Sağlık açısından da sorunlar yaratabiliyor.

Göğüs Küçültme Estetiği Operasyonu Hakkında

Estetik olarak bir sorun olmanın yanında sağlık açısından da ciddi sıkıntılar yaratan büyük memeler, göğüs küçültme estetiği ameliyatı ile vücut ölçüleri ile uyumlu daha dik ve daha sağlıklı bir görüntüye kavuşmaktadır. Başta sırt, bel ve boyun ağrıları olmak üzere kamburluk ve duruş bozukluğuna da yol açan iri göğüsler pişik ve tahrişlere de neden olan bir estetik sorunu olup göğüs küçültme operasyonu ile normal boyutlarına getirilmekte ve kadının yaşam kalitesini yükseltmektedir.

 • İri olan göğüsler küçültülür.
 • Ergenliğini tamamlamış herkese uygundur.
 • Talepler doğrultusunda işlem yapılır.
 • Anestezi Türü: Genel
 • Operasyon Süresi: 2-3 saat
 • İşe Dönüş Süresi: 1 hafta
Op. Dr. Turab İsmayilov

ÜCRETSİZ RANDEVU ALABİLECEĞİNİZİ BİLİYOR MUYDUNUZ?

İri göğüslerinden rahatsız olanlar için kolay çözüm.

Göğüs Küçültme Estetiği Operasyonu Nedir?

İri göğüslerinden rahatsız olan ve sağlık açısından sorun yaşayan kadınların istediği boyutlarda küçültme yaptırabileceği bir göğüs estetiği ameliyatıdır. Memeleri küçültmek için ne yapmak lazım denildiğinde ilk etapta göğüs küçültücü hareketler yapılıp göğüs küçültücü kremler kullanılsa da istenen küçülme sağlanamadığından göğüs küçültme estetiği ameliyatına başvurulur.

Son derece popüler bir estetik operasyon olup, göğüs küçültücü krem ve göğüs küçültücü egzersizlerin işe yaramadığı andan itibaren devreye girer. Hasta beklentileri doğrultusunda istenen ebatlara kadar göğüsler küçültülmekte, bu konuda herhangi bir sınırlama getirilmemektedir.

Göğüs dikleştirme ameliyatı video gösterisinde de görüldüğü gibi beden ve ruh sağlığını olumsuz etkileyen iri göğüsler 2,5-4 saat arası süren bir operasyonla küçültülür. Ergenlikten itibaren belirginleşmeye başlayan göğüsler bazen ergenlik döneminde iriliği ile rahatsız etmeye başlar. Göğüsleri saklamaya çalışma ve sonuçta kamburumsu duruş ve öz güven eksikliği ile birlikte kişi hem fiziksel hem de psikolojik anlamda rahatsız olur. Memeleri küçültme hareketleri veya kremleri ile iri göğüslerini bir nebze olsun küçültmeye çalışan bayanlar istediği sonucu elde edemediğinde göğüs küçültme estetiği ile ideal göğüs büyüklüğüne kavuşmaktadır. Süt bezlerine zarar vermeyen ve hamilelik, aşırı kilo alıp verme, menopoz ve hormonal dengesizlikler sonucu meydana gelen iri meme boyutunu ideal boyutlarına getiren meme estetiği ameliyatı kliniğimizde uzman doktorlar tarafından en güvenilir ortamlarda ve en ekonomik fiyatlarla yapılmaktadır.

Göğüs Büyütme Estetiği Operasyonu Nedir?

Ergenlikten itibaren belirginleşmeye başlayan göğüsler bazen ergenlik döneminde iriliği ile rahatsız etmeye başlar. Göğüsleri saklamaya çalışma ve sonuçta kamburumsu duruş ve öz güven eksikliği ile birlikte kişi hem fiziksel hem de psikolojik anlamda rahatsız olur.

