Daha genç ve daha güzel görünün.

Göz Çevresi Estetiği Operasyonu Hakkında

Yüzün en dikkat çekici bölümü olan ve yüz ifadesinde en önemli rolü oynayan gözler, yüz güzelliğini etkileyen en önemli bölümdür. Yaşlanmaya, stres ve kötü şartlara bağlı olarak kaz ayağında oluşan kırışıklıklara, göz altı torbalarına göz kapağı sarkmalarına çare olan göz çevresi estetiği, daha genç ve daha güzel görünmek için başvurulan bir cerrahi işlemidir.

 • Göz altı torbalarınızdan kurtulursunuz.
 • Göz çevrenizdeki kırışıklıklar geçer.
 • Göz çevresindeki şekil bozuklukları geçer.
 • Anestezi Türü: Genel veya lokal
 • Operasyon Süresi: 1.30 - 3 saat
 • İşe Dönüş Süresi: 3 gün
Op. Dr. Turab İsmayilov

ÜCRETSİZ RANDEVU ALABİLECEĞİNİZİ BİLİYOR MUYDUNUZ?

Görme kalitenizi etkilemeyen uygulama.

Göz Çevresi Estetiği Operasyonu Nedir?

Görme kalitesini etkilemeden göz çevresi kırışıklığına, göz altı torbalarına ve sarkan göz kapağına müdahale edilen göz çevresi estetiği, küçük dokunuşlarla genç bakışların geri kazanıldığı bir operasyondur. Yer çekiminin etkisi ile zamanla aşağı doğru sarkan dokular yaşlı bir görünüme denen olur. Gözaltı torbalarının oluşması, kazayağı ve göz çevresi kırışıklığının ortaya çıkması ve göz kapağının düşmesi oldukça can sıkıcıdır.

Küçük estetik müdahalelerle bu sorundan kurtulmak mümkündür. Göz estetiği öncesi ve sonrası fark son derece bariz olup, operasyon geçirenler son görüntülerinden oldukça memnun kalmaktadır. Doğal bir göz çevresi estetiği sağlayan operasyonlarda botoxun neden olduğu görme kalitesinin kötü etkilenmesi gibi bir durumla karşılaşılmaz. Aksine deneyimli uzmanlar tarafından yapılan müdahalelerle hasta estetik öncesine göre çok daha rahat bir görme kabiliyetine kavuşur.

Göz çevresi botox yan etkileri yanında hiçbir yan etkisi olmadığı gibi kısa sürede kırışıklığın tekrar etmesi gibi bir durum da yoktur. Kişinin görme alanı daha da genişlemekte, göz kapağı ağırlık hissi ortadan kalkmaktadır. Göz kapağı estetiğiyaptıranlar daha genç ve dinç bir görünüme kavuşmakta, kaz ayağı kırışıklıkları tedavisi ile de göz çevresindeki kırışıklıklardan kurtulmaktadır. Göz çevresi estetiğinde doğal yöntem olarak kaz ayakları için yüz yogası, yüz ve göz masajı, kozmetik ve doğal maskeler maalesef sorunu tamamen ortadan kaldırmıyor. Hatta bırakıldıktan kısa bir süre sonra eski yıpranmış görünüm geri geliyor. Kaz ayakları için evde maske yapanlardan botox yaptıranlara kadar herkes kesin çözüm için bir müddet sonra göz çevresi estetiğine başvuruyor.

Göz Çevresi Estetiği Operasyonu

Hijyenik ortamlarda ve deneyimli uzmanlar tarafından yapılan göz kapağı ve göz altı kırışıklığı estetiği garantili olarak göz kapağı ve çevresindeki tüm sorunları yok eden bir işlemdir.

 • Göz kapağı düşüklüğünü ortadan kaldırır.
 • Göz çevresindeki kırışıklıkları yok eder.
 • Gözaltı torbaları giderilir.
 • Göz kapağı şekil bozuklukları yok edilir.
 • Genel anestezi ya da lokal anestezi altında 1,5-3 saatte yapılır.
 • Üç hafta içinde yüz normal görüntüsüne kavuşur.

