Kalın ve dolgun bir dudak elde etmek çok kolay.

Dudak Dolgusu / Estetiği Uygulaması Hakkında

Gençliğin ve çekiciliğin simgesi olan dudaklarda dolgun, diri ve yüz bütünlüğünü tamamlayan bir görüntü elde etmek için ince, kırışmış veya gevşemiş dudaklara yapılan dudak estetiği uygulamaları, kalın ve dolgun bir görüntü elde etmek için yapılan bir operasyondur.

 • İnce ve kırışmış dudaklar dolgunlaştırılır.
 • Yüze uyumlu bir dudak tasarlanır.
 • Doğal bir görüntü elde edilir.
 • Anestezi Türü: Lokal anestezi
 • Operasyon Süresi: 40 dakika
 • İşe Dönüş Süresi: Aynı gün
Op. Dr. Turab İsmayilov

ÜCRETSİZ RANDEVU ALABİLECEĞİNİZİ BİLİYOR MUYDUNUZ?

Dudaklarınız gençliğin göstergesidir.

Dudak Dolgusu / Estetiği Uygulaması Nedir?

Gençlik göstergesi olarak kabul edilen unsurlardan biri de diri ve dolgun dudaklardır. Genetik olarak ince dudaklara sahip olmanın yanında, yaşın ilerlemesi ile bağ dokuları erimekte, dudaklar eski diriliğini kaybederek kırışıp incelmektedir. Dudak estetiği öncesi ve sonrası fark gözle görülür şekilde belirgin olup, dudaklar operasyon öncesine göre kalın, dolgun ve pürüzsüzdür.

Dudak estetiğinde sadece dudak kalınlaştırma işlemi yapılmaz. Aynı zamanda talebe göre dudak inceltme de yapılır. Aşırı kalınlıktan şikâyetçi olanların tercih ettiği bir uygulamadır. Dudak estetiği uygulaması doğuştan gelen ya da yaşlılıkla ortaya çıkan ince, kırışık ve sarkık dudaklara yapılmakta, yüz güzelliğini tamamlayıcı bir dudak görüntüsü elde edilerek kişinin kendine olan güveninin artması sağlanmaktadır.

Amaç sadece dudakları dolgunlaştırmak değil, yüzle uyumlu doğal bir dudak görüntüsü elde etmektir. Doğallığın korunarak konturların daha belirgin hale getirilmesi ve dolgunlaştırılarak kırışıklık ve ince çizgilerin yok edilmesi sonucu genç ve diri dudaklar ortaya çıkar. Dudak estetiği öncesi sonrası fark bariz şekilde görülür. Dudak estetiği uygulamaları kişiye göre değişen uygulamalar olup farklı kategorilerdedir. Geçici dolgu, kalıcı dolgu ve kalıcı dudak implantı olarak üç grupta yapılır. Geçici dudak dolgusunda ortalama 12 ay dolgunluk muhafaza edilirken, kalıcı dudak dolgularında bir ömür bozulma, patlama, aşınma ve herhangi bir deformasyon yaşanmaz. Lokal anestezi altında yapılan dudak estetiği uygulamaları son derece pratik bir işlem olup, geçici dolgularda hemen, kalıcı dolgularda birkaç gün içinde hasta günlük aktivitelerine döner.

Dudak Dolgusu / Estetiği Uygulaması Nedir?

Permalip dudak dolgusu bir ömür ilk günkü görüntüsü ile kullanıldığından en çok tercih edilen dudak estetiği uygulamasıdır.

 • Dudak estetiği uygulamalarında doğal bir dudak görüntüsü elde edilir.
 • İnce, sarkmış ve kırışmış dudaklar daha kalın ve dolgun hale gelir.
 • Yüz ile uyumlu ve yüz güzelliğini tamamlayıcı bir görüntü sağlanır.
 • Diri ve dolgun dudak görüntüsü ile kişinin kendine olan güveni artar.
 • Lokal anestezi altında yapılır.
 • Hasta kısa sürede normal yaşamına döner.

Dudak Dolgusu / Estetiği Uygulaması Kimlere Uygulanabilir?

Her kadının rüyası olan dudaklara kavuşmak artık çok kolay.

