Saç kesmeden gerçekleştirilen saç ekim operasyonu!

Tıraşsız FUE Yöntemi İle Saç Ekimi Operasyonu Hakkında

Kişinin saçları kesilmeden yapılan tıraşsız saç ekimi, yoğun iş ortamlarında çalışanların saç ekimi ve iyileşme süresi boyunca saçsız kalmadığı, son derece kapsamlı ve titiz çalışmalar sonucu yapılan ve estetik olarak en iyi sonucu yakalayan profesyonel bir saç ekim yöntemidir.

 • İşlemde saçlar kesilmez.
 • Saç kaybı yaşayanlara uygulanır.
 • Hızlı bir işlemdir.
 • Anestezi Türü: Lokal anestezi
 • Operasyon Süresi: 4-5 saat
 • İşe Dönüş Süresi: 1 gün
Op. Dr. Turab İsmayilov

ÜCRETSİZ RANDEVU ALABİLECEĞİNİZİ BİLİYOR MUYDUNUZ?

Tıraşsız saç ekimi sayesinde saçlarınıza kavuşun.

Tıraşsız FUE Yöntemi İle Saç Ekimi Operasyonu Nedir?

Geleneksel saç ekim yöntemlerinde saç ekimi öncesi kişi tamamen tıraş ediliyor, iyileşme süresince tıraş olmuş bir halde dolaşmak zorunda kalıyordu. Hatta birçok kişi saçlarının tıraş edileceğini duyunca operasyondan vazgeçiyordu. Saç ekimi ve sonrasında hastalara konforlu bir iyileşme süreci yaşatan tıraşsız saç ekimi, hastaların sosyal yaşamına kısa sürede dönmesini sağlayan yeni bir saç ekim tekniğidir.

Traşsız saç ekimi yaptıranlar konforlu bir iyileşme süreci geçirdiğinden toplum içinde çok daha rahat dolaşmakta, sosyal yaşamından uzaklaşmak zorunda kalmamaktadır. Traşsız saç ekim tekniği bu nedenle geliştirilmiş olup, hastaların saç ekimi ve iyileşme sürecinde günlük aktivitelerinden uzaklaşmamalarını, saçlarını kazıtmak zorunda kalmadan yeni saçlara kavuşmalarını ve iyileşme döneminde toplumda rahat dolaşmalarını sağlamaktadır.

Tıraşsız saç ekimi forum köşelerinde bu teknikle saç ekimi yaptıranların yorumlarında da görüldüğü gibi son derece konforlu bir şekilde saç kaybı olan bölgelere saç ekimi yapılmaktadır. Türkiye’nin en iyi saç ekim merkezi olarak kliniğimizde tıraşsız saç ekimi yaptırabilir, saçlarınızı kestirmek zorunda kalmadan FUE yöntemi ile yeni saçlarınıza kavuşabilirsiniz. Klasik yöntemlere göre ekimi de daha zor olan tıraşsız saç ekim yöntemi daha fazla emek ve zaman istemektedir. İşinin ehli uzmanlarımızı en yeni tekniklerle saç ekimi yapan ve saçları tıraş etmeden saç ekimini gerçekleştirerek hastayı yeni görüntüsüne kavuşturan profesyonel bir ekiptir.

Tıraşsız FUE Yöntemi İle Saç Ekimi Operasyonu

Tıraşsız saç ekimi yaptıranlar konforlu bir iyileşme süreci geçirdiğinden toplum içinde çok daha rahat dolaşmakta, sosyal yaşamından uzaklaşmak zorunda kalmamaktadır.

 • Saçların kesilmeden saç ekiminin yapıldığı konforlu bir tekniktir.
 • Hasta kısa sürede sosyal yaşamına dönmekte, iş hayatından uzaklaşmamaktadır.
 • İyileşme süreci kısa olup saç kaybının olduğu bölgelerde yeni saç kökleri oluşur.
 • Lokal anestezi ile yapılan ağrısız ve acısız bir işlemdir.
 • Saç ekimi yapılacak bölgenin büyüklüğüne göre operasyon süresi değişir.
 • Hasta operasyondan bir gün sonra normal yaşamına dönmektedir.

