Orta Yüz Germe Ameliyatı Kimlere Uygulanabilir?

Genelde 35-50 yaş arası kişilerin başvurduğu orta yüz germe ameliyatı, yaşın ilerlemesi ile birlikte ortaya çıkan yanak sarkmaları, göz, alın ve ağız çevresi kırışıklıkları, elmacık kemiği çöküntüleri ve göz kapak sarkmaları yaşayanlara uygulanan bir operasyondur. Orta yüz germe ameliyatı videosu izlediğinizde orta yaş grubundaki hastalara uygulanan operasyon detaylarını görebilir, Yüz germe ameliyatı nasıl yapılır? Adım-adım gözlemleyebilirsiniz. Orta yaştan sonra belirginleşen sarkma ve kırışıklıklar ilk yaşlılık belirtileri olarak oldukça can sıkıcıdır. Gençlikteki gergin ve esnek yüz hatlarına kavuşmak isteyen herkes bu ameliyatı yaptırabilir.

Eski yöntemlere göre risksiz ve yüz güldüren bir operasyon olan orta yüz germe operasyonu, sinirlerin olmadığı alt katmandan girilerek yapıldığından çok daha genç ve diri bir yüz görüntüsü elde edilir. Eski ovalliğini kaybeden ve kare ya da dikdörtgen bir şekle giren yüz bölgesinde özellikle aşağı doğru sarkan yanaklar dikkat çeker. Sarkık yanaklar bir kadın için hem can sıkıcı hem de yaşını gösteren sinir bozucu bir görüntüdür. Yaşla birlikte göz kapakları ve kaşlar da düşer. Elmacık kemikleri eski dolgunluğunu yitirerek çöker. Tüm bu yüz sorunlarını yaşayanlar endoskopik yüz germe operasyonu ile sorunlarına kesin çözüm bulmakta ve gençleşmiş bir vaziyette ameliyattan çıkmaktadır. Mini yüz germe yaptıranlar operasyon öncesine göre gençliği geri getiren şanslı kişilerdir.

Orta yaştan sonra giderek belirginleşen yaşlılık belirtilerini orta yüz germe ameliyatı ile yok etmek mümkündür Yüz gerdirme ameliyatı kadınlar kulübü üyelerinin de dediği gibi kişi adeta gençleşmekte ve yüz bölgesindeki yaşlılık belirtileri izsiz yok edilmektedir. Endoskopik yüz germe öncesi sonrası gençleşme kalıcı olup herhangi bir operasyon izi görülmemektedir. Aynı gün hasta taburcu edildiğinden Endoskopik yüz germe iyileşme süresi hızlı olmakta ve hasta ertesi gün banyo yapabilmektedir. Kalıcı botox etkisi için kliniğimize her zaman müracaat edebilir, web sitesinden başvurabilir ya da telefonla bilgi alabilirsiniz.

Search

+
SORU SOR
WhatsApp WhatsApp İletişim