Yaşlılığı yok ediyoruz.

El, Kol ve Bacak Estetiği Operasyonu Hakkında

Estetik cerrahinin sınır tanımadığı günümüzde el, kol ve bacak estetiği ameliyatı ile yaşla birlikte gelen estetik sorunlar başta olmak üzere tüm el, kol ve bacak deformasyonları giderilmektedir. Kol germe, fazla yağların alınması, el leke ve kırışıklığının giderilmesi, bacak germe ve liposuction ile yapılan bacak estetiği ile baştan aşağı bir gençleşme sağlanmaktadır.

 • Sarkan deri toplanır.
 • Yaşlılık giderilir.
 • Yağ dokuları alınır.
 • Anestezi Türü: Genel veya lokal
 • Operasyon Süresi: 1-3 saat
 • İşe Dönüş Süresi: 1-2 Hafta
Op. Dr. Turab İsmayilov

ÜCRETSİZ RANDEVU ALABİLECEĞİNİZİ BİLİYOR MUYDUNUZ?

Yaşlanma belirtileriniz ortadan kalkıyor.

El, Kol ve Bacak Estetiği Operasyonu Nedir?

Yaşlanma belirtileri olarak tanımlanan kol ve bacaklarda yağlanma ve deri sarkmaları, ellerde kalınlaşma, kırışma veya leke oluşumu hanımların korkulu rüyasıdır. Daha genç ve dinç bir el, kol ve bacak görüntüsüne kavuşmak için başvurulan el, kol ve bacak estetiği ameliyatı, kişiyi çok daha genç bir el kol ve bacak görüntüsüne kavuşturan ve kendine olan güveni arttıran bir operasyondur.

Her biri farklı işlemler olup işinin ehli estetik cerrahi uzmanları tarafından yapılır. El bölgesi sürekli göz önünde olan ve kişinin yaşını ortaya koyan bir organdır. Yaşlanma ile birlikte ortaya çıkan lekeler, yağ dokusunun azalması ile oluşan kırışıklıklar ve kalınlaşan parmaklar kişiyi son derece rahatsız eden ve toplumda ellerin saklanmasına neden olan sorunlardır.

El ve parmak estetiği ile tüm bu sorunlar giderilmekte, el estetiği yaptıranlar çekinmeden ellerini gururla göz önüne sermektedir. El estetiği nasıl yapılır denildiğinde ilk akla gelen leke giderici cilt gençleştirme teknikleridir. Bunun yanında doku altı yağ kaybını yerine koyan ve kırışık el görüntüsünü yok eden dolgu işlemleri de yapılmaktadır. El estetiğiöncesi sonrası son derece barizdir. Kol ve bacak estetiğinde fazla yağlar liposuction yöntemi ile çekilmekte, sarkan kol ve bacak derileri toplanarak çok daha genç bir görünüm elde edilmektedir. Kol germe ameliyatı kadınlar kulübü üyelerinin de belirttiği gibi hiçbir iz kalması söz konusu değildir. Ameliyatsız kol germe ve liposuction ile omuz ve diz arası bölgedeki fazla yağlar alınmakta, kollar gergin bir duruma getirilmektedir. Kol toparlama ameliyatı son zamanlarda en çok başvurulan estetik ameliyatlardandır. Bacak inceltme estetiği ise kalınlaşan ve genç görüntüsünü yitiren bacakları genç ve dinç bir görünüme kavuşturur.

El, Kol ve Bacak Estetiği Operasyonu Nedir?

El ve parmak estetiği ile tüm bu sorunlar giderilmekte, el estetiği yaptıranlar çekinmeden ellerini gururla göz önüne sermektedir. El estetiği nasıl yapılır denildiğinde ilk akla gelen leke giderici cilt gençleştirme teknikleridir.

 • El kol ve bacak estetiğinde yağ kaybı, fazla yağ birikimi, sarkma ve lekelenmelere son verir.
 • Ellerde yapılan operasyon iz bırakmazken kol ve bacaklarda ameliyat izi gizlenir.
 • Sarkan kol ve bacak derileri toparlanır.
 • Ellerdeki kırışıklık ve lekelenmeler giderilir.
 • Lokal veya genel anestezi altında yapılır.
 • Operasyona göre hasta 1-2 haftada normal yaşamına döner.

