Yaşlılığı yok ediyoruz.

Uyluk Estetiği Operasyonu Hakkında

Uyluk germe ameliyatı, kilo alıp verme ya da yaşlanmaya bağlı olarak iç ve dış uyluk bölgesindeki sarkan deri ve yağ dokusunun alınarak gergin ve estetik hale getirilme operasyonudur. Uyluklardaki her çeşit gevşeme ve sarkma uyluk estetiği ameliyatı ile giderilmekte ve dokuların sıkılaşması ile hasta daha genç ve gergin bir görüntüye kavuşmaktadır.

 • Sarkan deri ve yağ dokusu alınır.
 • Orantılı bir bacak elde edilir.
 • Deformasyonlar giderilir.
 • Anestezi Türü: Genel
 • Operasyon Süresi: 1-2 saat
 • İşe Dönüş Süresi: 2 Hafta
Op. Dr. Turab İsmayilov

ÜCRETSİZ RANDEVU ALABİLECEĞİNİZİ BİLİYOR MUYDUNUZ?

Gevşeyen deri ve fazla yağ dokusu alınır.

Uyluk Estetiği Operasyonu Nedir?

İç ve dış uyluk bölgesindeki gevşeyen deri ve fazla yağ dokusunun alınarak dokuların gerginleştirilmesi ve kontur verilme işlemi olan uyluk estetiği ameliyatı, genel anestezi altında ameliyathane ortamında yapılan ve yara izi bikini altında kalan bir estetik operasyondur.

Ameliyata karar vermeden önce güvenilir bir doktor ve hastane araştırılmalı, uzmanların planlayacağı bir operasyonla steril ortamlarda işlem gerçekleştirilmelidir. Cildin yağlanması ve hızlı kilo alıp verme sonucu uyluk bölgesinde yağ dokusunda ve deride sarkma meydana gelir. Yaşa bağlı olarak ta bu bölgede aynı deformasyonlar oluşur.

Güzelliğin en önemli göstergelerinden olan düzgün kalça ve bacak kontürü estetik operasyonlarla deformasyonların giderilmesi ve düzgün görünümüm elde edilmesi ile gerçekleşmektedir. Uyluk germe ameliyatı olanlar sarkan deri ve yağ dokusunun alınmasından sonra gergin ve pürüzsüz bir bacak görünümüne kavuşarak çok daha genç görünmektedir. Plastik cerrahlar tarafından yapılan bir ameliyat olup mutlaka güvenilir ve tecrübeli uzmanlar tercih edilmelidir. Bacaklardaki şekil bozukluğu yağlanma ve sarkmalar son derece can sıkıcıdır. Uyluk estetiği ameliyatıuyluk liposuction ile birlikte yapılabilen bir operasyon olarak hem fazla yağ dokusunun alındığı hem de uyluk germe işleminin yapıldığı bir işlem olup bacaklarda yağlanma ve sarkmalara son verir. Bacak germe egzersizleri, diyet ve diğer spor aktiviteleri ile erimeyen yağlar ve toparlanmayan sarkık deri görüntüsü uyluk estetiği ameliyatı ile giderilmektedir.

Uyluk Estetiği Operasyonu Nedir?

Alanında uzman cerrahlarımızın yapacağı başarılı operasyonlarla düzgün ve estetik bir bacak görünümüne kavuşabilir, uyluk bölgesindeki fazla yağ ve deri görüntüsünden kurtulabilirsiniz.

 • İç ve dış uyluk bölgesindeki sarkan deri ve yağ dokusunun alındığı bir operasyondur.
 • Vücut ile uyumlu düzgün bir bacak görüntüsü elde edilir.
 • Spor ve diyetle düzelmeyen uyluk deformasyonlarını giderir.
 • Genel anestezi altın yapılan bir operasyondur.
 • Operasyon süresi deformasyona göre değişir.
 • Hasta iki hafta içinde günlük aktivitelerini yapmaya başlar.

Uyluk Estetiği Operasyonu Kimlere Uygulanabilir?

Sarkma ve yağlanma yaşayanlar için kolay çözüm.

Uyluk Estetiği Operasyonu Kimlere Uygulanabilir?