 • Göğüs küçültme estetiği ameliyatı rahatsızlık verecek derecede iri olan göğüslerin küçültülmesidir.
 • Fiziksel ve psikolojik rahatsız edici göğüsler ideal ölçülere kavuşturulur.
 • Göğüs küçültmede bir sınırlama olmadığından hastanın talepleri doğrultusunda işlem yapılır.
 • 2,5-4 saat arası süren bir operasyondur.
 • Genel anestezi altında uygulanır.
 • Hasta bir hafta sonra normal aktivitelerine döner.

Göğüs Küçültme Estetiği Operasyonu Kimlere Uygulanabilir?

15 yaşından büyük her kadına uygulanabilir.

Göğüs Küçültme Estetiği Operasyonu Kimlere Uygulanabilir?

Göğüslerinin iriliğinden rahatsız olan ve 15 yaşından büyük her kadına göğüs estetiği ameliyatı yapılmaktadır. Kalıcı sonuç veren bir ameliyat olarak yaşam kalitesini yükselten göğüs küçültme estetiği, gerek genetik, gerek hamilelik gerekse yaşla gelen iri göğüs sorunlarında profesyonel bir çözüm sunmaktadır.

Ergenliğini tamamlayan ve iri göğüs nedeni ile sorun yaşayan her kadın göğüs küçültme estetiği ameliyatı olarak yaşam kalitesini yükseltebilir. Hamile ya da bebek emziren bayanların dışında herkesin yaptırabileceği bir ameliyattır. Göğüs küçültmek fiyatları 2018 için kliniğimize başvurabilir, ideal göğüs boyutlarına kavuşturan göğüs küçültme estetiği ameliyatını uzman doktorlarımıza güvenle yaptırabilirsiniz.

Ameliyat süresi ve fiyatları meme büyüklüğüne ve uygulanacak işleme göre değişmektedir. Genel anestezi altında yapılan ameliyatta vücut ölçülerine uygun göğüs şekillendirmesi yapılmakta, ameliyat sonrası medikal sütyenkullanılarak iyileşme sürecinde hastanın rahat etmesi sağlanmaktadır. Meme boyutunu belirleyen etkenler öncelikle kadının boyu ve göğüs kafesi ile omuz genişliğidir. En ideal göğüs büyüklüğü bu kriterler baz alınarak hesaplanır. Bunun dışında özellikle hastanın daha küçük ya da olması gerekenden büyük olması ile ilgili talepleri de dikkate alınır. Göğüs küçültme ameliyatı aynı zamanda fazla doku alınarak şekillendirme yapıldığından dikleştirme etkisi de yaratır. Bu bakımdan hem iriliğinden hem de şeklinden rahatsız olan kadınların ideal göğüs şekline kavuştuğu bir ameliyattır.

Göğüs Büyütme Estetiği Operasyonu Kimlere Uygulanabilir?

Meme boyutunu belirleyen etkenler öncelikle kadının boyu ve göğüs kafesi ile omuz genişliğidir. En ideal göğüs büyüklüğü bu kriterler baz alınarak hesaplanır. Bunun dışında özellikle hastanın daha küçük ya da olması gerekenden büyük olması ile ilgili talepleri de dikkate alınır.

 • Ergenliğini tamamlamış bayanlara uygulanan bir estetik operasyondur.
 • Rahatsızlık verecek derecede iri olan göğüslerin ideal ölçülere getirilmesini sağlar.
 • Süt bezlerine zarar vermediğinden ileride hamilelik ve emzirmeye engel değildir.
 • Ergenliğini tamamlayan hanımlardan diğer tüm yaş grubuna kadar uygulanır.
 • 2,5-4 saatte tamamlanan bir operasyondur.
 • Genel anestezi uygulanır.

Göğüs Küçültme Estetiği Operasyonu Nasıl Uygulanır?

Hasta öncelikle detaylı bir muayeneden geçer.

Göğüs Küçültme Estetiği Operasyonu Nasıl Uygulanır?

