İşitme organınıza hiçbir şekilde zarar verilmez.

Kepçe Kulak Estetiği (Otoplasti) Operasyonu Hakkında

Kepçe kulak ameliyatı işitme organınıza hiçbir şekilde zarar vermeden sadece görsel açıdan istenilen görüntünün sağlanması için gerekli cerrahi müdahale işleminin yapılmasıdır. Tamamen estetik görüntü için yapılmakta ve bu durumdan rahatsızlık duyan kişilerin kulak yapılarındaki bozukluk tedavi edilmektedir.

 • İşitme ile ilgili sorun olmaz.
 • Gençlerde çok büyük sıkıntılara yol açar.
 • Kısa sürede iyileşme görülür.
 • Anestezi Türü: Genel veya lokal
 • Operasyon Süresi: 30 dakika - 2 saat
 • İşe Dönüş Süresi: 1 hafta
Op. Dr. Turab İsmayilov

ÜCRETSİZ RANDEVU ALABİLECEĞİNİZİ BİLİYOR MUYDUNUZ?

Kolay ve zahmetsiz bir ameliyattır.

Kepçe Kulak Estetiği (Otoplasti) Operasyonu Nedir?

Kolay ve zahmetsiz bir ameliyat olmasından dolayı genelde çocuk yaşlarda da bu tedavi uygulanıyor olmakta ve istenilen kulak şekline kavuşulmaktadır. Kepçe kulak estetiği (Otoplasti) Ameliyatı kulak kıkırdağında yapılan bir cerrahi müdahale olduğu için 6 yaş ve üzeri çocuklar ve yetişkinlerde uygulanabilir.

Çocukluk döneminde yapılan ameliyatların iyileşme süreleri çok daha kısa sürmektedir. Operasyon sonrası hastanede yatış yapmanıza gerek kalmamakta ve evinize dönebilirsiniz. Çok nadir olarak hastanede sadece tedbir olarak bir gece bekletilen hasta çok nadir ve çok önemli bir başka hastalığı bulunması gerekmektedir. Bu da genellikle görülen bir durum değildir ve ameliyat sonrası rahatlıkla evinize dönebilirsiniz.

Lokal anestezi de uygulanan ağrı kesicilerin etkisi ile 4-5 saat herhangi bir ağrı oluşumu olmaz. Sadece lokal anestezinin etkisi geçtikten sonra hayatınızı etkilemeyecek ve hafif ağrılar olabilmektedir. Bunun süresi de maksimum 3 gündür ve verilen ağrı kesiciler ile bu ağrıları da hissetmezsiniz. Böylelikle normal hayatınıza rahatlıkla devam edebilir ve ağrı problemi yaşamazsınız. Ameliyat sonrası kulağın sadece dışından yapılan bir müdahale olduğu için herhangi bir şekilde işitme kaybı yaşandığı görülmemiştir. Sadece kulak dışından yapılan bu estetik müdahale sizin öz güveninizi yerine getirmesi için hem kolay hem de kısa sürede iyileşme süreci bulunan bir ameliyattır. Kepçe kulak ameliyat sonrası 3-4 gün hastanın kulağına sargı uygulanır ve sonrasında bu sargı çıkarılır. Dışarıdan herhangi bir darbeye maruz kalmaması için önlem alınır ki bu da en fazla 3 ay boyunca kulağınızı korumak içindir. Herhangi bir şekilde kulağınızda bir sıkıntı oluşmaz ve sadece 3 aylık sürede korunarak herhangi bir darbe almaması engellenir.

Kepçe Kulak Estetiği (Otoplasti) Operasyonu Nedir?

Ameliyat olduktan sonra 4. Gün itibari ile kısa süren ılık duşlar alabilir ve böylece yavaş yavaş normal hayatınıza geri dönebilirsiniz.

 • Kolay bir ameliyattır.
 • Kısa sürede iyileşme gösterir.
 • Normal hayata dönüş süresi maksimum 1 haftadır.
 • 6 yaşından itibaren ameliyat olunabilir.
 • Tercihen çocuk yaşta önerilir.
 • Yetişkinler de ameliyat olabilir.

Kepçe Kulak Estetiği (Otoplasti) Operasyonu Kimlere Uygulanabilir?

Kepçe kulak ameliyatı için hiçbir yaş sınırı bulunmamaktadır.

Kepçe Kulak Estetiği (Otoplasti) Operasyonu Kimlere Uygulanabilir?

