Saçlarınızı geri kazanın.

Sakal & Bıyık Ekimi Tedavisi Operasyonu Hakkında

Sakal ve bıyık ekimi tedavisi, erkekliğin en çarpıcı sembollerinden olan sakal ve bıyıkların başta hormonal yetersizlik olmak üzere yara, yanık ve kaza gibi nedenlerden dolayı seyrekliklerin veya boşlukların oluştuğu bölgelere yapılan kıl ekimidir. Saç ekim yöntemi ile aynı yöntemlerle yapılmakta olup psikolojik olarak can sıkan bu durumdan yüz mizacına en uygun ekim ile kurtulmayı sağlar.

 • Seyrek olan sakal ve bıyığa kesin çözüm.
 • İlk sakal 2 ay sonra çıkar.
 • Gelişimini tamamlamış kişilere uygulanır.
 • Anestezi Türü: Lokal
 • Operasyon Süresi: 1-6 saat
 • İşe Dönüş Süresi: Aynı gün
Op. Dr. Turab İsmayilov

ÜCRETSİZ RANDEVU ALABİLECEĞİNİZİ BİLİYOR MUYDUNUZ?

Geliştirilen yöntemler sayesinde çok kolay.

Sakal & Bıyık Ekimi Tedavisi Operasyonu Nedir?

Gün geçtikçe popüler olan sakal ve bıyık ekimi, seyrek sakal ve bıyıkların veya asimetrik bıyıkların kıl ekimi ile tedavi edilerek estetik hale getirilmesidir. Geliştirilen yöntemler ve teknolojik cihazlarla asimetrik ve seyrek bıyıklar tarih olmuş, köse diye tabir edilen seyrek sakallar yerini gür sakallara bırakmıştır. Yüz ifadesini oldukça değiştiren bıyıklar, fue yöntemi ile yapılan bıyık ekimi sonrası yüz mizacını tamamen ortaya çıkarmakta, tek seansta ortaya çıkan doğal görünümü ile gür ve simetrik bıyıklara kavuşulmaktadır.

Doğuştan veya sonradan yüzde oluşan izler sakalların bitmediği ve boş kaldığı bölümlerdir. Geçirilen bir kaza, yangın veya travma sonucu yüzün sakal kökleri zarar görür ve o bölge çıplak kalır. Sakal bıyık modasının popüler olduğu günümüzde uzatılan sakalın kılsız olan bölümleri son derece rahatsız edici olup bu aşamada sakal ekimi devreye girer.

Kılın olmadığı yerlere enseden alınan kıl kökleri tıpkı saç ekimi gibi uygulanır. Fue yöntemi ile alınan kıl kökleri (greftler) hemen sakal veya bıyık bölgesine lokal anestezi ile yerleştirilir. Operasyon ağrısız ve acısız olup greftlerin alındığı ense bölgesinde herhangi bir iz bırakmaz. Sakal ekimi için 3.000 civarı greft almak, bıyık ekimi için ise 400-800 greft yeterli olup sonuç son derece yüz güldürücüdür. Sakal ekimi öncesi ve sonrası iki ay içinde fark hissedilmeye başlar. Çünkü ekilen sakallar iki aydan sonra çıkmaya başlar ve 1 yılda tamamlanır. Sakal ekimi sonrası görüntü hafif kızarık olup bir müddet sonra kızarıklık ve pembemsi görüntü kaybolur. Sakal ekimi İstanbul için kliniğimize gelebilir, sakal ve bıyık ekiminde uzman olan ekibimizin güvenilir ve profesyonel sağlık hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Sakal & Bıyık Ekimi Tedavisi Operasyonu Nedir?

Sakal ve bıyık seyrekliği, asimetri sorunu ya da yara nedeni ile kıl bitmeyen bölgelere en yeni teknolojik cihazlarla ekim yapan uzmanlarımız, en ekonomik bıyık ve sakal ekimi fiyatı ile de tercih edilen bir ekiptir.

 • Sakal & bıyık ekimi tedavisi, estetik olarak seyrek olan sakal ve bıyık sorununa çözüm getirir.
 • Köselik, yara ya da kaza sonucu kılsız kalan sakal ve bıyık bölgesine tedavi uygulanır.
 • Operasyon sonrası uygulanan greftler yüz mizacına uygun gür sakal ve bıyıkların çıkmasını sağlar.
 • Saç ekimi ile aynı teknolojik yöntemlerle uygulanır.
 • 1-2 gün sonra sakal ve bıyık bölgesi yıkanır.
 • 2 ayda ilk sakal ve bıyıklar çıkar ve 1 yılda tamamlanır.