Dudak Dolgusu / Estetiği Uygulaması Kimlere Uygulanabilir?

Doğuştan dudak yapısı ince olan bir kadın veya erkek dudak dolgusu yaptırarak görüntüsünden çok daha memnun olacağı bir dudak şekline kavuşabilir. Dişiliğin, çekiciliğin ve güzelliğin göstergelerinden olan dolgun ve kalın dudaklar her kadının rüyasıdır. Yaşla birlikte dokusu zayıflayan ve kırışarak incelmeye başlayan dudaklar yaşlanmanın en belirgin unsurlarındandır.

Belli bir yaştan sonra eski diriliğini kaybeden dudakların yerini kırışmış ve incelmiş dudaklar alır. Dudak dolgusu İstanbul için kliniğimize başvurabilir, yeni dudak şeklinizle çok daha öz güvenli ve mutlu bir birey haline gelebilirsiniz. Gençliğin ve sağlığın bir ifadesi olarak tercih edilen dolgun dudaklar, insanın her zaman doğuştan sahip olduğu bir özellik değildir.

Gençliğin ve sağlığın bir ifadesi olarak tercih edilen dolgun dudaklar, insanın her zaman doğuştan sahip olduğu bir özellik değildir. Fakat bir ömür bu dudaklarla geçecek diye de bir şey yok. Artık estetik uygulamalardan dudaklar da nasibini aldı. Cerrahi ve cerrahi olmayan yöntemlerle dudaklar çok daha diri, dolgun ve sağlıklı görünüyor. Yüz güzelliğinde ilk göze çarpan bölüm olarak insanın yaşını ele veriyor. Dudak inceltme, dudak kalınlaştırma yanında kanser ya da başka bir rahatsızlık sonucu dudağının bir kısmını kaybedenlere uygulanan dudak ameliyatları ile de dudaklar sağlıklı ve dolgun bir şekle bürünüyor. Adeta moda haline gelen dudak dolgusu uygulamaları, estetik ve genç bir yüz görünümü için oldukça popüler hale geldi. Yabancı dudak dolgu malzemeleri, hastanın kendinden alınan yağ dokuları ve dudak ameliyatları gibi yöntemlerle dudaklar kırışıklıklardan kurtulup daha kalın, dolgun ve genç bir görünüme kavuşuyor.

Dudak Dolgusu / Estetiği Uygulaması Kimlere Uygulanabilir?

Yani yapılan bir dudak dolgusu güzellik anlamında tamamen yüz ifadesini değiştirerek yüz güzelliğine gençlik ve dirilik katıyor.

 • Genetik olarak ince dudaklara sahip olanlara uygulanır.
 • Yaşlanma ile birlikte kırışan ve incelen dudaklara yapılır.
 • Daha kalın ve daha dolgun dudaklar isteyenlere uygulanır.
 • Kanser ya da kaza sonucu dudakların belli bir kısmını kaybedenlere yapılır.
 • Lokal anestezi altında uygulanan bir işlemdir.
 • Kısa sürede uygulanmakta olup acısızdır.

Dudak Dolgusu / Estetiği Uygulaması Nasıl Uygulanır?

Dudak dolgusu uygulamaları oldukça popülerdir

Dudak Dolgusu / Estetiği Uygulaması Nasıl Uygulanır?

Geçici dolgularda yabancı dolgu maddeleri, sıvı silikon ve silikon yağı kullanılmakta, ince uçlu bir iğne ile sıvı dudaklara enjekte edilmektedir. İşlem öncesinde lokal anestezik kremle dudaklar uyuşturulduğundan işlem sırasında hasta ağrı ve acı hissetmemektedir. Dudak estetiği erkek ve kadın her ikisine de yapılan ve hastanın yüz şekli ile uyumlu doğal ve ideal dudak şekline kavuşmasını sağlayan bir operasyon olup günümüzde oldukça popülerdir.

1 cc’lik enjektörle dudağa verilen dolgu maddeleri tamamen zararsız olup dudak yapısı ile uyumludur. 0,7-0,8 cc lik bir dolgu maddesi normal bir üst dudak dolgusu için yeterlidir. Doğuştan çok ince dudaklara sahip olan birine 1 cc lik dolgu maddesinin tamamı da verilebilir. Normalden biraz daha belirgin bir dudak dolgusu istenirse ekstra dolgu maddesi de enjekte edilebilir.