Görsellik kadın ve erkek fark etmeden herkesin önemsediği bir durumdur. Estetik cerrahi de bu durumlarda kişilerin psikolojilerini etkileyen tüm faktörlerin tıbbi olarak yardımcı olunması için gereken desteği sağlar. Yüz ve çevresindeki cerrahi operasyonlar da en sık olarak görülen operasyonlardır. Kepçe kulak ameliyatı olanlar da genelde çocukluktan itibaren bu durumdan rahatsızlık duyulan kişilerin tercih ettikleri ameliyatlardır. Kepçe kulak ameliyatı sonrası ve öncesi zannedildiği gibi çok da zor değildir. İyi bir cerrahi müdahale sonrası kısa sürede hasta toparlanmakta ve sıkıntı yaşamamaktadır.

Kepçe kulak ameliyatı için bir yaş sınırlaması olmamakla birlikte genelde tavsiye edilen yaş okul öncesi dönemdir. Hem çocuğunuzun psikolojik gelişimi hem de ameliyatın daha kolay tedavi edilmesi açısından 6 yaş ve sonrası ideal bir yaş ortalamasıdır. İstenilen her yaşta ameliyat olabileceğiniz gibi 6 yaşına kadar kulak kıkırdağı oluşunu tamamladığı için ilerleyen yaşları beklemeye gerek kalmadan kepçe kulak ameliyatı yapılabilir.

Uzman doktorların çocukların okula başladıklarında özellikle erkek çocukların kısa saç kullanımlarından dolayı daha belirgin bir görüntü oluşmasının kendilerine olan öz güveni kaybetmelerine sebep olduğu bir gerçektir. Diğer çocukların bilinçli olmadan alay etmeleri gibi durumların onları üzeceğini düşünerek kısa süren bu tedavinin yapılması tercih edilmektedir. Normal yaşantıyı etkilemeden yapılacak bu operasyon sizin rahatsız olduğunuz görüntüyü ortadan kaldıracaktır. Üstelik çok yüksek maliyetler ödemeden yaptıracağınız bu ameliyat sayesinde belki de sadece kulağınızın şeklinden dolayı kullanamadığınız saç modellerini kullanabilecek ve artık size farklı gelen bu görüntü sizi rahatsız etmeyecektir. Çocuklar bu durumdan çok daha fazla etkilenmekte ve üzülmektedir. Bu yüzden aileler zaman kaybetmeden çocukları için bu ameliyatı tercih etmekte ve onların mutlu bir hayat sürmeleri için erkenden ameliyatın yapılmasını sağlamaktadır.

Kepçe Kulak Estetiği (Otoplasti) Operasyonu Kimlere Uygulanabilir?

Aklınıza konu ile takılan her konuyu danışabilir ve ameliyat öncesi/sonrası yapmanız gereken her detayı öğrenebilirsiniz. Kısa sürede istediğiniz sonucu alabileceğiniz bu ameliyat sayesinde daha mutlu olma şansını yakalayabilirsiniz.

 • Görüntü ve estetik olarak sizin mutlu olmanızı sağlar.
 • Özellikle çocuklar bu durumdan çok etkilenir.
 • Çocukların okul öncesinde bu ameliyatı olmaları uygundur.
 • Özgüveninizi tekrar kazanabilirsiniz.
 • Özellikle erkekler için görsel açıdan sıkıntı yaşanmasına sebep olur.
 • Kısa sürede belirgin bir görselliğe kavuşabilirsiniz.

Kepçe Kulak Estetiği (Otoplasti) Operasyonu Nasıl Uygulanır? OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Ameliyat öncesi doktorunuzla bir plan yapmanız gereklidir.

Kepçe Kulak Estetiği (Otoplasti) Operasyonu Nasıl Uygulanır?

Kepçe kulak ameliyatı olanlar için öncelikle doktor görüşmesi organize edilir. Farklı açılardan fotoğrafları alınan kulak yapısının nasıl bir görüntüde olması gerektiğine karar verilir. Kulağın yapısına göre ve yaşa göre izlenecek olan tedavi belirlenir ve sonrasında en kısa sürede müdahale edilir. Ameliyat kısa süren ve çok uzun bir iyileşme süreci bulunmayan bir ameliyattır. Bu ameliyat sonrası rahatlıkla bir hafta içerisinde normal hayata dönebilir ve istenilen sonuca da kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Ameliyat yapılmadan iple kepçe kulak ameliyatı: Bu yöntem çok fazla deformasyon oluşmamış ve estetik olarak çok fazla kepçe kulak olarak algıya sebep olmayan tedavilerde kullanılabilir. Fakat diğer operasyon olan kepçe kulak ameliyatı kadar belirgin bir geri dönüş olan bir tedavi değildir. Bu yüzden genelde tavsiye edilen diğer cerrahi müdahaledir. Daha basit ve kolaylıkla yapılan bir tedavi yöntemidir.

