Meme dokusunu tutan bağların gevşemesi sonucunda uygulanır.

Göğüs Dikleştirme Estetiği Operasyonu Hakkında

Meme dokusunu tutan bağların emzirme, kilo alıp verme, genetik faktörler veya yaşın ilerlemesi gibi nedenlerden gevşemesi sonucu sarkan memeyi dikleştirme ameliyatı olan mastopexy ameliyatı, aynı zamanda asimetrik sorununu da giderek bir meme estetiğidir.

 • Sarkmalar giderilir.
 • Vücut ölçülerine uygun olur.
 • Göğüs simetrileri giderilir.
 • Anestezi Türü: Genel
 • Operasyon Süresi: 2-3 saat
 • İşe Dönüş Süresi: 1 hafta
Op. Dr. Turab İsmayilov

ÜCRETSİZ RANDEVU ALABİLECEĞİNİZİ BİLİYOR MUYDUNUZ?

Özgüveninizi kazanmanıza yardımcı olur.

Göğüs Dikleştirme Estetiği Operasyonu Nedir?

Başta yer çekimi olmak üzere birçok sebepten eski dikliğini kaybederek sarkan göğüsler, bir kadın için öz güven eksikliğine neden olan bu görüntüsü ile oldukça can sıkıcıdır. Göğüs dikleştirme doğal yöntemlerinden olan egzersizlerle birinci derece göğüs sarkmalarında bir nebze toparlama sağlansa da kesin sonuç göğüs dikleştirme ameliyatı ile alınmaktadır.

Birinci, ikinci ve üçüncü derece göğüs sarkmaları için uygulanan operasyonlar farklı olup, her birinde fazla deri çıkartılmakta ve göğüslere son şekli verilmektedir. Göğüs dikleştirme ameliyatsız olarak spor ve egzersizle birinci derece sarkmalarda etkilidir. Meme alt çizgisini 1-3 cm geçen ikinci derece sarkmalar ve 3 cm den daha aşağıya inen sarkmalarda egzersizle sonuç alınamamaktadır.

Meme başının aşağı sarkması ve meme yapısının boş bir meme görünümünde olması durumunda sarkma söz konusudur. Göğüs yapısında kas yoktur. Süt bezleri ve yağ dokusundan oluşan göğüsler zamanla eski dikliğini kaybeder. Göğüslere uygun sutyen kullanılmaması da göğüs sarkmasına neden olan bir başka etkendir. Eski dolgunluğunu ve dikliğini kaybeden göğüslere uygulanan göğüs dikleştirme estetiği ameliyatı ile artık göğüsler eski görüntüsüne kavuşturuluyor. Geçici ve anlık bir çözüm olan göğüs dikleştirme bandı, günlük kullanımda anlık bir dik görüntü elde edilmesini sağlamakta, fakat bantlar çıkarıldığında sarkmada düzelme olmadığından sorun devam etmektedir. Sadece kıyafette iyi bir görüntü yakalamayı sağladığından öz güven eksikliğini gidermede etkili değildir. Göğüs estetiği önce sonra farkını bariz bir şekilde ortaya koyan göğüs dikleştirme estetiği, bir göğüs büyütme ameliyatı olmayı göğüsleri toparlama ve dikleştirme operasyonudur.

Göğüs Dikleştirme Estetiği Operasyonu Nedir?

Meme başının aşağı sarkması ve meme yapısının boş bir meme görünümünde olması durumunda sarkma söz konusudur. Göğüs yapısında kas yoktur.

 • Sarkan ve doğal görünümünü yitiren göğüslerin eski diklik ve dolgunluğuna kavuşturulmasıdır.
 • Simetri sorunlarını da giderir.
 • Beden ölçülerine uygun göğüs şekillendirme yapılır.
 • Genel anestezi altında 2,5-3 saat süren bir operasyondur.
 • Sarma derecesine göre farklı işlemlerle göğüs dikleştirme işlemi yapılır.
 • Hasta bir gün sonra taburcu edilir ve bir haftada normal yaşamına döner.

