Doğal bir göğüse sahip olabilirsiniz.

Göğüs Büyütme Estetiği Operasyonu Hakkında

Küçük olan meme boyutunun büyütülmesi, doğal bir görünümde her iki meme eşit olacak şekilde vücut ölçüleri ile uyumlu hale getirilmesi operasyonu olan meme/göğüs büyütme ameliyatı, kadınlığı simgeleyen göğüslerin ideal ölçülere getirilerek duygusal ve fiziksel anlamda kadının mutlu ve kendisi ile barışık hale getirilmesidir.

 • Doğal göğüslere kavuşun.
 • Küçük göğüslerinizden kurtulun.
 • Asimetrik göğüslere sahip olabilirsiniz.
 • Anestezi Türü: Genel
 • Operasyon Süresi: 4-5 saat
 • İşe Dönüş Süresi: 1 gün
Op. Dr. Turab İsmayilov

ÜCRETSİZ RANDEVU ALABİLECEĞİNİZİ BİLİYOR MUYDUNUZ?

Vücut ölçülerine küçük göğüslerden kurtulun.

Göğüs Büyütme Estetiği Operasyonu Nedir?

Genetik olarak vücut ölçülerine göre küçük olan, kilo verme sonucu dolgunluğunu yitiren veya doğum sonrası dokusu azalan memelerin dolgun estetik ve daha büyük hale getirilme operasyonu meme büyütme operasyonudur. Daha diri, dik ve dolgun göğüsler aynı zamanda gençliğin de sembolü olarak görüldüğünden kadınlar için çok önemlidir.

Göğüs estetiği yaptıranlar ameliyat öncesi meme şekli ve ölçüsüne göre son derece mutlu ve öz güveni yerine gelmiş bireyler olarak çok daha mutlu olmaktadır. Ameliyat öncesi göğüs estetiği fotoğrafları ile ameliyat sonrası fotoğraflar da bunun bir kanıtıdır. Göğüs büyütme ameliyatı hem daha büyük hem daha diri ve estetik göğüslerin ortaya çıkarılmasıdır. Ergenlik sonrası son şeklini alan göğüsler kadınlar için hem görüntü olarak hem de fiziksel güzellik olarak ilk sırada yer alır.

Kıyafetleri güzel gösteren dolgun ve diri göğüsler, kadınların öz güvenini yerine getiren göğüs şekli ve büyüklüğü olarak tercih edilen bir durumdur. Göğüs büyüklüğünden memnun olmayıp göğüs estetiği yaptıranlar her zaman ameliyat sonrası durumdan hoşnut olup sarkık, sönük veya küçük göğüslerine veda etmiş bir şekilde daha mutlu bireyler olarak yaşamlarına devam ederler. Göğüsler silikon protezlerle beklentiler doğrultusunda büyütülür. Sıvı veya Kohezif silikon içeren protezler yuvarlak veya damla şeklinde göğüslere yerleştirilir. Yarım küre şeklinde olan yuvarlak silikonlar damla silikona göre göğsün üst tarafına da dolgunluk verir. Damla silikonlar ise göğsün alt kısmına dolgunluk vermekte ve çok daha doğal durmaktadır. Damla silikon mu yuvarlak silikon mu daha uygundur bu tamamen kişinin tercihine kalmıştır. Sıvı silikonlarda dışı katı olan silikona tuzlu su enjekte edilmektedir. Jel silikonlar ise akıcı olmayıp daha sert durduğundan elle yoklandığında silikon hissedilir. Küçük göğüsler, asimetri sorunu, sönük göğüsler veya sarkık göğüsler göğüs büyütme ameliyatı ile daha diri, dolgun ve estetik bir görünüme kavuşmakta, göğüs estetiği önce sonra farkı son derece bariz olup kadın için oldukça önemli olan göğüs estetiği sağlanmaktadır.

Göğüs Büyütme Estetiği Operasyonu Nedir?