Dudak dolgusu sonrası hafif bir şişlik olması normaldir. Geçici ve kalıcı dudak dolgusu zararları olmayan ve vücutla uyumlu dolgu maddeleri ile yapıldığından sorun çıkarmayan bir dolgu türüdür. Yaklaşık bir haftada dudaklar son şeklini alır. Şişlikler iner, homojen bir görüntü elde edilir. Bu dönemde dudaklara buz uygulamak şişliklerin inmesini ve bu dönemin rahat geçirilmesini sağlayacaktır. Dudak estetiği fotoğrafları incelendiğinde uygulama öncesi ve sonrasında gerçekten belirgin bir fark görülmekte, hasta adeta genç ve diri dudaklarla daha güzel bir yüz ifadesine kavuşmaktadır. Dudak silikonu öncesi sonrası fotoğraflar bunun apaçık bir kanıtıdır.

Dudak Dolgusu / Estetiği Uygulaması Nasıl Uygulanır?

Geçici ve kalıcı dudak dolgusu zararları olmayan ve vücutla uyumlu dolgu maddeleri ile yapıldığından sorun çıkarmayan bir dolgu türüdür.

 • Kullanılan dolgu maddeleri tamamen zararsızdır.
 • Uygulama ve sonrası dönem ağrısız ve acısızdır.
 • Dudaklar daha dolgun ve genç bir görünüme kavuşur.
 • Kadın erkek herkese uygulanır.
 • Ağrısız ve acısız bir işlem olup lokal anestezi altında yapılır.
 • Hasta 2-5 günde normal yaşamına döner.

Dudak Dolgusu / Estetiği Sonrası İyileşme Süreci Nasıl Olacak?

Uygulamadan sonra iyileşme süreci en fazla 1 haftadır.

Dudak Dolgusu / Estetiği Sonrası İyileşme Süreci Nasıl Olacak?

Dudak dolgusu uygulamasından sonra hafif bir şişlik olması gayet normaldir. Ortaya çıkmış olan şişlik ertesi gün biraz daha artmış olsa da gün içerisinde azalacaktır. Uygulamadan 1 hafta sonra dudak, su tutup hacim kazanmış, dolguyla uyumlu hale gelmiş ve homojen bir görüntü kazanmış olacaktır. Çok sık görülmese de bazen dudak dolgusu uygulamasından sonra morarma oluşabilir fakat bu morluk en fazla 1 hafta içerisinde geçecektir.

Dudak dolgusu uygulaması sonrasında bir hafta boyunca dudaklarınızın nem dengesinin korunmasına ve dudaktaki iğne izlerinin gitmesi için de doktorunuzun vermiş olduğu kremleri kullanmaya özen göstermelisiniz. Uygulama sonrasında oluşacak olan şişlikler için ayrı bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Dolgu uygulamasının ardından birkaç gün aşırı soğuk ve aşırı sıcak sudan uzak durmanızda gereklidir.

Dudak dolgusu uygulamasından sonra en fazla 1 hafta içerisinde şişliğin indiğini, morlukların geçtiğini ve dudaklarınızın olması gereken dolgunluğa kavuştuğunu göreceksinizdir. Eğer aksi şekilde giderek şişkinliğin ve morlukların artması gibi bir sorun ile karşı karşıya iseniz herhangi bir işlem uygulamadan direkt doktorunuz ile görüşmeniz gereklidir. Şişliklerin ve morlukların sebebi kullanılan malzemenin kalitesinin düşük olması ya da gerçekleştirilen bir işlem sonrasında vücudunuzun bunu kabul etmemesi giderek artan şişkinliğin ve morluğun en önemli nedenleri arasında yer almaktadır. Dudak dolgusu sonrasında yaşanan en büyük sıkıntılardan birisi ise dudak dolgusunun arkasında bıraktığı etkilerdir. Kimi kişilerde dudak dolgusu sonrasında kullanım süresi sonunda yaklaşık altı ayın ardından dudakta kist oluşumu veya kalıcı sertlik gibi sorunlar da yaşanmaktadır. Dudak dolgusu işlemini yaptırdığınız gün özellikle dolgunun formunu koruması için dudaklarınızı dış etkenlerden de korumanız oldukça önemlidir.