İç bacaklar yani bacaklardaki uyluk bölgesi sarkma ve yağlanmanın kolay olduğu bölgelerdir. Yaşa bağlı, hamilelik veya kilo alıp verme sonucu bu bölgede yağlanma ve deri sarkmaları görülür. Spor ve diyetle düzelmeyen uyluk sarkma ve yağlanma sorunu olan her birey uyluk estetiği ameliyatı yaptırabilir. Kilosu oturmuş, iç veya dış uylukta doku deformasyonu olanlar uyluk estetiği ameliyatı ile kötü bacak görüntüsünden kurtulmakta, fazla deri ve yağ kitlesinden kurtularak bacakların düzgün bir görünüme kavuşmasından sonra yaşam kalitesini arttırmaktadır. Uyluk bölgesindeki yağlanma ve deri sarkmaları özellikle sıcak yaz günlerinde ayrı bir sorundur.

Sürtünme, pişik ve mantar gibi sorunlar bu bölgelerde çok görülür. Sürtünme sonucu cilt tahrişi, pişik ve mantar oluşumu ile ağrılı ve acılı bir cilt sorunu yaşanır. Thigh lift uyluk estetiği ameliyatı ile tüm bu sorunlar ortadan kaldırılır. Bacak germe ameliyatı olanların yorumları son derece olumlu olup, eski bacak görüntüsünden ve yarattığı rahatsızlıklardan kurtulmuş bireyler olarak bu ameliyatı olmayı düşünenleri rahatlatan yorumlardır.

Spiral bacak germe uyluk bölgesini huni mantığı ile şekillendirme ve sarkmaları giderme yöntemidir. Yeni bir yöntem olan spiral bacak germe, liposuction ile fazla yağ dokusunun alındığı ve sarkan derinin sprial şeklinde çıkarıldığı bir operasyon olarak kliniğimizde işinin ehli uzmanlarımız tarafından yapılmaktadır. Sonrasında bacak germe işlemi ile operasyon sonlandırılmakta ve hasta estetik olarak düzgün ve gergin bacaklara sahip olmaktadır. Bacak içi gevşeyen, sarkan ve yağlanan her kadın ve erkek uyluk estetiği olabilir. Beklentilerin uzmana iletilmesi ve detaylı bir muayenenin yapılması sonucu uygulanacak operasyon detayları belirlenir. Yürümekte zorlanan, sürtünme nedeni ile uyluk bölgesinde sorun yaşayan, denize girmeye utanan veya spor ve egzersizle bir türlü uyluk bölgesindeki yağ ve fazla deriden kurtulamayanlar için profesyonel bir çözüm olan uyluk estetiği ameliyatı için sizleri kliniğimize bekliyoruz.

Uyluk Estetiği Operasyonu Kimlere Uygulanabilir?

Bacak germe ameliyatı olanların yorumları son derece olumlu olup, eski bacak görüntüsünden ve yarattığı rahatsızlıklardan kurtulmuş bireyler olarak bu ameliyatı olmayı düşünenleri rahatlatan yorumlardır.

 • Spor ve diyetle gitmeyen uyluk bölgesi yağlanma sorunu olanlara yapılır.
 • Uyluk bölgesi deri sarkması ve deformasyonu yaşayanlara yapılır.
 • Hamilelik, kilo alıp verme veya yaşlılıkla gelen uyluk bölgesi estetik sorunlarını gideren bir operasyondur.
 • Genel anestezi uygulanarak yapılır.
 • Genelde 1-2 saat süren bir operasyon olup sorunun büyüklüğüne göre süre değişir.
 • Hasta iki haftada normal yaşamına döner.

Uyluk Estetiği Operasyonu Nasıl Uygulanır?

Ameliyathane ortamında gerçekleştirilir.

Uyluk Estetiği Operasyonu Nasıl Uygulanır?

Uyluk estetiği ameliyatı ameliyathane ortamında ve plastik cerrahlar tarafından yapılan bir estetik operasyondur. Ciddi bir operasyon olarak doktor ve klinik seçimi iyi yapılmalı, işinin ehli tecrübeli uzmanlarla çalışılmalıdır. Ameliyattan önce yapılan detaylı muayene yanında hastanın geçirdiği rahatsızlıklar ve kullandığı ilaçlar varsa sorgulanır. Ameliyat öncesinde sigara içimi bırakılmalı, aspirin gibi kan sulandırıcı ilaç kullanımı varsa bırakılmalıdır.

Kasık bölgesinden başlayan ve diz hizasına kadar açılan kesilerle fazla yağ ve deri dokuları çıkarılır. Uyluk dış bölgesindeki deformasyon için kasıktan kalçaya uzanan kesiler açılmakta ve fazla yağ ve deri dokusu çıkarıldıktan sonra bölgeye gergin ve pürüzsüz bir görüntü verilmektedir.