Ergenlik sonrası son şeklini alan göğüsler kadınlar için hem görüntü olarak hem de fiziksel güzellik olarak ilk sırada yer alır.

 • Meme/göğüs büyütme ameliyatı küçük göğüslerin büyütülme işlemidir.
 • Sönük, sarkık veya asimetrik göğüsler daha diri ve dik bir şekil alır.
 • Damla ve yuvarlak silikon şeklinden istenen silikon göğüslere yerleştirilir.
 • Damla ve yuvarlak silikon şeklinden istenen silikon göğüslere yerleştirilir.
 • 4-5 saat arası bir sürede yapılmakta olup genel anestezi uygulanır.
 • Hasta aynı gün taburcu olup ertesi gün normal yaşamına döner.

Göğüs Büyütme Estetiği Operasyonu Kimlere Uygulanabilir?

18 yaşını doldurmuş her kadına uygulanabilir.

Göğüs Büyütme Estetiği Operasyonu Kimlere Uygulanabilir?

Meme büyütme ameliyatı 18 yaşını doldurmuş ve meme büyüklüğünden, şeklinden veya görüntüsünden memnun olmayan her kadının yaptırabileceği bir operasyondur. Meme büyütme ameliyatı için üst yaş sınırı bulunmamaktadır. Genelde genetik olarak küçük olan, hamilelik sonrası içi boşalarak sönük kalan veya kilo verme sonucu sarkarak diriliğini yitiren göğüslere sahip her kadın göğüs estetiği ameliyatı ile ideal göğüs şekline kavuşmaktadır.

Damla ya da yuvarlak silikon çeşitlerinden hastanın istediği silikon memelere yerleştirilerek vücudu ile orantılı en ideal göğüs şekli bulunur. Damla silikon yaptıranlar doğal görünümlü bir meme isterken yuvarlak silikon taktıranlar meme üstü dolgunluğu da isteyen kadınlardır. Anestezi almasında herhangi bir sakınca olmayan, fiziksel ve ruhsal anlamada meme büyüklüğünden memnun olmayan kadınların başvurduğu meme büyütme ameliyatı, işinin ehli uzmanlar tarafından ve steril ameliyat ortamında yapılmalıdır.

Emzirmeye engel olmayan ve herhangi görünen bir iz bırakmayan bir operasyon olup 18 yaşından büyük her kadın isterse printing and typesetting industrymeme büyütme ameliyatı olabilir. Tek taraflı veya çift taraflı şekil bozukluğu, asimetri sorunu, beden ölçülerine göre küçük memeler, yaşla veya hamilelik, kilo verme gibi nedenlerle içi boşalarak sönen, sarkan veya diriliğini yitiren göğüsler meme büyütme operasyonundan sonra son derece diri ve estetik bir hale gelmektedir. Göğüs kasının altına ya da üstüne yerleştirilen silikon protezlerle öz güven eksikliği yaşayan kadınlar meme büyütme operasyonundan sonra kendisini çok daha kadınsı ve çekici hissettiklerini dile getirmektedir. Silikonlu göğüs modelleri kendilerine gösterilen hastalar damla veya yuvarlak silikonlardan birini tercih ederek küçük göğüslerine veda ederler. Damla silikon öncesi ve sonrası fark son derece bariz olup, ameliyat sonrası göğüsler doğal bir şekilde dirilik ve estetik kazanır.

Göğüs Büyütme Estetiği Operasyonu Kimlere Uygulanabilir?

Damla silikonlu ünlüler damla protez silikonlarla daha doğal bir meme görüntüsü tercih edenlerdir. Silikonlu göğüs fotoları öncesi sonrası farkı sizler de görebilir, kliniğimize başvurarak işinin ehli uzman cerrahlarımızın usta ellerinde en ideal göğüs şekline kavuşabilirsiniz.