Göğüs Dikleştirme Estetiği Operasyonu Kimlere Uygulanabilir?

Göğüs sarkması yaşayan herkese uygulanabilecek bir operasyon.

Göğüs Dikleştirme Estetiği Operasyonu Kimlere Uygulanabilir?

Genetik faktörler, emzirme, ani kilo alıp verme, yer çekimi ve yaşın ilerlemesi sonucu meydana gelen göğüs sarkmaları yaşayan her kadına uygulanan göğüs dikleştirme estetiği genel anestezi altında yapılan bir ameliyattır. Amaç hastayı beden ölçülerine uygun, doğal ve dik göğüslere kavuşturmaktır. Hafif, orta ve ileri derece göğüs sarkması olan her kadın göğüs dikleştirme ameliyatı yaptırabilir. Göğüs estetiği yaptıranlar hem sarkık göğüslere veda etmekte hem de vücut ölçüleri ile uyumlu ve doğal görüntüde göğüslere kavuşmaktadır.

Meme alt çizgisi düşünülerek ideal büyüklüğün dışında kalan, asimetri sorunu yaşayan her bir göğüs sarkma sorunu göğüs dikleştirme operasyonu ile giderilmektedir. Göğüs estetiği ücretleri kişinin yaşadığı soruna ve uygulanacak operasyona göre değişmektedir. Meme dokusunun yeniden şekillendirilmesi olan mastopexy, öncelikle hastanın sıkıntılarını gidermeye yönelik olup, doktor tavsiyeleri doğrultusunda en ideal göğüs şeklinin elde edildiği operasyonlardır.

Göğüs estetiği görüntüleri incelendiğinde ameliyat öncesi ve sonrası fark oldukça yüz güldürücüdür. Meme başının olması gereken yerde değil de aşağı doğru sarkmış olması, meme görüntüsünün boş bir meme şeklinde olması, emzirme sonrası genleşen memelerin vücut ölçülerine uygun halde olmaması, sağ ve sol memede asimetri sorununun olması ve memenin sarkarak dolgun ve diri bir görüntüden uzaklaşması göğüs dikleştirme estetiğini gündeme getirmiştir. Göğüs dikleştirme estetiği ile meme başı olması gereken yere konumlandırılmakta, fazla meme dokusu alınarak her iki göğüs simetrik bir şekle getirilerek daha dolgun ve daha diri bir hal almaktadır. Gevşemiş ve hafif sarkmış göğüslerde operasyona doktorla birlikte karar verilmekte ve meme başı kahverengi halkanın küçültülmesinden fazla derinin alınmasına kadar son derece başarılı bir operasyonla istenen dik ve dolgun görüntü sağlanmaktadır.

Göğüs Dikleştirme Estetiği Operasyonu Kimlere Uygulanabilir?

Doğum yapmayı düşünmeyen kadınlara uygulansa da göğüs estetiği sonrası hamile kalma durumunda bebeği emzirme bakımından hiçbir sakınca yoktur. Çünkü göğüs estetiği süt kanallarına zarar veren bir uygulama değildir.

 • Göğüs şeklinden memnun olmayan ve göğüs sarkma sorunu yaşayan kadınlara uygulanır.
 • Birinci, ikinci ve üçüncü derece sarkmalar giderilir.
 • Genetik faktörler, hızlı kilo alıp verme, yer çekimi, emzirme ve yaşa bağlı sarkmalar giderilir.
 • Vücut ölçülerine uygun göğüs şekli ve ölçüsü elde edilir.
 • 2,5-3 saat süren bir operasyon olup genel anestezi altında uygulanır.
 • Hasta bir haftada günlük aktivitelerine geri döner.

Göğüs Dikleştirme Estetiği Operasyonu Nasıl Uygulanır?

Ameliyat öncesinde detaylı bir inceleme yapılır.

Göğüs Dikleştirme Estetiği Operasyonu Nasıl Uygulanır?