Sakal & Bıyık Ekimi Tedavisi Operasyonu Kimlere Uygulanabilir?

Sakal ve bıyıklarından memnun olmayan kişiler için mükemmel bir çözüm.

Sakal & Bıyık Ekimi Tedavisi Operasyonu Kimlere Uygulanabilir?

Fue tekniği ile yapılan sakal ve bıyık ekimi, sakal ve bıyıklarının sıklığından hoşnut olmayan, yara veya yanık sonucu kıl olmayan sakal ve bıyık bölümleri olan ya da genetik olarak yok denecek kadar az sakal ve bıyığa sahip olan tüm beylere uygulanmaktadır. Bıyık ve sakal ektiren ünlüler son zamanlarda sakal bıyık modasına öncülük ederek gür sakal ve bıyıklarla boy göstermektedir.

Sakal ekimi yaptıranlar yorumları ile bu operasyonu düşünenlere örnek olmakta ve memnuniyetlerini yorum köşelerinde dile getirmektedir. Bıyık ve sakal ektiren var mı diye araştıranlar şaşırtıcı sonuçları görmekte ve günümüzde sakal bıyık ekiminin ne kadar popüler olduğunu öğrenmektedir.

Aynı zamanda bir öz güven belirtisi olan sakal ve bıyık, birçok hanımın bir erkekte aradığı bir özellik olup oldukça karizmatik durmaktadır. Bıyık ve sakal ekimi yaptıranların yorumları aldıkları övgüler doğrultusunda olup yüz güldürücüdür. Sakal ekimi tavsiye klinikler içinde ilk sırada olan kliniğimiz, işinin ehli uzmanlardan oluşan ve son teknoloji sakal bıyık ekim cihazlarına sahip güvenilir ve konforlu bir kliniktir. Sakal veya bıyıklarla ilgili sorun yaşayan ve uzattığında istediği görüntüye sahip olmadığından dolayı sakal ve bıyıklarını uzatamayan her erkek sakal ve bıyık ekimi tedavisi olabilir. Gür sakal ve bıyıklara sahip olup kaza veya yanma gibi talihsizlikler sonucu yüz veya bıyık bölgesinde kılsız bölümleri bulunan beyler içinse sakal ve bıyık ekimi mükemmel çözümler üretmektedir.

Sakal & Bıyık Ekimi Tedavisi Operasyonu Kimlere Uygulanabilir?

Hatta doğuştan kıl olmayan sakal, bıyık olmayan bölümler de Fue yöntemi sayesinde gür sakal ve bıyıklarla kaplanmaktadır.

 • Gelişimini tamamlamış ve sakal bıyık seyrekliği yaşayan beylere uygulanır.
 • Yara, yanık veya travma sonucu çıplak kalan sakal bıyık bölgesine uygulanır.
 • Doğuştan sakal ve bıyıkları olmayan veya aşırı seyrek olanlara uygulanır.
 • Operasyon süresi seyrekliğin miktarına göre kişiden kişiye değişir.
 • Lokal anestezi ile yapılır.
 • Hasta hemen normal hayatına dönerken yeni sakal ve bıyıkların çıkması 1 yılda tamamlanır.

Sakal & Bıyık Ekimi Tedavisi Operasyonu Nasıl Uygulanır?

Tedavi öncesinde detaylı bir muayene gereklidir.

Sakal & Bıyık Ekimi Tedavisi Operasyonu Nasıl Uygulanır?

Sakal ve bıyık ekimi tedavisi öncesinde hasta detaylı bir muayeneden geçirilir. Sonrasında operasyonu planlama aşaması başlar. Bu aşamada hastanın sakal ve bıyık bölgesinde çizim ve ölçüm yapılır. Seyrekliğe ya da ekilecek alanın büyüklüğüne göre kaç kök ekileceği hesaplanır. Sakal ekimi öncesi ve sonrası hakkında hasta bilgilendirilir.

