Mutlu bir cinsel hayat için.

Genital Bölge Estetiği Operasyonu Hakkında

Son yıllarda tüm dünyada popüler olan genital bölge estetiği veya vajina estetiği, vajina daraltmadan iç ve dış dudak estetiğine ve klitoris bölge estetiğine, G noktası büyütmeden doğum kesilerini düzeltme ve pubis tepesi estetiğine kadar oldukça fazla operasyonları içermektedir. Mutlu bir cinsel yaşam ve öz güven için tercih edilen bir ameliyat olup, kozmetik jinekoloji kategorisindedir.

 • Sarkmış dudaklardan kurtulabilirsiniz.
 • Hamilelikten kalan görüntüden kurtulun.
 • G noktası sorunlarına çözüm getirilir.
 • Anestezi Türü: Genel veya lokal
 • Operasyon Süresi: 1-2 saat
 • İşe Dönüş Süresi: 1 Hafta
Op. Dr. Turab İsmayilov

ÜCRETSİZ RANDEVU ALABİLECEĞİNİZİ BİLİYOR MUYDUNUZ?

Vajinanın iç ve dış bölgesinde yaşanan sorunlar çözülür.

Genital Bölge Estetiği Operasyonu Nedir?

Genital bölge estetiği, gerek estetik gerekse fonksiyonellik bakımından vajinanın iç ve dış bölgesinde yaşanan tüm estetik sorunlarına çözüm getiren bir operasyondur. Genetik olarak ya da yaşa bağlı iç ve dış dudak sarkmalarından doğum sonrası vajina genişlemesine kadar birçok sorunun giderildiği bir estetik ameliyattır.

Derdini kimseye söyleyemeyen ve içinde yaşayarak büyük bir öz güven eksikliği hisseden evli ve bekar kadınlar, vajina estetiği olma ile ilgili son zamanlarda oldukça bilinçlenmiş olup kliniğimize başvuran hasta sayısı her geçen gün artmaktadır. Kliniğimizde vajina estetiği yaptıranlar tüm genital bölge sıkıntılarından kurtulmakta ve öz güveni yerine gelmiş biri olarak çok daha mutlu bir cinsel yaşama kavuşmaktadır.

Genital bölge estetiğinde en sık başvurulan operasyon iç ve dış dudak sarkmalarıdır. Son derece rahatsız edici bir sorun olup evlenmemiş genç kızlarda da görülür. Labioplasti denilen iç ve dış dudak estetiği ameliyatı ile sarkan kısımlar alınmakta ve iç dudaklar görünmez bir hal almaktadır. Labioplasti ameliyatı olanlar yeni genital görüntülerinden dolayı son derece memnun olup daha önce bu operasyonu olmadığına pişman olanların sayısı oldukça fazladır. Küçük dudaklar yanında büyük dudak sarmalarının da düzeltildiği labioplasti ameliyatı yapan hastaneler işinin ehli uzmanların çalıştığı ve operasyon sonucu hastanın mutlu ayrıldığı sağlık merkezleridir. Genital estetik operasyonları sadece iç dış dudak estetiği ile sınırlı değildir. Vajinal estetik fotoğrafları incelendiğinde renk açmadan pubis bölgesinin aşırı yağlanması veya yağ kaybı sorununa kadar daha birçok problemin halledildiği gözlemlenmektedir. Genital bölge estetiği kadınlar kulübü üyelerinin de belirttiği gibi ameliyat son derece konforlu geçmekte olup iyileşme süreci de hızlıdır. Önemli olan doğru uzmanın ve kliniğin bulunmasıdır.

Genital Bölge Estetiği Operasyonu Nedir?

Vajina estetiği fiyatları vajina daraltma ameliyatı ile ilgili detaylı bilgi almak için kliniğimize başvurabilir, son derece başarılı operasyonlara imza atmış uzmanlarımızla görüşerek siz de kliniğimizde genital bölge estetiği olabilirsiniz.