Kıkırdak şekillendirilmesindeki gibi etkin bir yöntem olmasa da yine de basit tedavilerde kullanılmaktadır. Ama uzmanların önerdikleri tedavi şekilleri kepçe kulak ameliyatı olmanız ve daha garantili bir çözüme kavuşmanızdır. Kepçe kulak ameliyatıKepçe kulak ameliyatı dikiş izi oluşturacak şekilde yapılmaz. Kulağın arkasından yapılacak olan bir operasyon olduğu için cerrahi müdahale sonrası görünür bir iz olmayacaktır. Kendiliğinden eriyen dikiş kullanılmakta ve ameliyat sonrası dikiş alınmasına gerek kalmamaktadır. Tedavi öncesi ve sonrası kolaylıkla atlatılan ve ayakta tedavisi devam eden bir ameliyattır. Bu ameliyatın sonrasında çok uzun süren bir yatış dönemi olmamakta ve ameliyat olunduğu gün hasta kendini iyi hissederse hastanede bile yatmasına gerek kalmamaktadır. Böylelikle hem estetik olarak istenilen sonuç alınabilmekte hem de kısa sürede tedavi sonlanmaktadır.

Kepçe Kulak Estetiği (Otoplasti) Operasyonu Nasıl Uygulanır?

Kepçe kulak ameliyatı süresi de 30 dakikadan 2 saate kadar yapılacak olan operasyonun özelliğine göre değişkenlik göstermektedir. Ameliyatta yaşa ve operasyon süresinin uzunluğuna, yapılacak işleme göre lokal veya genel anestezi uygulanır.

 • Lokal ve genel anestezi yapılır.
 • Minimum 30 dakika maksimum 2 saat süren bir ameliyattır.
 • Çocuklar da genel anestezi tercih edilir.
 • Kolay bir ameliyattır.
 • Doktorla yapılan ön görüşmeden sonra tedaviye karar verilir.
 • İşitme ile ilgili bir sorun yaşanmaz.

Kepçe Kulak Estetiği (Otoplasti) Sonrası İyileşme Süreci Nasıl Olacak?

Operasyon sonrası hastanede yatış yapmanıza gerek yoktur.

Kepçe Kulak Estetiği (Otoplasti) Sonrası İyileşme Süreci Nasıl Olacak?

Operasyon sonrası hastanede yatış yapmanıza gerek kalmamakta ve evinize dönebilirsiniz. Çok nadir olarak hastanede sadece tedbir olarak bir gece bekletilen hasta çok nadir ve çok önemli bir başka hastalığı bulunması gerekmektedir. Bu da genellikle görülen bir durum değildir ve ameliyat sonrası rahatlıkla evinize dönebilirsiniz.

Lokal anestezi de uygulanan ağrı kesicilerin etkisi ile 4-5 saat herhangi bir ağrı oluşumu olmaz. Sadece lokal anestezinin etkisi geçtikten sonra hayatınızı etkilemeyecek ve hafif ağrılar olabilmektedir. Bunun süresi de maksimum 3 gündür ve verilen ağrı kesiciler ile bu ağrıları da hissetmezsiniz. Böylelikle normal hayatınıza rahatlıkla devam edebilir ve ağrı problemi yaşamazsınız.

Ameliyat sonrası kulağın sadece dışından yapılan bir müdahale olduğu için herhangi bir şekilde işitme kaybı yaşandığı görülmemiştir. Sadece kulak dışından yapılan bu estetik müdahale sizin öz güveninizi yerine getirmesi için hem kolay hem de kısa sürede iyileşme süreci bulunan bir ameliyattır. Kepçe kulak ameliyat sonrası 3-4 gün hastanın kulağına sargı uygulanır ve sonrasında bu sargı çıkarılır. Dışarıdan herhangi bir darbeye maruz kalmaması için önlem alınır ki bu da en fazla 3 ay boyunca kulağınızı korumak içindir. Herhangi bir şekilde kulağınızda bir sıkıntı oluşmaz ve sadece 3 aylık sürede korunarak herhangi bir darbe almaması engellenir. Ameliyat olduktan sonra 4. Gün itibari ile kısa süren ılık duşlar alabilir ve böylece yavaş yavaş normal hayatınıza geri dönebilirsiniz.

