Meme Küçültme Estetiği Ameliyatı için Uygun Adaylar Kimlerdir?

Göğüslerinin iriliğinden rahatsız olan ve 15 yaşından büyük her kadına göğüs estetiği ameliyatı yapılmaktadır. Kalıcı sonuç veren bir ameliyat olarak yaşam kalitesini yükselten göğüs küçültme estetiği, gerek genetik, gerek hamilelik gerekse yaşla gelen iri göğüs sorunlarında profesyonel bir çözüm sunmaktadır. Ergenliğini tamamlayan ve iri göğüs nedeni ile sorun yaşayan her kadın göğüs küçültme estetiği ameliyatı olarak yaşam kalitesini yükseltebilir.

Hamile ya da bebek emziren bayanların dışında herkesin yaptırabileceği bir ameliyattır. Göğüs küçültmek fiyatları 2018 için kliniğimize başvurabilir, ideal göğüs boyutlarına kavuşturan göğüs küçültme estetiği ameliyatını uzman doktorlarımıza güvenle yaptırabilirsiniz. Ameliyat süresi ve fiyatları meme büyüklüğüne ve uygulanacak işleme göre değişmektedir. Genel anestezi altında yapılan ameliyatta vücut ölçülerine uygun göğüs şekillendirmesi yapılmakta, ameliyat sonrası medikal sütyen kullanılarak iyileşme sürecinde hastanın rahat etmesi sağlanmaktadır.

Meme boyutunu belirleyen etkenler öncelikle kadının boyu ve göğüs kafesi ile omuz genişliğidir. En ideal göğüs büyüklüğü bu kriterler baz alınarak hesaplanır. Bunun dışında özellikle hastanın daha küçük ya da olması gerekenden büyük olması ile ilgili talepleri de dikkate alınır. Göğüs küçültme ameliyatı aynı zamanda fazla doku alınarak şekillendirme yapıldığından dikleştirme etkisi de yaratır. Bu bakımdan hem iriliğinden hem de şeklinden rahatsız olan kadınların ideal göğüs şekline kavuştuğu bir ameliyattır.

Search

+
SORU SOR
WhatsApp WhatsApp İletişim