Ameliyat öncesi her iki göğüs detaylı bir şekilde muayene edilir. Uygulanacak operasyonu belirlediğinden göğüs sarkma derecesi tespit edilir. Sadece sarkma mı var, yoksa simetri sorunu ile birlikte şekil bozukluğu da mı var kontrol edilir. Meme alt çizgisi baz alınarak yapılan kontroller sonucu sarkma derecesi ve ölçü bozuklukları tam olarak belirlendikten ve doktor tavsiyeleri alındıktan sonra uygulanacak estetik operasyona karar verilir.

Hafif, orta ve ileri derece sarkmalarda farklı işlemler yapıldığından hasta her bir aşama için bilgilendirilir. Ameliyat öncesi hastanın doktoru bilgilendirmesi de çok önemlidir. Ailede meme kanseri vakasının olup olmadığı, sigara kullanımı, kronik bir rahatsızlık veya sürekli kullanılan bir ilaç varsa mutlaka doktora bilgi verilmelidir. Ameliyathanede yapılan göğüs dikleştirme operasyonu, işinin ehli cerrahlar tarafından yapılan ve steril ortamlarda uygulanan bir estetik operasyondur. Ameliyat öncesi göğüste gerekli çizimler ve uygulanacak operasyon yeri belirlenir. Hasta genel anestezi ile uyutulur.

Birinci derece hafif sarkma sorunu olan göğüslere meme başı çevresinden bir miktar deri alınarak bolluğu giderecek bir operasyon yapılır. Böylece aynı zamanda meme başı da yukarı kaldırılmış olur. Meme başı çevresinde yapılan işlem sonucu hafif bir dairesel iz kalır. Orta ve ileri derece sarkmalarda meme başı çevresinden ve meme başındanbaşlayarak aşağı doğru inen bölgeden yapılan bir kesi ile fazlalıklar alınır ve göğüsler vücut ölçülerine uygun büyüklük ve şekle getirilir. Meme altında toplama işlemi yapıldıktan sonra kesiler kapatılarak işlem tamamlanır. Ameliyattan sonra ilk zamanlar izler belirgin olsa da zamanla çok daha az belli olur hale gelir. Göğüs estetiği iyileşme süreci kullanılan ağrı kesici ve ilaçlarla ağrısız ve acısız geçirilen bir dönemdir. Ameliyat sonrası hasta genelde bir gün hastanede kontrol altında tutulur. Meme protezi kullanılan göğüs estetiği operasyonlarında birkaç gün kolları harekete ettirmede hareket kısıtlılığı yaşanması doğaldır. Memede şişlik veya morarma oluştu ise endişe edilmez. En geç 10 gün içinde bu şikâyetler yok olur. İzler ise ilk zamanlar kırmızı renkte belirgin iken giderek belirsizleşir ve bir iki senede fark edilmez hale gelir. 7-10 gün içinde dikişler alınır ve 6 hafta kadar sporcu sutyeni kullanılır. En az bir ay ağır sporlardan kaçınmak gerekir.

Göğüs Dikleştirme Estetiği Operasyonu Nasıl Uygulanır?

Ameliyattan sonra ilk zamanlar izler belirgin olsa da zamanla çok daha az belli olur hale gelir. Göğüs estetiği iyileşme süreci kullanılan ağrı kesici ve ilaçlarla ağrısız ve acısız geçirilen bir dönemdir.

 • Detaylı meme muayenesi sonucu yapılacak işleme karar verilir.
 • Hafif, orta ve ileri derece sarkmalara göre değişen işlemlerin yapıldığı bir operasyondur.
 • Amaç sarkan göğüsleri doğal ve vücut ölçülerine uygun hale getirmektir.
 • Simetri sorunu, meme başı yeri ve göğüs sarkma sorunları giderilir.
 • 2,5-3 saat süren bir operasyon olup genel anestezi ile yapılır.
 • Hasta bir hafta sonra normal yaşamına döner.

Göğüs Dikleştirme Estetiği Sonrası İyileşme Süreci Nasıl Olacak?

Ameliyattan sonra evinizde sizleri rahat bir yaşam bekliyor olacaktır.

Göğüs Dikleştirme Estetiği Sonrası İyileşme Süreci Nasıl Olacak?