Dudak Dolgusu / Estetiği Sonrası İyileşme Süreci Nasıl Olacak?

Sadece uzun süreli şişliklerde değil aynı zamanda uzun süreli ve bir türlü geçmeyen dolgu sonrasındaki morarmalarda da yine doktorunuz ile görüşmelisiniz.

 • Dudak dolgusu uygulamasından sonra şişlik ve morluklar en fazla 1 hafta içerisinde geçer.
 • Dudak dolgusu uygulamasından sonra birkaç gün boyunca aşırı soğuk ve aşırı sıcak yemeklerden uzak durmalısınız.
 • Dudak dolgusunun formunu korumak için dış etkenlerden korunmanız gereklidir.
 • Dudak dolgusu uygulamasından sonra birkaç gün içinde sosyal yaşantınıza geri dönebilirsiniz.
 • Dudak dolgusu uygulamasından sonra hasta ağrı çekmez.
 • Dudak dolgusu lokal anestezi altında gerçekleştirildiği için işlem esnasında hasta herhangi bir acı hissetmez.

Dudak Dolgusu / Estetiği Uygulamasında Turab İsmayilov'un Farkı Nedir?

Her hastaya farklı bir işlem uygulanır.

Dudak Dolgusu / Estetiği Uygulamasında Turab İsmayilov'un Farkı Nedir?

Dudak dolgusu modern hayatımızda kadınların hızlı, iş hayatından alı koymayan ve dudakları daha belirgin hale getirmek istedikleri bir yöntemdir. Hızlı ve iş hayatına dönmesi de kolay olan bir yöntem olduğu için bu yöntemde ilk olarak işlemin ağrısız, şişlik ve morluğun az olduğu bir yöntem olması gereklidir.

Dudak dolgusu uygulamasını uygularken hastanın yaşı çok önemlidir. Çok genç bir kadına dudaklarını çok belirgin hale getirerek her tarafına aynı şekilde dolgu uygulaması gerçekleştirildiği zaman bu uygulama genç bir kadını yaşlı gösterebilir.

Bu sebepten dolayı mutlaka dudak dolgusu işlemini gerçekleştirirken hastanın yaşına göre bir uygulama yapılır. Herkese aynı dudak dolgusu işlemini uygulamamak gereklidir. Son zamanlarda özellikle genç kadınlarda uyguladığımız french kiss yöntemi çok belirgin bir yöntemdir. Bu uygulamamızı bütün plastik cerrahlara öneriyoruz.

Burun Estetiği Ameliyatında (Rinoplasti) Turab İsmayilov'un Farkı Nedir

Dudak dolgusu uygulaması yaşlı bir kadını çok genç gösterebileceği gibi genç bir kadına da yaşlı bir görünüm verebilir. Bu sebepten dolayı dudak dolgusu uygulamasının doğru bir hekim tarafından gerçekleştirilmesi çok önemlidir.

 • Dudak dolgusu modern hayatımızı oldukça etkileyen bir yöntemdir.
 • Dudak dolgusu uygulaması hastanın yaşına göre gerçekleştirilmelidir.
 • Her hastaya aynı dudak dolgusu işlemi gerçekleştirilmemelidir.
 • Dudak dolgusu işleminin doğru bir hekim tarafından gerçekleştirilmesi çok önemlidir.
 • Son zamanlarda dudak dolgusunda çok popüler olan French Kiss uygulamasını gerçekleştiriyoruz.
 • Hastaların sosyal hayatlarına hızlı bir şekilde dönebilmeleri için dudak dolgusu işlemini olabildiğince ağrıdan ve şişlikten uzak bir şekilde gerçekleştirmeye çalışıyoruz.

Dudak Dolgusu / Estetiği Uygulamasın Fiyatları Ne Kadar?

Dudak dolgusu birçok etkene göre değişiklik gösterebilir.

Dudak Dolgusu / Estetiği Uygulamasın Fiyatları Ne Kadar?