El, Kol ve Bacak Estetiği Operasyonu Kimlere Uygulanabilir?

Yaşlanma ve aşırı kilo alıp vermiş kişilere gayet uygun bir ameliyattır.

El, Kol ve Bacak Estetiği Operasyonu Kimlere Uygulanabilir?

Ellerde yaşlanma ile birlikte oluşan lekelenmelerde, yağ doku kaybı ile kırışıklık meydana geldiğinde, kol ve bacaklarda aşırı kilo alıp verme veya yaşa bağlı olarak yağlanma ve sarkma sorunları oluştuğunda başvurulan el kol ve bacak estetiği ameliyatı, bu sıkıntıları yaşayan her yaş grubundaki kadın ve erkeğe uygulanmaktadır.

El inceltme estetiği, leke ve kırışıklık giderme işlemi belli bir yaştan sonra yapılırken, sarkık kol ve bacak estetiği yaşlanmayı beklemeden uygulanan estetik operasyonlardır. Her üç bölgede sorun yaşayan ve daha genç bir el, kol ve bacak estetiğine kavuşmak isteyen her bir hasta kişiye özel bir muayeneden geçirildikten sonra yine kişiye özel estetik operasyonlarla istediği görüntüye kavuşur.

Parmak inceltme estetiği, leke giderme ve dolgu yöntemi ile kırışıklık giderme operasyonu ile daha genç ellere kavuşulurken, kol ve bacaklara uygulanan germe ve yağ aldırma estetiği ile kol ve bacaklar da daha genç bir görünüm kazanmaktadır. Kol estetiği yaptıranlar omuz ve diz hizasında yaşanan sarkmalardan kurtulmakta, bacak estetiği öncesi sonrası fark ise oldukça yüz güldürücü olmaktadır. Kendini daha iyi hissetmek isteyen ve gururla kısa kollu giysi ve bacakları ortaya çıkaran kıyafetler giymek isteyen herkes el, kol ve bacak estetiği yaptırabilir ve ideal bir görüntüye kavuşabilir. Kişinin öz güvenini sarsan estetik sorunlardan olan eli kol ve bacak deformasyonları, uzman cerrahların yapacağı bir işlemdir. El estetiğinde iyileşme çok daha hızlı iken bacak ve kol germe ameliyatı iyileşme süreci biraz daha uzundur. El kol veya bacak estetiği yaptıran ünlüler bu operasyonlarda en güzel örnektir.

El, Kol ve Bacak Estetiği Operasyonu Kimlere Uygulanabilir?

Parmak inceltme estetiği, leke giderme ve dolgu yöntemi ile kırışıklık giderme operasyonu ile daha genç ellere kavuşulurken, kol ve bacaklara uygulanan germe ve yağ aldırma estetiği ile kol ve bacaklar da daha genç bir görünüm kazanmaktadır.

 • El kol ve bacaklarda estetik sorunu olanların başvurduğu bir operasyondur.
 • Yaşlanma, sonucu ellerde meydana gelen lekeler giderilir.
 • Kol ve bacaklarda sarkan yağ dokuları alınır.
 • Lokal veya genel anestezi ile yapılır.
 • El estetiği kısa süreli olup kol ve bacak estetik ameliyat süresi değişkendir.
 • Hasta kol ve bacak estetiğinden sonra 1-2 haftada normal yaşamına döner.

El, Kol ve Bacak Estetiği Operasyonu Nasıl Uygulanır?

Dolgu uygulaması, yağ transferi ve lazer ile sorunlarınıza hemen çözüm.

El, Kol ve Bacak Estetiği Operasyonu Nasıl Uygulanır?

Çevresel faktörler ve ilerleyen yaş nedeni ile ellerde lekelenme, kırışma, çillenme ve yağ dokusunda azalmalar görülür. Kişinin yaşını ortaya koyan eller özellikle son zamanlarda en çok estetik operasyon geçiren organlardandır.

Dolgu uygulaması, yağ transferi ve lazerle leke giderme olarak farklı kategorilerde yapılan operasyonlarla eller çok daha genç pürüzsüz bir görünüme kavuşur. Kollarda yaşanan sarkma ve yağlanma özellikle bir kadın için son derece rahatsız edicidir.