Ameliyattan sonra hastaneden ayrıldığınız zaman sizi evinizde rahat bir hayat bekliyor olacaktır. Ameliyattan sonra ki günlerde kendinizi ameliyat olduğunuz için yatakta yatması gereken biri gibi düşünmemeniz gereklidir. Ameliyattan sonra evde ağır işler yapmamak şartıyla kendi kendinize yetebilecek kadar iyi hissedeceksinizdir.

Göğüs dikleştirme ameliyatından sonra sizleri rahatsız edebilecek derecede bir ağrı da hissetmeyeceksinizdir. Göğüs dikleştirme ameliyatından sonra hafif bir ağrı ve sızı hissedebilirsiniz, bunlar dayanamayacağınız derecede ağrılar olmayacaktır. Ameliyattan sonra sizlere verilecek olan ağrı kesiciler ile ağrıları dindirebilirsiniz.

Göğüs dikleştirme ameliyatından sonra size verilecek olan antibiyotiği 7 gün boyunca düzenli bir şekilde kullanmanız gereklidir. Göğüs dikleştirme ameliyatından sonra yeni göğüslerinizi merak edeceksinizdir, aynanın karşısına geçip de kendinize baktığınız zaman hafif morarmalar görebilirsiniz. Merak etmeyin göğüs dikleştirme ameliyatından sonra oluşacak olan bu morarmalar gayet normaldir. En fazla 1 hafta içerisinde hepsi geçecektir. Şişlikler beraberinde bir sertlik duygusu da getirecektir. Bu sertlik duygusu da morarmalarla beraber geçecektir. Göğüs dikleştirme ameliyatından sonra göğüsünüzün görmüş olacağınız hali son şekli değildir. Ameliyattan sonra ki 2. gün banyo yapmaya da başlayabilirsiniz ayrıca banyo yapmanızda fayda vardır. Vücudunuz ne kadar temiz olursa mikrop kapmanız ve zor bir süreç geçirmeniz de sizin için o kadar zor olacaktır. Göğüs dikleştirme ameliyatından sonra, birkaç gün içerisinde kendinizi yormayacak şekilde dışarıya çıkıp gezmenizde herhangi bir sakınca görülmez. Çalışıyorsanız ve kendinizi işe dönebilecek kadar iyi durumda hissediyorsanız ağır işler yapmamak şartıyla çalışmaya geri dönebilirsiniz. Göğüs dikleştirme ameliyatından sonra  7. günde gerçekleştirilecek olan kontrolde yaralarınızın durumuna göz atılır. Ameliyattan sonra herhangi bir problem olup oluşmadığı gözden geçirilir ve o esnada herhangi bir dikiş alma stresi de yaşamayacaksınız.

Göğüs Dikleştirme Estetiği Sonrası İyileşme Süreci Nasıl Olacak?

Göğüs dikleştirme ameliyatı gizli estetik dikişlerle gerçekleştirileceği için dışarıdan bakıldığı zaman dikiş iplikleri bile görülemeyecektir ve dikişler içeride kendi kendilerine eriyor olacaklardır. Ameliyat sonrası iki hafta geçip de yaralarınız da iyileştiğinde güneşe çıkma ve denize girme mümkündür.

 • Ameliyattan sonra ki günlerde kısa süreliğine ayağı kalkıp dolaşmanız tavsiye edilir.
 • Aşırı eğilmek veya gerilmek gibi aktivitelerden kaçınmalısınız.
 • Drenler ameliyattan sonra ki gün bir sorun görülmez ise çıkartılır.
 • En az 1 hafta cinsel ilişkiden kaçınmanız gerekmektedir.
 • Ameliyattan 4 hafta sonra kolları zorlamayan sporlara başlayabilirsiniz.
 • Ameliyattan 1 hafta sonra aşırı aktivite gerektirmeyen günlük hayatınıza geri dönebilirsiniz.

Plastik, Rekonstrüktif Estetik Cerrahi Uzmanı Op.Dr. Turab İsmayilov Kimdir?

Doktorunuzu çok iyi araştırmanız gerektiğinin bilincinde misiniz?