Vücut şekline en uygun göğüs büyüklüğünü elde etmek için yapılan göğüs küçültme estetiği ameliyatı hastane ortamında uzmanlar tarafından yapılan bir operasyondur. Hasta öncelikle detaylı bir muayeneden geçer. Göğüs büyüklüğü, yağ ve doku kitlesi incelenir. İdeal meme büyüklüğü için hastanın talepleri de dinlenir.

Memenin büyüklüğüne ve sarkma derecesine göre ameliyatta farklı işlemler yapılır. Meme başının yeni yeri tespit edilir, meme şeklinin ve büyüklüğünün nasıl olması gerektiği çizilir. Genel anestezi uygulanarak yapılan ve 2,5-4 saat arası süren bir ameliyattır. Amaç hastanın önce sağlık sorunlarını gidermek sonra da öz güvenini arttıracak bir göğüs büyüklüğünü elde etmektir.

Bel ve boyun ağrısından duruş bozukluğu ve yürüme sorunları olan sağlık sorunlarına, kıyafet seçiminde zorlanmadan estetik bakımdan öz güven eksikliği yaratan şekil bozukluğuna kadar tüm fiziksel ve psikoloji sorunlara çözüm olan göğüs küçültme ameliyatı mutlaka uzmanlar tarafından yapılmalıdır. Muayenede herhangi bir kitle olup olmadığına bakılmalı, ailede meme kanseri vakası veya kişide geçmişte geçirilmiş bir enfeksiyon vakası olup olmadığı araştırılmalıdır. İşinin ehli bir uzman ergenlik sürecin tamamlamamış bir hastaya meme küçültme ameliyatı yapmaz. Ameliyattan önce kan tahlilleri hepatit, açlık şekeri, üre, akciğer grafisi kreatinin, hemogram, PTT, EKG aPTT ve INR sonuçları istenir. Hastanın sigara veya alkol kullanıp kullanmadığı sorgulanır. Tansiyon, kalp veya şeker hastalığında tıbben uygunluk tam olarak tespit edildikten sonra ameliyata karar verilir. Meme başı çevresinden ve meme altına doğru düz giden kesilerden doku fazlalığı alınır.

Göğüs Küçültme Estetiği Operasyonu Nasıl Uygulanır?

Göğüs büyüklüğü, yağ ve doku kitlesi incelenir. İdeal meme büyüklüğü için hastanın talepleri de dinlenir. Memenin büyüklüğüne ve sarkma derecesine göre ameliyatta farklı işlemler yapılır.

 • Göğüs estetiği ameliyatı sağlık ve psikolojik açıdan rahatsız eden göğüslerin küçültülmesidir.
 • Ergenliğini tamamlamış her kadına yapılır.
 • Göğüslerin vücut şekli ve ölçüsüne uygun büyüklüğe getirilmesini sağlar.
 • Göğüs küçültme ve şekillendirme işlemi olup aynı zamanda dikleşme sağlar.
 • Genel anestezi altında 2,5-5 saatte tamamlanır.
 • Hasta bir haftada günlük aktivitelerini yapmaya başlar.

Göğüs Küçültme Estetiği Sonrası İyileşme Süreci Nasıl Olacak?

Ameliyattan sonra 2 hafta boyunca sırt üstü yatmanız gerekir.

Göğüs Küçültme Estetiği Sonrası İyileşme Süreci Nasıl Olacak?

Göğüs küçültme ameliyatından sonra hastalarda herhangi bir sorun görülmediği zaman ameliyat gecesi hastanede kalması yeterli olur. Ameliyattan sonra hastaların iki hafta boyunca sırt  üstü yatmaları gerekli olacaktır. Ayrıca ameliyat sonrası süreçte hiç çıkarmamaları gereken sütyeni kullanmaları gerekir. Sürekli takmaları gereken sütyeni yedeğiyle beraber değişimli olarak kullanabilirsiniz. Ameliyat sonrası süreç bittikten sonra 6 ay boyunca gündüzleri bu sütyeni takmaya devam etmelisiniz.