 • Genital bölge estetiği yaş farkı gözetmeksizin evli bekar her kadına yapılmaktadır.
 • İç ve dış dudak sorunlarından pubis ve vajina genişliğine kadar tüm genital sorunlar yok edilir.
 • G noktası büyütme, doğum kesilerini giderme ve renk açma işlemi de genital bölge estetiği konularıdır.
 • Operasyon türüne göre operasyon süresi değişmektedir.
 • Genel anestezi veya istenirse lokal anestezi altında yapılmaktadır.
 • Hasta 3-8 hafta içinde normal cinsel yaşamına döner.

Genital Bölge Estetiği Operasyonu Kimlere Uygulanabilir?

18 yaşını geçmiş her yaştaki kadınlara uygulanabilir.

Genital Bölge Estetiği Operasyonu Kimlere Uygulanabilir?

Genital bölgede iç dış dudak sarkmalarından rahatsız olan, pubis bölgesinin aşırı yağlanması veya yağ kaybından dolayı görüntüsünden hoşlanmayan, doğum sonrası kalan kesiden dolayı sıkıntı yaşayan, doğum sonrası gevşeyen vajinanın cinsel hayat olumsuz etkilemesinden dolayı sorunu olan tüm evli bekar kadınların yaptırdığı bir operasyondur.

İç dış dudak sarkmaları gerek görüntü gerekse cinsel hayatı olumsuz etkilemesi bakımından oldukça rahatsız edici olup, labioplasti sonrası hastalar her bakımdan mutlu olmaktadır. Labioplasti nedir, labioplasti sarkan iç ve dış dudakların normal boyutuna getirilerek dışarıdan bakıldığında görünmez şekil alması için yapılan bir operasyondur.

Labioplasti öncesi ve sonrası farklar son derece memnun edici olup, labioplasti ameliyatı her geçen gün daha da yaygınlaşmaktadır. Genital bölgede yaşanan sorunlar oldukça farklı kategorilerde incelenir. Yaşa bağlı vajina genişlemesi, erken yaştan itibaren görülebilen iç dış dudak sarkması, zamanla venüs tepesinin yağlanması veya yağ kaybına uğrayarak sönmesi, G noktası ile ilgili sıkıntı yaşanması veya cinsel hayatı etkileyen tüm genital sorunlar genital bölge estetiği ile giderilmektedir. Vajina estetiği yaptıranlar cinsel hayatlarını düzene sokmakta ve öz güveni yerine gelmiş bireyler olarak daha mutlu bir şekilde hayatına devam etmektedir. Rahat mayo giyemediğini söyleyenlerden cinsel hayatlarından zevk almadığını söyleyenlere kadar birçok kadın labioplasti veya vajina daraltma ameliyatı olarak tüm genital bölge sıkıntılarını geride bırakmaktadır. Her çeşit genital bölge sorunu için kliniğimize 7/24 başvurabilirsiniz.

Genital Bölge Estetiği Operasyonu Kimlere Uygulanabilir?

Labioplasti nedir, labioplasti sarkan iç ve dış dudakların normal boyutuna getirilerek dışarıdan bakıldığında görünmez şekil alması için yapılan bir operasyondur. Labioplasti öncesi ve sonrası farklar son derece memnun edici olup, labioplasti ameliyatı her geçen gün daha da yaygınlaşmaktadır.

 • Genital bölge estetiği her yaşta evli bekar kadınlara uygulanmaktadır.
 • Vajina daraltmadan iç dış dudak estetiğine ve pupis bölge kontürüne kadar tüm sorunlar giderilir.
 • Hamilelikten kalan kesi izleri, renk koyulaşması, G noktası sorunlarına profesyonel çözüm getirilir.
 • Hastanın talebi doğrultusunda genel ya da lokal anestezi altında uygulanır.
 • Operasyonun türüne göre süresi değişmektedir.
 • Hasta 3-8 haftada normal cinsel yaşamına ve günlük aktivitelerine geri döner.

Genital Bölge Estetiği Operasyonu Nasıl Uygulanır?

Yaşanılan soruna göre değişiklik gösterir.

Genital Bölge Estetiği Operasyonu Nasıl Uygulanır?

