Kirpik & kaş ekimi tedavisinin sonuçları çok huzur vericidir.

Kirpik & Kaş Ekimi Tedavisi Operasyonu Hakkında

Kirpik ve kaş ekimi işlemleri ağrısızdır. Lokal anestezi yöntemiyle yapılır ve işlem ortalama olarak 1 ile 2 saat arasında sürmektedir. Kirpik ve kaş ekimi işlemlerinin sonuçları huzur vericidir. İşlem sonrasında rahatsızlık veya ağrı verici herhangi bir durum söz konusu değildir. Kirpik ve kaşlarınızın kendilerini toplayıp uzaması 4-6 ay kadar sürer.

 • Sonuçları ömür boyu sürer.
 • Kaş bölgesinde ki yara izi de tedavi edilir.
 • Kaş ve kirpikler dolgunlaştırılır.
 • Anestezi Türü: Lokal
 • Operasyon Süresi: 1-2 saat
 • İşe Dönüş Süresi: Aynı gün
Op. Dr. Turab İsmayilov

ÜCRETSİZ RANDEVU ALABİLECEĞİNİZİ BİLİYOR MUYDUNUZ?

Kirpik ve kaşlarınızı geri kazanın.

Kirpik & Kaş Ekimi Tedavisi Operasyonu Nedir?

Estetik ya da plastik cerrahların yaptığı bir operasyon olan kirpik & kaş ekimi tedavisi ameliyatı, dökülen kirpik ve kaşların yerine konulduğu hatta çok daha gür kirpik ve kaşların oluşturulduğu bir estetik operasyondur. Kirpik ve kaş ekimi yaptıranlar, operasyon öncesi ve sonrası farklarda da görüldüğü gibi adeta yepyeni bir yüz ifadesine kavuşmaktadır.

En fazla 1-2 saat içinde tamamlanan operasyon lokal anestezi altında yapılmaktadır. İdeal kaş ve kirpik görünümü için son dönemlerde oldukça popüler olan kirpik & kaş ekimi, fue yöntemi ile kesi yapılmadan uygulanır.

Fue yöntemi ile her çeşit kanama, enfeksiyon ya da yaranın iyileşmeme riskleri yok edilir. Saç ekimi gibi en çok tercih edilen donör bölge olan ense bölgesinden özel cihazlarla alınan kıl kökleri en uygun açı ile kaş ve kirpiklere uygulanır. Kaş ve kirpik ekimi videosu izleyerek operasyonun nasıl yapıldığını görebilir, kaş ve kirpiklerle ilgili sorunlarda kliniğimize başvurabilirsiniz. Kol, bacak, koltuk altı veya genital bölge gibi vücudun farklı bölümlerinden greftler alınsa da en başarılı sonuçlar ense bölgesinden alınan kıl kökleri ile yakalanır. Diğer bölge kılları daha ince ve dayanıksız iken ense bölge kılları çok daha dayanıklı olup tercih edilir. Erkek ve kadınlara yapılan kaş kirpik ekme ameliyatı, işinin ehli plastik ya da estetik cerrahlar tarafından steril ortamlarda yapılmalıdır. İstanbul’da kirpik ekimi yapan yerler arıyor ve kaş & kirpik ekimi yaptırmak istiyorsanız, profesyonel estetik cerrahları ile kliniğimiz aradığınız adrestir.

Kirpik & Kaş Ekimi Tedavisi Operasyonu

Kol, bacak, koltuk altı veya genital bölge gibi vücudun farklı bölümlerinden greftler alınsa da en başarılı sonuçlar ense bölgesinden alınan kıl kökleri ile yakalanır.

 • Seyrek kaş ve kirpiklerin dolgunlaştırıldığı bir estetik operasyondur.
 • Kadın erkek herkese uygulanır.
 • Zamanla dökülen ve seyrekleşen kaş ve kirpikler yüz mizacına uygun gür ve kalın bir hale getirilir.
 • Fue yöntemi ile yapılan operasyonda herhangi bir risk bulunmamaktadır.
 • 1-2 saatlik bir operasyon olup lokal anestezi altında yapılır.
 • Hasta hemen normal yaşamına döner.