Sakal veya bıyık çıkarmaya yarayan bir ilaç tedavisi henüz olmadığından sakal ve bıyık ekimi ile enseden alınan kıl kökleri boş olan alanlara uygulanmakta ve ideal sakal bıyık görüntüsü yakalanmaktadır. Operasyon lokal anestezi ile yapılmaktadır. Hasta operasyon sırasında herhangi bir ağrı veya acı hissetmemekte, sakal ekimi sonrası kızarıklık birkaç günde yerini kabuklara bırakmaktadır.

Sakal ve bıyık bölgesi ile aynı özellikte kıl köklerine sahip olan ense bölgesi donör olarak kullanılır. Özel cihazlarla alınan kıl kökleri 0,6-0,7 mm’lik delici iğneler yardımı ile kılsız sakal ve bıyık bölgesine yerleştirilir. Uygun açı ile yerleştirilen kıl köklerinin uygulanması esnasında hastanın cildinde herhangi bir kesik oluşmaz. İnce, seyrek veya asimetrik bıyıklar, yara izli veya az sakallar bir erkek için ciddi sorun olabilir. Erkekliğin önemli sembollerinden olan gür sakal ve bıyık her erkeğin hayalidir. Bu tür bıyık ve sakallara sahip olmayanlar içinse çözüm sakal ve bıyık ekimi tedavisidir. Son derece rahat geçen ağrısız ve acısız ekim sonrası hasta hayallerindeki sakal ve bıyığa kavuşmakta, doğal ve gür görüntüsü ile yüz mizacını hak ettiği gibi ortaya koymaktadır. Sakal ekimi öncesi ve sonrası farklarda da görüldüğü gibi sonuçlar öz güveni arttıran ve karizmayı katlayan kalitededir.

Sakal & Bıyık Ekimi Tedavisi Operasyonu Nasıl Uygulanır?

Operasyon lokal anestezi ile yapılmaktadır. Hasta operasyon sırasında herhangi bir ağrı veya acı hissetmemekte, sakal ekimi sonrası kızarıklık birkaç günde yerini kabuklara bırakmaktadır. Sakal ve bıyık bölgesi ile aynı özellikte kıl köklerine sahip olan ense bölgesi donör olarak kullanılır.

 • Gerekli çizim ve ölçümler yapılır, nakledilecek kıl kökü sayısı hesaplanır.
 • En uygun donör bölge olan enseden teknolojik cihazlarla kıl kökleri alınır.
 • İnce uçlu iğnelerle hastanın yüzünde kesik oluşmadan greftler yerleştirilir.
 • Lokal anestezi ile uygulandığından ağrı ve acı hissedilmez.
 • İki ayda çıkmaya başlar ve 1 yılda son şeklini alır.
 • Operasyon sonrası hasta hemen normal aktivitelerine döner.

Sakal & Bıyık Ekimi Tedavisi Sonrası İyileşme Süreci Nasıl Olacak?

Uygulanacak alana göre değişiklik göstermektedir.

Sakal & Bıyık Ekimi Tedavisi Sonrası İyileşme Süreci Nasıl Olacak?

Sakal ve bıyık bölgesine uygulanacak kıl kökü sayısı ve alanına göre değişen sürelerde yapılan sakal, bıyık ekimi tedavisi, en geç 10 günde kızarıklıkların kaybolduğu ve operasyon yapıldığının belli olmadığı bir uygulamadır.

Sakal ekimi sonrası iz kalır mı diyenler için kızarıklığın bile kalmadığı bir uygulama diyoruz. Bıyık ve sakal ekimi sonrası iyileşme süreci son derece kısa olup ağrısız ve acısızdır. Sakal ekiminden 20-25 gün sonra tıraş olunabilmekte, o güne kadar iyileşme döneminde doktorun tavsiyelerine uymak gerekmektedir.

Sakal ekimi sonrası tıraş için acele etmek iyileşmeyi geciktirebilir. Özellikle ilk 3-5 gün operasyon bölgesi kuru kalmalı ve losyonlarla kabukların yumuşayıp kendiliğinden dökülmesi beklenmelidir. Kabukları zorla kaldırmak, iyileşme döneminde direk güneş ışınlarına maruz kalmak doğru değildir. Doğal ve estetik bir sakal ve bıyık yoğunluğu için kliniğimize başvurabilir, kliniğimizle ilgili sakal ekimi yaptıranlar yorumları ve operasyon tecrübelerini bir de bizden dinleyebilirsiniz. Sakal ve bıyık ekimi öncesi ve sonrası farkların daha iyi görülmesi için fotoğraflar çekilmekte ve operasyon sonrası görüntü sakal ve bıyıklar çıktıktan sonra hastaya gösterilmektedir. Sakal ve bıyık ekimi İstanbul için her zaman kliniğimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sakal & Bıyık Ekimi Tedavisi Sonrası İyileşme Süreci Nasıl Olacak?