Dikişlerin bikini altında kaldığı ve görünmediği bir ameliyat olan uyluk germe estetiği sonrası birkaç hafta dikkat edilmeli, iyileşme sürecinde kompres uygulayıcı giysiler giyilmelidir. Bacak germe ameliyatı yaptıranlar sürecin son derece konforlu olduğunu ve operasyon sonrası yeni bacak görüntüsünden memnun olduklarını dile getirmektedir. Yağlı ve sarkmış bir iç dış uyluk görüntüsü yaşlanma belirtilerinin başında gelir. Bu durumdan rahatsız olan kişiler de ilk etapta ameliyatsız bacak germe tercih etseler de sonuç kısa ömürlü olduğundan uyluk estetiği ameliyatını tercih etmektedir. Kasık bölgesinden açılan bir kesi yardımı ile girilen uyluk bölgesindeki aşırı yağ ve deri dokusu temizlenmekte, sonrasında uyluk bölgesine germe işlemi yapılarak pürüzsüz bir görünüm verilmektedir. Sadece liposuction yapılacaksa lokal anestezi altında da yapılabilen bir operasyon olarak sarmış deri ve doku görüntüsünün düzeltilmesi için genel anestezi uygulanır.

Uyluk Estetiği Operasyonu Nasıl Uygulanır?

Bacak germe ameliyatı yaptıranlar sürecin son derece konforlu olduğunu ve operasyon sonrası yeni bacak görüntüsünden memnun olduklarını dile getirmektedir.

 • Uyluk estetiği ameliyatı steril ameliyathane ortamında yapılır.
 • Genel anestezi uygulanarak gerçekleşen bir işlemdir.
 • Doku altı fazla yağ tabakası ve sarkan deri alınarak germe işlemi yapılır.
 • Kasıktan açılan bir kesi ile uyluk bölgesine ulaşıldığından ameliyat izi görünmez.
 • Operasyon genelde 1-2 saatte tamamlanır.
 • Hasta 2 haftada günlük aktivitelerine başlar.

Uyluk Estetiği Sonrası İyileşme Süreci Nasıl Olacak?

Uyluk estetiğinden sonra ki iyileşme süreci 2 haftayı bulabilir.

Uyluk Estetiği Sonrası İyileşme Süreci Nasıl Olacak?

Uyluk estetiği ameliyatından sonra ki ilk iyileşme aşamasında kesinin yapıldığı yerlerde şişmeler olacaktır. Uyluk estetiği ameliyatından sonra ağrılar yaygındır fakat ilaç ile kontrol altına alınabilir. Uyluk estetiğinden sonra kan pıhtısı ve diğer komplikasyonların riskini azaltmak için en kısa sürede sizlerden yürümeye başlamanız istenecektir.

Uyluk estetiği ameliyatından sonra belirli bir süre boyunca eğilmekten, kendinizi zorlamaktan veya ağır yük kaldırmaktan kaçınmanız gerekecektir. Karın veya kalça sıkılaştırılmasının da gerçekleştirildiği durumlarda dik durmaktan kaçınmanız gerekecektir. İyileşen iç dikişleri zorlamamanız ve uyurken dizlerinizin altına yastık koymanız gerekir.

Kendinizi hazır hissettiğinizde, genelde uyluk estetiği ameliyatından sonraki iki ile üç hafta içerisinde, hafif, normal faaliyetlerinize dönmeniz mümkündür. Uyluk estetiği ameliyatından sonra ki ilk yara iyileşmesi, 7 ila 14 gün sürebilir; bu süre zarfında, gerekiyorsa, dikişler alınacaktır. Birkaç hafta içerisinde, ağır eşyalar kaldırma veya aşırı egzersiz içermediği sürece, artık işe ve normal faaliyetlerinize dönmeye hazır olursunuz. Uyluk estetiğinden sonra iyileşme birkaç hafta sürer ve bu süre içerisinde şişlikler iner ve kesi çizgileri düzelmeye devam eder. İyileşme süreci tamamen sonlanana kadar, güneşe maruz kalmamanız gerekir. Plastik cerrahınızın talimatlarına uymaya ve programlandığı şekilde kontrollere gitmeye devam ediniz. Sonuçlar ve görünüm vücut germenin sonuçları, neredeyse derhal fark edilebilir; ancak nihai sonuçların tamamen ortaya çıkması birkaç ay sürebilir. Cilt yüzeyindeki hissizlik ve sertlik hissi zaman içinde yok olur. Kesi izlerinin incelmesi ve bir nebze solması bir yıl veya daha uzun sürebilir.