Kirpik & Kaş Ekimi Tedavisi Operasyonu Kimlere Uygulanabilir?

Kaş ve kirpiklerini kaybetmiş insanlara uygulanabilir.

Kirpik & Kaş Ekimi Tedavisi Operasyonu Kimlere Uygulanabilir?

Kaş ve kirpik sayısından, şeklinden veya yoğunluğundan hoşnut olmayan kadın erkek herkese yapılan bir operasyondur. Zamanla dökülen kaş ve kirpikler seyrekleşme şeklinde zayıflasa da bazı durumlarda kısmi ya da komple kayıplar da yaşanabilir. Kaş ve kirpik ekimi yapan hastaneler özel hastaneler olup, kaş ve kirpiklerinden memnun olmayanların başvurdukları sağlık merkezleridir.

Kaş ekimi Ebru Şallı ile sık-sık gündeme geldi ve hanımlar sonrasında bu operasyona oldukça rağbet etmeye başladı. Birçok ünlüde de görüldüğü gibi kirpik ekimi öncesi ve sonrası farklar son derece yüz güldürücüdür.

Doğuştan seyrek ya da hormonal edenlerle kaş ve kirpikleri dökülen, yaşa bağlı olarak giderek seyrekleşen kaş ve kirpikler artık kaş & kirpik ekimi tedavisi ile tarihe karıştı. Kaş ve kirpik ekimi İstanbul için uzmanlarımıza başvurabilir, sizler de seyrek ve cılız kaş ve kirpiklerinize veda edebilirsiniz. Boyanın, kaş farının ve takma kirpik kullanımının rafa kaldırıldığı günümüzde kesin sonuç kirpik & kaş ekimi tedavisidir. Kaş ve kirpik ekimi yaptıran var mı diye merak edenler için operasyonu yaptıran hastalarımızın yorumlarını okuyabilir, kaş ve kirpik ekiminde en yeni teknolojileri kullanan kliniğimizin kaliteli sağlık hizmetlerinden sizler de en ekonomik fiyatlarla faydalanabilirsiniz. Özel gün ve gecelerin vazgeçilmezi olan 3d ipek kirpik uygulamasından kalıcı kaş ve kirpik uygulamalarına kadar tüm operasyonlar işinin ehli uzmanlarımız tarafından yapılmaktadır.

Kirpik & Kaş Ekimi Tedavisi Operasyonu Kimlere Uygulanabilir

Boyanın, kaş farının ve takma kirpik kullanımının rafa kaldırıldığı günümüzde kesin sonuç kirpik & kaş ekimi tedavisidir.

 • Kadın-erkek herkese kaş ve kirpik ekimi tedavisi uygulanmaktadır.
 • Birçok farklı sebepten dökülen, seyrekleşen veya azalan kaş ve kirpikler ideal görüntüsüne kavuşturulur.
 • Yüz ifadesini ortaya çıkaran estetik ve gür kaş ve kirpiklere sahip olmak isteyenler başvurur.
 • 1-2 saat süren bir operasyon olup fue yöntemi ile kesi yapılmadan uygulanır.
 • Lokal anestezi altında yapılan bir operasyondur.
 • Hasta operasyon sonrası hemen günlük aktivitelerine döner.

Kirpik & Kaş Ekimi Tedavisi Operasyonu Nasıl Uygulanır?

Gelişmiş teknoloji sayesinde kirpik ve kaş ekimi artık çok kolay.

Kirpik & Kaş Ekimi Tedavisi Operasyonu Nasıl Uygulanır?

Günümüzün son derece gelişmiş nitelikteki teknolojisi sayesinde kadın ya da erkek fark etmeden kirpiklerinin ve kaşlarının bir kısmı dökülmüş ya da tamamını kaybetmiş olan bireyler için saç ekimi uygulaması ile benzer şekilde, kaş ve kirpik ekimi mümkün olabilmektedir. Uygulanan bu işlemi ifade etmek amacıyla kısaca kaş ve kirpik nakli olarak adlandırmak mümkün olmaktadır.