Plastik, Rekonstrüktif Estetik Cerrahi Uzmanı Op.Dr. Turab İsmayilov Kimdir?

Plastik Cerrahi, saç ekimi, medikal estetik, zayıflama ve şekillendirme işlemlerinde uzman olan Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Turab İsmayilov 2009 yılında Hacettepe Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. 12/11/1985 doğumlu olan Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Turab İsmayilov 2015 yılında ise Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde Uzmanlık alanını bitirerek bugün hastalarına en iyi tecrübelerle en iyi tedaviyi sunmayı amaçlamaktadır.

Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Turab İsmayilov özellikle kapalı burun estetiği cerrahisi, Liposakşın (Yağ Aldırma) Operasyonları ve Vücut Şekillendirme operasyonlarında Türkiye’deki en başarılı hekimlerden bir tanesidir. İsmayilov, operasyon sonrası iz kalması veya ağrı çekilmesi gibi hususlarda çok titiz olması sebebiyle her zaman kapalı operasyonların yapılması için çalışmalarını sürdürmektedir.

Kapalı olarak yapılan ameliyatlar sonrasında morluk, şişlik ve ağrı açık olan operasyonlara göre minimize edilmektedir. Dünyada ilk defa fazla terleme hastalığında el ve ayaklara kalıcı tedavi yöntemleri geliştirerek Türkiye’nin tıp alanında gelişmesi için farklı çözümler üretmektedir. El, ayak ve koltuk altı terlemelerine uyguladığı lazer yöntemi Koç Üniversitesi Tıp Fakültesi Etik Kuruluna sunulmuştur. Amerika, İngiltere, Rusya, Azerbeycan gibi ülkelerde onlarca başarılı operasyon geçiren İsmayilov; İstanbul’da Acıbadem, İstanbul Estetik Merkezi, İstanbul Cerrahi Merkezi, Medilife, Mediplus vb. onlarca hastanede de operasyonlarını gerçekleştirmektedir. Op. Dr. Turab İsmayilov hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Burun Estetiği Ameliyatında (Rinoplasti) Turab İsmayilov'un Farkı Nedir

Karar vermeden önce doktorunuzu çok iyi araştırmanız gerektiğinin bilincinde misiniz? Bir Plastik Cerrahi uygulaması veya ameliyatına mı ihtiyacınız var? Size kılavuzluk yapacak dikkat etmeniz gerekenler listesini okumaya ne dersiniz?

 • Dermatoloji Uzmanı ile Plastik Cerrahi Uzmanı arasındaki farkları biliyor musunuz?
 • Doktorunuzun uzmanlık eğitimini aldığı yeri biliyor musunuz?
 • Doktorunuzun gerçekten doktor olduğundan emin misiniz?
 • Ameliyatınızı görüştüğünüz doktorun yapacağından emin misiniz?
 • Doktorunuzun ameliyat sonrası size aynı ilgiyi göstereceğine emin misiniz?
 • Sizi cezbeden çok düşük ameliyat ücretleri olabilir mi?
 • Doktorunuza ihtiyacınız olduğu her zaman ulaşabiliyor musunuz?
 • İhtiyaçlarınıza uygun tedavi seçenekleri sunduğuna emin misiniz?

Göğüs Dikleştirme Estetiği Operasyonun Fiyatları Ne Kadar?

Göğüslerdeki sarkma derecesine bağlıdır.

Göğüs Dikleştirme Estetiği Operasyonun Fiyatları Ne Kadar?

Mastopexy ameliyatı fiyatları, göğüslerdeki sarkma derecesine ve diğer sorunlara göre değişen, doktora ve hastaneye göre farklılık gösteren fiyatlardadır. Göğüs dikleştirme ameliyatı fiyatları 2018 yılında da yine kliniğe ve doktora göre değişse de göğsünün görüntüsünden hoşnut olmayan hanımlar için göğüs dikleştirme estetiği hep popüler olmaya devam edeceğe benziyor.