 • Göğüs büyütme ameliyatını 18 yaşından büyük her kadın yaptırabilir.
 • Yaş için üst limit sınırlaması yoktur.
 • Küçük göğüslere, sönük, sarkık veya asimetrik göğüslere sahip olanlara uygulanır.
 • Hastanın beklentileri doğrultusunda silikon şekli seçilir.
 • Ameliyat 4-5 saat arası sürmekte ve genel anestezi altında yapılmaktadır.
 • Aynı gün hasta taburcu edilmekte ve bir gün sonra normal yaşamına dönmektedir.

Göğüs Büyütme Estetiği Operasyonu Nasıl Uygulanır?

3 farklı şekilde uygulanabilir.

Göğüs Büyütme Estetiği Operasyonu Nasıl Uygulanır?

Meme büyütme ameliyatında kullanılacak olan yuvarlak veya damla protez silikonlar üç farklı şekilde göğüslere yerleştirilir.

 • Meme başı alt kenarından.
 • Meme alt kenar çizgisinden.
 • Koltuk altından.

Meme başı alt kenarından yerleştirilen protezlerde meme çevresindeki areola denilen kahverengi dairenin 4 cm kadar altından yapılan bir kesi ile silikon protez memeye yerleştirilir. Meme alt kenar çizgisinden girilerek ikinci bir yöntemle silikon yerleşimi yapılır. Son olarak koltuk altından göğsün altına doğru açılan bir kanal yardımı ile silikon protez memeye yerleştirilir.

Genel anestezi altında 4-5 saat süren meme büyütme ameliyatı sonrası göğüs estetiği iyileşme süreci son derece konforlu atlatılmakta olup, ilk zamanlar belli olan izler 6 ay sonra silinmekte, 1 yıl sonra ise herhangi bir iz kalmamaktadır. Göğüs estetiği görüntüleri izlendiğinde farklı yöntemlerle protezlerin nasıl yerleştirildiği gözler önüne serilmektedir. Ameliyat öncesinde dikkat edilmesi gereken şeyler doktor tarafından hastaya iletilir. Bunlardan en önemlisi aspirin gibi kan sulandırıcı ilaçların alımının kesilmesi ve ameliyat sonrası doktorun önerilerinin ciddiye alınmasıdır. Ameliyat öncesi muayeneden sonra silikon seçimi doktor tavsiyesi de dikkate alınarak yapılmakta ve meme üzerinde silikonun yerleştirileceği alan çizilmektedir. Damla silikon resmi, yuvarlak silikon resmi ve büyüklüğü hastaya gösterilir. En doğru seçim uzmanla birlikte yapılan seçimdir. Böylece göğüs estetiği önce sonra farkında en ideal görüntü elde edilir.

Göğüs Büyütme Estetiği Operasyonu Nasıl Uygulanır?

Göğüs estetiği görüntüleri izlendiğinde farklı yöntemlerle protezlerin nasıl yerleştirildiği gözler önüne serilmektedir. Ameliyat öncesinde dikkat edilmesi gereken şeyler doktor tarafından hastaya iletilir.

 • Göğüs büyütme ameliyatı genel anestezi altında uygulanır.
 • Meme başı alt kenarından, meme alt kenar çizgisinden veya koltuk altından girilerek silikon yerleşimi yapılır.
 • Emzirmeye engel olmayan ve iz bırakmayan bir ameliyattır.
 • Silikon göğüs kasının altına veya üstüne yerleştirilir.
 • 4-5 saat süren bir operasyondur.
 • Hasta aynı gün taburcu olur ve bir gün sonra normal yaşamına döner.

Göğüs Büyütme Estetiği Sonrası İyileşme Süreci Nasıl Olacak?

Kolay bir ameliyat sonrası süreç yaşanılır.

Göğüs Büyütme Estetiği Sonrası İyileşme Süreci Nasıl Olacak?