Uyluk Estetiği Sonrası İyileşme Süreci Nasıl Olacak?

Uyluk estetiği ameliyatından sonra belirli bir süre boyunca eğilmekten, kendinizi zorlamaktan veya ağır yük kaldırmaktan kaçınmanız gerekecektir.

 • Hasta 2 hafta da normal yaşantısına döner.
 • Ameliyat izi görünmez.
 • Genel anestezi altında gerçekleştirilebilen bir yöntemdir.
 • Birkaç hafta boyunca şişlikler olabilir.
 • Yara iyileşmesi 14 gün sürebilmektedir.
 • Hissizlik ve sertlik hissi zamanla geçecektir.

Uyluk Estetiği Operasyonunda Turab İsmayilov'un Farkı Nedir?

Kişiye özel tedavi uygulanır.

Uyluk Estetiği Operasyonunda Turab İsmayilov'un Farkı Nedir?

Uyluk estetiği ameliyatında Turab İsmayilov’un farkı hastaya yönelik tedavi değerlendirmesi yapmasıdır. Ameliyat sonrasında ve öncesinde iyi hasta takibi, hastaya özel tedavi protokollerini belirlemesi, her yaştan ve her vücut bölgesine uygun ameliyatları gerçekleştirmesidir.

Turab İsmayilov yaşlı veya genç hastaların arasına fark koymaksızın uyluk bölgesine gerçekleştirilen zayıflatma, küçültme veya sadece uyluk bölgesinin toparlanmasını gerçekleştirmektedir. Uyluk bölgesi estetiği esnasında ihtiyaca göre vaser ve lazer cihazlarını sık olarak kullanmaktadır.

Turab İsmayilov vaser ve lazer cihazlarını kullanarak uyluk bölgesinde ameliyat sonrasında oluşan kızarıklık, şişlik ve ödem gibi oluşan normal sonuçların daha optimize ve daha iyi hale gelmesini sağlar. Bu sebepten dolayı kullanılacak olan cihazların kişiye özel olarak doğru seçilmesi çok önemlidir. Örnek vermemiz gerekir ise çok kilolu bir hastada uyluk bölgesini germenin sadece uyluk bölgesinden fazla cilt alımı değil de aynı zamanda uyluk bölgesinin ön tarafının ve uyluk iç bölgesinde ki fazla yağların alındıktan sonra gerilme işlemi sonucunda oluşan yeni uyluk bölgesi sayesinde hasta ne kadar kilolu olursa olsun bu ameliyattan çok iyi sonuçlar elde edilebilmesi Turab İsmayilov sayesinde mümkündür.

Burun Estetiği Ameliyatında (Rinoplasti) Turab İsmayilov'un Farkı Nedir

Uyluk bölgesi estetiğinden sonra oluşan sonuçların daha fazla optimize hale getirilmesi mümkündür.

 • Ameliyatta kullanılacak olan cihazlar kişiye özel seçilir.
 • Uyluk estetiğinden sonra ameliyat izi görünmez.
 • Genel anestezi altında gerçekleştirilir.
 • Ameliyatınızı görüştüğünüz doktorun yapacağından emin misiniz?
 • Uyluk estetiğinde hastaya yönelik tedavi uygulanır.
 • Ameliyat öncesinde ve sonrasında hasta takibi gerçekleştirilir.
 • Oluşan şişlikler, kızarıklıklar ve morluklar daha optimize hale getirilir.
 • İhtiyaçlarınıza uygun tedavi seçenekleri sunduğuna emin misiniz?

Uyluk Estetiği Operasyonun Fiyatları Ne Kadar?

Fiyatları kişiden kişiye değişiklik göstermektedir.

Uyluk Estetiği Operasyonun Fiyatları Ne Kadar?

Uyluk germe ameliyatı fiyatları kişiden kişiye değişen miktarlardadır. Çünkü herkesin kendi bünyesine göre uyluk estetiği sorunu bulunmaktadır. Yağ ve sarkan deri miktarı, uygulanacak operasyonun süresi, seçilen uzman ve klinik Uyluk germe ameliyatı fiyatı için belirleyici faktörlerdir. Bacak germe ameliyatı fiyatı için kliniğimize müracaat edebilir, size özel uyluk estetiği ameliyat fiyatı alabilirsiniz.