Genital bölge estetiği uygulamaları genital bölgede yaşanan soruna göre lazer ve cerrahi işlemler olarak farklı tekniklerin uygulandığı bir operasyondur. Genital estetik İstanbul olarak kliniğimizde son teknoloji cihazlarla genital estetik operasyonlar yapıyor, vajinoplasti İstanbul olarak tecrübeli uzmanlarımızla en kaliteli ve en güvenilir hizmeti sunuyoruz.

Vajina estetik ameliyatı izle diyerek yaptığımız operasyonları izleyebilir ve vajinoplasti ameliyatı sonrası sizler de genital bölge sorunlarından kurtulabilirsiniz. Vajina genişlemesi cinsel hayatı olumsuz etkileyen ve her iki tarafın da aldığı hazzı düşüren bir sorundur. Kliniğimizde vajinoplasti ameliyatı yaptıranlar vajina daraltma başta olmak üzere labioplasti ve diğer operasyonlar sonucu sağlıklı ve kendinden artık çok daha fazla güvenen bireyler olarak kliniğimizden ayrılır.

Vajinoplasti ameliyatı olanlar ameliyata karar vermede zorlandıklarını fakat olduktan sonra bu kadar kolay geçeceğini tahmin etmediklerini dile getirmektedir. Vajinoplasti kadınlar kulübü yorumları da bu doğrultudadır. İster labioplasti ameliyatı izle deyin isterseniz de vajinoplasti ameliyatı videosu izleyin her ikisinde de operasyonun korkulacak bir uygulama olmadığını ve ameliyat sonrası hastaların yaşadığı rahatlama ve mutluluğu yaşayabilir, uzman doktorlarımıza güvenerek bu operasyonu gönül rahatlığı ile yaptırabilirsiniz. Ameliyat öncesi ve sonrası genital bölge estetiğifotoğrafları incelendiğinde kadınlar bu operasyonu yaptırmakta tereddüt etmemektedir.  Ameliyat konforlu bir süreçten geçerken, ameliyat sonrası süreç de doktorun verdiği ağrı kesiciler ve uygulamalarla ağrısız ve acısız geçmektedir. Özellikle labioplasti sonrası 10 gün tuvalet temizliği önemli olup temizlik doktorun verdiği batikon ile yapılmaktadır.

Genital Bölge Estetiği Operasyonu Nasıl Uygulanır?

Kliniğimizde vajinoplasti ameliyatı yaptıranlar vajina daraltma başta olmak üzere labioplasti ve diğer operasyonlar sonucu sağlıklı ve kendinden artık çok daha fazla güvenen bireyler olarak kliniğimizden ayrılır.

 • Genital bölge estetiği genel ya da lokal anestezi altında uygulanır.
 • Lazer ve cerrahi işlemler bütünüdür.
 • Labioplasti ve vajinoplasti en sık yapılan operasyonlardır.
 • Operasyon sonrası 3-8 hafta cinsel ilişkiden uzak durmak gerekir.
 • Ameliyat süresi değişmekte olup ağrısız ve acısızdır.
 • Hasta 3-8 hafta içinde normal yaşamına döner.

Genital Bölge Estetiği Sonrası İyileşme Süreci Nasıl Olacak?

Hijyeninize çok dikkat etmeniz gereklidir.

Genital Bölge Estetiği Sonrası İyileşme Süreci Nasıl Olacak?

Genital bölge estetiğinden sonra doktorunuzun size önerdiği şekilde pansumanlarınızı düzenli bir şekilde gerçekleştirmeniz, sizlere verilen ağrı kesicileri, antibiyotikleri düzenli olarak kullanmanız ve kişisel hijyeninize çok dikkat etmeniz gereklidir.

Genital bölge estetiği ameliyatından sonra kabız kalmamanız önerilir. Bu sebepten dolayı ameliyattan sonra sizlere önerilecek olan lifli besinleri tercih etmeniz, protein, mineral ve vitamin içeriği yüksek olan gıdalar ile beslenmeniz yaranızın iyileşmesi açısından büyük önem taşımaktadır.