Göz Çevresi Estetiği Operasyonu Kimlere Uygulanabilir?

Göz çevresindeki tüm estetik sorunlarınız giderilecek.

Göz Çevresi Estetiği Operasyonu Kimlere Uygulanabilir?

35 yaş üzeri tüm kadın ve erkeklere uygulanmakta olup, göz çevresindeki tüm estetik sorunları gideren bir operasyondur. Göz çevresi kırışıklığı olanlar, gözaltı torbalarından rahatsızlık duyanlar, göz kapağı düşüklüğü bulunanlar, şekil bozukluğu ve daha birçok göz bölgesi sorunları olanlar göz çevresi estetiği için kliniğimize başvurmakta ve kısa sürede çok daha genç bakışlara sahip olmaktadır.

Göz çevresi vücudun diğer bölümlerine göre çok daha hassas ve hızlı deforme olan bir bölgedir. Birçok kozmetik üründe göz çevresi hariç uyarısı bulunmakta olup, göz çevresi için özel kozmetik bakım kremleri üretilir. Göz çevresi botox kremi, göz altı torbaları için bakım kremi ve daha birçok kozmetik ürün göz çevresine özel olup ayrı satılır.

Özellikle kaz ayağında ortaya çıkan kırışıklıklar erkek ve kadında yaşı ele veren çizgilerdir. Hanımlar kaz ayakları için evde maske uygulamaları ile bu durumu bir nebze gidermeye çalışır. Fakat özellikle belli bir yaştan sonra kaz ayağı kırışıklığını kendi gayretleri ile kişinin yok etmesi mümkün değildir. Piyasada göz altı kırışıklığı için en etkili krem sloganı ile birçok kozmetik ürün satılıyor. Göz altı kırışıklığı azaltılsa da tamamen yok etmek ve göz kapağı ile birlikte daha genç bir görünüme kavuşmak için göz çevresi estetiği kesin çözüm olup son çare olarak başvuruluyor.

Göz Çevresi Estetiği Operasyonu Kimlere Uygulanabilir?

Özellikle kaz ayağında ortaya çıkan kırışıklıklar erkek ve kadında yaşı ele veren çizgilerdir. Hanımlar kaz ayakları için evde maske uygulamaları ile bu durumu bir nebze gidermeye çalışır.

 • 35 yaş üzeri herkesin yaptırdığı bir operasyondur.
 • Göz çevresi kırışıklığını yok eder.
 • Gözaltı torbaları alınır.
 • Düşük göz kapağı ve şekil bozukluğu giderilir.
 • Genel ya da lokal anestezi altında 1,5-3 saatte yapılır.
 • Hasta en geç üç haftada normal yaşamına döner.

Göz Çevresi Estetiği Operasyonu Nasıl Uygulanır?

Göz çevresi estetiğinde lazer operasyonu

Göz Çevresi Estetiği Operasyonu Nasıl Uygulanır?

Göz çevresi estetiği şikayetçi olunan soruna göre farklı işlemler yapılan bir uygulamadır. Göz çevresi kırışıklıkları lazer tedavisi uyuşturmaya gerek kalmadan yapılmaktadır. Son günlerde oldukça popüler olan lazerle göz çevresi kırışıklığı tedavisi sonucu birkaç seansta hasta daha genç ve daha dinç bir göz bölgesine kavuşmaktadır. Kaz ayağı kırışıklıkları için önleyici bakım kremi bir yere kadar kırışıklığı gidermekte olup, kesin çözüm için göz çevresi estetiği tercih edilir.

Alt ve üst göz kapağındaki düşüklük, sarkma ve şekil bozukluğu “blefaroplasti” denilen göz kapağı estetik operasyonu ile giderilir. Deri fazlalıkları alınır ve göz kapağı toparlanır. Göz estetiği yaptıran ünlüler, estetik öncesi ve sonrası fotoğrafları ile operasyon sonrası göz çevresi görüntü değişikliğini bariz bir şekilde ortaya koymaktadır.