Farklı kliniklerde bacak germe ameliyatı yaptıranlar farklı ücretler ödeyebilmekte, uyluk bölgesinde yaşadıkları sıkıntının büyüklüğüne göre değişen fiyatlarla bu operasyonun fiyatı hakkında bilgi vermektedir. Kişiye özel çıkartılan uyluk estetiği, fiyat bakımından kliniğimizde hem ekonomik hem de işinin ehli uzmanların yaptığı başarılı ve yüz güldüren operasyonlardır.

Uyluk germe ameliyatı izle diyerek yaptığımız operasyonları izleyebilir, ameliyat sonrası hastalarımızın duyduğu memnuniyeti bir de onlardan dinleyebilirsiniz. Ameliyat sonrası bandaj ve kompreslerle hızlı bir iyileşme süreci ve ekonomik fiyatlarla hesaplı bir uyluk estetiği ameliyatı için sizleri kliniğimize davet ediyoruz. Daha düzgün, daha sıkı ve daha orantılı bacaklar için doğru adrestesiniz. Ameliyat öncesi, ameliyat süreci ve sonrası için her zaman yanınızda olacak olan uzmanlarımız işinin ehli ve tecrübeli bir ekiptir. Seçilen ameliyat tekniği, liposuction yapılıp yapılmayacağına deri ve yağ dokusunun miktarına göre değişen fiyatların uygulandığı uyluk estetiği ameliyatı fiyatları için bizleri arayabilir, kliniğimizde detaylı bir muayeneden geçerek size özel estetik operasyon fiyatı alabilirsiniz. Önemli olan operasyonun işinin ehli uzmanlar tarafından steril ameliyathane ortamında yapılmasıdır.

Uyluk Estetiği Operasyonun Fiyatları Ne Kadar?

Ameliyat öncesi, ameliyat süreci ve ameliyat sonrası aşamalar son derece ciddi uzmanlık gerektirir. Cerrahlarımız her zaman başarılı ameliyatlara imza atmış işinin ehli uzmanlar olarak güvenebileceğiniz bir personeldir.

 • Uyluk estetiği ameliyat fiyatları uygulanacak tekniğe, yağ ve doku fazlalığına göre değişir.
 • Seçilen doktora ve kliniğe göre farklılık gösterir.
 • Liposuction ile birlikte yapılıp yapılmayacağı da fiyatı değiştiren bir durumdur.
 • Ameliyat 1-2 saatte tamamlanır.
 • Genel anestezi uygulanarak yapılır.
 • Hasta 1-2 haftada normal yaşamına dönerken 1-2 ay sonra spor aktivitelerine başlamaktadır.

Doktorunuzun Uyluk Estetiği Operasyonu Röportajı

Doktorunuz Uyluk Estetiği 'ni Anlatıyor!

BU VİDEODAN NELER ÖĞRENECEKSİNİZ?

AMELİYAT ÇEŞİTLERİ & FARKLARI

Uyluk Estetiği ameliyatının çeşitleri ve farkları

DOKTORUNUZUN TAVSİYELERİ

Doktorunuzun Uyluk Estetiği hakkında tavsiyeleri

VE DAHA BİRÇOK BİLGİ

Ameliyat hakkında diğer bilgilere de videodan öğrenebilirsiniz.

Yukarıdaki bilgilerin yanı sıra diğer bilgilere de ulaşabilirsiniz.

Uyluk Estetiği Ameliyatı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular & Yanıtları

Uyluk Estetiği Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Uyluk Germe Estetiği Nedir?

Uyluk germe işlemi uylukların üst ve iç tarafında oluşmuş olan deri bolluğu ve yağlanmanın giderilmesi için uygulanan bir operasyondur. Bacakta bir miktar incelme sağlasa da etkisi esas olarak uyluğun iç tarafı ile sınırlıdır.

Uyluk Estetiği Kimlere Uygulanabilir?

Uyluk bölgesinde çeşitli biçimsizliğe bağlı sarkmaları olan, bu sarkmalardan kurtulmak isteyen ve ameliyat olmasında herhangi bir sakınca görülmeyen yetişkinlere uygulanabilir.

Uyluk Estetiği Ameliyatı Sonrası Nasıl Geçer?