Kollar kaldırıldığında omuz ile dirsek arasındaki bölüm elips şeklinde sarkar ve çirkin bir görüntü oluşturur. Sarkık kol ameliyatı izle diyerek sarkan kolların nasıl estetik olarak genç bir görünüme kavuşturulduğunu izleyebilir, kliniğimize başvurarak el ve kol estetiği ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Bacak estetiği dizlere, ayak bileklerine ve yağlanma olan bölgelere uygulanmakta, kırışan diz kapakları pürüzsüzleştirilirken ayak bilekleri inceltilmekte ve fazla yağ dokuları alınmaktadır.

El, Kol ve Bacak Estetiği Operasyonu Nasıl Uygulanır?

Kollarda yaşanan sarkma ve yağlanma özellikle bir kadın için son derece rahatsız edicidir. Kollar kaldırıldığında omuz ile dirsek arasındaki bölüm elips şeklinde sarkar ve çirkin bir görüntü oluşturur.

 • Genel veya lokal anestezi uygulanarak yapılan bir estetik operasyondur.
 • Kadın erkek herkese uygulanır.
 • El, kol ve bacaklardaki estetik sorunlarına çözüm üretir.
 • El, kol ve bacak estetik süresi kişiye göre değişir.
 • Hijyenik ameliyat ortamında yapılır.
 • Ameliyat sonrası hasta kısa sürede normal yaşamına döner.

El, Kol ve Bacak Estetiği Sonrası İyileşme Süreci Nasıl Olacak?

İyileşme süreci ortalama olarak 1 haftadır.

El, Kol ve Bacak Estetiği Sonrası İyileşme Süreci Nasıl Olacak?

Bacak estetiği ameliyatından sonra ki iyileşme süreci ortalama olarak bir haftadır. Ameliyat sonrasında ki bir haftalık dönemde kaslarınızı zorlayacak hareketlerden kaçınmanız sizler için iyi olacaktır. Ameliyattan sonra iyileşme dönemi boyunca zaman zaman ağrılar hissedeceksinizdir fakat bu ağrılar çok fazla olmayacaktır.  Ameliyattan sonra verilecek olan ağrı kesiciler ile ve dinlenerek bu ağrılar minimum düzeye düşürülebilir.

Kol estetiği ameliyatı genel anestezi altında gerçekleştirilen bir işlemdir. Kolun iç, arka kısmından sarkık olan deri ve fazla görünen estetik bir görüntü katmayan yağ dokusu kesip çıkarılır. Aynı ameliyatta eğer gerekliyse diğer bölgelere liposuction işlemi de uygulanabilir. Açılan kesi yeri iki tabaka halinde dikilir ve ameliyat sonrasında kol yumuşak bir pansuman ile sarılır. Kol estetiği ameliyatından sonra hastalar ortalama olarak 4-5 gün sonra günlük aktivitelerine geri dönebilirler. 10 gün sonra ise dikişler iyileşir.

Kol estetiği ameliyatından sonra 1 ay boyunca hastaların çıkarmaması gereken bir korse takmaları gereklidir. Giyilen korse sayesinde ameliyattan sonra şişlikler daha az oluşacaktır ve derinin altında kalan dokulara yapışıp küçülmesi sağlanacaktır. Kol germe estetiği ameliyatından sonra ameliyat izi 1. aydan sonra solmaya başlayacaktır ve 1 sene sonra belirginlikler tamamen kaybolacaktır. El estetiği ameliyatından sonra ilk 3 gün boyunca ellerde ödem oluşabilmektedir. Ödemlere bağlı olarak elinizde hafif uyuşukluklar hissizlik hissedebilirsiniz. El estetiği ameliyatında hücre aşılamasıyla beraber cilt yenileme işlemi de gerçekleştirilmiş ise el sırtında kabuklanmalar ortaya çıkabilir. Bu kabuklanmalar sizleri tedirgin etmesin ortalam olarak 5 ile 7 gün sonra yerlerini yeni cilde bırakacaklardır. El estetiği ameliyatından sonra birkaç gün boyunca hareket ettirdiğiniz zaman hafif sızlamalar olacaktır fakat ağrı kesici haplar ile bunların önüne geçebiliriz. Başarılı bir el estetiği ameliyatından sonra yüz güldüren sonuçlar ortaya çıkar.