Genetik ya da yaşlanmaya bağlı olarak yapılan göz altı torbalarının giderilmesi için de göz altı torba estetiği yapılmakta olup, alınacak yağ miktarı ve yapılacak işlem muayene sonucu belli olmaktadır. Göz çevresi için botox uygulamalarının da yapıldığı kliniğimizde göz çevresi botox öncesi ve sonrası farkını yaşayabilir, yaptıracağınız botox uygulamaları ile genç bir göz çevresine kavuşabilirsiniz.

Göz Çevresi Estetiği Operasyonu Nasıl Uygulanır?

Alt ve üst göz kapağındaki düşüklük, sarkma ve şekil bozukluğu “blefaroplasti” denilen göz kapağı estetik operasyonu ile giderilir. Deri fazlalıkları alınır ve göz kapağı toparlanır.

 • Göz altı torbaları, göz kapağı sorunları ve kaz ayağı kırışıklığını gidermektedir.
 • Yapılacak işleme göre göz çevresi estetiği farklı uygulamalar içerir.
 • Genel ya da lokal anestezi altında yapılır.
 • Hasta kısa sürede tüm göz çevresi sorunlarından kurtulur.
 • Operasyona göre 1,5-3 saat süren bir işlemdir.
 • Üç haftada yüzün gerçek ifadesi oturur ve hasta normal yaşamına döner.

Göz Çevresi Estetiği Sonrası İyileşme Süreci Nasıl Olacak?

Ameliyattan sonraki iyileşme süreci oldukça hızlıdır.

Göz Çevresi Estetiği Sonrası İyileşme Süreci Nasıl Olacak?

Göz çevresi estetiğinde iyileşme süreci ameliyattan sonra oldukça hızlıdır. Ameliyattan sonra hem üst göz kapağı hem de alt göz kapağı beraber yapılmışsa bu bölgelere hafif bir pansuman gerçekleştirilir. Hastanın gözü her zaman açıktır kapanma gibi bir durum olmaz. Ameliyattan sonra kişinin hastanede kalması gerekmez aynı gün evlerine geri dönebilirler.

Göz çevresi estetiği ameliyat sonrası sürecinde göz kapağında hafif bir şişlik ve göz kapağında kapattığınız zaman yarım milim kadar bir açıklık olabilir. Bu sebepten dolayı hasta eve gittiği zaman şişlikleri azaltmak için hastalardan buz kullanmalarını öneririz. Ameliyattan sonra ki günlerde buz kullanmak kişilerde şişliklerin azalmasını ve göz kapağının daha çabuk iyileşmesini sağlayacaktır.

Ameliyattan sonra genelde üst göz kapağındaki ve alt göz kapağındaki ödem nedeniyle hastalar ilk 3 veya 4 gün boyunca gözlerini kapattıkları zaman tamamen kapanmayabilir. Bu fazla olan ödemin göz kapağını çekmesi sonucunda oluşur. Ameliyattan sonra hastalara geceleri yatmadan önce suni göz yaşı kremlerini kullanmalarını öneriyoruz. Hastalar ameliyattan sonraki gün kontrol edilip gözdeki kalın pansumanlar çıkartılır ve bunların yerine ince daha rahat edebilecekleri pansumanlar takılır. Ameliyattan sonra 4. gün alınacak göz kapağı dikişleri bulunuyor. 5. gün göz kapakları tamamen açık bırakılıyor. Göz kapaklarında ilk birkaç gün boyunca hafif bir ödem ve morluklar bulunabilir. Bunların büyük bir çoğunluğu 1 hafta içerisinde geçecektir. İyi ellerde yapıldığı sürece komplikasyon oranı çok minimal olan bir işlemdir. Ameliyattan sonra göz kapağı iyileşme süreci oldukça hızlıdır ve hastaları çok memnun eden bir işlemdir.

