Orta Yüz Germe Ameliyatı Nedir?

Göz kapakları, yanaklar ve elmacık kemiği zamanla esnek yapısını kaybederek sarkar. Yer çekiminin etkisi ile zamanla sarkan yanaklar, çöken elmacık kemikleri ve düşen göz kapakları endoskopik yüz germe öncesi sonrası farklarda da görüldüğü gibi operasyon sonrası son derece gençleşmekte ve gergin bir hale gelmektedir. Yüz germe ameliyatı yaptıranlar ağrısız acısız herhangi bir iz bırakmadan operasyonu olan ve sonrasında sarkmış yanaklara, göz kapaklarına ve kırışmış alın, ağız kenarı çizgilerine veda edenlerdir.

Endoskop adlı kameralı bir cihazla yapılan bir estetik operasyon olan mini yüz germe ameliyatı, sarkan ve dolgunluğunu yitiren yanaklara dolgunluk ve esneklik verilen, gözaltı torbalarının ve göz kenarı kırışıklıklarının giderildiği, yanaklarda sarkan yağ dokusunun yerine getirildiği bir gençleştirme operasyonudur. Endoskopik yüz germe öncesi sonrası oldukça fazla bir fark göze çarpmakta ve adeta hasta 10 yaş gençleşmektedir. Yüz bölgesinde sarkan yanaklar yaşlılığın ilk belirtilerinden olarak oldukça can sıkıcıdır. Orta yüz germe ameliyatı videosu izlendiğinde iz bırakmadan yapılan müdahale ile orta yüz bölgesindeki tüm sorunlar giderilmekte ve hasta çok daha genç görünen bir yüze kavuşmaktadır.

Doğal ve kalıcı bir gençleşme sağlayan orta yüz germe operasyonu, yüz germe ameliyatı öncesi ve sonrası farklarla yüz bölgesinin ne kadar gençleştiğini ortaya koyan bir işlemdir. Yağ dokusunun kaybolduğu bölgelere yapılan yağ enjeksiyonu ve sarkan yağ dokularının yerine yerleştirilmesi ile sarkma ve çökme sorunlarına profesyonel çözüm getirir. Enjekte edilen yağ dokuları kök hücre içerdiğinden ciltteki tazelenme ve gençleşme kalıcıdır. Mini yüz germe kadınlar kulübü yorumlarında da görüldüğü gibi operasyonu olan her hasta son derece memnun kalmaktadır. Endoskopik yüz germe en iyi doktor için kliniğimize başvurabilir, işinin ehli uzmanlarımızın yapacağı operasyonla sizler de zamanı geriye sardırabilirsiniz.

Search

+
SORU SOR
WhatsApp WhatsApp İletişim