Popo Estetiği Nasıl Uygulanmaktadır?

Popo estetiği ameliyatı hastanın ihtiyacına göre farklı işlemlerin yapıldığı ameliyatlardır. Kalça estetiği öncesi sonrası resimlere bakıldığında adeta popolar baştan yaratılmakta, rahatsız edici her bir sorun ortadan kaldırılmaktadır. Kalça/popo dikleştirmede kalçaya silikon protezler takılır. Düz ya da çöküntü olan popolar böylece daha dik ve daha diri bir hal alır.

Kalça büyütme ve dolgunlaştırmada bir başka yöntem yağ enjeksiyonudur. Kalçada fazla yağ olan bölgeden veya vücudun başka bir bölgesinden alınan yağlar kalçaya enjekte edilir. Dolgu maddeleri ile kalça büyütme işlemi dolgu maddeleri pahalı olduğundan fiyatı daha yüksek bir kalça estetiğidir. Yağ enjeksiyonu ile kalça büyütme ya da implantlar daha çok tercih edilmekte olup kalça estetiği fiyatı bu yöntemlerde çok daha ekonomiktir. Ameliyat öncesi gerekli tespitleri yapan uzmanlar ameliyat ve ameliyat sonrası süreçte her zaman hastaların yanındadır. Kalça estetiği sonrası ilk 2 gün duş alımı yasaklanır. Doktorun önerdiği süre boyunca ameliyat korsesi takılır. Bir ay kadar spordan uzak durması tavsiye edilir.

Kalça küçültme ve dikleştirme ameliyatı ise büyük kalçalara sahip hanımların başvurduğu bir kalça estetiğidir. Kilo alımı, genetik faktörler ya da hamilelik sonucu genleşen ve yağlanan kalçalar liposuction yöntemi ile fazla yağlarından kurtularak küçülür. Kalça dikleştirme kadınlar kulübü ve kalça küçültme, büyütme kadınlar kulübü üyelerinin yorumlarını ve yaşadığı kalça estetiği tecrübelerini okuduğunuzda sizler de ilk fırsatta kalça estetiği olmak için kliniğimize başvuracaksınız.

Search

+
SORU SOR
WhatsApp WhatsApp İletişim