Göz Çevresi Estetiği Sonrası İyileşme Süreci Nasıl Olacak?

Göz çevresi estetiğinin iyileşme süreci tamamlanana kadar, göz etrafındaki, kapaklardaki şişlik ve morlukların daha fazla artmaması için kişinin kendini zorlayabilecek tüm aktivitelerden uzak durması tercih edilir.

 • Göz çevresi estetiğinden sonra kişi ilk 2 gün boyunca okuma aktivitesini gerçekleştirmemelidir.
 • Ameliyattan sonraki 2. günden itibaren gözlerin ıslanmaması şartıyla duş alınabilir.
 • Ameliyattan sonra 5. günden itibaren kişi araç kullanımına başlayabilir.
 • Göz çevresi estetiğinden 1 hafta sonra lens kullanan kişiler lenslerini tekrardan kullanmaya başlayabilirler.
 • Ameliyattan sonra 5. günden itibaren banyo yapılmaya başlanabilir.
 • Tam olarak iyileşme süreci 2 ile 3 hafta arasında sürmektedir.

Göz Çevresi Estetiği Operasyonunda Turab İsmayilov'un Farkı Nedir?

Anatominize uygun bir estetik operasyon için başvurabilirsiniz.

Göz Çevresi Estetiği Operasyonunda Turab İsmayilov'un Farkı Nedir?

Göz çevresi estetiğinde Turab İsmayilov’un farkı göz çevresindeki bütün anatomik yapıları bir bütün olarak değerlendirmesi ve bu değerlendirme sonucunda hastanın hangi ameliyatı olması gerektiğine karar verilmesidir. Üst göz kapağının, alt göz kapağının, kaşlarımızın pozisyonu hangi seviyede olduğu teker teker bakılması, ölçülmesi ve bu bölgelere bütün olarak yaklaşıp ameliyatların hepsini aynı seansta gerçekleştirmek gereklidir.

Bütün bu ameliyatları tek bir seansta olmak ayrı ayrı seanslarda olmaktan çok daha iyi oluyor. Örnek vermek gerekirse; Göz kapağı düşük olan bir hastanın kaşları da düşükse kaşlarını da kaldırmak gerekir. Hastalarda bu tip noktalara özen gösterilmesi gerekiyor. Kaşın yüksekliği, düşüklüğü erkek ve kadına göre değişiklik göstermektedir. Kadınların kaşları üst göz küre kemiğimizin yaklaşık 1 cm üstünde olması gereklidir.

Erkeklerde ise küre kemiğimiz ile aynı seviyede olması gereklidir. Kaşlarda erkek ve kadınların arasındaki temel fark budur. Alt göz kapağı da yerleşim olarak değerlendirilmesi gereken alanlardan biridir. Alt göz kapağını ameliyat edersek alt göz kapağına yönelik orta yüz bölgesini de değerlendirmek gerekir. Orta yüz bölgesinin de değerlendirilip sonuçlara yönelik bir girişim yapılması gereklidir. Bazı cerrahi işlemlerde orta yüz bölgesi hesaba katılmadığı zaman göz bölgesinde ciddi komplikasyonlar oluşabiliyor. Bu komplikasyonların en başında ektropion dediğimiz göz kapağının aşağıya ve dışa dönüklüğü yer almaktadır. Bu oluşumu engellemek için orta yüz bölgesindeki göz kapağını aşağıya çeken faktörlerden uzak durmak gereklidir.

Burun Estetiği Ameliyatında (Rinoplasti) Turab İsmayilov'un Farkı Nedir

Göz çevresi estetiği uygulanmadan önce kişinin orta yüz bölgesi ve yüzdeki altın oranın da değerlendirilmesi gerekiyor. Bu sebepten dolayı göz çevresi uygulaması estetiği için doğru cerrah seçimi yapmanız gereklidir.