Kepçe Kulak Estetiği (Otoplasti) Sonrası İyileşme Süreci Nasıl Olacak?

Normal yaşantıyı etkilemeden yapılacak bu operasyon sizin rahatsız olduğunuz görüntüyü ortadan kaldıracaktır.

 • Ameliyat sonrasında ağrı çok az olur.
 • Hastanede 1 gece kalınması yeterlidir.
 • Hastalar 1 hafta sonra işe dönebilirler.
 • Çok sıcak ve çok soğuk ortamlardan 1 hafta boyunca kaçınmalısınız.
 • Ameliyattan sonra 5. günden itibaren ılık su ile duş alabilirsiniz.
 • 1 ay boyunca yumuşak bir yastık ile yatmalısınız.

Kepçe Kulak Estetiği (Otoplasti) Operasyonunda Turab İsmayilov'un Farkı Nedir?

Kalıcı bir kulak estetiği

Kepçe Kulak Estetiği (Otoplasti) Operasyonunda Turab İsmayilov'un Farkı Nedir?

Kepçe kulak estetiğinde Turab İsmayilov’un farkı ameliyat öncesinde ve işlem öncesinde işlemin kalıcı olmasını hedefler. Geçici bir işlem olmamasını hedeflemek ve kulaktaki bizleri rahatsız eden temel estetik üniteleri teker teker ortaya koymak ve bu uniteleri normal insan kulağında estetik olarak göze daha hoş gelen bir kulak biçiminde şekillendirmektir.

Kulak ünitesinde 2 tane farklılık vardır. Kulak ünitesini tek bir yapı olarak algıladığımız zaman kepçe kulakta ki kulak kavisinin kıvrımının yok olması bizim kulağımızla kafatasımızın arasındaki açının geniş olması ve buradaki kıkırdak segmentin büyük olması kepçe kulağa neden olmaktadır.

Bu sebepten dolayı işlem sonrasında sadece kulağın kıvrımını sağlamaya çalışmamak gereklidir. Aynı zamanda kulak ile kafatası arasındaki açıyı oluşturan ve bu açının geniş olmasını sağlayan kıkırdak parçasının da çıkartılması gereklidir. Çıkarttıktan sonra ki dönemde bu bölgelere atılan sağlam dikişler ile ameliyattan sonra ki tekrar açılma riskinin tamamen önüne geçmiş oluyoruz. Ameliyat sonrasında kullanılan kepçe kulak bandajı en az ameliyat kadar değerli bir tedavi şeklidir. Bu bandajın en az 1 ay boyunca kullanılması gereklidir. Bunu yaptığımız takdirde ameliyatlarımızın başarısız olma gibi bir durumu mevcut değildir. Kepçe kulak estetiğinde gördüğümüz her kulağın kepçe kulak olmadığını mutlaka bilmemiz gereklidir. Kıvrılmış kulak, küçük kulak ve büzülmüş kulak gibi kulaklarda da yapılacak olan müdahaleyi ve ameliyattan sonraki ortaya çıkan görüntüyü mutlaka hastamız ile paylaşmamız beklentileri konusunda çok ciddi bir plan yapılması şarttır.

Burun Estetiği Ameliyatında (Rinoplasti) Turab İsmayilov'un Farkı Nedir

Ameliyat sonrasında kullanılan kepçe kulak bandajı en az ameliyat kadar değerli bir tedavi şeklidir. Bu bandajın en az 1 ay boyunca kullanılması gereklidir.

 • İyileşme çok kısa sürede görülür.
 • Estetik bir görüntü bakımından mükemmel kulak.
 • Kısa sürede belirginliğe kavuşur.
 • İşlemin kalıcı olması hedeflenir.
 • Kulakta bizlere rahatsızlık veren etkenler yok edilir.
 • Ameliyattan sonra 1 ay boyunca bandaj kullanılmalıdır.

Kepçe Kulak Estetiği (Otoplasti) Operasyonun Fiyatları Ne Kadar?

Gerçekleştirilecek olan işleme göre fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir.

Kepçe Kulak Estetiği (Otoplasti) Operasyonun Fiyatları Ne Kadar?

