Rinoplastiyi Sevdirir: En Güzel Buruna Sahip 10 Türk Aktrist

Toplum içinde ve fotoğraflarda yüzümüzün en çok dikkat çeken bölgesi, istisnasız olarak burundur. Burun yüzün tam ortasına konumlanmış bir organdır ve şekli ile estetiğinizi büyük ölçüde etkiler. Bugün” güzel burun” kavramı var ise bunun nedeni estetik açıdan problemli olan burunlardır.

Burun estetiğindeki olumsuzluğun nedeni doğuştan gelen bir fiziksel yapıdan kaynaklanabileceği gibi sonradan gerçekleşen bir komplikasyon nedeni ile de meydana gelmiş olabilir. Bu estetik bozukluğa karşı ise burun estetiği sıkça tercih edilen bir düzeltme operasyonudur. Burnun hem sağlıklı nefes alıp verme hem de estetik duruşu için uygulanan bu operasyona ise Rinoplasti adı verilir.

Rinoplasti, operasyon süreci nedeniyle korkulan bir estetik uygulamadır ancak sonuçları da takdire şayandır. Zira bugün ekranlarda gördüğümüz güzel yüzlerin birçoğu bu operasyon ile, sahip oldukları güzel yüzlere kavuşmuşlardır. İsterseniz rinoplastiyi size sevdirecek güzel burunlu 10 Türk ünlü ile tanışalım.

1- Fahriye Evcen

Dünyalar güzeli oyuncunun bu güzelliğinin ardında rinoplastinin yattığını biliyor muydunuz?

2- Sibel Can

Türkiye’nin en ünlü müzisyenlerinden Sibel Can’ın gençlik fotoğrafları ile şimdiki hali arasındaki farkı ayırt etmek oldukça kolay.

3- Ajda Pekkan

Türkiye’de estetik denilince akla ilk gelen isimlerden birisi olan Ajda Pekkan’ın yaşlanmayan yüzünde rinoplastinin de katkısı olduğu aşikar.

4- Ebru Polat

Özellikle dolgun dudakları ile dikkat çene Polat’ın burnu da estetik operasyon ile oldukça zarif bir hale getirilmiş.

5- Aysun Kayacı

Burun ve dudak arasındaki açı konusunda sınırları zorlayan isimlerden Kayacı’nın hem dudakları hem de burnu estetik operasyon şaheseri.

6- Pınar Altuğ

Güzel oyuncunun eski ve yeni fotoğraflarını kıyaslayacak olursanız ve eğer burnunuzun fiziksel görünüşünden memnun değilseniz burun estetiği yaptırmalı mıyım sorunuzun yanıtını bulabilirsiniz.

7- Petek Dinçöz

Foolish Casanova parçası ile bir döneme damgasını vuran ve halen sahne performansları ile geniş bir kitleyi coşturan Petek Dinçöz’ün de burnu estetik sonrasında güzelleşmiştir.

8- Türkan Şoray

Türk sinema tarihinin en önemli isimlerinden Şoray’ın güzelliği dillere destandır öyle değil mi? Destanın bir kısmının yazımında rinoplastinin de payı var demek yanlış olmayacaktır.

9- Ebru Şallı

Son yıllarda pilates tutkusu ile hayran kitlesi toplamayı başaran Şallı’nın da burun kemeri törpüleme operasyonundan geçtiğini eski fotoğraflarına bakınca anlamak mümkün.

10- Deniz Akkaya

Ünlü model, masmavi gözleri ve güçlü fiziği ile oldukça güzel. Burun yapısı ise sonradan daha da güzelleşmiş…

Eğer siz de burnunuz ile barışık değilseniz ve görünüşünü düzeltmek istiyorsanız, uzman estetisyen yardımı ile yeni bir görünüşe merhaba diyebilirsiniz.

Search

+
SORU SOR
WhatsApp WhatsApp İletişim