 • Göz çevresi estetiğinde anatomik yapılar da hesaba katılmalıdır.
 • Göz kapağı estetiğiyle beraber anatomiyi bozmamak için başka işlemler de uygulanması gerekebilir.
 • Göz çevresi estetiği doğru eller altında gerçekleştirilmezse ektropion isimli bir komplikasyon oluşabilir.
 • Göz çevresi estetiğinden sonra göz altı torbalarınız yok olur.
 • Göz çevresi estetiğinden 3 hafta sonra hasta sosyal yaşantısına geri dönebilir.
 • Göz çevresi estetiği sayesinde şekil bozuklukları giderilebilir.

Göz Çevresi Estetiği Operasyonun Fiyatları Ne Kadar?

Her kişiye muayene sonrasında farklı fiyat verilir.

Göz Çevresi Estetiği Operasyonun Fiyatları Ne Kadar?

Göz çevresi estetiği fiyatları muayene sonrası kişiye özel verilen fiyatlardır. Göz çevresinde yaşanan sorunlar göz kapağından başlamakta ve göz altı torbaları, kazayağı kırışıklığına kadar geniş bir alana yayılmaktadır. Her biri faklı bir operasyon gerektirmekte olup göz altı torbaları estetiği fiyatları ve diğer fiyatlar için kliniğimize başvurabilirsiniz.

Göz çevresi estetiği ve göz çevresi botox fiyatları 2016 yılındaki fiyatlarla aynı olup en hesaplı fiyatlarla göz çevresi estetiği yapan kliniğimizi ziyaret edebilirsiniz. Kaz ayakları için botox fiyatları ve diğer operasyon fiyatları kişiye özel olup, göz çevresi estetiği fiyatları 2018 için de bilgi alabilir, profesyonel kadrosu ile en kaliteli hizmeti sunan kliniğimizin hizmetlerinden sizler de faydalanabilirsiniz.

Yapılacak operasyon kişinin talepleri doğrultusunda değil, soruna göre ihtiyaçlar doğrultusunda uzmanlarımız tarafından belirlenmektedir. Amaç hastayı çok daha genç bir göz çevresine kavuşturmaktır. Dünya göz hastanesi göz kapağı ameliyatı fiyatı göz kapağı muayenesi sonucu belirlenmekte olup, üst ve alt göz kapağı sorunlarına ve uygulanacak yönteme göre değişmektedir.

Göz Çevresi Estetiği Operasyonun Fiyatları Ne Kadar?

Yapılacak operasyon kişinin talepleri doğrultusunda değil, soruna göre ihtiyaçlar doğrultusunda uzmanlarımız tarafından belirlenmektedir.

 • Göz estetiği fiyatları muayeneden sonra belirlenmektedir.
 • Botox fiyatları uygulanacak olan bölgeye ve işleme göre değişir.
 • Ameliyat 1,5-3 saat süren bir işlemdir.
 • Operasyona göre lokal ya da genel anestezi altında yapılmaktadır.
 • Göz kapağına, göz altı torbalarına ve göz çevresi kırışıklığına profesyonel çözümdür.
 • Hasta 3 haftada operasyon türüne bağlı olarak normal yaşamına döner.

Doktorunuzun Göz Çevresi Estetiği Operasyonu Röportajı

Doktorunuz Göz Çevresi Estetiği'ni Anlatıyor!

BU VİDEODAN NELER ÖĞRENECEKSİNİZ?

AMELİYAT ÇEŞİTLERİ & FARKLARI

Göz Çevresi Estetiği ameliyatının çeşitleri ve farkları

DOKTORUNUZUN TAVSİYELERİ

Doktorunuzun Göz Çevresi Estetiği hakkında tavsiyeleri

VE DAHA BİRÇOK BİLGİ

Ameliyat hakkında diğer bilgilere de videodan öğrenebilirsiniz.

Yukarıdaki bilgilerin yanı sıra diğer bilgilere de ulaşabilirsiniz.