Göğüs büyütme ameliyatından sonra anesteziden uyandığınız zaman ağrı hissetmezsiniz fakat bir gerginlik hissedebilirsiniz. Göğüs büyütme ameliyatından sonra göğüslerin büyüdüğü hemen görülebilir ve hissedilebilir. Ameliyattan sonra memelere gerekli olan baskıyı yapabilmek için göğüslerin üstünde özel bir bant ve sıkıca sarılmış bir sargı olacaktır.

Göğüs büyütme ameliyatından sonra protezin yerleştirildiği cepte oluşabilecek olan hafif sızıntıları dışarıya alarak oluşabilecek komplikasyonların önlenmesi amacıyla dren ismi verilen vakumlu bir sistem yerleştirilir. Ameliyattan sonra takılan drenler genellikle birkaç gün sonra alınır.

Hastanın ameliyattan 6 saat sonra sıvı gıdaların alınmasına izin verilir. Göğüs büyütme ameliyatından sonra hastanede kalış süresi bir gündür. Sabah gerçekleştirilen bir ameliyattan sonra kişi aynı gün taburcu olabilir. Göğüs büyütme ameliyatından sonra oluşacak olan ağrı ağrı kesiciler ile kolayca kontrol altına alınabilir ve bir ile iki gün içerisinde ağrı azalır. Göğüs büyütme ameliyatından sonra ağrı oluşmasının sebebi kesi yapılmış olası veya dikiş atılması değildir, yerleştirilen meme protezinin çevre dokular üzerinde yarattığı gerginlikten oluşur. Göğüs büyütme ameliyatında meme protezi meme dokusunun altına yerleştirilmiş ise ameliyat sonrasında ağrı az hissedilir, kas altına yerleştirilmiş ise ilk 4 gün çok belirgin bir ağrı hissedilecektir. Omuz ve kol hareketlerinin kısıtlanması, ağrının azalmasına yardımcı olur, çünkü bu şekilde göğüs kası gevşek kalır. Kas altına yerleştirilmiş protezlerde ağrı, 1 hafta devam edebilir. Ameliyatı sonrası yorgunluk hissi 24-48 saatte düzelir. Ameliyat sonrası enfeksiyon gelişmemesi için, 7 gün boyunca düzenli olarak profilaktik antibiyotik kullanılır. Ameliyat sonrası ilk 4 gün ödemin, gerginliğin ve görülebilecek renk değişikliklerinin en yoğun olduğu dönemdir. Bu dönemin dinlenerek geçirilmesinde yarar vardır. 7. günden itibaren ödem, gerginlik ve olası renk değişiklikleri azalmaya başlar, hareketler kolaylaşır ve günlük yaşama dönülür, ama ağırlık kaldırılamaz. Ameliyat sonrası 4. gün göğsü çevreleyen sargı açılır ve pansuman sonrası sadece kesi yerine ince bir bant uygulanır. Daha sonra memenin büyüklüğüne uygun bir sporcu sutyeni giydirilir. Bu sutyen 3 hafta tüm gün, 3 hafta sadece gündüzleri giyilmelidir.

Göğüs Büyütme Estetiği Sonrası İyileşme Süreci Nasıl Olacak?

Omuz ve kol hareketlerinin kısıtlanması, ağrının azalmasına yardımcı olur, çünkü bu şekilde göğüs kası gevşek kalır. Kas altına yerleştirilmiş protezlerde ağrı, 1 hafta devam edebilir.

 • Ameliyattan sonra hareketlerin kısıtlanması gerekir.
 • Ağrı ağrı kesicilerle düşürülebilir.
 • Ameliyattan sonra sütyen takılır.
 • Çok fazla ağrı görülmez.
 • Hastanın hastanede 1 gün kalması yeterlidir.
 • 6 saat sonra hasta sıvı alımına başlayabilir.

Plastik, Rekonstrüktif Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Turab İsmayilov Kimdir?

Doktorunuzu çok iyi araştırmanız gerektiğinin bilincinde misiniz?

Plastik, Rekonstrüktif Estetik Cerrahi Uzmanı Op.Dr. Turab İsmayilov Kimdir?

