Scar (Yara İzi) Tedavisi Kimlere Uygulanabilir?

Ameliyat, yanık, kaza veya jilet izi gibi yüzde ve vücutta bulunan ve estetik olarak kişiyi rahatsız eden izlere sahip olan herkes yara izi tedavisi yaptırabilir. Yara izleri nasıl geçer Kadınlar Kulübü, izlerin geçmesi için uygulanan kremlerin izleri hafifletmediği durumlarda yara izi tedavisi uygulamaları ile ilgili yaşanan tecrübelerin paylaşıldığı bir platform olarak bu tedaviyi olmayı düşünenlere ışık tutmaktadır. Lazer ile ameliyat izi yok etme başta olmak üzere kök hücre tedavisi ile yara belirginliği azaltılmakta, rengi açılarak deri ile aynı tona getirilmektedir.

Plastik cerrahide gelişen teknoloji sayesinde son derece etkili yöntemler kullanılmaktadır. Kesici aletlerin açtığı yaralar oldukça belirgin olup, bu tür yara izine sahip olanlar hem estetik hem de psikolojik olarak ciddi sıkıntı çeker. Skar revizyonu da denilen yara izlerinin daha az belirgin hale getirilmesinde yara tipine, derinliğine ve derecesine göre uygun tekniklerle izler daha az görünür hale gelir. Yara izi kalmaması İçin cerrahi işlem sonrası dikkat edilmeli, akne ve sivilce gibi sorunlarda bir uzmana müracaat edilmelidir. Sivilcelerin bıraktığı izler özellikle ergenlik sonrası kişinin kendine olan güvenini sarsmakta, estetik olarak sıkıntı yaşatmaktadır. Bu tür izlere sahip olanlar yüz, boyun, kol, bacak veya omuz gibi bölgelerdeki izlerinden kurtulmak için her zaman uzmanlarımıza başvurabilir.

Deri çizgisi hizasında olmayan izler çok daha belirgindir. Yara izi nasıl geçer düşünmeyin, hemen kliniğimize başvurarak son teknolojik yöntemlerle yara izlerini minimize eden uzmanlarımızdan yardım alın. Yara izi tedavisi için Fibrocell Yaptıranlar hem iz giderme hem de cilt gençleştirme operasyonu olarak çok daha dinç ve pürüzsüz bir cilde sahip olur. Kök Hücre Tedavisi ile Cilt Gençleştirme ve yara izi iyileştirme için sizleri kliniğimize bekliyoruz. Kök Hücre Tedavisi Yapan Doktorlar arasında adını duyuran uzmanlarımız sizlere gerekli müdahaleyi yaparak yaşamınızı sıkıntıya sokan izlerden kurtulmanızı sağlayacaktır.

Search

+
SORU SOR
WhatsApp WhatsApp İletişim