Dudak silikonu fiyatları 2018 yılında da kliniğe, dolgunun türüne, markasına, ne kadar dolu uygulanacağına ve uzmanına göre değişecektir. Kalıcı dudak dolgusu fiyatları 2016 yılında da aynı sebeplerden değişiklik göstermiş, hasta seçtiği klinikte kendine özel dudak estetiği uygulama fiyatı almıştır.

Dudak dolgunlaştırıcı doğal yöntemler çok araştırılsa da hanımlar arasında özellikle bir ömür kullanılacak olan kalıcı dolgular tercih edilmektedir. Kalıcı dudak dolgusu fiyatları için kliniğimize başvurabilir, size en çok yakışacak dudak şeklini belirleyerek dudak estetiği fiyatını alabilirsiniz. Kişiye göre değişen dudak dolgusu fiyatları hakkında genel bir bilgi edinmek için dudak dolgusu fiyatları için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Tüm estetik uygulamalarda olduğu gibi dudak dolgusu uygulamasında da estetik bakış açısı oldukça önemlidir. Dudak yüzün en dikkat çeken bölgesidir. Dudak yüzün ifadesini ve altın oranını belirleyen uzuvların başında gelmektedir. Dudağın hem doğal olması için hem de yüzdeki diğer organlarla uyumlu olması için uygulamadan önce çok ince hesaplamalar ve planlamalar yapılması gereklidir. Tüm hesaplamalar ve planlamalar yapıldıktan sonra dudakta hangi noktaya ne kadar dozun uygulanacağını belirlemek ciddi bir estetik ve teknik bilgi gerektirir. Sebebi ise yüzle uyumlu olmayan bir dudak telafisi zor sorunlara yol açabilir. Bunların hepsi dudak dolgusu uygulamasının fiyatlarını belirleyen unsurlardır. Unutmamalısınız ki dudak dolgusu uygulaması bir kere gerçekleştirilir, hayal ettiğiniz sonuca ulaşmak ve herhangi bir hayal kırıklığı yaşamamak için dolgu işlemini gerçekleştirecek olan hekiminizi, dolgu işleminin yapılacağı yeri ve dolgu malzemesinin kalitesini çok iyi bir şekilde belirlemelisiniz.

Dudak Dolgusu / Estetiği Uygulamasın Fiyatları

Dudak dolgusu uygulaması sayesinde dudaklarınız yüzünüze uyumlu bir hale gelecektir. Bu sebepten dolayı dudak dolgusu uygulaması için doğru hekimi doğru fiyata bulmanız çok önemlidir.

 • Kliniğe, dolgu marka ve miktarına göre fiyatlar değişir.
 • Ekstra dolgunluk isteyenler için fiyatlar artmaktadır.
 • Dudaklar dolgun, diri ve kalın bir görüntüye kavuşur.
 • Genç ve diri bir yüz güzelliği yaratır.
 • Lokal anestezi altında yapıldığından hasta acı hissetmez.
 • 2-5 günde de normal yaşamına döner.

Doktorunuzun Dudak Dolgusu / Estetiği Uygulaması Röportajı

Doktorunuz Göz Çevresi Estetiği'ni Anlatıyor!

BU VİDEODAN NELER ÖĞRENECEKSİNİZ?

AMELİYAT ÇEŞİTLERİ & FARKLARI

Dudak Dolgusu / Estetiği ameliyatının çeşitleri ve farkları

DOKTORUNUZUN TAVSİYELERİ

Doktorunuzun Dudak Dolgusu / Estetiği hakkında tavsiyeleri

VE DAHA BİRÇOK BİLGİ

Ameliyat hakkında diğer bilgilere de videodan öğrenebilirsiniz.

Yukarıdaki bilgilerin yanı sıra diğer bilgilere de ulaşabilirsiniz.

Dudak Dolgusu / Estetiği Ameliyatı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular & Yanıtları

Göz Çevresi Estetiği Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Dudak Dolgusu İşlemini Yaptırırken Dikkat Etmemiz Gerekenler Nelerdir?

Dudak dolgusu çok kısa sürede gerçekleştirilebilen bir işlemdir. Genellikle hacimli ve dolgun dudaklara kavuşmak isteyen kadınlara uygulanır. Bu işlemi yaptırırken alanında uzman hekimlere yaptırmanızı öneririz ve kullanılacak olan malzemeyi de öğrenmenizi öneririz. İşlem sonrasında 4 saat boyunca makyaj yapmamanızı ve sıcak şeyler içmemeniz önerilir. Operasyon sonrasında buzla dudak bölgenize 15 dakikalık bir kompres uygulanır. Bu da sizin şişliğinizi ve ödeminizi daha da azaltmış olacaktır.