Genital bölge estetiği ameliyatından sonra size önerilen kompreasyon işlemi sayesinde yaranın iyileşme süresi hızlanacaktır, ameliyat sonrasında ağrı, ödem, kanama ve rahatsızlıklar azalacaktır. Genital bölge estetiğinden sonra yaklaşık 1 ay boyunca havuza veya denize girmeniz önerilmemektedir. Genital bölge estetiği işleminden sonra cinsel ilişki ise yaklaşık olarak bir buçuk ay boyunca ertelenmesi gerekir. Genital bölge estetiğinden sonra gerçekleştirilecek olan ilk cinsel birleşme esnasında vajinal kayganlaştırıcı kullanmanız da fayda vardır.

Genital Bölge Estetiği Sonrası İyileşme Süreci Nasıl Olacak?

Genital bölge estetiği ameliyatından sonra normal doğum gerçekleştirilmediği sürece vajinada herhangi bir genişleme olmayacaktır.

 • Ameliyattan sonra 1 ay cinsel ilişkiye girilemez.
 • Vajina daraltma işleminden sonra 1 ay boyunca denize veya havuza girilemez.
 • Genital bölge estetiğinden sonra hijyeninize çok dikkat etmeniz gerekir.
 • Genital bölge estetiğinden sonra 3. günden itibaren banyo yapılabilir.
 • Genital bölge estetiğinden sonra doktorunuzun verdiği ilaçları kullanmalısınız.
 • Vajinoplasti gibi ameliyatlardan sonra pansumana gerek yoktur.

Genital Bölge Estetiği Operasyonunda Turab İsmayilov'un Farkı Nedir?

Genital bölge estetiğinde hastanın istekleri göz önünde bulundurulur.

Genital Bölge Estetiği Operasyonunda Turab İsmayilov'un Farkı Nedir?

Genital bölge estetiğinde Turab İsmayilov’un farkı; işlem esnasında genital bölgeye gerçekleştirilecek olan cerrahi müdahalenin uygun planlama yapılarak gerçekleştirmesidir.

Vajen, labio, minor ve major şeklinde 4 ayrı segment şeklinde değerlendirme yapılarak gereken bölgelerin büyütülmesi ve vajen bölgesinin daraltılması işlemidir.

Genital bölge estetiğini gerçekleştirirken hastanın konforuna uygun olarak genel anestezi altında, lokal anestezi altında veya sedasyon verilerek gerçekleştirilmesi Turab İsmayilov’un en temel farkıdır. İşlem sırasında vajen bölgesine uygulanacak kesilerin ve uygun dikişlerin yapılması işlem sonrasındaki özellikle cinsel ilişki sırasında doğal normal bir pasajın olmasını sağlamaktadır. Bu da hastaya ciddi anlamda bir konfor sağlayabilmektedir.

Burun Estetiği Ameliyatında (Rinoplasti) Turab İsmayilov'un Farkı Nedir

Vajina estetiğinde bölgenin doğal olması için özenle çalışılır ve ilişki esnasında hiçbir fark hissedilmez.

 • Genital bölge estetiğinden sonra 1 ay boyunca ilişki yasaktır.
 • Ameliyat sonrası süreç ağrısız ve acısızdır.
 • Hem genel anestezi hem de lokal anestezi altında uygulanır.
 • Kişiye özel fiyatlar belirlenmekte olup genital bölge sorununa göre değişkendir.
 • Genel veya lokal anestezi altında operasyona göre değişen sürelerle yapılır.
 • Hasta yine operasyona göre 3-8 haftada normal yaşamına döner.

Genital Bölge Estetiği Operasyonun Fiyatları Ne Kadar?

Fiyatları uygulanacak olan işleme göre değişiklik gösterir.

Genital Bölge Estetiği Operasyonun Fiyatları Ne Kadar?