Plastik Cerrahi, saç ekimi, medikal estetik, zayıflama ve şekillendirme işlemlerinde uzman olan Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Turab İsmayilov 2009 yılında Hacettepe Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. 12/11/1985 doğumlu olan Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Turab İsmayilov 2015 yılında ise Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde Uzmanlık alanını bitirerek bugün hastalarına en iyi tecrübelerle en iyi tedaviyi sunmayı amaçlamaktadır.

Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Turab İsmayilov özellikle kapalı burun estetiği cerrahisi, Liposakşın (Yağ Aldırma) Operasyonları ve Vücut Şekillendirme operasyonlarında Türkiye’deki en başarılı hekimlerden bir tanesidir. İsmayilov, operasyon sonrası iz kalması veya ağrı çekilmesi gibi hususlarda çok titiz olması sebebiyle her zaman kapalı operasyonların yapılması için çalışmalarını sürdürmektedir.

Kapalı olarak yapılan ameliyatlar sonrasında morluk, şişlik ve ağrı açık olan operasyonlara göre minimize edilmektedir. Dünyada ilk defa fazla terleme hastalığında el ve ayaklara kalıcı tedavi yöntemleri geliştirerek Türkiye’nin tıp alanında gelişmesi için farklı çözümler üretmektedir. El, ayak ve koltuk altı terlemelerine uyguladığı lazer yöntemi Koç Üniversitesi Tıp Fakültesi Etik Kuruluna sunulmuştur. Amerika, İngiltere, Rusya, Azerbeycan gibi ülkelerde onlarca başarılı operasyon geçiren İsmayilov; İstanbul’da Acıbadem, İstanbul Estetik Merkezi, İstanbul Cerrahi Merkezi, Medilife, Mediplus vb. onlarca hastanede de operasyonlarını gerçekleştirmektedir. Op. Dr. Turab İsmayilov hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Burun Estetiği Ameliyatında (Rinoplasti) Turab İsmayilov'un Farkı Nedir

Karar vermeden önce doktorunuzu çok iyi araştırmanız gerektiğinin bilincinde misiniz? Bir Plastik Cerrahi uygulaması veya ameliyatına mı ihtiyacınız var? Size kılavuzluk yapacak dikkat etmeniz gerekenler listesini okumaya ne dersiniz?

 • Dermatoloji Uzmanı ile Plastik Cerrahi Uzmanı arasındaki farkları biliyor musunuz?
 • Doktorunuzun uzmanlık eğitimini aldığı yeri biliyor musunuz?
 • Doktorunuzun gerçekten doktor olduğundan emin misiniz?
 • Ameliyatınızı görüştüğünüz doktorun yapacağından emin misiniz?
 • Doktorunuzun ameliyat sonrası size aynı ilgiyi göstereceğine emin misiniz?
 • Sizi cezbeden çok düşük ameliyat ücretleri olabilir mi?
 • Doktorunuza ihtiyacınız olduğu her zaman ulaşabiliyor musunuz?
 • İhtiyaçlarınıza uygun tedavi seçenekleri sunduğuna emin misiniz?

Göğüs Büyütme Estetiği Operasyonun Fiyatları Ne Kadar?

Kişiden kişiye değişiklik göstermektedir.

Göğüs Büyütme Estetiği Operasyonun Fiyatları Ne Kadar?

Meme büyütme ameliyatında kullanılacak olan silikona, operasyonun şekline, operasyonu yapacak olan doktora ve kliniğe göre göğüs estetiği ücretleri değişmektedir. Göğüs büyütme ameliyatları fiyat olarak oldukça değişkendir. Silikonun cinsi, markası ve modeli silikonlu göğüs fiyatları için dikkate alınan kriterlerdir.

Göğüs estetiği ne kadar 2018 yılı için kliniğimize gelerek size özel göğüs estetiği fiyatını öğrenebilir, uzmanlarımıza yaptıracağınız göğüs estetiği ameliyatı ile bundan sonraki yaşamınıza daha diri, dolgun ve güzel görünümlü göğüslerle devam edebilirsiniz.