Dudak Dolgusu Nasıl Yapılır?

Öncelikle kişinin yüz hatları dikkate alınarak hangi dudak yapısına sahip olmak istediğine karar verilir. İşlem öncesinde dudak yapınızın etrafına bir krem sürülür. Bu krem dudağınızın uyuşmasını sağlar, bazı uygulanan dudak dolgularının içerisinde anestezik solüsyon da vardır. Bu da dudağınızın uyuşmasını ve ağrı hissetmemenizi sağlamaktadır. Dudak dolgusu işlemi ile dudaklarınızın daha dolgun, daha genç ve daha diri gözükmesi sağlanır. Tabi ki her kişinin yapısına göre dudak yapısı da değişmekte ve yüz yapısı içerisinde çözümlenmesi gerekmektedir. Sadece dudakta hacim kazandırma işlemi yapılmaz, dudak kenarında bir düşüklük var ise oda yukarıya doğru kaldırılır ve dudak çevresinde kırışıklıklarınız yani dikey çizgileriniz var ise onlarda ortadan kaldırılabiliyor. Bu işlemden sonra 4 saat kadar sıcak su veya sıcak bir şey içmenizi önermiyoruz. Masaj yapmamanız önerilir ve sıcak su ile 12 saat civarı duş almamanız önerilir.

Afrodit Dudağı Nedir?

Afrodit dudağı en evrensel dudak estetiğine sahip dudak şeklidir. Dolgun ve şekilli dudak yapısına sahiptir. Üst dudak hacmi bir ise alt dudak hacmi de bir olması gerekir. Yani dudak hacimleri üst ve alt eşit olması gerekir ve üst dudağın kıvrım hattı daha belirgin yani eros yayı daha belirgindir ve dolgunluğu ise üst dudağın dışa doğru devam etmektedir. Alt dudak ise orta hatları dolgunluğu daha belirgin ve daha hacimli görülmektedir. Bu da görsel ve estetik görüntüye sahip olmaktadır. Tabii ki bu dudak yapısı diğer yapılarla bir bütün olması gerekir. Estetik bütünlük yapısı önemlidir.  Yüz yapınızla uyumlu olması gerekir. Yüz yapınıza göre tasarlanır ve hyaluronik asit ve yağ asidi ile sizin yüz yapınıza göre  afrodit dudağı tasarımı yapılabilir.

Venüs Dudağı Nedir?

Venüs dudağı antik çağdan itibaren kabul edilen ideal dudak yapılarından biridir ve yüz altın oran hesaplamalarıyla uyumludur ve bu hesaplamalara göre venüs dudağı tasarımı yüz yapınıza göre yapılabilir. Venüs dudağında üst dudak çizgisi daha kıvrık daha belirgin ve daha simetriktir. Alt dudak dolgunluğu ise üst dudağa göre daha fazladır mesela alt dudak dolgunluğu hacmi üç ise üst dudak dolgunluğu ve hacmi bir civarında olması gerekir. Venüs dudağı tasarım ve dizaynı yüz yapınıza göre hyaluronik asit enjeksiyonu ve yağ asidi ile yapılabilmektedir.

Eros Dudağı Nedir?

Yüz estetiğinde dudak güzelliğinin çok önemli bir rolü vardır. Bir çok sanatçı içinde ilham kaynağı olmuştur. Şiirden edebiyata, resimden heykele bir çok alanda ön plana çıkmıştır. Dudak dolgunluğunun yanı sıra dudak kontratının da belirgin olması gerekir. Eros dudağında aşk yayı dediğimiz, üst dudağın orta bölgesinde ki yayın kontörünün daha belirgin ve kıvrık olması gerekir. Tabi ki de alt dudak ve üst dudak hacimlerinin dolgunluğunun da belirgin olması gerekir. Biz de tasarım yaparken yüz yapınıza uyumlu olarak alt dudak dolgunluğunu sağlayıp üst dudakta da aynı şekilde dolgunluğu sağladıktan sonra kıvrım hattının belirginliğini, yani eros yayının aşk yayının belirgin olmasını sağlamaktayız. Tabi ki de bu yüz yapınıza ve dudak yapınıza bağlı olarak değişmektedir. Bu da hyaluronik asit ile ve yağ enjeksiyonları ile sağlanılabilir.

