Popo Estetiği Fiyatları Hakkında

Popo/kalça estetiği denildiğinde birçok operasyon devreye girdiğinden kalça estetiği fiyatları uygulanan tekniğe göre değişmektedir. Kalça dolgusu fiyatları daha yüksek olup, kalça yağ enjeksiyonu fiyatları daha ekonomiktir. Vücudun ya da poponun yağlı bölgelerinden alınan fazla yağlar çökük, düz ya da küçük popoya enjekte edilir. Kalça büyütme ameliyatı olanlar yağ enjeksiyonu ile istedikleri popo görüntüsüne kavuşmaktadır.

Popo/kalça estetiği ameliyatları çok yönlü olup kalça kaldırma ameliyatı fiyatı başta olmak üzere tüm kalça estetiği fiyatlarını öğrenmek için kliniğimize başvurabilir, işinin ehli uzmanlarımızın yapacağı muayeneden sonra size özel kalça estetiği fiyatlarını alabilirsiniz. Ameliyatsız kalça büyütme spor ve egzersizleri ile kalçalarını toparlamaya ve büyütmeye çalışanlar bu yöntemlerle istediği sonucu elde edemediğinde kalça büyütme estetiği yaptırarak hayallerinde kalça görüntüsüne kavuşmaktadır.

Ameliyatın tipine göre belirlenen kalça estetiği fiyatları aynı zamanda kişiden kişiye de değişmektedir. Çünkü her bünye farklı olduğu gibi herkesin bu ameliyatlardan istediği sonuç ta farklıdır. Kimisi daha kalkık bir popo isterken kimisi daha dolgun ve yuvarlak bir popo istemektedir. Kalçadaki yağ dokusu, kas yapısı ve daha birçok etmen uygulanacak operasyonun şeklini ve fiyatını belirler. Yağlı bir popodan liposuction ile yağ alımı fiyatı ile düz veya çökük bir popoya implant yerleştirme ya da dolgu yapma fiyatı farklıdır. Kalça estetiği yaptıranlar istedikleri yönteme göre ideal popo görüntüsüne kavuşan ve bu yöntemin gerektirdiği ücreti kişiye özel ödeyen hastalardır.

Search

+
SORU SOR
WhatsApp WhatsApp İletişim