Ameliyat sonrasında hastalar ağır aktiviteler haricinde kendilerini yormamaları şartıyla günlük işlerini yapmalarına herhangi bir engel yoktur. Göğüs küçültme ameliyatından sonra hasta 2 hafta boyunca kadar kollarını çok sık kullanmamaya dikkat etmelidir. Hastanın kollarını yukarıya kaldırmaması ve ağır eşyalar taşımaması gereklidir. Ameliyatın etkileri geçmeye başladığı zaman kol hareketlerinde de bir rahatlama olacaktır. Hasta bunu hissettiği zaman kol hareketlerini arttırmasında herhangi bir sakınca yoktur.

Göğüs küçültme estetiği sonrasında içerdeki bulunan vücut sıvılarının ve kanın dışarıya çıkması için takılan drenler 2 ile 4 gün arasında cerrahi bir müdahale olmadan doktor tarafından çıkartılır. Ameliyattan sonra drenlerin çıkarılması hastada ki iyileşme sürecinin ilk belirtisidir. Ameliyattan sonra ki bu aşamada göğüslerde ağırlık bazı durumlarda ise morluklar oluşabilir. Bu morluklar ve ağırlıklar genellikle ameliyat esnasında Liposuction uygulaması da gerçekleştirilen hastalar da meydana gelir. Göğüs küçültme estetiğinden sonra göğüslerde duyarlılık veya hissizlik oluşabilir. Bütün bunlar normal ameliyat sonrası süreçte yaşanılanlardır. Göğüslerde bulunan bandajlar çıkarılmadığı sürece bu bölgenin ıslatılmaması gereklidir. Göğüs küçültme ameliyatından sonra bandajların göğüsten çıkarılması yaklaşık olarak 1 haftayı bulur. Bandajlar çıkarıldıktan sonra duş almakta herhangi bir sakınca bulunmamaktadır. Fakat bandajların çıkarıldığı dönemde de ağır hareketlerden kaçınılması gereklidir. Ağır ve sizleri yoracak hareketlerden en az 4-6 hafta boyunca kaçınmanız gereklidir. Herhangi bir işe başlamadan önce doktorunuza danışmanız da her zaman fayda vardır. Göğüs küçültme estetiğinden sonra göğüslerin istenilen şekli alması ise gerçekleştirilen tekniğe göre yaklaşık olarak 3 ile 6 ay arasında sürer. Hastalar meydana gelen izlerin azalmasına yardımcı olmak için doktorlarına danışarak krem vs. ilaçlar kullanabilirler. Ameliyattan sonra oluşan izler git gide azalarak sonunda yok olacaktır.

Göğüs Küçültme Estetiği Sonrası İyileşme Süreci Nasıl Olacak?

Göğüslerde bulunan bandajlar çıkarılmadığı sürece bu bölgenin ıslatılmaması gereklidir. Göğüs küçültme ameliyatından sonra bandajların göğüsten çıkarılması yaklaşık olarak 1 haftayı bulur.

 • Hasta ameliyat gecesi hastanede kalır ve ertesi gün evine dönebilir.
 • Ameliyattan 24 saat sonra kişi evdeki günlük işlerini yapabilir.
 • Yaraların iyileşmesi ve dikişlerin düşmesi 1 haftayı bulur.
 • Ameliyatta kendi eriyen alınmayı gerektirmeyen dikişler kullanılır.
 • Ameliyattan sonra en az. ay boyunca koruyucu sütyen takmak gerekir.
 • Hastanın göğüslerine kendi başına yapabileceği bir bakım yoktur.

Plastik, Rekonstrüktif Estetik Cerrahi Uzmanı Op.Dr. Turab İsmayilov Kimdir?

Doktorunuzu çok iyi araştırmanız gerektiğinin bilincinde misiniz?

Plastik, Rekonstrüktif Estetik Cerrahi Uzmanı Op.Dr. Turab İsmayilov Kimdir?