Tıraşsız FUE Yöntemi İle Saç Ekimi Operasyonu Kimlere Uygulanabilir?

Saç kaybı yaşayan kadın veya erkek herkese uygulanabilir.

Tıraşsız FUE Yöntemi İle Saç Ekimi Operasyonu Kimlere Uygulanabilir?

Saçların traş edilmeden saç ekiminin yapıldığı FUE saç ekim tekniği, saç kaybı yaşayan ve bu durumdan rahatsız olan kadın erkek herkese uygulanmaktadır. Öncelikle klinikte saç analizi yapılmakta, donör bölge ve nakil alanı incelenerek en başarılı sonucun elde edilmesi için uzmanlar tarafından saç ekim tekniğine karar verilmektedir. Bazı durumlarda saçların tıraş edilmesi çok daha iyi bir sonucun alınmasını sağlar.

Çünkü traşsız saç ekimi çok daha fazla emek ve zaman isteyen bir yöntemdir. Traşsız saç ekimi İstanbul için kliniğimizi her zaman arayabilir, hayallerinizdeki saçlara saç tıraşı yaptırmadan ekim yaptırarak kavuşabilirsiniz.

Saç ekiminde en sık tercih edilen yöntem olan FUE, mikromotor cihazlarla saç köklerinin tek-tek alınarak saç kaybı olan bölgeye ekilme işlemidir. Herhangi bir dikiş gerektirmeyen bir yöntem olup üstelik iz de bırakmaz. Genetik faktörler başta olmak üzere, stres, geçirilen rahatsızlıklar yaşa bağlı dökülmeler, anemi, vitamin eksikliği ve daha birçok nedenle saç kaybı yaşamış olan herkes tıraşsız saç ekimi yaptırabilir. Estetik olarak güzelliğin bir simgesi kabul edilen saçlar kaybedilmeye başlandığında büyük bir panik yaşanır. Hele ki genç yaşta saçlarını kaybeden bir erkek için bu durum özgüven eksikliğine neden olan ciddi bir sorundur. Gür saçlara sahip olmak her zaman kişiyi çok daha genç göstermekte, saçlarını kaybeden erkeklerin kadınlarda çok daha fazla üzülüp kafaya taktığı bilinmektedir. Tıraşsız saç ekimi İstanbul kliniğimizde son teknoloji FUE saç ekimi yapıyor, yeni saçları ile hastalarımızın yaşam kalitesini yükseltiyoruz.

Tıraşsız FUE Yöntemi İle Saç Ekimi Operasyonu Kimlere Uygulanabilir

Saç ekiminde en sık tercih edilen yöntem olan FUE, mikromotor cihazlarla saç köklerinin tek-tek alınarak saç kaybı olan bölgeye ekilme işlemidir.

 • Genetik olarak saçları dökülen ve kellik sorunu yaşayanlara uygulanır.
 • Genetik faktörler dışında herhangi bir nedenle saç kaybı yaşayanlara uygulanır.
 • Yaşa bağlı bölgesel saç kaybı yaşayanlara uygulanır.
 • Ağrısız ve acısız bir işlem olup mikromotor cihazlarla operasyon yapılır.
 • Lokal anestezi uygulanır, operasyon süresi saç kaybı yaşanan bölgenin büyüklüğüne göre değişir.
 • Hasta operasyondan bir gün sonra günlük aktivitelerine döner.

Tıraşsız FUE Yöntemi İle Saç Ekimi Operasyonu Nasıl Uygulanır?

En iyi teknolojik yöntemler ile uygulanan FUE uygulaması.

Tıraşsız FUE Yöntemi İle Saç Ekimi Operasyonu Nasıl Uygulanır?

Günümüzde artık saçlar tıraş edilmeden FUE yöntemi ile saç ekimi yapılmakta, önde, tepede, yanda ve arkada oluşan saç kayıpları en iyi teknolojik yöntemlerle geri kazanılmaktadır. Traşsız saç ekimi öncesinde uzman tarafından donör bölge ve saç ekimi yapılacak alan belirlenir. Saç ekimi öncesinde her iki kulak arası bölgedeki saçların uzaması beklenir.