Uygulanacak göğüs dikleştirme tekniğine ve sarkma derecesine göre göğüs dikleştirme fiyatı değişmektedir. En ekonomik göğüs dikleştirme ve göğüs büyütme estetiği ücretlerini öğrenmek ve bu operasyonu olmak için kliniğimize başvurabilir, göğüs estetiği fiyatı 2018 miktarlarını da öğrenerek şimdiden ameliyat için gün alabilirsiniz

Son derece hijyenik ve teknolojik bir klinik olarak en kaliteli ve en ekonomik göğüs dikleştirme estetiği hizmeti sunan kliniğimizde işinin ehli uzmanlar her zaman başarılı operasyonlara imza atmış cerrahlardır. Son derece ciddi bir operasyon olan göğüs dikleştirme operasyonu mutlaka tecrübeli uzmanlar tarafından yapılmalıdır. Amaç hastanın görüntüsünü beğeneceği şekil ve büyüklükteki göğüsleri oluşturmak ve en doğal görüntüyü yakalamaktır. Göğüs estetiği ne kadar 2018 fiyatları değişecek mi öğrenmek için kliniğimizi ziyaret edebilir, size özel göğüs estetiği fiyatlarını öğrenerek yaşam kalitenizi arttıracak bu ameliyatı olmaya karar verebilirsiniz.

Göğüs Dikleştirme Estetiği Operasyonun Fiyatları Ne Kadar?

En ekonomik göğüs dikleştirme ve göğüs büyütme estetiği ücretlerini öğrenmek ve bu operasyonu olmak için kliniğimize başvurabilir, göğüs estetiği fiyatı 2018 miktarlarını da öğrenerek şimdiden ameliyat için gün alabilirsiniz.

 • Uygulanacak işleme göre.
 • Göğüs dikleştirmenin yanında 2. bir ameliyat daha olacaksa.
 • İşlemin gerçekleştirildiği lokasyon.
 • Hekiminizin konuda ki bilgisine ve uzmanlığına göre.
 • Kullanılacak olan malzemeye göre.
 • Kişi muayene edilmeden ücretleri belirlemek kolay değildir.

Doktorunuzun Göğüs Dikleştirme Estetiği Operasyonu Röportajı

Doktorunuz Göğüs Dikleştirme Estetiği'ni Anlatıyor!

BU VİDEODAN NELER ÖĞRENECEKSİNİZ?

AMELİYAT ÇEŞİTLERİ & FARKLARI

Göğüs Dikleştirme Estetiği ameliyatının çeşitleri ve farkları

DOKTORUNUZUN TAVSİYELERİ

Doktorunuzun Göğüs Dikleştirme Estetiği hakkında tavsiyeleri

VE DAHA BİRÇOK BİLGİ

Ameliyat hakkında diğer bilgilere de videodan öğrenebilirsiniz.

Yukarıdaki bilgilerin yanı sıra diğer bilgilere de ulaşabilirsiniz.

Göğüs Dikleştirme Estetiği Ameliyatı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular & Yanıtları

Göğüs Dikleştirme Estetiği Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Göğüs Dikleştirme Ameliyatı Sonrası Ağrılı Olur mu?

Göğüs dikleştirme ameliyatında sadece dikleştirme yapıldığında ya da meme küçültme ile birlikte dikleştirme gerçekleştirildiğinde fazla bir ağrı oluşmaz. İlk birkaç gün hafif ağrılar olur ve basit ağrı kesicilerle kontrol edilebilir.

Göğüs Dikleştirme Ameliyatı Süt Vermeyi Etkiler mi?

Göğüs ameliyatı için söylenenler göğüs dikleştirme ameliyatları için de geçerlidir. Göğüs dikleştirme ameliyatı yapılanlarda süt verememe riski, küçültme yapılanlara göre daha da düşüktür. Süt verme oranlarının normal kadınlardan farklı olmadığı söylenebilir.

Göğüs Dikleştirme Ameliyatından Sonra Hissizleşme Olur mu?

Göğüs dikleştirme ameliyatından sonra geçici his kaybı yaşanabilir. Ameliyattan sonra kalıcı his kaybı beklenen bir durum değildir. Ameliyattan birkaç ay sonra ise göğüs başları eski hislerini geri kazanır.