Ancak burada belirtilen kaş ve kirpik ekimi kuaförlerde gerçekleştirilen ve kaş ekimi yaptıranlar 15-20 gün kaldıktan sonra sökülen ya da çıkarılan kirpik ekleme ya da kaş boyama işlemi olarak anlaşılmamalıdır. Kaş ve kirpik nakli, saç nakli işlemi işle benzer bir biçimde cerrahi olarak gerçekleştirilmekte olan bir işlemdir. Kaş ve kirpik ekiminin gerçekleştirilmesi için hastanın kendi saçlarından ya da bacaklarındaki kıllardan alınan kökler kirpiklere ve kaşlara mikro cerrahi yöntemi kullanılarak nakledilir.

Alınan kıl kökleri hiç bekletilmeden çok ince iğneler yardımıyla cilt kesilmeden ekim işlemi yapılır. Kaşın sıklığını ve şeklini kaş ektirme işlemi yaptıracak olan kişinin belirlemesi önemli bir konudur. Kaş ve kirpik ekme işleminde kaş ve kirpik kökleri tek tek ekilir ve bu kökler kaş ekim işleminde 25 -30 derece açılarla ekimi yapılmalıdır. Kaç derece açıyla kaş ekeceği doktora mutlaka sorulmalı ve net bir rakam alınmalıdır. Çoğunlukla 300-600 kök ekilmesi neticesinde iyi bir sonuç elde edilmektedir. Bu işlem genellikle tek seanslık olarak gerçekleştirilir. Fakat işlem sonrasında kimi zaman bakım seansları gerekli olabilmektedir. Ekimi gerçekleştirilen kirpiklerin ya da kaşların istenilen şekle ya da forma ulaşabilmesi kişinin sahip olduğu kıl kalınlığına ve özelliklerine göre farklılık göstermekte olup 4 ila 6 aylık bir süreyi bulabilmektedir. Fakat gerçekleştirilmiş olan kaş ve kirpik ekim tedavisi sonrası alınan sonuç tamamen doğaldır.

Kirpik & Kaş Ekimi Tedavisi Operasyonu Nasıl Uygulanır

Bu uygulama çoğunlukla kalıcı sonuçlar ortaya koymaktadır. Böylece kaybedilmiş olan kaş ve kirpiklere hastaların tekrar kavuşmasının sağlanabilmesi mümkün olabilmektedir.

 • Kirpik ve kaş ekimi ameliyatı kaşlarını ya da kirpiklerini herhangi bir nedenden dolayı kaybeden ya da seyrek olan kişilere yapılır.
 • Kaş ve kirpik ekimi mikro cerrahi yöntemiyle yapılır. Bu nedenle kaş ve kirpik ekimi konusunda uzman olan cerrahlar tarafından yapılması önemlidir.
 • Kaş ve kirpik ekiminde hastanın kendi vücudundaki saç ya da kıl kökleri kullanılır.
 • Kaş Ya da kirpik ekimi tek seansta yapılır ve sadece 1 ila 2 saat kadar bir zaman içinde gerçekleştirilir.
 • Kaş ve kirpik ekim işleminde ortaya çıkan sonuç tamamen doğaldır. Sonradan sökme ya da çıkarma işlemi yapılmaz.
 • Kaş ve kirpik Ekiminde İstenen düzeye ulaşma süresi 4 ila 6 Ay arasında değişiklik gösterir.

Kirpik & Kaş Ekimi Tedavisi Sonrası İyileşme Süreci Nasıl Olacak?

Kirpik & kaş ekimi sonrası gayet rahat geçen sorunsuz bir süreçtir.

Kirpik & Kaş Ekimi Tedavisi Sonrası İyileşme Süreci Nasıl Olacak?