Göğüs büyütme estetiği ücretleri için mutlaka muayene olmalı ve beklentileriniz doğrultusunda uygulanacak olan silikon çeşidine göre fiyat almalısınız. Ömürlük olan silikon meme protezleri aşırı bir dış etki olmadığı sürece patlamayan, kansere yol açmayan ve emzirmeye engel olmayan kaliteli ürünlerdir. Bu bakımdan göğüs büyütme ameliyatına karar vermede kadınlar tereddüt etmemekte, ideal göğüslere kavuşmak için ameliyatı olmaya karar vermektedir. Göğüs büyütme ameliyat fiyatları 2015 yılından günümüze çok fazla değişmemiştir. Aynı şekilde göğüs estetiği fiyatı 2018 yılında da bütçeleri zorlamadan kadınların göğüs estetiği ameliyatı olmasını teşvik edici yöndedir.

Göğüs Büyütme Estetiği Operasyonun Fiyatları Ne Kadar?

Göğüs estetiği ne kadar 2018 yılı için kliniğimize gelerek size özel göğüs estetiği fiyatını öğrenebilir, uzmanlarımıza yaptıracağınız göğüs estetiği ameliyatı ile bundan sonraki yaşamınıza daha diri, dolgun ve güzel görünümlü göğüslerle devam edebilirsiniz.

 • Göğüs büyütme ameliyat fiyatları kullanılacak olan silikona göre değişir.
 • Fiyatlar doktoruna ve seçilen hastaneye göre de değişir.
 • Göğüsleri diri, dolgun ve estetik kılan göğüs büyütme ameliyatları 18 yaş üzeri her kadının yaptırmasında sakınca olmayan bir operasyondur.
 • 4-5 saat süren bir ameliyat olup üç farklı yöntemle yapılır.
 • Genel anestezi uygulanır.
 • Hasta birkaç saat gözlemlendikten sonra evine yollanır ve ertesi gün normal yaşamına döner.

Doktorunuzun Göğüs Büyütme Estetiği Operasyonu Röportajı

Doktorunuz Göğüs Büyütme Estetiği'ni Anlatıyor!

BU VİDEODAN NELER ÖĞRENECEKSİNİZ?

AMELİYAT ÇEŞİTLERİ & FARKLARI

Göğüs Büyütme Estetiği ameliyatının çeşitleri ve farkları

DOKTORUNUZUN TAVSİYELERİ

Doktorunuzun Göğüs Büyütme Estetiği hakkında tavsiyeleri

VE DAHA BİRÇOK BİLGİ

Ameliyat hakkında diğer bilgilere de videodan öğrenebilirsiniz.

Yukarıdaki bilgilerin yanı sıra diğer bilgilere de ulaşabilirsiniz.

Göğüs Büyütme Estetiği Ameliyatı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular & Yanıtları

Göğüs Büyütme Estetiği Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Göğüs Büyütme Sonrasında Hissizlik Olur mu?

Meme büyütme ameliyatlarının her yönteminde ilk 6 ay boyunca bir hissizlik olabilir. Daha sonrasında dokudaki sinirlerin iyileşmesiyle kaybedilen hisler geri döner ve uyuşukluk geçer.

Göğüs Büyütme Ameliyatından Sonra Çocuğuma Süt Verebilir miyim?

Göğüs büyütme ameliyatlarında hastanın süt bezlerine kesinlikle hiçbir zarar verilmez. Tamamen süt bezlerinin arkasına yerleştirilir. Bu sebepten dolayı hastalar gönül rahatlığıyla çocuklarını emzirebilir.

Göğüs Büyütme Ameliyatı Ağrılı Bir Ameliyat mıdır?