Dudak Dolgusu Fiyatları Nelere Göre Değişiklik Gösterir?

Dudak dolgusunun maliyeti bir çok etkene bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Öncelikle dudak dolgusunun markası ve hangi ürünün kullanıldığı önemlidir. Çünkü dışarıda 140 çeşit dolgu malzemesi bulunmaktadır. Kaç tüp dolgunun kullanılacağı da maliyeti etkileyen en büyük faktörlerden biridir. Dudak dolgusu fiyatlarını etkileyen diğer bir etken ise işlemin uygulanacağı lokasyon. Son olarak dudak dolgusu fiyatlarını etkileyebilecek olan faktör ise doktorunuzun tanınırlığı, bu işi ne sıklıkla gerçekleştirdiği, bu işlemden elde ettiği sonuçların nasıl olduğu ve bu uygulama hakkında ki bilgisi de fiyatları oldukça etkileyebilir.

SSS HAKKINDA

Sorunuzun Yanıtını Bulamadınız mı?

Sıkça sorulan sorular sayfalarında sorunuzun yanıtına ulaşamadınız mı? Yardıma ihtiyacınız mı var? Endişelenmeyin merak ettiğiniz tüm soruların yanıtına çok hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Turabismayilov.com.tr sitesinde yayımlanan sıkça sorulan sorular bölümlerinde yanıtınızı bulamadıysanız aşağıdaki butona tıklayarak, yeni bir soru sorabilirsiniz. Yeni bir soru sormadan önce sorunuzun sıkça sorulan sorular sayfalarımızda yanıtlanmadığına emin olmalısınız.

Sorunuz bize ulaştıktan sonra tıbbi bir konu ise doktorlarımız tarafından, teknik bir konu ise mühendislerimiz tarafından yanıtlanacaktır. Sorunuz yanıtlandıktan sonra kişisel bilgileriniz gizlenerek sıkça sorulan sorular sayfasında yayımlanabilir.

7 GÜN, 24 SAAT SİZE YARDIMCI OLMAK İÇİN BURADAYIZ

Hasta danışmanlarımız 7 gün 24 saat sizin için buradalar, hemen bizi arayın!

Ücretsiz randevu alabileceğinizi biliyor muydunuz?

DOKTORUNUZDAN RANDEVU ALIN!

Op. Dr. Turab İsmayilov

RANDEVU TALEP FORMU

En hızlı şekilde destek almak için

HIZLI RANDEVU HATTI

Plastik, rekonstrüktif ve estetik cerrahiye mi ihtiyacınız var? Plastik, rekonstrüktif ve estetik cerrahiye hakkında aklınıza gelebilecek her tedavi hakkında bilgi almak için ücretsiz randevu alabileceğinizi veya aşağıdaki numaradan bize ulaşabileceğinizi biliyor musunuz?

Yukarıdaki randevu formunu doldurarak veya 0 (532) 232 20 44 numaralı telefonu arayarak ücretsiz randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Randevularınız için

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

 • Pazartesi09:00 - 17:00
 • Salı09:00 - 17:00
 • Çarşamba09:00 - 17:00
 • Perşembe09:00 - 17:00
 • Cuma09:00 - 17:00
 • Cumartesi09:00 - 17:00
 • PazarKapalı

Randevu talebinizi oluşturduktan sonra

RANDEVU TALEBİNDEN SONRA

 • Mail adresinize gelen randevu formunu kontrol ediniz.
 • Form bilgilerinizin hatasız olduğuna emin olunuz.
 • 8 saat içerisinde hasta danışmanımız tarafından aranacaksınız.
 • İletişim bilgilerinizden ulaşılabilir olduğunuzdan emin olmalısınız.
 • Randevunuz danışmanınızla belirteceğiniz tarihe göre belirlenecektir.
 • Randevu gün ve saatten 15 dakika evvel gitmeye özen gösteriniz.