Orta Yüz Germe Estetiği Fiyatları

Orta yüz germe ameliyatında birçok operasyon söz konusudur. Bu nedenle yüz gerdirme ameliyatı fiyatları kişiden kişiye değişir. Aynı zamanda orta yüz germe ameliyatı fiyatı doktora ve kliniğe göre de değişmektedir. Yüz gerdirme fiyatları 2017 için bilgi almak istiyorsanız kliniğimize her zaman gelebilir ve size özel fiyatları alabilirsiniz.

Sarkan yanakların toparlanması, elmacık kemiğindeki yağ kaybının yağ enjekte edilerek doldurulması, sarkan göz kapaklarının eski haline getirilmesi ve alın, göz, ağız çevresi kırışıklıkların giderilmesi işlemleri her biri ayrı operasyonlar olup sorunun büyüklüğüne göre değişen fiyatlardadır.

Orta yüz germe ameliyatı işinin ehli uzmanlarca ameliyathane ortamında yapılmalıdır. Tecrübeli ve isim yapmış uzmanlarımıza orta yüz germe ameliyatı yaptırmak için tereddüt etmeyecek, ameliyat sonrası yaşayacağınız değişikliğe inanamayacaksınız. Yüz gerdirme fiyatları 2018 için sizleri kliniğimize bekliyoruz. Ağrısız, acısız, izsiz ve ekonomik bir orta yüz germe operasyonu için doğru adrestesiniz.

Search

+
SORU SOR
WhatsApp WhatsApp İletişim