Genital bölge estetiği denildiğinde birçok operasyon söz konusu olduğundan vajina estetiği fiyatları operasyona göre değişmektedir. Her birinin farklı kliniklerde ne kadara mal olduğunu öğrenmek için genital estetik fiyatları kadınlar kulübü üyelerinin yorumlarını inceleyebilir, kliniğimizin genital estetik fiyatları için muayene olarak size özel vajinoplasti fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Vajina estetiği fiyatları İstanbul olarak en hesaplı fiyatlarla en kaliteli ve en güvenilir sağlık hizmetini sunan kliniğimiz, her geçen gün başvuran hasta sayısının arttığı güvenilir ve işinin ehli bir kurumdur. Genelde 30-40 dakika süren labioplasti operasyonu yanında vajina daraltma operasyonu 1-2 saat sürmekte, pubis estetiği operasyon süresi ise kişiden kişiye değişmektedir.

Bu nedenle genital bölge estetiği ameliyat fiyatları kişiye özeldir. Labioplasti fiyatları kadınlar kulübü yorumlarını okuduğunuzda her bir kadının farklı kliniklerde ve farklı operasyonlar için değişen fiyatlarda ödeme yaptığını görürsünüz. Labioplasti ameliyatı fiyatları 2018 yılında da kliniğimizde sektöre göre çok daha ekonomik olacak ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ekibimiz sizlere en kaliteli sağlık hizmetini en hesaplı fiyatlarla sunacaktır. Giderek yaygınlaşan genital bölge estetiği, ameliyatı yapacak olan doktora, kliniğe, operasyon türüne ve kullanılacak yönteme göre fiyatı değişen bir ameliyattır. Vajina estetiği fiyatları kadınlar kulübü, birçok kadının genital bölge estetiği geçirdiği ve bu ameliyatla ilgili merak edilen konuların tartışıldığı bir platform olarak oradan bilgi alabilir veya kliniğimize gelerek sorununuzu bizlerle paylaşıp detaylı bir muayeneden sonra size özel genital bölge estetiği fiyatını alabilirsiniz.

Genital Bölge Estetiği Operasyonun Fiyatları Ne Kadar

Labioplasti fiyatları kadınlar kulübü yorumlarını okuduğunuzda her bir kadının farklı kliniklerde ve farklı operasyonlar için değişen fiyatlarda ödeme yaptığını görürsünüz.

 • Genital bölge estetiği ameliyat fiyatları operasyonun türüne göre değişir.
 • Fiyatların değiştiği bir durum da doktor ve kliniğe göredir.
 • Genital bölge estetiği fiyatı almak için muayene gereklidir.
 • Kişiye özel fiyatlar belirlenmekte olup genital bölge sorununa göre değişkendir.
 • Genel veya lokal anestezi altında operasyona göre değişen sürelerle yapılır.
 • Hasta yine operasyona göre 3-8 haftada normal yaşamına döner.

Doktorunuzun Genital Bölge Estetiği Operasyonu Röportajı

Doktorunuz Genital Bölge Estetiği'ni Anlatıyor!

BU VİDEODAN NELER ÖĞRENECEKSİNİZ?

AMELİYAT ÇEŞİTLERİ & FARKLARI

Genital Bölge Estetiği Ameliyatı ameliyatının çeşitleri ve farkları

DOKTORUNUZUN TAVSİYELERİ

Doktorunuzun Genital Bölge Estetiği hakkında tavsiyeleri

VE DAHA BİRÇOK BİLGİ

Ameliyat hakkında diğer bilgilere de videodan öğrenebilirsiniz.

Yukarıdaki bilgilerin yanı sıra diğer bilgilere de ulaşabilirsiniz.

Genital Bölge Estetiği Ameliyatı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular & Yanıtları

Genital Bölge Estetiği Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Genital Bölge Estetiğinden Sonra İdrara Çıkılabilir mi?

Genital bölge estetiği sonrasında idrar problemleri yaşanmaz.

Genital Bölge Estetiği Ameliyatı Ne Kadar Sürer?

Yapılacak olan uygulamalara değişiklik gösterebilir fakat genel olarak ameliyat 1 ile 3 saat arasında sürmektedir.

