elde edilmektedir. Kol germe ameliyatı kadınlar kulübü üyelerinin de belirttiği gibi hiçbir iz kalması söz konusu değildir. Ameliyatsız kol germe ve liposuction ile omuz ve diz arası bölgedeki fazla yağlar alınmakta, kollar gergin bir duruma getirilmektedir. Kol toparlama ameliyatı son zamanlarda en çok başvurulan estetik ameliyatlardandır. Bacak inceltme estetiği ise kalınlaşan ve genç görüntüsünü yitiren bacakları genç ve dinç bir görünüme kavuşturur.

Search

+
SORU SOR
WhatsApp WhatsApp İletişim