Kaş ya da kirpik nakli yapılması amacıyla hangi donör bölge kullanılmış olursa olsun ekimi yapılmış olan köklerin kaş ya da kirpik gibi davranmasını beklemek doğru olmaz. Kirpik ekimi öncesi ve sonrası sorunsuz olan bir tedavi sürecidir. Kaş ya da kirpik olarak kullanılmış olan kökler hangi bölgeden alınmışlarsa o bölgedeki davranışlarına benzer bir görünüm de bir davranış ortaya koyarlar.

Fakat pek çok insandaki kaşlar belli bir uzunluğa eriştiği ve bu aşamada bir şekillendirmeye ihtiyaç duyulduğu için nakli gerçekleştirilen kaşlarda bu durum önem arz eden bir durum ortaya koymaz. Kaş ya da kirpik ekim uygulamasının sonrasında 1 haftalık süre boyunca köklerin tutunma süreci başlar. Bu süreçten 4 ila 6 hafta kadar sonra nakli yapılan kıllar dökülür fakat kökler nakledildikleri yerde kalmaya devam eder.

Bu süreci takiben 4 ya da 6 ay kadar bir sürenin sonunda yerinde kalan kökler kıl üretimine geçmeye başlar ve böylelikle kaş ya da kirpiklerin yavaşça uzamaya başladığı görülür. Çoğunlukla ekimi yapılan kaş ve kirpiklerin tam çıkma ve sonuç elde edilme süreci 1 yıllık bir süreç almaktadır. Kaş ya da kirpik ekim işleminde saç kökleri kullanılmış ise bu kökler 1 aylık sürede 1 cm uzunluğa erişirler. Bu uygulama sonrasında ömür boyu dökülmeyen kirpikler ya da kaşlar yerini almış olur. Tamamen iyileşmiş olan kaş ve kirpiklere istenilen şekli vermek mümkün olabilmektedir. Kirpik ekme ameliyatı FUE ile “Choi” iğneleri vasıtası ile kanal açma yapılmaksızın elde edilen delikten kıl köklerinin yerleştirilmesi ile yapılır. Böylece köklerde herhangi bir kayma olmaksızın daha sık bir ekimin yapılması mümkün olmaktadır. İşlem esnasında herhangi bir kesi olmaması nedeniyle, bir enfeksiyon riski söz konusu olmaz. Uygulamanın ardından kaş ekimi yaptıranlar ya da kirpik ektirenler günlük yaşamına 1-2 saat gibi kısa süre içerisinde geri dönebilir.

Kirpik & Kaş Ekimi Tedavisi Sonrası İyileşme Süreci Nasıl Olacak

Fue yöntemiyle kirpik ekimi yaptıranlar için kirpik ekme işlemi ortalama olarak 1-1,5 saat kadar sürer ve sıklaştırmanın yapılması için uygulamanın çoğunlukla bir kez daha tekrarlanması yeterli olmaktadır.

 • Kaş ve kirpik ekiminde lokal anestezi uygulandığından işlem esnasında ve sonrasında ağrı olmaz.
 • Kaş ve kirpik ekimi kesik olmadan yapıldığı için enfeksiyon riski yoktur.
 • Kaş ve kirpik ekimi yapılan kaş ve kirpikler kalıcıdır.
 • Kaş ya da kirpik ekim işlemi sonrasında hasta günlük hayatına 1-2 saat sonra kolaylıkla döner.
 • Ekimi yapılan kirpikler istenildiği gibi rahatlıkla şekillendirilebilir.
 • Uygulama sonrası sıklaştırma işlemi gerekli olabilir.

Sakal & Bıyık Ekimi Tedavisi Operasyonunda Turab İsmayilov'un Farkı Nedir?

Doktorunuzu çok iyi araştırmanız gerektiğinin bilincinde misiniz?

Plastik, Rekonstrüktif Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Turab İsmayilov Kimdir?

Plastik Cerrahi, saç ekimi, medikal estetik, zayıflama ve şekillendirme işlemlerinde uzman olan Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Turab İsmayilov 2009 yılında Hacettepe Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. 12/11/1985 doğumlu olan Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Turab İsmayilov 2015 yılında ise Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde Uzmanlık alanını bitirerek bugün hastalarına en iyi tecrübelerle en iyi tedaviyi sunmayı amaçlamaktadır.

Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Turab İsmayilov özellikle kapalı burun estetiği cerrahisi, Liposakşın (Yağ Aldırma) Operasyonları ve Vücut Şekillendirme operasyonlarında Türkiye’deki en başarılı hekimlerden bir tanesidir. İsmayilov, operasyon sonrası iz kalması veya ağrı çekilmesi gibi hususlarda çok titiz olması sebebiyle her zaman kapalı operasyonların yapılması için çalışmalarını sürdürmektedir.

Kapalı olarak yapılan ameliyatlar sonrasında morluk, şişlik ve ağrı açık olan operasyonlara göre minimize edilmektedir. Dünyada ilk defa fazla terleme hastalığında el ve ayaklara kalıcı tedavi yöntemleri geliştirerek Türkiye’nin tıp alanında gelişmesi için farklı çözümler üretmektedir. El, ayak ve koltuk altı terlemelerine uyguladığı lazer yöntemi Koç Üniversitesi Tıp Fakültesi Etik Kuruluna sunulmuştur. Amerika, İngiltere, Rusya, Azerbeycan gibi ülkelerde onlarca başarılı operasyon geçiren İsmayilov; İstanbul’da Acıbadem, İstanbul Estetik Merkezi, İstanbul Cerrahi Merkezi, Medilife, Mediplus vb. onlarca hastanede de operasyonlarını gerçekleştirmektedir. Op. Dr. Turab İsmayilov hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Burun Estetiği Ameliyatında (Rinoplasti) Turab İsmayilov'un Farkı Nedir

Karar vermeden önce doktorunuzu çok iyi araştırmanız gerektiğinin bilincinde misiniz? Bir Plastik Cerrahi uygulaması veya ameliyatına mı ihtiyacınız var? Size kılavuzluk yapacak dikkat etmeniz gerekenler listesini okumaya ne dersiniz?

 • Dermatoloji Uzmanı ile Plastik Cerrahi Uzmanı arasındaki farkları biliyor musunuz?
 • Doktorunuzun uzmanlık eğitimini aldığı yeri biliyor musunuz?
 • Doktorunuzun gerçekten doktor olduğundan emin misiniz?
 • Ameliyatınızı görüştüğünüz doktorun yapacağından emin misiniz?
 • Doktorunuzun ameliyat sonrası size aynı ilgiyi göstereceğine emin misiniz?
 • Sizi cezbeden çok düşük ameliyat ücretleri olabilir mi?
 • Doktorunuza ihtiyacınız olduğu her zaman ulaşabiliyor musunuz?
 • İhtiyaçlarınıza uygun tedavi seçenekleri sunduğuna emin misiniz?

Kirpik & Kaş Ekimi Tedavisi Operasyonun Fiyatları Ne Kadar?

Hekiminizin sahip olduğu tecrübeye ve popülariteye göre değişiklik gösterir.

Kirpik & Kaş Ekimi Tedavisi Operasyonun Fiyatları Ne Kadar?

Kirpik ve kaş ekim fiyatları kirpik ekimi yapan hastaneler ve sahip oldukları tecrübeye, popülariteye göre değişiklik gösteren bir durumdur. Bu faktörler, kaş ve kirpik ekim ameliyatını yapacak olan klinik ya da merkezin sahip olduğu kirpik ekim fiyatı politikası etkili olmaktadır. Sürekli reklam ve tanıtım yapan ve bu şekilde popülaritesini artırmış olan yerler, söz konusu reklamların maliyetini sundukları hizmete yansıtmaktadırlar.

Kaşı ya da kirpiği eken uzman cerrahın eğitim düzeyi fiyat konusunda son derece önemli faktörler arasında yerini alır. Yardımcı konumunda olan personellerin ekim uygulamasını gerçekleştirmekte olduğu yerler son derece ucuzdur. Ancak doktorun her kökü kendisinin ekme işlemini yaptığı yerlerde kaş ve kirpik ameliyatı çok pahalıdır.