Göz Çevresi Estetiği Ameliyatı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular & Yanıtları

Göz Çevresi Estetiği Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Göz Kapağı Estetiği Nedir?

Göz kapağı estetiği yerine göz çevresi estetiği demek çok daha doğru olacaktır. Burada üst göz kapağını kaşlar ve alınla birlikte, alt göz kapağını ise yanak ile birlikte değerlendiririz. Üst kapakta bulunan fazla deri çıkarılıp göz kapağı üzerinde olmuş olan yığılma önlenir. Ayrıca kaş kenarları kaldırılır. Gerekli olursa endoskop yardımı ile kaşlar yukarı alınır. Alt kapakta ise bozulmuş olan kapak ve yanak arasındaki ilişkisi düzeltilir. Alt kapakta torbalanmış olan yağlar çıkarılır ve yanak üzerine taşınır bu işlemle beraber aynı zamanda orta yüz bölgesi de yukarıya doğru taşınır. Gerekiyorsa yanağa ve göz çevresine yağ enjeksiyonları yapılabilir. Göz çevresinde bulunan ince kırışıklıklar içinde kimyasal soyma ya da lazer gerçekleştirilebilir. Göz kenarındaki kaz ayaklarına ise botox işlemi uygulanabilir. Göz çevresindeki renk değişimleri için ise yine lazer uygulamaları ya da yağ enjeksiyonları yapılabilir. Tüm bu işlemler tek tek yapılabileceği gibi yüz gençleştirme ameliyatının bir parçası olarak da gerçekleştirilebilir.

Göz Kapağı Estetiği Kimlere Gerçekleştirilebilir?

Göz kapağı estetiği genelde 35 yaşını geçmiş olan kişilere gerçekleştirilir. Fakat üst kapak yapısı ailesel olarak etli ve düşük olan kişiler için ve alt kapakta belirgin torbalanması bulunan kişiler daha erken yaşlarda da ameliyat olabilirler.

Torbalı veya sarkık göz kapaklarına sahip, gerçekçi beklentileri olan, fiziksel olarak sağlıklı, psikolojik olarak buna hazır kişiler için bu operasyon rahatlıkla uygulanabilir. Özellikle üst göz kapağı ameliyatları erkekler tarafından çok talep göstermektedir. Düşük göz kapakları erkeklere uykulu ve yorgun bir ifade verir. Bu durum özellikle iş hayatlarında sorunlara yol açar. Hastada ilave göz hastalıkları ya da tiroid hormon bozuklukları varsa öncelikle bunlar tedavi edilmelidir.

Göz Çevresi Estetiği Ameliyatları Ağrılı Olur mu?

Göz çevresi estetiği ameliyatları çok ağrılı değildir. Kişileri ameliyattan sonra daha çok oluşacak olan morluklar ve şişlikler rahatsız eder.

Estetik Göz Kapağı Ne Kadar Sürer?

Üst kapaklara tek başına işlem yapılacaksa lokal anestezi yeterli olacaktır ve bu işlemin süresi yaklaşık 45 dakika sürer. Alt kapaklar ise yaklaşık 1,5 saat sürer ve lokal anestezinin yanında sedasyon isimli sakinleştiricilerin de kullanılması gereklidir. Beraberinde yağ enjeksiyonu işlemi de gerçekleştirilirse alt ve üst kapak ameliyatı yaklaşık olarak 3 saati bulabilir.

Göz Çevresi Estetiğinden Sonra Kişi Neler Yaşar?

Hastalar işlemden sonra genelde aynı gün içerisinde evlerine gidebilirler. İlk 2 gün bir miktar şişme ve morarma olabilir. Bunu azaltmak için erken dönemde mutlaka buz uygulaması yapıyoruz. Hasta 3. gün televizyon izleyebilir, kitap okuyabilir, güneş gözlüğü takarak dışarı çıkabilir. Beşinci gün tüm dikişleri alıyoruz. Dikişler alındıktan sonra hasta işine dönebilir. Morluklar kaldıysa kapatıcı makyajlar yardımı ile bunlar gizlenebilir. Yaklaşık 3 hafta sonra yüz büyük oranda normale döner. Hastaların ameliyat sonrası 3 ay güneşten korunmaları gerekir.