Genital Bölge Estetiği Ameliyatında Ne Tip Bir Anestezi Uygulanır?

Hastanın tercihine göre değişen bir uygulamadır. Kişi isterse lokal veya genel anestezi uygulanabilir.

Genital Bölge Estetiği Ameliyatından Ne Kadar Süre Sonra Cinsel İlişkiye Girebilirim?

Genital bölge estetiği ameliyatından sonra yapılacak estetiğin tipine göre 3 ile 8 hafta sonra cinsel hayatınıza geri dönebilirsiniz.

Genital Bölge Estetiği Ameliyatından Ne Kadar Sonra İşe Dönebilirim?

Genital bölge estetiği ameliyatında uygulanacak olan işlemin tipine göre ve ne iş yaptığınıza bağlı olarak değişmekle beraber 1 ile 7 gün arasında iş hayatınıza dönebilirsiniz.

Genital Bölge Estetiğinden Sonra Ne Kadar Süre Ağrı Yaşayacağım?

Genital bölge estetiği ameliyatı olan hastalar ağrı kesicilerle çok az bir miktar ağrı çekerler.

SSS HAKKINDA

Sorunuzun Yanıtını Bulamadınız mı?

Sıkça sorulan sorular sayfalarında sorunuzun yanıtına ulaşamadınız mı? Yardıma ihtiyacınız mı var? Endişelenmeyin merak ettiğiniz tüm soruların yanıtına çok hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Turabismayilov.com.tr sitesinde yayımlanan sıkça sorulan sorular bölümlerinde yanıtınızı bulamadıysanız aşağıdaki butona tıklayarak, yeni bir soru sorabilirsiniz. Yeni bir soru sormadan önce sorunuzun sıkça sorulan sorular sayfalarımızda yanıtlanmadığına emin olmalısınız.

Sorunuz bize ulaştıktan sonra tıbbi bir konu ise doktorlarımız tarafından, teknik bir konu ise mühendislerimiz tarafından yanıtlanacaktır. Sorunuz yanıtlandıktan sonra kişisel bilgileriniz gizlenerek sıkça sorulan sorular sayfasında yayımlanabilir.

7 GÜN, 24 SAAT SİZE YARDIMCI OLMAK İÇİN BURADAYIZ

Hasta danışmanlarımız 7 gün 24 saat sizin için buradalar, hemen bizi arayın!

Ücretsiz randevu alabileceğinizi biliyor muydunuz?

DOKTORUNUZDAN RANDEVU ALIN!

Op. Dr. Turab İsmayilov

RANDEVU TALEP FORMU

En hızlı şekilde destek almak için

HIZLI RANDEVU HATTI

Plastik, rekonstrüktif ve estetik cerrahiye mi ihtiyacınız var? Plastik, rekonstrüktif ve estetik cerrahiye hakkında aklınıza gelebilecek her tedavi hakkında bilgi almak için ücretsiz randevu alabileceğinizi veya aşağıdaki numaradan bize ulaşabileceğinizi biliyor musunuz?

Yukarıdaki randevu formunu doldurarak veya 0 (532) 232 20 44 numaralı telefonu arayarak ücretsiz randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Randevularınız için

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

 • Pazartesi09:00 - 17:00
 • Salı09:00 - 17:00
 • Çarşamba09:00 - 17:00
 • Perşembe09:00 - 17:00
 • Cuma09:00 - 17:00
 • Cumartesi09:00 - 17:00
 • PazarKapalı

Randevu talebinizi oluşturduktan sonra

RANDEVU TALEBİNDEN SONRA

 • Mail adresinize gelen randevu formunu kontrol ediniz.
 • Form bilgilerinizin hatasız olduğuna emin olunuz.
 • 8 saat içerisinde hasta danışmanımız tarafından aranacaksınız.
 • İletişim bilgilerinizden ulaşılabilir olduğunuzdan emin olmalısınız.
 • Randevunuz danışmanınızla belirteceğiniz tarihe göre belirlenecektir.
 • Randevu gün ve saatten 15 dakika evvel gitmeye özen gösteriniz.