rkeklerde Meme Küçültme (Jinekomasti) Ameliyatı Nasıl Uygulanır?

Jinekomasti ameliyatında yağ emme ve doku çıkarma olmak üzere iki tür işlem uygulanmaktadır. Jinekomasti hastanın yaşına, meme büyüklüğüne, rahatsızlığın boyutlarına göre farklılık göstermektedir. Meme dokusu ve yağ dokusu fazlalıkları gerekli olan cerrahi müdahale ile alınmaktadır. Meme küçültme ameliyatlarında dikkat edilmesi gereken noktalar bulunmaktadır. Özellikle hastanenin yeterli teçhizatlara sahip olup olmadığı, operasyonu yapacak olan doktorun tecrübesi ve bilgisi çok önemli ayrıntılardır

Erkeklerde göğüs küçültmek ameliyatsız olarak gerekli ve istenen sonuçların alınmasında etkili olmamaktadır. Bu sürece doğru bir şekilde riayet edilmediği takdirde ikinci bir operasyona tekrar girilmesi gerekebilmektedir. Büyük göğüslerin normal boyutlara ulaşabilmesi adına Jinekomasti ameliyatı en ideal yöntemdir. Erkeklerde göğüs sarkmaları nasıl düzeltilir? Sorusunun cevabını da plastik cerrahların yapacağı müdahaleler sonucunda başarılı bir şekilde bulmak mümkün olmaktadır.

Jinekomasti tedavisi ile kolay bir şekilde ideal göğüs ölçülerine kavuşabilirsiniz. Gelişen tıp sayesinde en modern teknik ve yöntemler ile kısa süre içinde sağlığınıza kavuşabilirsiniz. Uygulanan operasyon yöntemi ile ilgili olarak da iz kalıp kalmaması durumu belli olmaktadır. Tüm bu yöntemler ve ameliyat fiyatları hakkında doktorunuzdan gerekli bilgileri detaylı olarak alabilirsiniz.

Search

+
SORU SOR
WhatsApp WhatsApp İletişim