Kadın erkek herkese uygulanan FUE, iyileşme süreci hızlı ve konforlu bir saç ekim şeklidir. Traşsız saç ekimi İzmir olarak profesyonel saç ekim kadromuzla FUE tekniğini uyguluyor, saçları traş etmeden saç ekimini yaparak hastaları sosyal yaşamından uzaklaştırmıyoruz.

Saçlı bölge arasına gizlenen saç ekim alanı, kişinin toplumda çok daha rahat dolaşmasını sağlamakta, kadın erkek operasyon geçiren herkesin ertesi gün iş yaşamına dönmesini sağlamaktadır. Saç dışında kaş ve sakal ekiminin de yapıldığı FUE yönteminde ilk olarak saç ekimi yapılacak alan uyuşturulur. Fue de fue mikromotoru ile ekim yapılır. Fue de fue ince uçlu bir cihaz olup, donör bölgeden alınan kıl köklerinin çıplak bölgeye ekiminin yapılmasında kullanılmaktadır. No cut saç ekimi için uzman ekibimizle her zaman hizmete hazırız. FUE saç ekimi sonrası nakledilen köklerin hemen-hemen tamamı çıkar. Tek seansta 4.000-7.000 arası saç kökü ekilmekte, ileri derece kelliklerde göğüs ve bacak kılları da ekimde kullanılmaktadır. Birkaç seansta hasta hayallerindeki saçlara kavuşarak ömür boyu kullanacağı saçlarla öz güveni artmış bir şekilde yaşamına devam etmekte, en iyi saç ekimi yapan Doktor (Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Turab İsmayilov) ve klinik seçimi ile en doğru kararı vermektedir.

Tıraşsız FUE Yöntemi İle Saç Ekimi Operasyonu Nasıl Uygulanır

FUE tekniğini uyguluyor, saçları traş etmeden saç ekimini yaparak hastaları sosyal yaşamından uzaklaştırmıyoruz.

 • Traşsız saç ekimi kadın erkek herkese uygulanmaktadır.
 • Lokal anestezi altında yapılan bir operasyondur.
 • Ağrısız, acısız ve iyileşme süreci kısadır.
 • Ense bölgesinden, göğüs ve bacak bölgesinden alınan kıllar ekilir.
 • Fue de fue mikromotoru ile ekim yapılmaktadır.
 • Hasta ertesi gün normal yaşamına döner.

Tıraşsız FUE Yöntemi İle Saç Ekimi Sonrası İyileşme Süreci Nasıl Olacak?

İşlemden sonra herhangi bir ağrı kesici almaya ihtiyaç duymayacaksınız.

Tıraşsız FUE Yöntemi İle Saç Ekimi Sonrası İyileşme Süreci Nasıl Olacak?

Saç ekiminden 24 ile 48 Saat sonra herhangi bir hazırlık yapmadan saçlarınızı yıkayabileceksiniz. Saç ekimi işleminden sonra herhangi bir ağrı kesici almaya ihtiyaç duymayacaksınız. Saç ekim işleminin gerçekleştirildiği günün akşamında istediğiniz pozisyonda rahatlıkla uyuyabileceksiniz.

Saç ekimi işleminden sonra yüzünüzde ve gözünüzde herhangi bir şişlik veya morluk olmayacaktır. Saç ekimi işleminden sonra ensenizde bir pembelik oluşacaktır. Bu pembelik sizi rahatsız ederse, 2 gün sonra şapka takarak sosyal yaşantınıza devam edebilirsiniz. Saç ekimi işleminden sonra ensenizde herhangi bir gerginlik olmayacaktır.