Yapılan ameliyatlar da yapılacak olan operasyona göre fiyat farklılığı yaşanmaktadır. Özellikle hastanın durumu, operasyon süresinin uzunluğu ve müdahaleyi yapacak olan doktora göre değişken olabilmektedir. Her türlü duruma göre ortalama bir fiyat uygulaması vardır ve çok yüksek maliyetlere katlanmanıza gerek kalmamaktadır.

Genel olarak cerrahi bir müdahale olduğu için ameliyatı yapacak olan cerrahın da fiyat konusunda etkisi bulunurken aslında en büyük etkenlerden biri yapılacak olan operasyonun özellikleridir. Hangi çapta bir cerrahi müdahale yapılacağı ve hangi tedavi yöntemin kullanılacağı bu konuda etkendir. Ayrıca operasyonda tercih edilecek anestezi yönteminden, hastanın hastanede yatış yapmasına kadar detaylı olarak fiyatlandırma yapıldığı için ve bu ameliyat sonrası hastanede kalmanıza gerek kalmadığı için fiyat daha da düşük olacaktır.

Diğer bir faktörde yine yapılacak olan tedaviye ve yaşa bağlı olarak genel anestezi veya lokal anestezi ile ameliyatın gerçekleşmesidir. Bu durumların hepsi bir araya geldikten ve hasta kontrolü gerçekleştikten sonra tedavi ile ilgili fiyatlandırma yapılır. Diğer estetik ameliyatlara göre daha uygun bütçelerle yapılan bu cerrahi müdahale kişinin öz güvenini yeniden kazanması için gerekli olan operasyonlardan bir tanesidir. Özellikle erkek çocukları bu durumdan dolayı çok fazla sıkıntı çekmekte ve birçoğu da öz güvenini kaybetmektedir. Bu tip durumlar yaşandığında ailelerin daha küçük yaşlarda çok daha kolay yapılacak bu operasyonu yaptırarak çocuklarının ilerideki yaşantılarında da bu durumdan rahatsız olmalarının önüne geçebilmektedir.

Kepçe Kulak Estetiği (Otoplasti) Operasyonun Fiyatları Ne Kadar?

Diğer estetik ameliyatlara göre daha uygun bütçelerle yapılan bu cerrahi müdahale kişinin öz güvenini yeniden kazanması için gerekli olan operasyonlardan bir tanesidir. Özellikle erkek çocukları bu durumdan dolayı çok fazla sıkıntı çekmekte ve birçoğu da öz güvenini kaybetmektedir.

 • Yapılacak operasyona göre değişkendir.
 • Anestezi uygulamasına göre değişkenlik gösterecektir.
 • Doktor ile ayrıntılı görüşülmeli.
 • Tedavinin yapılış şekli fiyatını etkilemektedir.
 • Tedavinin yapılacağı hastane fiyatı etkilemektedir.
 • Diğer estetik operasyonlara göre daha düşük maliyettedir.

Doktorunuzun Kepçe Kulak Estetiği (Otoplasti) Operasyonu Röportajı

Doktorunuz Göz Çevresi Estetiği'ni Anlatıyor!

BU VİDEODAN NELER ÖĞRENECEKSİNİZ?

AMELİYAT ÇEŞİTLERİ & FARKLARI

Kepçe Kulak Estetiği (Otoplasti) ameliyatının çeşitleri ve farkları

DOKTORUNUZUN TAVSİYELERİ

Doktorunuzun Kepçe Kulak Estetiği (Otoplasti) hakkında tavsiyeleri

VE DAHA BİRÇOK BİLGİ

Ameliyat hakkında diğer bilgilere de videodan öğrenebilirsiniz.

Yukarıdaki bilgilerin yanı sıra diğer bilgilere de ulaşabilirsiniz.

Kepçe Kulak Estetiği (Otoplasti) Ameliyatı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular & Yanıtları

Kepçe Kulak Estetiği (Otoplasti) Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kepçe Kulak Estetiğinde Amaç Nedir?

Kepçe kulak işlemindeki amaç kişinin kulağının şeklini değiştirmektir. Kepçe kulak operasyonunda, kulak kepçesinin arkasından kulak kıkırdağına kalıcı dikişlerle şekil verilir.

Kepçe Kulak Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Kepçe kulak operasyonlarında, kulağa yeni şekli verirken, bazı tekniklerde tam kulak arkasında bir kesi yapılabiliyor ve bazılarında ise kulak önünde kesiler tercih ediliyor. Ameliyatın esasında kulak kepçesinin arkasından, kulak kıkırdağına kalıcı dikişlerle şekil vermektir. Elde edilen şekil değişikliği böylece kalıcı olmaktadır.