Uyluk estetiği ameliyatı yaklaşık olarak iki saat kadar sürer. Ameliyat sonunda ilaç ile kontrol edilebilecek olan hafif bir ağrı olacaktır. Operasyondan yaklaşık olarak 1 gün sonra eve gidilebilir. Üç gün sonra ise kişi sosyal hayatına geri dönebilir ve 2 hafta sonra da iş hayatına geri dönüş yapabilir.

Uyluk Estetiği Ameliyatından Sonra Dİkkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Uyluk estetiği ameliyatı sonrasında dinlenme dönemi oldukça önemlidir. Bunun sebebi ise dikişlerinizin kasık bölgesinde olmasıdır, çok kolay bozulup yara oluşturabilir veya açılabilir. Hasta verilen ilaçları düzenli kullanmalı yara bakımı ve pansumana özen gösterilmelidir.

Uyluk Estetiği Kalıcı mıdır?

Uyluk estetiği operasyonları kalıcıdır. Tabi bazı bozulmaya neden olan sebepleri vardır. Bunlar; yer çekimi ve yaşlanma dolayısıyla zaman içinde deformasyonlar oluşabilir.

Uyluk Bölgesi Estetiğinin Bozulma Sebepleri Nelerdir?

Hamilelik, doğum, yaşlanma, kilo alıp verme, aşırı kilo, derinin yumuşak ve ince olması ve yer çekimi etkisi gibi sebepler sonucu uyluk bölgesi estetik görünümünü kaybeder.

SSS HAKKINDA

Sorunuzun Yanıtını Bulamadınız mı?

Sıkça sorulan sorular sayfalarında sorunuzun yanıtına ulaşamadınız mı? Yardıma ihtiyacınız mı var? Endişelenmeyin merak ettiğiniz tüm soruların yanıtına çok hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Turabismayilov.com.tr sitesinde yayımlanan sıkça sorulan sorular bölümlerinde yanıtınızı bulamadıysanız aşağıdaki butona tıklayarak, yeni bir soru sorabilirsiniz. Yeni bir soru sormadan önce sorunuzun sıkça sorulan sorular sayfalarımızda yanıtlanmadığına emin olmalısınız.

Sorunuz bize ulaştıktan sonra tıbbi bir konu ise doktorlarımız tarafından, teknik bir konu ise mühendislerimiz tarafından yanıtlanacaktır. Sorunuz yanıtlandıktan sonra kişisel bilgileriniz gizlenerek sıkça sorulan sorular sayfasında yayımlanabilir.

7 GÜN, 24 SAAT SİZE YARDIMCI OLMAK İÇİN BURADAYIZ

Hasta danışmanlarımız 7 gün 24 saat sizin için buradalar, hemen bizi arayın!

Ücretsiz randevu alabileceğinizi biliyor muydunuz?

DOKTORUNUZDAN RANDEVU ALIN!

Op. Dr. Turab İsmayilov

RANDEVU TALEP FORMU

En hızlı şekilde destek almak için

HIZLI RANDEVU HATTI

Plastik, rekonstrüktif ve estetik cerrahiye mi ihtiyacınız var? Plastik, rekonstrüktif ve estetik cerrahiye hakkında aklınıza gelebilecek her tedavi hakkında bilgi almak için ücretsiz randevu alabileceğinizi veya aşağıdaki numaradan bize ulaşabileceğinizi biliyor musunuz?

Yukarıdaki randevu formunu doldurarak veya 0 (532) 232 20 44 numaralı telefonu arayarak ücretsiz randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Randevularınız için

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

 • Pazartesi09:00 - 17:00
 • Salı09:00 - 17:00
 • Çarşamba09:00 - 17:00
 • Perşembe09:00 - 17:00
 • Cuma09:00 - 17:00
 • Cumartesi09:00 - 17:00
 • PazarKapalı

Randevu talebinizi oluşturduktan sonra

RANDEVU TALEBİNDEN SONRA

 • Mail adresinize gelen randevu formunu kontrol ediniz.
 • Form bilgilerinizin hatasız olduğuna emin olunuz.
 • 8 saat içerisinde hasta danışmanımız tarafından aranacaksınız.
 • İletişim bilgilerinizden ulaşılabilir olduğunuzdan emin olmalısınız.
 • Randevunuz danışmanınızla belirteceğiniz tarihe göre belirlenecektir.
 • Randevu gün ve saatten 15 dakika evvel gitmeye özen gösteriniz.