Ameliyat olmadığı ve sinirler kesilmediğinden için ensenizde herhangi bir uyuşukluk ve hissizlik oluşmaz. Saç ekimalanındaki kılların çıkış açısı ve dipleri doğal kıllarınız gibi görünecektir. Tıraşsız FUE esnasında kıl köklerinin alınacağı bölgede kanlanma artacağından dolayı geride kalan kıl kökleri eskisinden çok daha canlı olacak. Saç ekimi işleminden sonra kıl köklerinin alındığı yerde bölgenizde hiçbir iz kalmayacaktır. Tıraşsız FUE yöntemi sayesinde ekilen saçlarınızın bir kısmı işlem sonrasında geçici dökülme yaşayacaktır. Fakat dökülmeyen saçlar uzamaya devam edecek. Tıraşsız FUE yöntemi sayesinde vücudunuzun istediğiniz yerinden gerekli miktarda kıl kökü hiçbir iz kalmayacak şekilde alınır.

Tıraşsız FUE Yöntemi İle Saç Ekimi Sonrası İyileşme Süreci

Tıraşsız FUE tekniği sayesinde hem daha kolay hem de daha çabuk saç ekimi gerçekleştirilebiliyor. Eğer alınacak bölgedeki saç sıklığı işlem için uygunsa bir seansta 4600 ile 11500 arasında saç teli nakli yapılabilir.

 • Tıraşsız saç ekimi FUE işleminden sonra 15 gün süreyle travmalardan korunması gerekir.
 • Saçlar ekimden sonraki 3. günden itibaren yıkanabilir.
 • Saç yıkama işlemi 1 hafta boyunca her gün gerçekleştirilmeli.
 • Tıraşsız FUE işleminden sonra saç ektirmiş gibi bir görüntü oluşmaz.
 • Saç ekiminden sonra özel yıkama yapılan bölge kağıt havlu ile kurulanmalıdır.
 • Saç ekiminden sonra 1 ay boyunca havuz, deniz ve sauna gibi ortamlardan uzak durulmalıdır.

Tıraşsız FUE Yöntemi İle Saç Ekimi Operasyonunda Turab İsmayilov'un Farkı Nedir?

Zamanını iyi kullananlar için mükemmel bir uygulama.

Tıraşsız FUE Yöntemi İle Saç Ekimi Operasyonunda Turab İsmayilov'un Farkı Nedir?

Tıraşsız saç ekimi özellikle zamanını iyi kullanan ve zaman sıkıntısı yaşayan hastalarda çok tercih edilen bir yöntemdir. Saçları uzun olan özellikle saçların ense bölgesinden saçların uzunluğu yeterli kadar fazla olan hastalara yapılabilir.

Bu yöntem sayesinde hastalar klasik tıraş edilmiş saç görünümünün dışında saçlarını yine aynı uzunlukta devam ettirebilirler. Bu yöntem aynı zamanda kadınlara da uygulanabilen bir yöntemdir.

Çünkü kadınların da ense bölgesinde saçları uzun olduğu için bu yöntem ile saçlar tıraş edilmeden saç ekilebilmektedir ve ekilen saçlar diğer ekimlerde yapılan saçlara göre çok daha başarılı olmaktadır. Bu başarı da diğer saçların çıkması6 ay ile 1 seneyi bulurken bu yöntemde daha kısa sürede başarı elde edebiliyoruz. 3-4 ay içerisinde saçların uzadığınıve eski haline göre daha dolgun olduğunu görebiliyoruz.

Burun Estetiği Ameliyatında (Rinoplasti) Turab İsmayilov'un Farkı Nedir

Tıraşsız saç ekimi çok hızlı bir yöntem olduğu için ve ertesi gün kişiler işlerine dönebildikleri için zamanını iyi kullanan insanların en çok tercih ettiği yöntemdir.

 • Günlük aktivitelere daha hızlı dönüş.
 • Donör bölge hızlıca kapanır.
 • Saçlarını kestirmek istemeyenlere çok uygun.
 • Önceden FUT tekniği yaptırmış kişilere yara izleri görünmeksizin FUE tekniği yaptırma şansı tanımasıdır.
 • Tıraşsız FUE yöntemi lokal anestezi altında gerçekleştirilir.
 • Tıraşsız FUE işlemi her greft başına 5 ile 6 saat arasında sürmektedir.