Sakal ekimi sonrası tıraş için acele etmek iyileşmeyi geciktirebilir. Özellikle ilk 3-5 gün operasyon bölgesi kuru kalmalı ve losyonlarla kabukların yumuşayıp kendiliğinden dökülmesi beklenmelidir.

 • İyileşme süreci son derece konforludur.
 • 10 günde kızarıklıklar yok olur.
 • 20-25 gün sonra ilk tıraş olunur.
 • 3-5 gün operasyon bölgesi kuru tutulur.
 • Lokal anestezi altında uygulanır.
 • Hasta hemen normal yaşamına döner.

Sakal & Bıyık Ekimi Tedavisi Operasyonunda Turab İsmayilov'un Farkı Nedir?

FUT ve FUE tekniği sayesinde kolay bir ekim sizleri bekliyor.

Sakal & Bıyık Ekimi Tedavisi Operasyonunda Turab İsmayilov'un Farkı Nedir?

Sakal ve bıyık ekiminde işlem sırasında FUT ve FUE tekniğinin kullanılması, bu yöntemlerin uygun şekilde doğru yere yerleştirilmesi Turab İsmayilov’un en büyük farkıdır.

Turab İsmayilov sakal ve bıyık ekiminde çoğunlukla FUT yöntemini tercih etmektedir. Çünkü FUT yöntemiyle elde edilen saç greftleri hem uzun olabilmektedir hem de yerleştirirken sakalın veya bıyık bölgesinin saçları doğal şekilde düzenlendiği zaman sonuçları çok daha estetik ve daha doğal olabilmektedir.

Bildiğimiz gibi doğal olan aslında bir estetiktir. Turab İsmayilov her ameliyatında doğal olan bir estetik kavramı tercih etmektedir. İşlem esnasında işlemin profesyonel bir ekip tarafından ve profesyonel bir planlama yapılması ameliyatı çok daha kısa, öz ve başarılı bir hale getirebilmektedir. Bunu başarabilmek için de düzgün bir planlama, hasta seçimi ve işlemin uygulanacağı bölgeye uygun bir muayene gerçekleştirilmesi şarttır. Cilt problemleri olan hastaların bu işlemi yaptırtmadan önce mutlaka dermatolojik bir muayene gerçekleştirildikten sonra bu işlemin yapılması daha başarılı sonuçlar elde edilmesini sağlar.

Burun Estetiği Ameliyatında (Rinoplasti) Turab İsmayilov'un Farkı Nedir

Cilt problemleri olan hastaların bu işlemi yaptırtmadan önce mutlaka dermatolojik bir muayene gerçekleştirildikten sonra bu işlemin yapılması daha başarılı sonuçlar elde edilmesini sağlar.

 • 10 günde oluşacak olan kızarıklıklar yok olur.
 • FUT ve FUE teknikleri kullanılır.
 • Kesi yapılmadan gerçekleştirilir.
 • Sakal ve bıyıklar iki ay içerisinde çıkmaya başlar.
 • Ağrı ve acı hissedilmez.
 • Sakal ve bıyıkların son halini alması 1 yıl sürer.

Sakal & Bıyık Ekimi Tedavisi Operasyonun Fiyatları Ne Kadar?

Bizleri arayarak size özel fiyatları öğrenebilirsiniz.

Sakal & Bıyık Ekimi Tedavisi Operasyonun Fiyatları Ne Kadar?

Hastanemizde yaptığımız sakal ve bıyık ekimi fiyatları için bizleri arayabilir veya hastanemize gelerek hem muayene olup hem de size özel fiyatları öğrenebilirsiniz. Sakal ekimi fiyatları ne kadar diye araştırmayın, size özel operasyon fiyatlarını öğrenmek için hemen bizi arayın.