El, Kol ve Bacak Estetiği Sonrası İyileşme Süreci Nasıl Olacak?

El estetiği ameliyatından sonra birkaç gün boyunca hareket ettirdiğiniz zaman hafif sızlamalar olacaktır fakat ağrı kesici haplar ile bunların önüne geçebiliriz. Başarılı bir el estetiği ameliyatından sonra yüz güldüren sonuçlar ortaya çıkar.

 • Ameliyatlar sayesinde sarkık yağlar giderilir.
 • Yaşlılığın önüne geçilmiş olur.
 • Mükemmel bir cilde kavuşmuş olursunuz.
 • El estetiğinden sonra kısa sürede normal yaşama geri dönülür fakat bacak ve kol estetiğinden sonra ortalama olarak 1-2 haftadır.
 • Estetik ameliyatın süresi kişiden kişiye değişiklik gösterir.
 • Kişiden kişiye ameliyat sonrası süreç değişiklik göstermektedir.

Plastik, Rekonstrüktif Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Turab İsmayilov Kimdir?

Doktorunuzu çok iyi araştırmanız gerektiğinin bilincinde misiniz?

Plastik, Rekonstrüktif Estetik Cerrahi Uzmanı Op.Dr. Turab İsmayilov Kimdir?

Plastik Cerrahi, saç ekimi, medikal estetik, zayıflama ve şekillendirme işlemlerinde uzman olan Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Turab İsmayilov 2009 yılında Hacettepe Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. 12/11/1985 doğumlu olan Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Turab İsmayilov 2015 yılında ise Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde Uzmanlık alanını bitirerek bugün hastalarına en iyi tecrübelerle en iyi tedaviyi sunmayı amaçlamaktadır.

Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Turab İsmayilov özellikle kapalı burun estetiği cerrahisi, Liposakşın (Yağ Aldırma) Operasyonları ve Vücut Şekillendirme operasyonlarında Türkiye’deki en başarılı hekimlerden bir tanesidir. İsmayilov, operasyon sonrası iz kalması veya ağrı çekilmesi gibi hususlarda çok titiz olması sebebiyle her zaman kapalı operasyonların yapılması için çalışmalarını sürdürmektedir.

Kapalı olarak yapılan ameliyatlar sonrasında morluk, şişlik ve ağrı açık olan operasyonlara göre minimize edilmektedir. Dünyada ilk defa fazla terleme hastalığında el ve ayaklara kalıcı tedavi yöntemleri geliştirerek Türkiye’nin tıp alanında gelişmesi için farklı çözümler üretmektedir. El, ayak ve koltuk altı terlemelerine uyguladığı lazer yöntemi Koç Üniversitesi Tıp Fakültesi Etik Kuruluna sunulmuştur. Amerika, İngiltere, Rusya, Azerbeycan gibi ülkelerde onlarca başarılı operasyon geçiren İsmayilov; İstanbul’da Acıbadem, İstanbul Estetik Merkezi, İstanbul Cerrahi Merkezi, Medilife, Mediplus vb. onlarca hastanede de operasyonlarını gerçekleştirmektedir. Op. Dr. Turab İsmayilov hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Burun Estetiği Ameliyatında (Rinoplasti) Turab İsmayilov'un Farkı Nedir

Karar vermeden önce doktorunuzu çok iyi araştırmanız gerektiğinin bilincinde misiniz? Bir Plastik Cerrahi uygulaması veya ameliyatına mı ihtiyacınız var? Size kılavuzluk yapacak dikkat etmeniz gerekenler listesini okumaya ne dersiniz?

 • Dermatoloji Uzmanı ile Plastik Cerrahi Uzmanı arasındaki farkları biliyor musunuz?
 • Doktorunuzun uzmanlık eğitimini aldığı yeri biliyor musunuz?
 • Doktorunuzun gerçekten doktor olduğundan emin misiniz?
 • Ameliyatınızı görüştüğünüz doktorun yapacağından emin misiniz?
 • Doktorunuzun ameliyat sonrası size aynı ilgiyi göstereceğine emin misiniz?
 • Sizi cezbeden çok düşük ameliyat ücretleri olabilir mi?
 • Doktorunuza ihtiyacınız olduğu her zaman ulaşabiliyor musunuz?
 • İhtiyaçlarınıza uygun tedavi seçenekleri sunduğuna emin misiniz?