Göz Çevresi Estetiğinin Sonuçları Kalıcı mıdır?

Yaşlanma süreci geçireceğiniz operasyondan sonra da devam edecektir ve göz kişinin göz kapaklarında da yıllar içerisinde değişiklikler olacaktır. Ancak hiçbir zaman ameliyat öncesinde ki şekline dönmez. Zamanla üst kapaklarda tekrar deri yığılması oluşabilir ve yeniden ameliyat gerekebilir. Alt kapaklarda genellikle tekrar ameliyat gerekmez, ancak yağ enjeksiyonları ile orta yüzün tekrar desteklenmesi gerekebilir.

SSS HAKKINDA

Sorunuzun Yanıtını Bulamadınız mı?

Sıkça sorulan sorular sayfalarında sorunuzun yanıtına ulaşamadınız mı? Yardıma ihtiyacınız mı var? Endişelenmeyin merak ettiğiniz tüm soruların yanıtına çok hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Turabismayilov.com.tr sitesinde yayımlanan sıkça sorulan sorular bölümlerinde yanıtınızı bulamadıysanız aşağıdaki butona tıklayarak, yeni bir soru sorabilirsiniz. Yeni bir soru sormadan önce sorunuzun sıkça sorulan sorular sayfalarımızda yanıtlanmadığına emin olmalısınız.

Sorunuz bize ulaştıktan sonra tıbbi bir konu ise doktorlarımız tarafından, teknik bir konu ise mühendislerimiz tarafından yanıtlanacaktır. Sorunuz yanıtlandıktan sonra kişisel bilgileriniz gizlenerek sıkça sorulan sorular sayfasında yayımlanabilir.

7 GÜN, 24 SAAT SİZE YARDIMCI OLMAK İÇİN BURADAYIZ

Hasta danışmanlarımız 7 gün 24 saat sizin için buradalar, hemen bizi arayın!

Ücretsiz randevu alabileceğinizi biliyor muydunuz?

DOKTORUNUZDAN RANDEVU ALIN!

Op. Dr. Turab İsmayilov

RANDEVU TALEP FORMU

En hızlı şekilde destek almak için

HIZLI RANDEVU HATTI

Plastik, rekonstrüktif ve estetik cerrahiye mi ihtiyacınız var? Plastik, rekonstrüktif ve estetik cerrahiye hakkında aklınıza gelebilecek her tedavi hakkında bilgi almak için ücretsiz randevu alabileceğinizi veya aşağıdaki numaradan bize ulaşabileceğinizi biliyor musunuz?

Yukarıdaki randevu formunu doldurarak veya 0 (532) 232 20 44 numaralı telefonu arayarak ücretsiz randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Randevularınız için

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

 • Pazartesi09:00 - 17:00
 • Salı09:00 - 17:00
 • Çarşamba09:00 - 17:00
 • Perşembe09:00 - 17:00
 • Cuma09:00 - 17:00
 • Cumartesi09:00 - 17:00
 • PazarKapalı

Randevu talebinizi oluşturduktan sonra

RANDEVU TALEBİNDEN SONRA

 • Mail adresinize gelen randevu formunu kontrol ediniz.
 • Form bilgilerinizin hatasız olduğuna emin olunuz.
 • 8 saat içerisinde hasta danışmanımız tarafından aranacaksınız.
 • İletişim bilgilerinizden ulaşılabilir olduğunuzdan emin olmalısınız.
 • Randevunuz danışmanınızla belirteceğiniz tarihe göre belirlenecektir.
 • Randevu gün ve saatten 15 dakika evvel gitmeye özen gösteriniz.