Plastik Cerrahi, saç ekimi, medikal estetik, zayıflama ve şekillendirme işlemlerinde uzman olan Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Turab İsmayilov 2009 yılında Hacettepe Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. 12/11/1985 doğumlu olan Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Turab İsmayilov 2015 yılında ise Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde Uzmanlık alanını bitirerek bugün hastalarına en iyi tecrübelerle en iyi tedaviyi sunmayı amaçlamaktadır.

Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Turab İsmayilov özellikle kapalı burun estetiği cerrahisi, Liposakşın (Yağ Aldırma) Operasyonları ve Vücut Şekillendirme operasyonlarında Türkiye’deki en başarılı hekimlerden bir tanesidir. İsmayilov, operasyon sonrası iz kalması veya ağrı çekilmesi gibi hususlarda çok titiz olması sebebiyle her zaman kapalı operasyonların yapılması için çalışmalarını sürdürmektedir.

Kapalı olarak yapılan ameliyatlar sonrasında morluk, şişlik ve ağrı açık olan operasyonlara göre minimize edilmektedir. Dünyada ilk defa fazla terleme hastalığında el ve ayaklara kalıcı tedavi yöntemleri geliştirerek Türkiye’nin tıp alanında gelişmesi için farklı çözümler üretmektedir. El, ayak ve koltuk altı terlemelerine uyguladığı lazer yöntemi Koç Üniversitesi Tıp Fakültesi Etik Kuruluna sunulmuştur. Amerika, İngiltere, Rusya, Azerbeycan gibi ülkelerde onlarca başarılı operasyon geçiren İsmayilov; İstanbul’da Acıbadem, İstanbul Estetik Merkezi, İstanbul Cerrahi Merkezi, Medilife, Mediplus vb. onlarca hastanede de operasyonlarını gerçekleştirmektedir. Op. Dr. Turab İsmayilov hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Burun Estetiği Ameliyatında (Rinoplasti) Turab İsmayilov'un Farkı Nedir

Karar vermeden önce doktorunuzu çok iyi araştırmanız gerektiğinin bilincinde misiniz? Bir Plastik Cerrahi uygulaması veya ameliyatına mı ihtiyacınız var? Size kılavuzluk yapacak dikkat etmeniz gerekenler listesini okumaya ne dersiniz?

 • Dermatoloji Uzmanı ile Plastik Cerrahi Uzmanı arasındaki farkları biliyor musunuz?
 • Doktorunuzun uzmanlık eğitimini aldığı yeri biliyor musunuz?
 • Doktorunuzun gerçekten doktor olduğundan emin misiniz?
 • Ameliyatınızı görüştüğünüz doktorun yapacağından emin misiniz?
 • Doktorunuzun ameliyat sonrası size aynı ilgiyi göstereceğine emin misiniz?
 • Sizi cezbeden çok düşük ameliyat ücretleri olabilir mi?
 • Doktorunuza ihtiyacınız olduğu her zaman ulaşabiliyor musunuz?
 • İhtiyaçlarınıza uygun tedavi seçenekleri sunduğuna emin misiniz?

Göğüs Küçültme Estetiği Operasyonun Fiyatları Ne Kadar?

Göğüs estetiğinde fiyatlar kişiden kişiye değişmektedir.

Göğüs Küçültme Estetiği Operasyonun Fiyatları Ne Kadar?

Her estetik ameliyatta olduğu gibi göğüs küçültme estetiği ameliyatı fiyatları da kişiden kişiye değişmektedir. Göğüs estetiği fiyatı 2018 için kliniğimize başvurarak bilgi alabilir, tecrübeli uzman doktorlarımıza yaptıracağınız göğüs küçültme estetiği ameliyatı ile ideal göğüslere kavuşabilirsiniz.

İşinin ehli bir uzmanın yapacağı göğüs küçültme estetiğinde sarmış ve iri göğüsler ideal şekil ve büyüklüğüne kavuşurken itina ile yapılan ameliyat dikiş işlemi de minimum iz bırakır. Ameliyat sonrası sütyen fiyatları kliniğin verdiği bir malzeme olup klinikten kliniğe değişir.