Kepçe Kulak Ameliyatından Sonra Nelere Dikkat Edilmelidir?

Ameliyattan sonra bir hafta için özel bir bandaj verilir. Bir hafta sonrasında ise tamamen normal bir görünüm sağlanmaktadır.

Kepçe Kulak Estetiği Kaç Yaşından İtibaren Gerçekleştirilebilir?

En küçük yaşta gerçekleştirilen estetik operasyon kulak estetiği veya kepçe kulak işlemidir. Çocukların, kulaklarından dolayı psikolojileri bozulduğundan dolayı, çok küçük yaşlarda yapılabilir. Bir çocuğun kulakları 6 yaşında erişkin haline çok yakındır.

Kepçe Kulak Ameliyatında Hangi Anestezi Çeşidi Uygulanır?

Kepçe kulak ameliyatından sonra iyileşme süreci hastaların çoğu ameliyat gününde taburcu edilir. Doktorunuz sargılarınızı çıkardıktan sonra, yıkanmanız konusunda size bilgi verecektir. Bazı hastalar ameliyat sonrasıdna, kulaklarını koruyabilmek için  tenisçi bandı yada saç bandı kullanmaktadırlar.

Kepçe Kulak Estetiği Ne Kadar Sürer?

Kepçe kulak ameliyatında cerrahi işlem  ortalama olarak 45 dakika ile 1 saat arasında değişmektedir.

SSS HAKKINDA

Sorunuzun Yanıtını Bulamadınız mı?

Sıkça sorulan sorular sayfalarında sorunuzun yanıtına ulaşamadınız mı? Yardıma ihtiyacınız mı var? Endişelenmeyin merak ettiğiniz tüm soruların yanıtına çok hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Turabismayilov.com.tr sitesinde yayımlanan sıkça sorulan sorular bölümlerinde yanıtınızı bulamadıysanız aşağıdaki butona tıklayarak, yeni bir soru sorabilirsiniz. Yeni bir soru sormadan önce sorunuzun sıkça sorulan sorular sayfalarımızda yanıtlanmadığına emin olmalısınız.

Sorunuz bize ulaştıktan sonra tıbbi bir konu ise doktorlarımız tarafından, teknik bir konu ise mühendislerimiz tarafından yanıtlanacaktır. Sorunuz yanıtlandıktan sonra kişisel bilgileriniz gizlenerek sıkça sorulan sorular sayfasında yayımlanabilir.

7 GÜN, 24 SAAT SİZE YARDIMCI OLMAK İÇİN BURADAYIZ

Hasta danışmanlarımız 7 gün 24 saat sizin için buradalar, hemen bizi arayın!

Ücretsiz randevu alabileceğinizi biliyor muydunuz?

DOKTORUNUZDAN RANDEVU ALIN!

Op. Dr. Turab İsmayilov

RANDEVU TALEP FORMU

En hızlı şekilde destek almak için

HIZLI RANDEVU HATTI

Plastik, rekonstrüktif ve estetik cerrahiye mi ihtiyacınız var? Plastik, rekonstrüktif ve estetik cerrahiye hakkında aklınıza gelebilecek her tedavi hakkında bilgi almak için ücretsiz randevu alabileceğinizi veya aşağıdaki numaradan bize ulaşabileceğinizi biliyor musunuz?

Yukarıdaki randevu formunu doldurarak veya 0 (532) 232 20 44 numaralı telefonu arayarak ücretsiz randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Randevularınız için

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

 • Pazartesi09:00 - 17:00
 • Salı09:00 - 17:00
 • Çarşamba09:00 - 17:00
 • Perşembe09:00 - 17:00
 • Cuma09:00 - 17:00
 • Cumartesi09:00 - 17:00
 • PazarKapalı

Randevu talebinizi oluşturduktan sonra

RANDEVU TALEBİNDEN SONRA

 • Mail adresinize gelen randevu formunu kontrol ediniz.
 • Form bilgilerinizin hatasız olduğuna emin olunuz.
 • 8 saat içerisinde hasta danışmanımız tarafından aranacaksınız.
 • İletişim bilgilerinizden ulaşılabilir olduğunuzdan emin olmalısınız.
 • Randevunuz danışmanınızla belirteceğiniz tarihe göre belirlenecektir.
 • Randevu gün ve saatten 15 dakika evvel gitmeye özen gösteriniz.