Meme Küçültme Estetiği Ameliyatı Nedir?

İri göğüslerinden rahatsız olan ve sağlık açısından sorun yaşayan kadınların istediği boyutlarda küçültme yaptırabileceği bir göğüs estetiği ameliyatıdır. Memeleri küçültmek için ne yapmak lazım denildiğinde ilk etapta göğüs küçültücü hareketler yapılıp göğüs küçültücü kremler kullanılsa da istenen küçülme sağlanamadığından göğüs küçültme estetiği ameliyatına başvurulur. Son derece popüler bir estetik operasyon olup, göğüs küçültücü krem ve göğüs küçültücü egzersizlerin işe yaramadığı andan itibaren devreye girer.

Hasta beklentileri doğrultusunda istenen ebatlara kadar göğüsler küçültülmekte, bu konuda herhangi bir sınırlama getirilmemektedir. Göğüs dikleştirme ameliyatı video gösterisinde de görüldüğü gibi beden ve ruh sağlığını olumsuz etkileyen iri göğüsler 2,5-4 saat arası süren bir operasyonla küçültülür. Ergenlikten itibaren belirginleşmeye başlayan göğüsler bazen ergenlik döneminde iriliği ile rahatsız etmeye başlar. Göğüsleri saklamaya çalışma ve sonuçta kamburumsu duruş ve öz güven eksikliği ile birlikte kişi hem fiziksel hem de psikolojik anlamda rahatsız olur.

Memeleri küçültme hareketleri veya kremleri ile iri göğüslerini bir nebze olsun küçültmeye çalışan bayanlar istediği sonucu elde edemediğinde göğüs küçültme estetiği ile ideal göğüs büyüklüğüne kavuşmaktadır. Süt bezlerine zarar vermeyen ve hamilelik, aşırı kilo alıp verme, menopoz ve hormonal dengesizlikler sonucu meydana gelen iri meme boyutunu ideal boyutlarına getiren meme estetiği ameliyatı kliniğimizde uzman doktorlar tarafından en güvenilir ortamlarda ve en ekonomik fiyatlarla yapılmaktadır.

Search

+
SORU SOR
WhatsApp WhatsApp İletişim