Operasyonun süresi ve uygulanan işlemler ameliyatın fiyatını belirleyen en önemli noktalardır. Operasyonda kullanılan malzemeler, operasyonun yapıldığı klinik ve uzmanına göre de göğüs küçültme estetiği ameliyat fiyatları değişkenlik göstermektedir. Daha genç ve daha diri göğüsler ve yaşam kalitesini arttıran bir göğüs büyüklüğüne kavuşmak için her zaman uzman doktorlarımıza başvurabilirsiniz.

Göğüs Küçültme Estetiği Operasyonun Fiyatları Ne Kadar?

İşinin ehli bir uzmanın yapacağı göğüs küçültme estetiğinde sarmış ve iri göğüsler ideal şekil ve büyüklüğüne kavuşurken itina ile yapılan ameliyat dikiş işlemi de minimum iz bırakır.

 • Göğüs küçültme estetiği ameliyat fiyatı kişiden kişiye değişir.
 • Kullanılan malzemeler, operasyon süresi ve kullanılan teknik fiyatı belirler.
 • Uzmanına ve kliniğe fiyatlar göre de fiyatlar değişmektedir.
 • Göğüs küçültme ve şekillendirme ameliyatı olup operasyon ve fiyatı kişiye göre uygulanır.
 • Genel anestezi altında 2,5-5 saatte yapılır.
 • Hasta bir hafta sonra günlük aktivitelerine döner.

Doktorunuzun Göğüs Küçültme Estetiği Operasyonu Röportajı

Doktorunuz Göğüs Küçültme Estetiği'ni Anlatıyor!

BU VİDEODAN NELER ÖĞRENECEKSİNİZ?

AMELİYAT ÇEŞİTLERİ & FARKLARI

Göğüs Küçültme Estetiği ameliyatının çeşitleri ve farkları

DOKTORUNUZUN TAVSİYELERİ

Doktorunuzun Göğüs Küçültme Estetiği hakkında tavsiyeleri

VE DAHA BİRÇOK BİLGİ

Ameliyat hakkında diğer bilgilere de videodan öğrenebilirsiniz.

Yukarıdaki bilgilerin yanı sıra diğer bilgilere de ulaşabilirsiniz.

Göğüs Küçültme Estetiği Ameliyatı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular & Yanıtları

Göğüs Küçültme Estetiği Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Göğüs Küçültme Ameliyatı Ağrılı mıdır?

Göğüs dikleştirme ameliyatları estetik ameliyatlar arasında ağrının en az olduğu ameliyatlardan birisidir. Ameliyattan sonraki birkaç gün hafif ağrılar olur ve basit ağrı kesicilerle kontrol edilebilir.

Göğüs Küçültme Ameliyatlarında His Kaybı Olur mu?

Meme küçültme ameliyatlarından sonra geçici his kayıpları olabilir. Çok büyük ve sarkık memelerde kalıcı his kayıpları da olabilir, ancak bu durumla sık karşılaşılmaz. Ameliyattan birkaç ay sonra meme başları eski duyarlılıklarına kavuşurlar. Ayrıca, meme küçültme ameliyatı yapılan birçok kadın, meme başlarının eskisine göre daha hassas olduğunu ifade etmektedir.

Göğüs Küçültme Ameliyatına Hangi Adaylar Uygundur?

Büyük göğüsleri olan bütün kişiler göğüs küçültme ameliyatlarına uygun adaylardır. Kişilerin bir kısmı büyük göğüsü olan genç hastalar, bir kısmı ise doğumlar ve kilo alma sonrasında göğüsleri büyümüş ve sarkmış olan orta yaşlı kişilerdir. Menopoz sonrası kilo almış ve memeleri büyümüş hastalar da bir başka grubu oluştururlar.

Göğüs Küçültme Ameliyatı Hangi Yaştan İtibaren Gerçekleştirilebilir?