Tıraşsız FUE Yöntemi İle Saç Ekimi Operasyonun Fiyatları Ne Kadar?

Tıraşsız FUE yönteminde fiyat birçok etkene bağlı olarak değişiklik gösterir.

Tıraşsız FUE Yöntemi İle Saç Ekimi Operasyonun Fiyatları Ne Kadar?

Saç kestirmeden saç ekim fiyatları saç kaybının yaşandığı alanın büyüklüğüne, operasyonu yapacak uzmana ve kliniğe göre değişmektedir. Saç kestirmeden saç ektirme yöntemi en çok tercih edilen saç ekim şekli olup, fiyatlar kişiye göre değişmektedir. En iyi saç ekim merkezi 2018 olarak ta teknolojik alt yapısı ve uzman kadrosu ile kliniğimiz en çok tercih edilen kliniklerden biri olmaya devam edecektir.

Saç kaybının olduğu alanın genişliği traşsız saç ekimi fiyatları belirlemede önemli bir kriterdir. Ekim yapılacak alan ne kadar büyükse o kadar emek ve zaman harcanacak, saç ekimi fiyatları ortalama olarak ona göre hesaplanacaktır. Traşsız saç ekimi ekşi yorumlarında da yazıldığı gibi, kliniğimize gelerek size özel saç ekim fiyatını alabilir, en hızlı ve en rahat şekilde yeni saçlarınıza kavuşabilirsiniz.

Tıraşsız saç ekiminde klinik ve uzman seçimi çok önemlidir. Türkiye’nin en iyi saç ekim merkezi olarak en kaliteli hizmeti sunan kliniğimiz, hijyenik şartlarda ve profesyonel kadrosu ile her zaman müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Kliniğimizde yapılan operasyonda saç ekimi sonrası süreç uzmanlarımız tarafından takip edilmekte, hastanın konforlu bir dönem geçirmesi için tüm personel el ele vermektedir.

Tıraşsız FUE Yöntemi İle Saç Ekimi Operasyonun Fiyatları

Ekim yapılacak alan ne kadar büyükse o kadar emek ve zaman harcanacak, saç ekimi fiyatları ortalama olarak ona göre hesaplanacaktır.

 • Tıraşsız saç ekim fiyatları saç kaybı olan bölgenin büyüklüğüne göre değişir.
 • Operasyonu yapacak olan uzmana ve kliniğe göre farklılık gösterir.
 • Lokal anestezi altında yapılan ağrısız ve acısız bir işlemdir.
 • Hastanın iyileşme süreci son derece kısadır.
 • Kadın erkek herkes traşsız saç ekimi yaptırabilir.
 • Operasyon sonrası işe dönüş ertesi gün gerçekleşir.

Doktorunuzun Tıraşsız FUE Yöntemi İle Saç Ekimi Operasyonu Röportajı

Doktorunuz Tıraşsız FUE Yöntemi İle Saç Ekimi'ni Anlatıyor!

BU VİDEODAN NELER ÖĞRENECEKSİNİZ?

AMELİYAT ÇEŞİTLERİ & FARKLARI

Tıraşsız FUE Yöntemi İle Saç Ekimi ameliyatının çeşitleri ve farkları

DOKTORUNUZUN TAVSİYELERİ

Doktorunuzun Tıraşsız FUE Yöntemi İle Saç Ekimi hakkında tavsiyeleri

VE DAHA BİRÇOK BİLGİ

Ameliyat hakkında diğer bilgilere de videodan öğrenebilirsiniz.

Yukarıdaki bilgilerin yanı sıra diğer bilgilere de ulaşabilirsiniz.

Tıraşsız FUE Yöntemi İle Saç Ekimi Ameliyatı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular & Yanıtları

Tıraşsız FUE Yöntemi İle Saç Ekimi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Saç Ekimi İşleminden Sonra Ne Zaman Kafamı Yıkayabilirim?

İşlemden en fazla 2-3 gün kadar sonra rahatlıkla yıkayabilirsiniz.