Uygulamayı yapacak olan ekibin niteliği de fiyatları etkileyen son derece önemli faktörler arasında yerini alır. Çünkü bünyesinde eleman çalıştırmayıp dışarıdan ilgili alanda uzmanlığı olan kişileri getirip kaş ekimi yapan yerler vaka başına ödeme yaptıkları için bu tip yerlerde işlem çok daha pahalı gerçekleştirilmektedir. Kaş ve kirpik ekiminde farklı fiyat uygulamaları olsa da genellikle benimsenen en mantıklı ücretlendirme ekilen kök sayısına göre yapılmakta olan fiyatlandırmadır. Kaş ve kirpik ekme işlemlerinden en yaygın olarak kaş ve kirpik ekme ameliyatlarında, tek fiyat uygulaması tercih edilmektedir.Bunun anlamı hasta 200 adet kök ektirme işlemi gerçekleştirse ya da 700 kök ektirme işlemi gerçekleştirse bile kliniklerde 100 ila 1700 EURO arasında değişiklik gösteren miktarda bir bedel alınmaktadır. Her kaş ya da kirpik ekimi yapılan kliniğin ücretleri farklılık gösterse de çoğunlukla belirlenmiş bir rakamın varlığı söz konusudur.

Kirpik & Kaş Ekimi Tedavisi Operasyonun Fiyatları

Kaş ve kirpik ekiminde farklı fiyat uygulamaları olsa da genellikle benimsenen en mantıklı ücretlendirme ekilen kök sayısına göre yapılmakta olan fiyatlandırmadır.

 • Kaş ve kirpik ekim ile elde edilen kalıcı kirpik fiyatlarını etkileyen etkenlerden biri ekim yapılacak olan kliniğin popülerliği.
 • Kliniğin fiyat politikası ekim fiyatlarında etki oluşturmaktadır.
 • Ekim işlemi yapılan kliğin tecrübesi.
 • Dışarıdan eleman getirerek çalıştıran yerlerde ekim fiyatı pahalıdır.
 • En yaygın olanı tek fiyat uygulamasıdır.
 • Kalıcı kirpik fiyatları ve kaş ekim fiyatı kliniklerden kliniklere 100 ila 1700 EURO arasında bir fiyat değişikliği söz konusudur.

Doktorunuzun Kirpik & Kaş Ekimi Tedavisi Operasyonu Röportajı

Doktorunuz Kirpik & Kaş Ekimi Tedavisi'ni Anlatıyor!

BU VİDEODAN NELER ÖĞRENECEKSİNİZ?

AMELİYAT ÇEŞİTLERİ & FARKLARI

Kirpik & Kaş Ekimi Tedavisi ameliyatının çeşitleri ve farkları

DOKTORUNUZUN TAVSİYELERİ

Doktorunuzun Kirpik & Kaş Ekimi Tedavisi hakkında tavsiyeleri

VE DAHA BİRÇOK BİLGİ

Ameliyat hakkında diğer bilgilere de videodan öğrenebilirsiniz.

Yukarıdaki bilgilerin yanı sıra diğer bilgilere de ulaşabilirsiniz.

Kirpik & Kaş Ekimi Tedavisi Ameliyatı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular & Yanıtları

Kirpik & Kaş Ekimi Tedavisi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kaş ekimi kimlere yapılabilir?

Kaş şeklinden memnun olmayanlara, ince kaş yapısı olanlara, kaşları yanmış olanlara veya tıbbi sorunlar sebebiyle kaşları azalan herkese kaş ekimi yapılabilir.

FUE kaş ekiminde kökler nereden alınır?

FUE kaş ekimi işleminde saç kökleri kullanılır. Başın arka tarafından, iki kulak arasında kalan bölgeden alınır. Bu bölgede tek telli ve narin saç kökleri bulunmaktadır.

Kaş ekimi işleminde kaç kök ekimi yapılır.