Genç kızlarda göğüs küçültme işlemi yapmadan önce göğüslerin geliştikten sonraki son hallerinin alınması beklenir. Göğüs büyümeyi sürdürüyorsa durmasını beklemekte fayda vardır. Ancak virjinal hipertrofi denilen ve göğüslerin kontrolsüz bir şekilde büyüdüğü kızlarda daha erken müdahale uygulanabilir. Genel bir kural olarak 18 yaşını geçmeyen kişilere bu ameliyat pek önerilmez. Bunun dışında meme küçültme işlemleri ve özel bir sağlık sorunu olmadıkça her hastada yapılabilir.

Göğüs Küçültme Ameliyatlarında Anestezi Gerekli mi?

Göğüs küçültme ameliyatı genel anestezi altında ve ameliyathane ortamında gerçekleştirilen bir uygulamadır.

Göğüs Küçültme Ameliyatı Ne Kadar Sürer?

Göğüs küçültme ameliyatının süresi 2 ile 3 saat aralığındadır. Göğüsler ne kadar büyükse bu süre de ona göre uzar.

SSS HAKKINDA

Sorunuzun Yanıtını Bulamadınız mı?

Sıkça sorulan sorular sayfalarında sorunuzun yanıtına ulaşamadınız mı? Yardıma ihtiyacınız mı var? Endişelenmeyin merak ettiğiniz tüm soruların yanıtına çok hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Turabismayilov.com.tr sitesinde yayımlanan sıkça sorulan sorular bölümlerinde yanıtınızı bulamadıysanız aşağıdaki butona tıklayarak, yeni bir soru sorabilirsiniz. Yeni bir soru sormadan önce sorunuzun sıkça sorulan sorular sayfalarımızda yanıtlanmadığına emin olmalısınız.

Sorunuz bize ulaştıktan sonra tıbbi bir konu ise doktorlarımız tarafından, teknik bir konu ise mühendislerimiz tarafından yanıtlanacaktır. Sorunuz yanıtlandıktan sonra kişisel bilgileriniz gizlenerek sıkça sorulan sorular sayfasında yayımlanabilir.

7 GÜN, 24 SAAT SİZE YARDIMCI OLMAK İÇİN BURADAYIZ

Hasta danışmanlarımız 7 gün 24 saat sizin için buradalar, hemen bizi arayın!

Ücretsiz randevu alabileceğinizi biliyor muydunuz?

DOKTORUNUZDAN RANDEVU ALIN!

Op. Dr. Turab İsmayilov

RANDEVU TALEP FORMU

En hızlı şekilde destek almak için

HIZLI RANDEVU HATTI

Plastik, rekonstrüktif ve estetik cerrahiye mi ihtiyacınız var? Plastik, rekonstrüktif ve estetik cerrahiye hakkında aklınıza gelebilecek her tedavi hakkında bilgi almak için ücretsiz randevu alabileceğinizi veya aşağıdaki numaradan bize ulaşabileceğinizi biliyor musunuz?

Yukarıdaki randevu formunu doldurarak veya 0 (532) 232 20 44 numaralı telefonu arayarak ücretsiz randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Randevularınız için

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

 • Pazartesi09:00 - 17:00
 • Salı09:00 - 17:00
 • Çarşamba09:00 - 17:00
 • Perşembe09:00 - 17:00
 • Cuma09:00 - 17:00
 • Cumartesi09:00 - 17:00
 • PazarKapalı

Randevu talebinizi oluşturduktan sonra

RANDEVU TALEBİNDEN SONRA

 • Mail adresinize gelen randevu formunu kontrol ediniz.
 • Form bilgilerinizin hatasız olduğuna emin olunuz.
 • 8 saat içerisinde hasta danışmanımız tarafından aranacaksınız.
 • İletişim bilgilerinizden ulaşılabilir olduğunuzdan emin olmalısınız.
 • Randevunuz danışmanınızla belirteceğiniz tarihe göre belirlenecektir.
 • Randevu gün ve saatten 15 dakika evvel gitmeye özen gösteriniz.