Ücretsiz muayene olmak ve sakal ya da bıyıkla ilgili sıkıntılarınızı yerinde anlatmak için her zaman hizmete hazır olan hastanemiz, birçok sakal ve bıyık ekimi yaptıranlar ve sonuçtan son derece memnun olanların adresidir.

Sakal ekimi fiyatları forum sayfalarında görüldüğü gibi sakal ve bıyık ekimi tedavisi artık beyler arasında oldukça popüler olmuştur. Hem ekonomik hem de profesyonel bir sakal bıyık ekimi tedavisi için doğru adrestesiniz. Seçilen hastane ve doktora göre fiyatları değişen sakal bıyık ekimi, sakal ektiren ünlüler başta olmak üzere birçok kesimin tercihidir. Sakal bıyık ekimi yaptıranlar son derece ekonomik fiyatlarla ideal sakal bıyık sıklığına kavuşmakta, 18-22 yaş ve sonrası sıkıntısı olan her erkeğe uygulanmaktadır. Ekilen kök sayısının baz alındığı sakal bıyık ekimi fiyatları, hastanelerin sunduğu hizmetler, doktorun uzmanlık derecesi ve bölgeden bölgeye değişir. Sakal bıyık ekimi için işinin ehli uzman doktorlarla çalışılmalı, ucuz diye merdiven altı kurumlara itimat edilmemelidir.

Sakal & Bıyık Ekimi Tedavisi Operasyonun Fiyatları Ne Kadar?

Sakal ekimi fiyatları forum sayfalarında görüldüğü gibi sakal ve bıyık ekimi tedavisi artık beyler arasında oldukça popüler olmuştur.

 • Sakal bıyık ekimi fiyatları nakledilecek kıl köküne göre değişir.
 • Doktora ve seçilen hastaneye göre de fiyatlar değişkenlik gösterir.
 • Lokal anestezi ile ağrısız ve acısız yapılan bir işlemdir.
 • 18-22 yaş ve sonrası her erkeğin yaptırabileceği bir operasyondur.
 • İki ayda çıkmaya başlayan sakal ve bıyık kılları 1 yılda tamamlanır.
 • Operasyon sonrası hasta hemen günlük aktivitelerine döner.

Doktorunuzun Sakal & Bıyık Ekimi Tedavisi Operasyonu Röportajı

Doktorunuz Sakal & Bıyık Ekimi Tedavisi'ni Anlatıyor!

BU VİDEODAN NELER ÖĞRENECEKSİNİZ?

AMELİYAT ÇEŞİTLERİ & FARKLARI

Sakal & Bıyık Ekimi Tedavisi ameliyatının çeşitleri ve farkları

DOKTORUNUZUN TAVSİYELERİ

Doktorunuzun Sakal & Bıyık Ekimi Tedavisi hakkında tavsiyeleri

VE DAHA BİRÇOK BİLGİ

Ameliyat hakkında diğer bilgilere de videodan öğrenebilirsiniz.

Yukarıdaki bilgilerin yanı sıra diğer bilgilere de ulaşabilirsiniz.

Sakal & Bıyık Ekimi Tedavisi Ameliyatı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular & Yanıtları

Sakal & Bıyık Ekimi Tedavisi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Sakal Ekimi Nedir?

Sakal ekimi kişilerin ense ve kulak arkası bölgelerinden alınan saç köklerinin, sakallarının seyrek, cılız ya da hiç olmadığı bölgelere nakledilerek buralarda sakalların çıkmasını bir sağlayan estetik operasyondur.

Sakal Ekimi İşlemi Kaç Saat Sürer?

Sakal ekimi işleminin süresi, sakal ekilecek bölgenin genişliğine göre değişir ve genellikle 1 ile 6 saat arasında tamamlanır.

Sakal Ekiminden Ne Kadar Sonra İş Hayatımıza Geri Dönebiliriz?

Sakal ekimi işlemi gerçekleştikten hemen sonra gündelik yaşantınıza geri dönebilirsiniz. Bunu engelleyecek hiç bir neden yoktur

Sakal ve Bıyık Ekimi Nasıl Yapılır?

Sakal ekimi, FUE tekniğinin kullanıldığı bir operasyonlardır. İşlem ense ve kulak arkası bölgesinden alınan saç köklerinin özel solüsyonlarda bekletilmesi ve sonrasında sakal ekilmesi talep edilen bölgelere özel uçlar vasıtasıyla yerleştirilmesi ile tamamlanır.