Göğüs büyütme ameliyatında kas altı tekniği diğer tekniklere göre biraz daha fazla ağrılıdır. Kas üstü veya fasya altı dediğimiz tekniklerde ise ağrı daha az hissedilir.

Göğüs Büyütme Operasyonundan Sonra İz Kalır mı?

Göğüs büyütme ameliyatlarında 3 farklı kesi şekli bulunmaktadır. Silikonlar meme ucundan konulduğu zaman kesinlikle iz kalmaz, koltuk altından veya meme altından konulduğunda ise kişinin cilt yapısına göre belli veya belirsiz bir iz bırakabilir.

Göğüs Büyütme Ameliyatında Kesi Nereden Yapılır?

Göğüs büyütme ameliyatında göğüs başından, meme altı kıvrımı veya koltuk altından yapılan 3-4 cm’lik kesilerden girilir.

Göğüs Büyütme Ameliyatında Hangi Anestezi Türü Kullanılır?

Göğüs büyütme ameliyatında genel anestezi daha çok tercih edilen bir anestezi çeşididir.

SSS HAKKINDA

Sorunuzun Yanıtını Bulamadınız mı?

Sıkça sorulan sorular sayfalarında sorunuzun yanıtına ulaşamadınız mı? Yardıma ihtiyacınız mı var? Endişelenmeyin merak ettiğiniz tüm soruların yanıtına çok hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Turabismayilov.com.tr sitesinde yayımlanan sıkça sorulan sorular bölümlerinde yanıtınızı bulamadıysanız aşağıdaki butona tıklayarak, yeni bir soru sorabilirsiniz. Yeni bir soru sormadan önce sorunuzun sıkça sorulan sorular sayfalarımızda yanıtlanmadığına emin olmalısınız.

Sorunuz bize ulaştıktan sonra tıbbi bir konu ise doktorlarımız tarafından, teknik bir konu ise mühendislerimiz tarafından yanıtlanacaktır. Sorunuz yanıtlandıktan sonra kişisel bilgileriniz gizlenerek sıkça sorulan sorular sayfasında yayımlanabilir.

7 GÜN, 24 SAAT SİZE YARDIMCI OLMAK İÇİN BURADAYIZ

Hasta danışmanlarımız 7 gün 24 saat sizin için buradalar, hemen bizi arayın!

Ücretsiz randevu alabileceğinizi biliyor muydunuz?

DOKTORUNUZDAN RANDEVU ALIN!

Op. Dr. Turab İsmayilov

RANDEVU TALEP FORMU

En hızlı şekilde destek almak için

HIZLI RANDEVU HATTI

Plastik, rekonstrüktif ve estetik cerrahiye mi ihtiyacınız var? Plastik, rekonstrüktif ve estetik cerrahiye hakkında aklınıza gelebilecek her tedavi hakkında bilgi almak için ücretsiz randevu alabileceğinizi veya aşağıdaki numaradan bize ulaşabileceğinizi biliyor musunuz?

Yukarıdaki randevu formunu doldurarak veya 0 (532) 232 20 44 numaralı telefonu arayarak ücretsiz randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Randevularınız için

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

 • Pazartesi09:00 - 17:00
 • Salı09:00 - 17:00
 • Çarşamba09:00 - 17:00
 • Perşembe09:00 - 17:00
 • Cuma09:00 - 17:00
 • Cumartesi09:00 - 17:00
 • PazarKapalı

Randevu talebinizi oluşturduktan sonra

RANDEVU TALEBİNDEN SONRA

 • Mail adresinize gelen randevu formunu kontrol ediniz.
 • Form bilgilerinizin hatasız olduğuna emin olunuz.
 • 8 saat içerisinde hasta danışmanımız tarafından aranacaksınız.
 • İletişim bilgilerinizden ulaşılabilir olduğunuzdan emin olmalısınız.
 • Randevunuz danışmanınızla belirteceğiniz tarihe göre belirlenecektir.
 • Randevu gün ve saatten 15 dakika evvel gitmeye özen gösteriniz.