Göğüs Dikleştirme Ameliyatının Sonucu Kalıcı mıdır?

Göğüs dikleştirme ameliyatından sonra hastanın yaşı ilerledikçe göğüslerde de bir miktar gevşeme olur; ancak kesinlikle ameliyat öncesine geri dönme gibi bir durum söz konusu değildir.

Göğüs Dikleştirme Ameliyatında Anestezi Gerekli mi?

Göğüs dikleştirme operasyonu genel anestezi altında ve ameliyathane ortamında gerçekleştirilmesi gereklidir.

Göğüs Dikleştirme Sonrasında Yaşanabilecek Olan Sorunlar Nelerdir?

Göğüs dikleştirme işleminden sonra en sık karşılaşılan problemler kötü yara izleri, memelerin yeterince dikleşmemesi, asimetriler ve meme başlarının gereğinden fazla yukarıda ya da aşağıda kalmasıdır. Dikkatli bir planlama ve özenli bir cerrahi teknikle bu sorunların tümü aşılabilir.

SSS HAKKINDA

Sorunuzun Yanıtını Bulamadınız mı?

Sıkça sorulan sorular sayfalarında sorunuzun yanıtına ulaşamadınız mı? Yardıma ihtiyacınız mı var? Endişelenmeyin merak ettiğiniz tüm soruların yanıtına çok hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Turabismayilov.com.tr sitesinde yayımlanan sıkça sorulan sorular bölümlerinde yanıtınızı bulamadıysanız aşağıdaki butona tıklayarak, yeni bir soru sorabilirsiniz. Yeni bir soru sormadan önce sorunuzun sıkça sorulan sorular sayfalarımızda yanıtlanmadığına emin olmalısınız.

Sorunuz bize ulaştıktan sonra tıbbi bir konu ise doktorlarımız tarafından, teknik bir konu ise mühendislerimiz tarafından yanıtlanacaktır. Sorunuz yanıtlandıktan sonra kişisel bilgileriniz gizlenerek sıkça sorulan sorular sayfasında yayımlanabilir.

7 GÜN, 24 SAAT SİZE YARDIMCI OLMAK İÇİN BURADAYIZ

Hasta danışmanlarımız 7 gün 24 saat sizin için buradalar, hemen bizi arayın!

Ücretsiz randevu alabileceğinizi biliyor muydunuz?

DOKTORUNUZDAN RANDEVU ALIN!

Op. Dr. Turab İsmayilov

RANDEVU TALEP FORMU

En hızlı şekilde destek almak için

HIZLI RANDEVU HATTI

Plastik, rekonstrüktif ve estetik cerrahiye mi ihtiyacınız var? Plastik, rekonstrüktif ve estetik cerrahiye hakkında aklınıza gelebilecek her tedavi hakkında bilgi almak için ücretsiz randevu alabileceğinizi veya aşağıdaki numaradan bize ulaşabileceğinizi biliyor musunuz?

Yukarıdaki randevu formunu doldurarak veya 0 (532) 232 20 44 numaralı telefonu arayarak ücretsiz randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Randevularınız için

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

 • Pazartesi09:00 - 17:00
 • Salı09:00 - 17:00
 • Çarşamba09:00 - 17:00
 • Perşembe09:00 - 17:00
 • Cuma09:00 - 17:00
 • Cumartesi09:00 - 17:00
 • PazarKapalı

Randevu talebinizi oluşturduktan sonra

RANDEVU TALEBİNDEN SONRA

 • Mail adresinize gelen randevu formunu kontrol ediniz.
 • Form bilgilerinizin hatasız olduğuna emin olunuz.
 • 8 saat içerisinde hasta danışmanımız tarafından aranacaksınız.
 • İletişim bilgilerinizden ulaşılabilir olduğunuzdan emin olmalısınız.
 • Randevunuz danışmanınızla belirteceğiniz tarihe göre belirlenecektir.
 • Randevu gün ve saatten 15 dakika evvel gitmeye özen gösteriniz.