Sakal ve Bıyık Ekimine Uygun Adaylar Kimlerdir?

Sakal ektirme işlemi ergenlik çağını tamamlamış kişilere uygulanmaktadır. Erkekler 12 yaşında ergenliğe girmekte ve bu yaştan itibaren sakalları çıkmaya başlamaktadır. Sakallar 20 yaşına kadar çıkmaya devam etmekte olup bu yaştan sonra mevcut sakallar uzamaya başlar yeni sakal çıkması mümkün değildir. Bu sebeple 20 üzeri herkes sakal ektirebilir.

Ekilen Sakal ve Bıyıklar Ne Zaman Çıkar?

Sakal ektirme işlemi bittikten sonra 3 haftalık bir süreçte sakallar dökülmeye başlar. Bir çok kişi için korkulu anların yaşanmasına sebep olsa da korkacak bir durum yoktur. Çünkü sakalların dökülmesi beklenen olması gereken bir durumdur. Hatta 3 hafta sonunda sakallarınız dökülmez ise kendiniz sakallarınızı kesebilirsiniz. Dökülen sakallar 3 ay içinde yeniden çıkmaya başlayacaktır. 10 ay sonunda ise işlem tamamen sonuçlanmış demektir.

SSS HAKKINDA

Sorunuzun Yanıtını Bulamadınız mı?

Sıkça sorulan sorular sayfalarında sorunuzun yanıtına ulaşamadınız mı? Yardıma ihtiyacınız mı var? Endişelenmeyin merak ettiğiniz tüm soruların yanıtına çok hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Turabismayilov.com.tr sitesinde yayımlanan sıkça sorulan sorular bölümlerinde yanıtınızı bulamadıysanız aşağıdaki butona tıklayarak, yeni bir soru sorabilirsiniz. Yeni bir soru sormadan önce sorunuzun sıkça sorulan sorular sayfalarımızda yanıtlanmadığına emin olmalısınız.

Sorunuz bize ulaştıktan sonra tıbbi bir konu ise doktorlarımız tarafından, teknik bir konu ise mühendislerimiz tarafından yanıtlanacaktır. Sorunuz yanıtlandıktan sonra kişisel bilgileriniz gizlenerek sıkça sorulan sorular sayfasında yayımlanabilir.

7 GÜN, 24 SAAT SİZE YARDIMCI OLMAK İÇİN BURADAYIZ

Hasta danışmanlarımız 7 gün 24 saat sizin için buradalar, hemen bizi arayın!

Ücretsiz randevu alabileceğinizi biliyor muydunuz?

DOKTORUNUZDAN RANDEVU ALIN!

Op. Dr. Turab İsmayilov

RANDEVU TALEP FORMU

En hızlı şekilde destek almak için

HIZLI RANDEVU HATTI

Plastik, rekonstrüktif ve estetik cerrahiye mi ihtiyacınız var? Plastik, rekonstrüktif ve estetik cerrahiye hakkında aklınıza gelebilecek her tedavi hakkında bilgi almak için ücretsiz randevu alabileceğinizi veya aşağıdaki numaradan bize ulaşabileceğinizi biliyor musunuz?

Yukarıdaki randevu formunu doldurarak veya 0 (532) 232 20 44 numaralı telefonu arayarak ücretsiz randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Randevularınız için

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

 • Pazartesi09:00 - 17:00
 • Salı09:00 - 17:00
 • Çarşamba09:00 - 17:00
 • Perşembe09:00 - 17:00
 • Cuma09:00 - 17:00
 • Cumartesi09:00 - 17:00
 • PazarKapalı

Randevu talebinizi oluşturduktan sonra

RANDEVU TALEBİNDEN SONRA

 • Mail adresinize gelen randevu formunu kontrol ediniz.
 • Form bilgilerinizin hatasız olduğuna emin olunuz.
 • 8 saat içerisinde hasta danışmanımız tarafından aranacaksınız.
 • İletişim bilgilerinizden ulaşılabilir olduğunuzdan emin olmalısınız.
 • Randevunuz danışmanınızla belirteceğiniz tarihe göre belirlenecektir.
 • Randevu gün ve saatten 15 dakika evvel gitmeye özen gösteriniz.