Sakal ve Bıyık Ekimi Fiyatları

Sakal ve bıyık ekiminde sabit bir ücret muayeneden önce verilemez. Bunun sebebi her kişiye yapılacak işlemlerin bir birinden farklı olmasıdır. Her erkeğin yüz kıllarının şekli ve çıkış sayısı kendine özgüdür. Aynı şeklide bu işlemi yaptırmak isteyen erkeklere ekilmesi gereken kıl sıklığı ve işlem tekniği de bir birinden farklı olacaktır.

Yüzünde hiç kıl kökü bulanmayan biriyle sadece bir alana takviye yapılacak kişiye aynı seans verilemeyeceğinden ücretler de farklıdır. Bazı kişilere hem bıyık hem de sakal transferi yapılması gerekir. Bazı kişilere ise sadece bıyık ya da sadece sakal takviyesi gerekir. Bazen de yer yer eklemeler yapılmalıdır. Tüm bu durumlar kıl köklerinin yerlerinden çıkarılmasını ve sonra gerekli alanlara transfer sürelerini etkiler. Ayrıca tüm estetik müdahalelerde olduğu gibi sakal ve bıyık ekimi de tıbbi bir konudur ve ancak uzman kişilerce yapılmalıdır.

Sakal ve bıyık ekiminde ücretleri etkileyen en önemli faktörlerden biri de transfer yapılacak kıl kökü sayısıdır. Bu sayı gerek çıkarma işlemlerinin süresini gerek ekme süresi etkiler. Hiç sakalı veya bıyığı olmayan erkeklerde seans süreleri bu bakımdan uzar. Ücretleri etkileyen diğer bir faktör de kıl köklerinin çıkarıldığı alanlardır. Bu kıllar enseden, elmacık kemikleri üzerinden, boyundan veya var olan yüz kıllarından, göğüsten hatta kulak kıllarından alınabilmektedir ama bölgeye göre yapılan işlem süresi ve şekli değiştiğinden ücret farklılığı ortaya çıkmaktadır.

Search

+
SORU SOR
WhatsApp WhatsApp İletişim