Popo Estetiğine Uygun Adaylar Kimlerdir?

Son yıllarda en çok istenen estetik operasyonlardan olan kalça estetiği ameliyatı, kalçalarının aşırı büyüklüğünden, düz olmasından ya da çökük olmasından şikâyet eden kadın ve erkeklerin başvurduğu bir estetik operasyondur. Poponun daha dik, dolgun ve diri görünmesini isteyen bayanlar hastaya göre değişen tekniklerle istedikleri kalça şekline ve büyüklüğüne kavuşmaktadır. Kalça estetiği yaptıran ünlüler sık-sık medyada mayolu veya bikinili olarak poz vermekte, kalça estetiği öncesi sonrası farkı bariz bir şekilde gözler önüne sermektedir.

Ergenliğin tamamlanmasından sonra oturan kalça şekli bir kadının genetik olarak kalça ölçüleri, şekli ve görüntüsünü yansıtır. İlerleyen yıllarda kilo alımı veya hamilelik gibi nedenlerle kalça şekli giderek kilo alımı nedeni ile değişir ve büyür. Arkası düz ve basık bir popo yanında kilolu ve vücut ölçülerine göre büyük bir popo da aynı rahatsızlığı vermekte, kadının kendine olan güvenini zedeleyerek güzelliğine gölge düşürmektedir. Kalça büyütme ameliyatı olanlar küçük kalçalara veda ederken, liposuction ile fazla yağlara veda edenler iri kalçalara veda ederek ideal kalça ölçülerine kavuşmaktadır.

Popolarında fiziksel bozukluk ve çöküntü olan kadınlara popo silikon protezlerle kalça dikleştirme operasyonu yapılırken, yağ enjekte edilerek küçük popolar da daha dolgun hale getirilmektedir. Erkeksi görüntüden kurtulmak ya da fazla büyük popodan kurtulmak için başvurulan kalça estetiği ameliyatı, kalça estetiği kadınlar kulübü üyelerinin yorumlarından da anlaşıldığı gibi bir kadının hayata bakış açısını değiştirmektedir. Daha genç, diri ve dolgun bir popoya sahip olmak veya büyük popodan vücut ölçülerine uygun daha küçük bir popoya sahip olmak er kadının hayalidir.

Search

+
SORU SOR
WhatsApp WhatsApp İletişim