El, Kol ve Bacak Estetiği Operasyonun Fiyatları Ne Kadar?

Uygulanacak olan işlemin miktarına göre değişmektedir.

El, Kol ve Bacak Estetiği Operasyonun Fiyatları Ne Kadar?

El estetiği fiyatları lazer, dolgu ya da yağ yağ transferine göre değişmektedir. El gençleştirme fiyatları için her zaman kliniğimize başvurabilir, ellerinizdeki leke, kırışıklık veya çillenme sorunundan kısa sürede kurtulabilirsiniz.

Son derece sinir bozucu olan kollardaki sarkmalar için yapılan kol estetiği uygulamaları kollardaki sarkmaları gidermekte ve adeta zamanı geriye döndürmektedir. Kol inceltme ameliyatı fiyatı sarkma derecesine ve sarkan yağ dokusu miktarına göre değişmektedir.

Kol estetiği ameliyatı fiyatları için hemen uzmanlarımızla irtibata geçin. Bacak estetiğinde diz, ayak bileği, basen ve bacak içlerine yapılan estetik müdahalelerle bacak çarpıklığından diz kırışıklığına ayak bileği kalınlığından bacak kalınlığı sorununa kadar tüm sıkıntılar giderilmektedir. Bacak estetiği yaptıranların yorumları operasyon sonrası çok rahat etek giyebildikleri ve estetik olarak bacaklarının çok daha güzel göründüğünü vurgulayan yorumlardır. İster Bacak estetiği fotoğrafları ve yorumlarını okuyabilir isterseniz de kliniğimize gelerek bacak estetiği fiyatları 2018 ve operasyonla ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

El, Kol ve Bacak Estetiği Operasyonun Fiyatları Ne Kadar?

Bacak estetiği yaptıranların yorumları operasyon sonrası çok rahat etek giyebildikleri ve estetik olarak bacaklarının çok daha güzel göründüğünü vurgulayan yorumlardır.

 • Ellerdeki leke, çil veya kırışıklık sorununa göre el estetiği fiyatları değişkendir.
 • Kollarda yaşanan sarkma ve yağ dokusunun miktarına göre fiyatlar değişir.
 • Bacaklardaki estetik operasyonla çok yönlü olup fiyatlar kişiye göre değişir.
 • Her biri uzmanlık gerektiren operasyonlar olarak tecrübeli cerrahlar tarafından yapılır.
 • İşlem süresi sorunun hangi organda olduğuna ve sorunun büyüklüğüne göre farklı sürelerdedir.
 • Hasta el estetiği operasyonunda daha kısa sürede normal yaşamına döner.

Doktorunuzun El, Kol ve Bacak Estetiği Operasyonu Röportajı

Doktorunuz El, Kol ve Bacak Estetiği'ni Anlatıyor!

BU VİDEODAN NELER ÖĞRENECEKSİNİZ?

AMELİYAT ÇEŞİTLERİ & FARKLARI

El, Kol ve Bacak Estetiği ameliyatının çeşitleri ve farkları

DOKTORUNUZUN TAVSİYELERİ

Doktorunuzun El, Kol ve Bacak Estetiği hakkında tavsiyeleri

VE DAHA BİRÇOK BİLGİ

Ameliyat hakkında diğer bilgilere de videodan öğrenebilirsiniz.

Yukarıdaki bilgilerin yanı sıra diğer bilgilere de ulaşabilirsiniz.

El, Kol ve Bacak Estetiği Ameliyatı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular & Yanıtları

El, Kol ve Bacak Estetiği Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Bacak Estetiği Ameliyatlarında Anestezi Gerekli midir?

Bacak estetiği ameliyatları ameliyathane ortamında uygulanır ve gerçekleştirilecek olan işleme bağlı olarak, genel anestezi ya da sedasyon (sakinleştirici) altında altında gerçekleştirilebilmektedir.

Bacak Estetiği Ameliyatı Ağrılı Olur mu?

Ameliyatta kullanılan silikon kalf protezleri bir miktar ağrıya ve rahatsızlığa neden olabilir. Liposhaping işlemlerinde de bir miktar ağrı olabilir. Ancak bu ağrı hastaların günlük aktivitelerini kısıtlayacak şiddette değildir.

