Ona Ne Giyse Yakışır’ Dedirten 5 Büyük Kalçalı Ünlü

Eğer o meşhur söz boşuna söylenmiş sanıyorsanız, üzgünüz ki yanılıyorsunuz.

‘Yemeğin salçalısı, kadının kalçalısı.’

Bu efsane söz, kim bilir kaç yüzyıl önce söylenmiş ama etkisi ve gerçekliğinden hala bir gram bile kaybetmemiş. Özellikle 90-60-90 güzellik ölçüsünün en can alıcı noktası olan kalçalar kadınlarda ve erkeklerde farklı çağrışımlar yaptırsa da iki tarafından da dikkatini çeken bir konudur tartışmasız.

İyi ama bu kalçalar nasıl bu kadar kalkık ve güzel? Elbette Allah vergisi kalçalara sahip olan ünlülerimiz de var siz onları iyi bilirsiniz ama doğru egzersiz ve sağlıklı beslenmeyle muhteşem kalçalara kavuşabilirsiniz.

Kalça Nasıl Dikleştirilir?

En birinci aşama kalça nasıl dikleştirilir sorusuna tokat gibi yanıt veren, şu sıralar duymaya çok aşina olduğunuz squat hareketi var. Fakat hareketi bir kere yaptık diye Shakira kalçasına sahip olacak değiliz. Egzersiz süreklilik gerektirir, aksi takdirde size yorgunluktan başka bir şey kazandırmaz. Hareketleriniz yeterli sayıda ve belli aralıklar yapılmalıdır. Sonraki aşama da popo dikleştirme bizden sorulsun istiyorsak düzenli ve kesinlikle protein ağırlıklı beslenmeliyiz. Karbonhidrattan uzak durmak ise bu aşamanın en mühim kuralı. Elbette sadece bununla da bitmedi, düzenli ve kaliteli bir uyku vücudumuzu genç ve diri tutacağından daha muhteşem kalçalara sahip olmamızı sağlayacaktır. Bunlar elbette ki güzel kalçalar için alternatif yollar siz de tıpkı ünlüler gibi cerrahi operasyonlarla daha güzel kalçalara daha kısa sürede kavuşabilirsiniz. Fakat bunu güvenilir ve işinde uzman merkezlere yaptırmalısınız. Aksi halde güzel kalçaya sahip olacakken eldekini de yitirebilirsiniz.

İşte kalçalarıyla şarkılara bile konu olan Büyük Kalçalı Ünlü Kadın’ı gelin birlikte öğrenelim.

  1. Beyonce

1982 tarihinde Amerika’nın Houston kentinde doğan ünlü şarkıcı ve söz yazarı sizin de bildiğiniz gibi dünyaca ünlü bir star. Ama star olmasında sesi kadar kalçalarının da payı var.

 

  1. Kim Kardashian

Kalça değince aklımıza ilk gelen ünlü tabi ki Kim Kardashian’dır. Biraz fazlası var gibi sanki ama her kalçanın da bir beğenicisi var diyoruz.

  1. Jennifer Lopez

Jennifer belki de en güzel kalçaya sahip kadınlar listesinin başında gelir diyebilir. Gerçekten de giydiği kıyafetleri, kusursuz kalçasıyla tam anlamıyla bir sanat eserine dönüştürüyor.

  1. Shakira

Her şeyin boydan ibaret olmadığını 1.57 cm boyu olmasına rağmen seksiliğin kitabını yazarak bize gösteren Shakira, seksi kalçalar ile giydiğini kendisine çok çok yakıştırabiliyor.

  1. Jessica Biel

Bir kadın hem zarif hem de büyük ve kalkık kalçalara sahip olabiliyorsa o kişi Jessica Biel’dir diyoruz.

Search

+
SORU SOR
WhatsApp WhatsApp İletişim