Ekilen Saçların Dökülme İhtimali Var mı?

Saç ekim işleminde genetik kodlamadan dolayı ekilen saçların dökülme ihtimali pek yoktur.

Ekilen Saçlar Ne Zaman Uzamaya Başlar?

Saç ekim işleminde ekilen saçlar 3. aydan itibaren uzamaya başlarlar ve 6. ayda tamamen görünebilir hale gelirler.

Saç Ekimi Yapılırken Ağrı Hissedilir mi?

Lokal anestezi altında olacağınız için saç ekimi esnasında pek ağrı hissetmeyecek sinizdir. Fakat hafif acılar olacaktır.

Saç Ekimi İşleminden Sonra İyileşme Süresi Ne Kadardır?

Saç ekimi işleminden sonra iyileşme süreci 8 ile 10 gün arası değişiklik gösterebilmektedir.

Saç Ekimi İşlemi için Yaş Önemli midir?

Saç ekimi işlemi uygulanacak olan kişinin en azından ergenlik dönemini tamamlamış olması gerekir.

SSS HAKKINDA

Sorunuzun Yanıtını Bulamadınız mı?

Sıkça sorulan sorular sayfalarında sorunuzun yanıtına ulaşamadınız mı? Yardıma ihtiyacınız mı var? Endişelenmeyin merak ettiğiniz tüm soruların yanıtına çok hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Turabismayilov.com.tr sitesinde yayımlanan sıkça sorulan sorular bölümlerinde yanıtınızı bulamadıysanız aşağıdaki butona tıklayarak, yeni bir soru sorabilirsiniz. Yeni bir soru sormadan önce sorunuzun sıkça sorulan sorular sayfalarımızda yanıtlanmadığına emin olmalısınız.

Sorunuz bize ulaştıktan sonra tıbbi bir konu ise doktorlarımız tarafından, teknik bir konu ise mühendislerimiz tarafından yanıtlanacaktır. Sorunuz yanıtlandıktan sonra kişisel bilgileriniz gizlenerek sıkça sorulan sorular sayfasında yayımlanabilir.

7 GÜN, 24 SAAT SİZE YARDIMCI OLMAK İÇİN BURADAYIZ

Hasta danışmanlarımız 7 gün 24 saat sizin için buradalar, hemen bizi arayın!

Ücretsiz randevu alabileceğinizi biliyor muydunuz?

DOKTORUNUZDAN RANDEVU ALIN!

Op. Dr. Turab İsmayilov

RANDEVU TALEP FORMU

En hızlı şekilde destek almak için

HIZLI RANDEVU HATTI

Plastik, rekonstrüktif ve estetik cerrahiye mi ihtiyacınız var? Plastik, rekonstrüktif ve estetik cerrahiye hakkında aklınıza gelebilecek her tedavi hakkında bilgi almak için ücretsiz randevu alabileceğinizi veya aşağıdaki numaradan bize ulaşabileceğinizi biliyor musunuz?

Yukarıdaki randevu formunu doldurarak veya 0 (532) 232 20 44 numaralı telefonu arayarak ücretsiz randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Randevularınız için

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

 • Pazartesi09:00 - 17:00
 • Salı09:00 - 17:00
 • Çarşamba09:00 - 17:00
 • Perşembe09:00 - 17:00
 • Cuma09:00 - 17:00
 • Cumartesi09:00 - 17:00
 • PazarKapalı

Randevu talebinizi oluşturduktan sonra

RANDEVU TALEBİNDEN SONRA

 • Mail adresinize gelen randevu formunu kontrol ediniz.
 • Form bilgilerinizin hatasız olduğuna emin olunuz.
 • 8 saat içerisinde hasta danışmanımız tarafından aranacaksınız.
 • İletişim bilgilerinizden ulaşılabilir olduğunuzdan emin olmalısınız.
 • Randevunuz danışmanınızla belirteceğiniz tarihe göre belirlenecektir.
 • Randevu gün ve saatten 15 dakika evvel gitmeye özen gösteriniz.