Kol Germe Ameliyatı Nedir?

Kol germe işlemi özellikle kadınlarda dirsek üstünde oluşmuş gevşeme ve deri fazlalığını gidermeye yönelik bir cerrahi işlemdir. Ameliyatta amaç kolu sadece inceltmek değil, aynı zamanda daha gergin bir hale getirmektir.

Kol Germe Ameliyatı Kimlere Gerçekleştirilir?

Kol germe ameliyatları genelde 40 yaş üstü kadınlara yapılır. Özellikle kilo alıp vermeler sonrasında dirsek üstünde oluşan gevşeme artar. Bazı cilt tipleri gevşemeye eğilimlidir. Bu tip hastalarda sorun daha erken yaşlarda ortaya çıkabilir.

El Gençleştirme Uygulamalarında Anestezi Gerekli mi?

Yağ enjeksiyonları ameliyathane ortamında ve lokal anestezi altında gerçekleştirilebilir. Diğer işlemlerin tümü ofis şartlarında ve lokal anestezilerle gerçekleştirilir.

El Gençleştirme İşleminde Ne Gibi Sorunlar Yaşanabilir?

Yapılan yağ enjeksiyonu ve dolgu uygulamaları yeterli dolgunluk sağlamayabilir. Bu tür durumlarda ilave uygulamalar gerekebilir.

SSS HAKKINDA

Sorunuzun Yanıtını Bulamadınız mı?

Sıkça sorulan sorular sayfalarında sorunuzun yanıtına ulaşamadınız mı? Yardıma ihtiyacınız mı var? Endişelenmeyin merak ettiğiniz tüm soruların yanıtına çok hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Turabismayilov.com.tr sitesinde yayımlanan sıkça sorulan sorular bölümlerinde yanıtınızı bulamadıysanız aşağıdaki butona tıklayarak, yeni bir soru sorabilirsiniz. Yeni bir soru sormadan önce sorunuzun sıkça sorulan sorular sayfalarımızda yanıtlanmadığına emin olmalısınız.

Sorunuz bize ulaştıktan sonra tıbbi bir konu ise doktorlarımız tarafından, teknik bir konu ise mühendislerimiz tarafından yanıtlanacaktır. Sorunuz yanıtlandıktan sonra kişisel bilgileriniz gizlenerek sıkça sorulan sorular sayfasında yayımlanabilir.

7 GÜN, 24 SAAT SİZE YARDIMCI OLMAK İÇİN BURADAYIZ

Hasta danışmanlarımız 7 gün 24 saat sizin için buradalar, hemen bizi arayın!

Ücretsiz randevu alabileceğinizi biliyor muydunuz?

DOKTORUNUZDAN RANDEVU ALIN!

Op. Dr. Turab İsmayilov

RANDEVU TALEP FORMU

En hızlı şekilde destek almak için

HIZLI RANDEVU HATTI

Plastik, rekonstrüktif ve estetik cerrahiye mi ihtiyacınız var? Plastik, rekonstrüktif ve estetik cerrahiye hakkında aklınıza gelebilecek her tedavi hakkında bilgi almak için ücretsiz randevu alabileceğinizi veya aşağıdaki numaradan bize ulaşabileceğinizi biliyor musunuz?

Yukarıdaki randevu formunu doldurarak veya 0 (532) 232 20 44 numaralı telefonu arayarak ücretsiz randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Randevularınız için

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

 • Pazartesi09:00 - 17:00
 • Salı09:00 - 17:00
 • Çarşamba09:00 - 17:00
 • Perşembe09:00 - 17:00
 • Cuma09:00 - 17:00
 • Cumartesi09:00 - 17:00
 • PazarKapalı

Randevu talebinizi oluşturduktan sonra

RANDEVU TALEBİNDEN SONRA

 • Mail adresinize gelen randevu formunu kontrol ediniz.
 • Form bilgilerinizin hatasız olduğuna emin olunuz.
 • 8 saat içerisinde hasta danışmanımız tarafından aranacaksınız.
 • İletişim bilgilerinizden ulaşılabilir olduğunuzdan emin olmalısınız.
 • Randevunuz danışmanınızla belirteceğiniz tarihe göre belirlenecektir.
 • Randevu gün ve saatten 15 dakika evvel gitmeye özen gösteriniz.