Kaş ekiminde dökülen kaşların durumuna göre ve hastanın yapılmasını istediği bölgeye göre ekilecek olan kök sayısı değişiklik göstermektedir. Ortalama olarak 500-700 arası kök ekimi uygulanır.

Kirpik ekimi kimlere uygulanabilir?

Kirpik ekimi işlemi yanma, çarpma, yaralanma veya kaza sonucu kirpiklerini kaybetmiş herkese uygulanabilen bir yöntemdir.

Kirpiklerim dökülür mü?

Saç ekimi işleminde olduğu gibi kirpiklerde de şok dökülme meydana gelir. Kirpik ekimi işleminden yaklaşık olarak 1 ay sonra başlayan dökülmez 3-4 ay içerisinde sonlanır.

Kirpikler son halini ne zaman alır?

Kirpik ekimi işleminde kirpiklerin bulundukları yere tutunmaları ve doğal kirpikleriniz gibi görünmeleri ortalama olarak 4-6 ay arası sürmektedir.

SSS HAKKINDA

Sorunuzun Yanıtını Bulamadınız mı?

Sıkça sorulan sorular sayfalarında sorunuzun yanıtına ulaşamadınız mı? Yardıma ihtiyacınız mı var? Endişelenmeyin merak ettiğiniz tüm soruların yanıtına çok hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Turabismayilov.com.tr sitesinde yayımlanan sıkça sorulan sorular bölümlerinde yanıtınızı bulamadıysanız aşağıdaki butona tıklayarak, yeni bir soru sorabilirsiniz. Yeni bir soru sormadan önce sorunuzun sıkça sorulan sorular sayfalarımızda yanıtlanmadığına emin olmalısınız.

Sorunuz bize ulaştıktan sonra tıbbi bir konu ise doktorlarımız tarafından, teknik bir konu ise mühendislerimiz tarafından yanıtlanacaktır. Sorunuz yanıtlandıktan sonra kişisel bilgileriniz gizlenerek sıkça sorulan sorular sayfasında yayımlanabilir.

7 GÜN, 24 SAAT SİZE YARDIMCI OLMAK İÇİN BURADAYIZ

Hasta danışmanlarımız 7 gün 24 saat sizin için buradalar, hemen bizi arayın!

Ücretsiz randevu alabileceğinizi biliyor muydunuz?

DOKTORUNUZDAN RANDEVU ALIN!

Op. Dr. Turab İsmayilov

RANDEVU TALEP FORMU

En hızlı şekilde destek almak için

HIZLI RANDEVU HATTI

Plastik, rekonstrüktif ve estetik cerrahiye mi ihtiyacınız var? Plastik, rekonstrüktif ve estetik cerrahiye hakkında aklınıza gelebilecek her tedavi hakkında bilgi almak için ücretsiz randevu alabileceğinizi veya aşağıdaki numaradan bize ulaşabileceğinizi biliyor musunuz?

Yukarıdaki randevu formunu doldurarak veya 0 (532) 232 20 44 numaralı telefonu arayarak ücretsiz randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Randevularınız için

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

 • Pazartesi09:00 - 17:00
 • Salı09:00 - 17:00
 • Çarşamba09:00 - 17:00
 • Perşembe09:00 - 17:00
 • Cuma09:00 - 17:00
 • Cumartesi09:00 - 17:00
 • PazarKapalı

Randevu talebinizi oluşturduktan sonra

RANDEVU TALEBİNDEN SONRA

 • Mail adresinize gelen randevu formunu kontrol ediniz.
 • Form bilgilerinizin hatasız olduğuna emin olunuz.
 • 8 saat içerisinde hasta danışmanımız tarafından aranacaksınız.
 • İletişim bilgilerinizden ulaşılabilir olduğunuzdan emin olmalısınız.
 • Randevunuz danışmanınızla belirteceğiniz tarihe göre belirlenecektir.
 • Randevu gün ve saatten 15 dakika evvel gitmeye özen gösteriniz.